Taksitle Komple Ev Tadilatı

Taksitle Ev Tadilat Hizmetlerimize Başladık

Kredi kartına taksitle komple ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize başladık. Böylelikle daha fazla mutlu müşteri elde etmeyi hedefliyoruz. Anahtar teslim tadilat işlerinizde taksit sayısını ve size en uygun ödeme seçeneklerini birlikte belirliyoruz. Bizim için değerlisiniz.

Maksimum Kalite, Minimum Maliyet

Maksimum görsellik ve kaliteyi, minimum maliyetlerle hizmetinize sunuyoruz. Bunu başarmanın en temel yolu ise siz değerli müşterilerimizin bütçesini yıpratmadan, ödeme kolaylıkları sağlamaya çalışmamızdan geçmektedir. Bu sebeple tamamını kredi kartı ile ödeyebileceğiniz çalışma şeklimizi hayata geçirdik. Anahtar teslim komple ev tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı eksiksiz yaptırabilmeniz için tüm kolaylıkları hizmetinize sunduk. A’dan z’ye tüm imalat, montaj ve uygulamaları tek bir kredi kartı taksitlendirme sistemimiz içine koyduk.

Nasıl Çalışıyoruz?

Örneğin mutfak dolaplarınız için ayrı bir ödeme, fayanslarını için ayrı bir ödeme, parkeleriniz için ayrı bir ödeme gibi tüm kalem işleri tek seferde kredi kartına taksitlendirmenizin yolunu açtık. Komple ev tadilat işleriniz için gereken tüm malzeme ve işçilikleri, kredi kartınızla 6-9-12 taksitle tek bir yere ödeyebileceksiniz. Bu şekilde çalışan ilk firma olmak için tüm alt yapımızı büyük bir özveri ile hazırladık. Birinci sınıf malzemeleri, işçilikleri ve imalatları, artık bizimle kolaylıkla ev tadilat işlerinizde hayata geçirebiliriniz.

[metaslider id=”43503″]

Hayallerinizi süsleyen yaşam alanlarınıza kredi kartına taksit imkânlarımızla kavuşabilirsiniz. Dekordelisi Mimarlık olarak daha etkili, kaliteli ve mutlu müşteri odaklı çalışmanın eforu içindeyiz. Biz sizlere değer veriyoruz. Kredi kartı ile taksit imkânımızla, kaliteden ödün vermeden, garanti kapsamlarımızı azaltmadan ve hızımızdan taviz vermeden tadilat hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Neden Kredi Kartına Taksitle Tadilat

Anahtar teslim komple ev tadilat ve dekorasyon ihtiyacı duyan değerli müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Kendi imkânlarımızı seferber ederek daha fazla mutlu müşterimiz olsun istiyoruz. Marka olma yolunda ilerlerken, aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaşmak ve tadilat hizmetleri sunmak istiyoruz. Tadilat işlerinizin tamamını malzeme + işçilik olarak taksitlendirerek, hizmet kalitemizi yükseltmek istiyoruz. Sizlerin mutlu ve memnun olabilmeniz için biz çok çalışıyoruz.

Kredi Kartına Taksit imkânı İle Tadilat Hizmetlerimize Başladık


Tüm malzemeleri, markaları, modelleri siz seçiyorsunuz.

Ön ödeme almıyoruz.

Tadilat ve dekorasyon işinizin tamamını taksitlendiriyoruz.

Sözleşmemiz kurallarına riayet ederek, kredi kartı taksitlendirmesi yaparak anlaştığımız tüm ödemeleri yine kredi kartı ile taksitli olarak alıyoruz.

Hakettikçe taksitli ödeme alıyoruz.

Tüm banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Malzeme, marka, uygulama ve model farketmeksizin a’dan z’ye herşey için kredi kartına taksit yapabiliyoruz.

Tadilat hizmetlerimizi kredi kartına taksitle yaparak, siz değerli müşterilerimizin rahatını ve huzurunu gözetmeye ve korumaya çalışıyoruz.


Kredi kartınızla evlerinizi veya iş yerlerinizi anahtar teslim olarak tadilat yaptırabilirsiniz. Ayrıca ödeme planlarını ve ödeme miktarlarını tamamen size en uygun şekilde yapılandırıyoruz. 6, 9 , 12 taksit olacak şekilde dilediğiniz kredi kartı ile taksitlendiriyoruz. Ön ödeme almadan kredi kartınızla aylık taksitler halinde tadilat ihtiyaçlarınızın tümünü kaliteli ve garantili bir şekilde yapıyoruz.

Dekordelisi Mimarlık İle Mutlu Müşteriler

Taksitli ev tadilat hizmetlerimiz için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın.

Related Posts

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları

Güncel olarak başlamış olduğumuz komple ev tadilat ve dekorasyon projemize ait yapım aşamalarımızı bölümler halindeDevamını oku

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *