Bayan Kuaförü Tadilatı Fiyat Teklifimiz

Kuaför salonu tadilat ve dekorasyon işleri için bizden fiyat teklifi alan değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi sayfamızda paylaşıyoruz. Bayan kuaför salonu dekorasyonları hakkında araştırma yapan siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

Bayan Kuaförü Tadilatı Fiyat Teklifimiz – Modern, kaliteli, garantili malzemelerimiz ve işçiliğimizi ekonomik fiyatlarımızla birleştiriyoruz. Ankara Elvankent’te bulunan bayan kuaför salonunun genel tadilat ve dekorasyon işleri için sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bay ve bayan kuaför salonu dekorasyonları hakkında detaylı bilgiler için 7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayan Kuaförü Tadilat ve Dekorasyon Projemiz Bitti

Toplam 3 günde tüm imalat, uygulama ve montaj çalışmalarımızı bitirdik. Korona dolayısıyla hafta sonu sokağa çıkma yasağı sonrası pazartesi kuaför salonları açılacak. Değerli müşterimizin isteği üzerine cuma gecesi sokağa çıkma yasağına dakikalar kala işimizi tam ve eksiksiz olarak bitirdik. Böylelikle bir mutlu müşteri daha kazandık. Hızlı, ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmanın huzurunu yaşıyoruz.

Sayfamızın devamında, bayan kuaför salonunun eski görsellerini ve yapılacak işlerin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bayan Kuaför Salonunun Şimdiki Durumu

T E K L İ F

…………………………………………. Elvankent / ANKARA adresinde bulunan işyerine ait genel tadilat ve dekorasyon fiyat teklif metnidir.

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti
İşveren : ……

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

  • Çalışmalar sırasında daire içinde sürekli bir temizlik elemanı çalışacak.
  • Tüm eşyalar özenli bir şekilde toplanacak. Koruma bantları çekilecek. Ambalajlanacak ve korunacaktır.
  • Bina yönetmelik çalışma şartları ve genel kurallarına uyulacak. İş günlerine ve iş saatlerine riayet edilecektir.
  • İş teslimini müteakip tüm hafriyatlar binadan uzaklaştırılarak atılacaktır.
  • İş teslimi müteakip daire içi genel kaba temizlikleri yapılacaktır.

YAPILACAK İŞLER

Salon

Giriş camekân demir aksam profillerinin sentetik yağlı boya ile beyaz renge en az iki kat olmak üzere boyanması. Elektrik düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. Gerekli görülen yerlere yeni elektrik tesisatların çekilmesi. Giriş kapı arkasında bulunan tüm ayrı gurup düğme ve anahtarların birleştirilerek tek bir gurup olacak şekilde ayarlanması. Yeni Tv duvarına tv anten ve elektrik prizlerinin çekilmesi. Tüm iç mekânlarda dışarıda bulunan elektrik kabloların ve prizlerin sıva altı olacak şekilde düzenlenmesi ve gizlenmesi. Elektrik sigorta panosunun yenilenmesi. Salon giriş karşı kasa arkası duvarı ile salon tavan kirişinin iş veren tarafından seçilecek olan duvar kağıdı ile kaplanması. Kasa ön cephesinin duvar kağıdı kaplanması. Kasa üzeri iki adet tezgah rafının üst bölümüne siyah renk mermer/cam yapılması. Salon giriş sol ön duvara, konsol dolabın yapılması. Dolap renk ve tasarımı iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Salon zeminlerinde bulunan fayans süpürgeliklerin sökülmesi. Tüm zeminlere Çamsan marka 8 mm derzsiz yeni laminat parkenin yapılması. 2 mm parke altı şiltesinin boşluksuz serilmesi. Tüm yeni parke süpürgeliklerinin 10 cm’lik Pvc beyaz renkte yapılması.

Mutfak

Dışarıda bulunan tüm elektrik tesisat kablo, pis ve temiz su borularının yerden/duvardan gizlenerek giderlere bağlanması. Yapılı bulunan mutfak dolabının üst bölümüne ve dönüş duvarına üst yeni dolabın ilave yapılması. Mutfak kemer kapısına sürgülü kapı yapılması. Tüm mutfak duvar tavanların boya badanasının yapılması.Zeminlerin laminat parke yapılması.

Wc

Yapılı bulunan tuvalet taşının kırılarak yerine klozet yapılması. Yeni wc dolabı ve lavabosunun yapılarak yeni wc bataryanın takılması. Wc zeminlerinin fayans kaplanması. Wc kapısının beyaz renkte boyanması. Wc penceresine menfez takılması. Kapı eşik mermerinin değişirilmesi.

Oda

Oda giriş sol duvarına işveren tarafından tasarımı ve rengi seçilecek olan yeni dolabın yapılması. Oda giriş sağ duvarına komple duvar kağıdı kaplanması. Aynı duvara konsol rafın yapılması. Zeminlerin laminat parke yapılması.

İŞİN SÜRESİ…………….…: 10 İş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ…:
İŞ TESLİM TARİHİ………:
İŞİN FİYATI………………..: 12.000.- TL (KDV Hariç)
ÖDEME ŞEKLİ………….…: %30 peşin + %35 orta + %35 teslimde.
TEKLİF TARİHİ…………..: 05.04.2020

Kuaför salonu dekorasyonları ve bazı tekliflerimizi incelemek için şu sayfalarımızıda ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Bayan kuaför salonu tadilatı, Kuaför salonu dekorasyon teklifi, kuaför dekor teklif al,