Ayrancı’da Yeni Tadilat İşimize Verdiğimiz Teklif

Bizi internetten bularak dairesinin tadilat işleri için fiyat teklifi isteyen Aydın beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. İşimiz bittiği zaman modern ve kaliteli bir dairesinin olacağını şimdiden garanti ediyoruz.

Ayrancı’da Yeni Tadilat İşimize Verdiğimiz Teklif – Aşağıda videozunu izleyeceğiniz daireye ait olan yapılacak işler ve toplam fiyatını inceleyebilirsiniz. Bu ve buna benzer tekliflerimiz sayfalarımızı okuduğunuzda tadilat fiyatları hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşte Ayrancı’da daire tadilat işimiz için sunmuş olduğumuz fiyat teklifimiz;

YAPILACAK İŞLER

Kırım / Söküm / Hafriyat İşleri

Duvarlarda bulunan tüm duvar kağıtlarının sökülmesi ve duvar genel temizliklerinin yapılması. Fayans/seramik yapılacak tüm yüzeylerde yapılı bulunan fayansların sökülmesi. Ebeveyn banyo ve wc de bulunan tüm dolap, vitrifiye, duş kabin/küvet’in, çeşme ve muslukların sökülmesi ve hafriyatların atılması. Zeminlerde bulunan tüm eski parkelerin sökülmesi. Tüm iç kapıların sökülmesi. Mutfak dolaplarının sökülmesi. Sökümü ve kırımı yapılan tüm malzemelerin/hafriyatın atılması ve tüm ince/kaba temizliklerin yapılması.

Asma Tavan İşleri: Salon, mutfak ve giriş koridor tavanlarına iş veren tarafından beğenilecek olan led aydınlatmalı asma tavan modellerinin yapılması.

Alçı sıva işleri: Duvar kağıdı söküm işlerinden kaynaklanan yüzey bozulmalarını alçı sıva yaparak gidermek ve boya badanaya uygun hale getirmek. Yapılacak olan tüm asma tavanların üzerine alçı sıvalarının yapılması ve boya badanaya uygun hale getirilmesi. Balkon duvarına alçıpan kaplanması ve alçı sıvasının yapılması. Tavanlarda bulunan yüzeylerin de boya badana öncesi alçı sıva tamiratlarının yapılması.

Ebeveyn Banyo: Zemin ve duvarlarda bulunan tüm fayansların kırılması. Oluşacak yüzey bozulmalarını sıva yaparak düzeltilmesi. İş veren tarafından seçilen fayans/granit malzemesinin istenilen model ve tasarımlarda döşenmesi, derzlerinin verilmesi ve genel temizliklerinin yapılması. Yeni banyo tasarımına göre elektrik ve su tesisatlarında yapılması gereken değişikliklerin yapılması. Tüm banyo işleri bittikten sonra vitrifiye montajlarının yapılması ve tüm malzemelerin çalışır halde teslim edilmesi.

WC: Zemin ve duvarlarda bulunan tüm yapılı bulunan fayansların sökülmesi. Sıva düzeltmelerinin yapılması. İş veren tarafından seçilen yeni gömme rezervuar ve klozetin yerine yapılması ve çalışır hale getirilmesi. Seçilen ve beğenilen fayans/granitin tüm wc zemin ve duvarlarına modele uygun olarak döşenmesi, derzlerinin verilmesi ve genel temizliklerinin yapılması.

Granit İşleri: Koridor, mutfak ve balkon zeminlerinde bulunan yapılı fayans/seramiklerin sökülmesi. Yerlerine iş veren tarafından temin edilecek ve seçilecek olan yeni granit malzemesinin modeline uygun olarak döşenmesi, derzlerinin verilmesi ve genel temizliklerinin yapılması. Mutfak tezgah arası fayanslarının sökülmesi ve istenilen fayans/seramik malzemesinin modele uygun olarak döşenmesi.

Elektrik tesisat işleri: Daire içi duvarlarda dışarıda bulunan tüm tv/elektrik kabloların duvar içine alınması ve gizlenmesi. Asma tavanlara iş veren tafaından belirlenecek sayıda ve türde aydınlatma sistemlerinin montajlarının yapılarak çalıuşır hale getirilmesi. Artacak olan aydınlatma sistemleri için yeterli sayıda ana panoya sigorta eklenmesi. Eğer yoksa kaçak akım rolesinin bağlanması ve çalışır hale getirilmesi.

Boya Badana işleri: Alçı sıvası yapılmış olan tüm yüzeylerin zımparasının yapılması ve boya astarının vurulması. Sonrasında iş verenin istediği renklerde tüm daire içi duvarlarının ve tavanlarının boyanması. Balkonun boyanması. Koridorda iş verenin belirleyeceği duvarlara, iş veren tarafından alınacak duvar kağıtlarının döşenmesi.

GENEL ŞARTLAR : Yapılacak olan tüm çalışmalarda kullanılacak malzemeler tamamen iş veren tarafından seçilecek ve temin edilecektir. Taahhüt edilen ve iş bu sözleşmede imza altına alınan tüm işler taşeron tarafından tam ve eksiksiz olarak yapılacak ve her şeyi çalışır halde teslim edecektir.

İŞİN FİYATI………………………….: 19.000.- TL
İŞİN ÖDEMESİ…………………….: %30 başta, %40 alçı sıva bittiğinde, %30 teslimde.
İŞİN SÜRESİ…………………………: 15 iş günü.

TAŞERON FİRMA – İMZA                                         İŞVEREN – İMZA


Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edin. Tadilat ve dekorasyon işleri hakkında farklı bilgiler edineceğinizi düşünüyoruz.

Ayrancı tadilat, ayrancı dekor şirketi, ayrancıda evimi tadilat yapmak istiyorum, ayrancıdaki ev dekorasyon şirketleri,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)