Gölbaşı Tokide Yeni Komple Ev Tadilat Projemiz

Ankara Gölbaşı Toki Konutlarında bulunan dairesinin tadilatı için bizi tercih eden Mehmet beye teşekkür ederiz. Bu sayfamızda teklifimizi, tadilat fiyatmızı ve detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Gölbaşı Tokide Yeni Ev Komple Tadilat Projemiz – Bu tadilat projemizde, ev tadilat paketlerimizden olan Eko Paket seçeneğimizi kapsamaktadır. Proje içeriklerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Öncelikle bu projemize vermiş olduğumuz fiyat teklifimizi inceleyin. Sonrasında ise teklifimizi kabul eden iş verenimiz ile imzalamış olduğumuz tadilat sözleşmemizi inceleyin. İlerleyen günlerde ise ev görsellerimizi sizlerle paylaşacağız. Projemiz bittiğinde ise dairenin son halini yine bu sayfamızda görebilirsiniz.

Gölbaşı Tokide Yeni Komple Ev Tadilat Projemiz

T E K L İ F

…………………………………………………………………………………………….. / Gölbaşı / Ankara adresinde bulunan 135 m2 dairenin anahtar teslim komple ev tadilat işlerine ait fiyat teklif metnidir.

 Genel Şartlar

Yüklenici : Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd.Şti

İşveren : Adı Soyad:…………………………………………………………….
TC no………………….: ……………………………………………………………

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. İşe başlama tarihine ve teslim süresine uymak yüklenicinin yükümlülükleri arasındadır. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Dairenin Güncel Hali

Genel Şartlar

Yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan bataryalar işveren tarafından temin edilecektir. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. İş teslimi müteakip iş tutarınca yüklenici tarafından işverene fatura kesilecektir.

Yapılacak İşler

Kırım – Söküm – Hafriyat

Anlaşması yapılarak değiştirilmesi gereken tüm yapılı malzemelerin sökülmesi, kırılması ve hafriyatının atılması. İş teslimi öncesi kaba inşaat temizliklerinin yapılması.

Elektrik – Su Tesisat

Daire içerisinde iş verenenin istekleri ve yapılacak yeni tasarımlara göre gerekli elektrik ve su tesisat değişikliklerin yapılması. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarlarının VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi.

Banyo

Banyoda bulunan tüm malzemelerin sökülmesi. Yeni 100 x 100 cm tekneli duşakabinin yapılması. Yeni banyo dolabının yapılması. Çamaşır makinesi dolabının yapılması. Banyo pencere menfezinin takılması. Alt kata olan su kaçağının giderilmesi ve giderilmesi için gereken tüm işçiliklerin eksiksiz yapılması.

Tuvalet

Wc dolabının yapılması. Wc penceresine menfes takılması.

Mutfak

Akrilik kapak yeni mutfak dolabının yapılması. Ana mutfak dolabının karşı duvarına buzdolabı ve kombi içinde ayrıca dolap yapılması. Tezgah taşı olarak çimstone yapılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi.

Balkon

Balkon duvarın dolap yapılması. Cam balkonun yapılması ve paslanmaz korkuluğun yapılması.

Vestiyer – Portmanto

Koridorda bir adet vestiyer ve portmantonun yapılması.

Laminat Parke

Yapılı bulunan parkelerin üzerine Çamsan marka 8 mm derzsiz laminatların yapılması. Şilte ve süpürgeliklerin eksiksiz yapılması. Koridor ve mutfak fayans süpürgeliklerin sökülmesi ve alçı sıva tamiratlarının yapılması. Mutfak ve koridor zeminlerininde parke yapılması.

Asma Tavan – Tv Ünitesi

Salon ve koridor tavanına uygun ölçülerde led ışıklı asma tavanın yapılması. Led ve spot aydınlatmalarının takılarak çalışır hale getirilmesi. Koridor ve antre geçişine alçı kapı kemerin yapılması. Salon tv duvarına iş veren tarafından seçilecek olan alçıpan tv ünitesinin yapılması.

Boya Badana – Kartonpiyer

Tüm tavanların DYO marka özel tavan boyası ile boyanması. Tüm daire iç duvarlarının DYO marka silikonlu silinebilen boya ile boyanması. Yapılan tüm asma tavan imalatlarının alçı sıvalarının yapılarak, boyanması. Odalar, mutfak ve koridor tavanlarına standart stropiyerin yapılması. Avize göbeklerinin takılması.

İŞİN SÜRESİ……………………..: 30 iş günü
İŞİN BAŞLAMA TARİHİ……..: 03.12.2019
İŞİN TESLİM TARİHİ…………: 03.01.2020
İŞİN FİYATI………………………: 47.500.- TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ………………….: 32.500 nakit + 15.000 kredi kartına 6 taksit
ÖDEME PLANI………………….: Başlangıç %30 + Ortasında %40 + %30 Teslim sonrası.
TEKLİF TARİHİ………………..: 02.12.2019

Aşğıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret etmelisiniz

Tadilat Tekliflerimiz

Ev Tadilat Fiyatları Dekorasyon Fiyatları

gölbaşı toki tadilat, gölbaşı tokide ev dekorasyon,gölbaşında tokide inşaat tadilat,

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.