Bilkent’te Yeni Tadilat ve Dekorasyon Projemiz

Bilkent’te yeni tadilat ve dekorasyon işimiz hayırlı olsun. A’dan z’ye tamamen değişiklikler yapacağımız daireye ait teklif ve sözleşmemiz aşağıdadır. Ev tadilatı yaptırmak isteyenlere örnek teşkil etmesi amacıyla sayfamızda paylaşıyoruz.

Bilkent’te Yeni Tadilat ve Dekorasyon Projemiz hayırlı olsun. Bu proje için bizi tercih eden Tanser hanıma teşekkür ederiz. Mutlu müşteriler listemizde kendi ismini de göreceğini garanti ediyoruz. Dekordelisi Mimarlık olarak anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

S Ö Z L E Ş M E

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Sözleşmede belirtilen ev tadilatı projesinde yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan bataryalar işveren tarafından temin edilecektir. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

ÖZEL ŞARTLAR

 • Çalışmalar sırasında daire içinde sürekli bir temizlik elemanı çalışacak.
 • Tüm eşyalar özenli bir şekilde toplanacak. Koruma bantları çekilecek. Ambalajlanacakve korunacaktır.
 • Aşamalı şekilde çalışılacak ve kısım kızım bitirile bitirile iş ilerleyecektir.
 • Tüm eşya toplama, koruma ve ambalajlama işleri yüklenici tarafından özenle yapılacaktır.
 • Bina yönetmelik çalışma şartları ve genel kurallarına uyulacak. İş günlerine ve iş saatlerine riayet edilecektir.
 • İş teslimini müteakip tüm hafriyatlar binadan uzaklaştırılarak atılacaktır.
 • İş teslimi müteakip daire içi genel temizlikleri yapılacaktır.

YAPILACAK İŞLER

 • Duvar Kağıdı: Yapılı bulunan tüm duvar kağıtlarının sökülmesi. İş veren tarafından alınacak olan yeni duvar kağıtlarını, iş verenenin istediği duvarlara model ve desenine göre yapılması.
 • Asma Tavan: Salon tavanına led ve spot aydınlatmalı asma tavanın yapılması. Tüm elektrik tesisat bağlantılarının yapılarak çalışır ve eksiksiz halde teslim edilmesi.
 • Boya Badana: Tüm daire içi tavanlarının kırık/hasarlı bölgelerinin tamiratlarının yapılarak DYO marka özel tavan boya ile boya badana yapılması.
 • Perke ve Süpürgelikler: Yapılı bulunan tüm süpürgeliklerin sökülmesi. Giyinme odası zemininde bulunan parkelerin sökülmesi. Sökülen laminat parkeler ile daire içinde hasarlı olan zemin parkelerinin değiştirilmesi ve hasarlarının onarılması. Giyinme odasına iş veren tarafından beğenilecek olan yeni laminat parkenin döşenmesi. Tüm süpürgeliklerin, beyaz lake boyalı 10 cm’lik yeni süpürgeliklerle yenilenmesi.
 • Giyinme Odası: Ebeveyn odası banyo kapısı yanından karşı duvar hizasına kadar olan bölümü giyinme odası olarak oluşturulması. Alçıpan bölme duvar yapılarak giriş kapısının yapılması. Giyinme odası iç duvarlarını tamamen yerden tavana kadar dolapların yapılması. Dolap tasarım, bölmeleri ve rengi iş veren tarafından seçilecek ve beğenilecektir. Giyinme odasında yeni elektrik düğme ve prizlerin yapılması. Tavana aydınlatma lamba tesisatının çekilmesi. Yatak odası tavan aydınlatmasının ortalanması ve avizesinin tekrar asılması. Giyinme odası zeminine yeni laminat parkenin yapılması.
 • Mutfak Dolabı ve Ada: Mutfak dolabında bulunan ayarsız kapakların ayarlarının yapılması. Tüm kulpların yenilenmesi. Kapak temizliklerinin yapılması. Mutfakta yemek masasının bulunduğu yere, standart ölçülerde mutfak dolabı ile aynı olacak şekilde adanın yapılması. Ada tasarımı iş veren tarafndan seçilecek ve onaylanacaktır.
 • Cam Balkon: Belirlenen yere zeminden tavana kadar 8 mm, demperli, inoks, alüminyum fitil ve pervaz profilli cam balkonun yapılması. Tavanına aydınlatma elektrik tesisatının çekilmesi. Duvar boya badanasının yapılması.
 • Banyo Dolapları: Yapılı bulunan iki adet banyo dolabın üst bölümlerinin yenilenmesi. Banyo dolaplarında bulunan bataryaların yenilenmesi.
 • Duşakabin: Yapıl bulunan duşakabinin 6 mm demperli cam yeni duşakabinle değiştirilmesi.
 • Derz Çekilmesi: Yapılı bulunan zemin granitlerine, komple yeni derzlerinin çekilmesi.
 • Tv Ünitesi: Salonda tv’nin bulunduğu Tv duvarına yeni modern alçıpan tv ünitesinin yapılması. Model ve tasarım iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Tv ünitesi tüm aydınlatma sistemleri eksiksiz olarak yapılacaktır.

İŞİN SÜRESİ……………: 15 İş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ…:
İŞ TESLİM TARİHİ……..:
İŞİN FİYATI……………..: 38.000.- TL
ÖDEME ŞEKLİ………….: %30 peşin + %40 Ortasında + %30 Teslim.
TEKLİF TARİHİ………….: 05.12.2019

DEKORDELİSİ MİMARLIK İNŞ. TASARIM TİC. LTD. ŞTİ

Bizden Fiyat Teklifi Alın, Kârlı Çıkın

Error: Contact form not found.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ev tadilat fiyatları Tekliflerimiz Dekorasyon fiyatları

bilkent tadilat teklif,ankara bilkentte tadilat,bilkent ev yenileme teklif,bilkentte daire dekor teklif,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)