Prefabrik Ev Fiyat Teklifimiz

Prefabrik konut imalat ve montaj fiyat teklifimizi sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Prefabrik konut teklifleri ve fiyatları konusunda araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Prefabrik evler hakkında tüm detayları teklifimiz içeriğinde inceleyebilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyat Teklifimiz – Makalemiz içerisinde prefabrik eb fiyatları, prefabrik ev nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir. Bu sorularınıza detaylı cevapları görsellerimiz eşliğinde inceleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Ayrıca hayalinizdeki prefabrik evlere ekonomik fiyatlar ve garantili imalat/montaj ayrıcalığıyla kavuşmak için bizden anında fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Prefabrik çelik ev fiyat teklifi almak için bizi tercih eden Güneş beye teşekkür ediyoruz. Bizde kendisine, kaliteli bir hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Prefabrik Ev Fiyat Teklifimiz

Görsel Temsilidir ve Yaklaşık Prefabrik Ev Modelimizdir.

GENEL ŞARTLAR

Aşağıda belirtilen 100 m2 prefabrik çelik ev uygulama/imalat/malzemeleri yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik kural ve kaideleri, personel Sgk, iskele kurulum/söküm, nakliye, ulaşım, konaklama, malzemeler, işçilik ve imalatlar vb giderler/bedeller yükleniciye ait olup iş verenden bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Yüklenici, uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi taahhüt etmektedir.

100 m2’lik prefabrik ev imalatında kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan bataryalar işveren tarafından temin edilecektir. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. İş teslimi müteakip iş tutarınca yüklenici tarafından işverene fatura kesilecektir.

İMALAT/UYGULAMA/MONTAJ İŞLERİ

Prefabrik çelik ev mimari projesine uygun olarak kazı, hafriyat ve temel atım/imalat işlerinin eksiksiz olarak yapılması.

Ağır çelik kargasın projsine uygun olarak imalat/montajının yapılması.

Ağır çelikten mimari projesine uygun olarak prefabrik çelik ev çatısının yapılması.

Çelik kargas arası boşluksuz olacak şekilde ısı ve ses yalıtım 10’luk taşyünü malzemesinin döşenmesi.

Prefabrik elektrik projesine uygun olarak tüm alt ve üst elektrik tesisatlarının yapılması. Kullanılacak tüm elektrik kabloları HES marka olacaktır. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarları markası ise VİKO olacaktır. Klima alt yapı elektrik tesisatları istenilen yerlere çekilecek.

Mimari projesine uygun olarak tüm pis su ve temiz su tesisat işleri eksiksiz yapılacaktır. Boru markası olarak FIRATPEN kullanılacaktır. Üst tesisatlarda kullanılacak bataryalar Artema veya ECA olacaktır.

Çelik kargas dıştan bordex/betopan kaplanacaktır. Betopan/bordex üzerine file bant çekilecek ve dış cephe sıva yapılacaktır. Sıva üzerine Dekoratif sıvası yapılacaktır. Dış cephe söve süsleme işleri yapılacaktır. Dış cephe silikonlu akrilik boya ile (Boya markası DYO) istenilen renklerde boyanacaktır.

Çatı kargas alttan taşyünü kaplanacaktır. Üstten OSB (1.2 cm) kaplanacak. OSB üzerine 3’lük mebran boşluksuz kaplanacak. Mebran üzerine kumlu ve yalıtımlı şingle (istenilen renklerde) kaplanacak. Saçak altı ahşap rabıta kaplanacak. Bacanın sıvası yapılacak ve şapkası takılarak boyanacaktır. Çatı yatay ve dikey oluk boruları yapılacak ve gider bağlantısı (varsa) ana gidere bağlanacaktır. Saçak alınlarına yaprak desenli şafak tahtaları çakılıp verniklenecektir.

Prefabrik pencereleri Winsa marka renkli Pvc olarak imalatı yapılıp montajlanacaktır. Tüm pencerelerin içten ve dıştan 2’lik afyon mermeri ile denizlikleri yapılacak.

Dış çelik kapı (9 kilitli – Güvenlikli) olarak yapılacak. Projede belirtilen adette ve ölçüde iç kapılar ise istenilen renk ve modelde Amerikan panel kapı olarak yapılacak.

Projesinde belirtilen ölçüde akrilik kapak mutfak dolabı imalat ve montajı yapılacak. Mutfak tezgahı çimpstone veya granit olacak. Mutfak tezgah arası fayansları yapılacak. Standart aksesuarlar kullanılacak. 1 adet versiyer, banyo dolabı (Mdflam kapak) yapılacak.

Projesine uygun olarak banyo zeminleri ve duvarları komple fayans kaplanacak. Uygun ölçüde duşakabin (6 mm, demperli, kumlu cam, tekneli) yapılacak. Banyo havalandırma penceresi takılacak ve menfez montajı yapılacak. Banyo asma tavanı (30×30 metal asma tavan) yapılacak. Gömme rezervuarlı klozet (VİTRA marka) yapılacak.

Projesine uygun olarak wc zeminleri ve duvarları komple fayans kaplanacak. Gömme rezervuar klozet (Vitra marka) yapılacak. Havalandırma menfezi takılarak wc lavabo dolabı yapılacak.

İsteğe bağlı olarak tüm koridor, mutfak zeminleri laminat parke veya fayans yapılabilir. Veranda ve giriş basamakları komple istenilen modelde dış cephe Çanakkale marka fayans kaplanacak. Dış çevre kaldırım betonlarıda aynı marka farklı model olabilir dış cephe fayans/seramik kaplanacak. Merdiven basamak korkuluk paslanmaz inoks olarak yapılacak. Tüm pencerelere manuel uygun renkte panjur veya perforje demir korkuluk yapılacak.

Tüm iç tavan ve duvarlar taşyünü üzeri alçıpan kaplanacak. Banyo ve wc duvarları suya dayanıklı yeşil alçıpan kaplanacak. Tüm ekyerleri derz fileleri çekilecek. Tüm tavan ve duvarlara alçı sıva yapılacak. İstenilen renklerde silkonlu DYO marka silinebilen boya ile boyanacak.

Salon ve koridor tavanına işverenenin beğeneceği modelde led ışıklı asma tavan yapılacak. Tüm led ve spot aydınlatmaları döşenecek ve çalıştırılacaktır. Tüm odalar ve mutfak tavanlarına perdelik ve stropiyer yapılacak. Kornişler takılacak.

Tüm iç zeminler, işverenin beğeneceği renk ve modelde Çamsan marka 8 mm derzli laminat parke yapılacak.

Tüm çevre temizlik, hafriyat ve mooz atım işleri yapılarak iş verene temiz bir şekilde teslim edilecektir.

İŞİN SÜRESİ…………….: 90 iş günü.
İŞİN FİYATI……………..: 200.000 TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ………..: %40 peşin + % 30 ortasında + %30 iş tesliminde
TEKLİF TARİHİ……….: 10.12.2019

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic San Ltd Şti

Şu sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin!

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır


prefabrik teklifleri,prefabrik ev için teklif al,prefabrik çelik konut projesi teklifleri,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.