Beytepe Villa Tadilat Fiyat Teklifimiz

Ankara Beytepe’de yeni almış olduğu dublex villanın anahtar teslim bakım ve onarım işleri için bizden teklif isteyen değerli müşterimiz Onur Beye teşekkür ediyoruz.

Beytepe Villa Tadilat Fiyat Teklifimiz – Bu yazımızda bir villada yapılacak işleri, nelerin değiştirilebileceğini, trend villa dekorasyon çalışmalarını, ortalama yaklaşık maliyetlerini ve bize ait olan villa tadilat uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu şekilde her iş teklifimizi, devam eden ve başlayacağımız güncel dekorasyon çalışmaları sayfalarımızda yayınlayarak, sizleri hizmetlerimiz ve kalitemiz hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Beytepe Villa Tadilat İş ve Fiyat Teklifimiz

Taahhüt

Hazırlamış olduğumuz fiyat teklifi anahtar teslim olarak (Malzeme + işçilik) düzenlenmiştir. Yapılacak tüm işlerde kullanılacak olan her türlü malzeme, işçilik, hamaliye, ameliye, iaşe, konaklama, ulaşım, nakliye, SGK, iş güvenlik kaideleri, iskele kurulum – söküm, kırım, hafriyat ve moloz atımı işleri tamamen yüklenici taşeron firmaya ait olup hiç bir şekilde işverenden ücret / bedel talep edilemeyecektir. Çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan tamamen taşeron firma sorumludur. Belirtilen işler dışında ekstra malzemeler ve işçilikler talep edildiğinde işveren ve taşeron arasında ayrı bir bedel konuşulabilir.

Drenaj ve Alt Yapı İşleri

Tüm bina çevre toprak peyzajın belirlenen derinlikte kazılması ve bina temel dış yüzeylerinin yalıtım-izolasyonlarının yapılması. Gerekli beton tamiratlarının yapılarak gerekli dolgu işlerinin tekrar yapılması ve kusurların giderimlesi. Alt yapıdan kaynaklanan tüm sorunların giderilmesi ve dışardan bina temeline dolan suyun kesilmesi. Bu çalışmalar esnasında gereken kazı ve hafriyatın yapılması, gerekli izolasyon ve yalıtım işlerinin eksiksiz olarak yapılması, büz ve alt yapı diğer borulamalarının kontrol edilerek varsa kusurlarının tamamen giderilmesi. İlave yapılması gereken büz ve borulamaların yapılarak ana giderlere bağlanması ve yalıtımın sağlanması. Temelde oluşan bozulmuş zemin beton imalatları, duvar ve tavan malzeme ve işçiliklerinin tamiratlarının yapılarak sorunsuz hale getirilmesi. Kazı ve hafriyatlardan dolayı bozulacak olan peyzajın talimatlarının yapılarak çevre düzenlemeye verilecek olan zararların eksiksiz olarak onarım ve tamiratlarının yapılması.

Çatı İzolasyon – Yalıtım – Tamirat İşleri

Yapılı bulunan çatının tamamen kontrol edilmesi ve tüm çatı kaplamasında bulunan kırık, çatlak veya kusurlu malzemelerin yenileri ile değiştirilmesi. Çatı kerestelerinde bulunan kırık, çatlak veya kusurlu ağaçların değiştirilmesi ve kontrol edilmesi. Çatı membran kaplamaları ve izocamlarının kontrol edilmesi. Yıpranmış, eksik veya kusurlu olanların değiştirilmesi ve yalıtım açısından kullanışlı hale getirilmesi. Baca etrafları, çatı birleşim ek sac kaplamalarının kontrollerinin yapılması ve eksik/kusurlu imalatların tamamlanarak su yalıtımı eksiksiz olarak yapılması. Çatı mahyalarının kontrol edilmesi varsa kırık olanların değiştirilmesi. Mahya harçlarının tamamlanması. Çatı yağmur oluklarının tamamının kontrol edilmesi ve varsa kusurlarının tamamen giderilmesi, değiştirilmesi veya yenilenmesi. Çatıdan bina içine sızan/akan tüm su kaçaklarının önlenmesi ve bozuk olan tüm imalatların tamiratlarının yapılması. Tüm baca duvar, sıva ve yalıtımlarının onarılması ve varsa kusurların tamamen giderilmesi. Eksik veya kusurlu olan tüm izolasyon işlerinin yapılması/tamamlanması.

Dış Cephe Peyzaj İşleri

Bina çevresinde bulunan tüm toprak çökmesi ve kaymasının eksik dolgularının yapılması. Bina etrafı kaldırım betonunun istenilen ölçüde yapılarak karosunun beğenilecek modelde yapılması. Çöken tüm beton imalat tamiratlarının yapılması. Bina giriş kapısı yürüyüş yolunun yapılarak istenilen kaplama malzeme ile kaplanması.

Dış Cephe Mantolama – Taş Kaplama – Tamirat İşleri

Dış cephede bulunan tüm kırık, çatlak ve kusurlu imalatların beton harç eksiklerinin tamamlanması ve tamiratlarının yapılması. Dış cephe Mantolama imalatının eksiksiz olarak yapılması. Mantolama malzeme markası olarak Filli Boya Capatect paket kullanılacaktır. Uygulama şekli; 5’lik xps yapıştırma-dübelleme, file bant boşluksuz, iki kat sıva harcı uygulama, dekoratif sıva, boya astarının sürülmesi, akrilik esaslı dış cephe boyasının yapılması.) Tüm dış cephenin stenilen renklerde boyanması. (5 cm XPS yapıştırma ve dübelleme. Boşluksuz file bant kaplama. İki kat sıva harcı uygulaması. Dış cephe astar. Dekoratif sıva ve istenilen renklerde dış cephe silikonlu akrilik boya). Tüm pencere, kapı, bina köşe merkezlerinin söve kaplamalarının işveren tarafından beğenilecek modellerde yapılması ve boyanması. Tüm pencere denizlik mermerlerinin işveren tarafından beğenilecek olan renklerde 2 cm olarak yapılması. Çatı saçak sıva tamiratlarının yapılarak istenilen renklerde boyanması. Bacaların boyanması. Dış cephe eteklerinde bulunan taş kaplama bozuk imalatların sökülerek tekrar yapılması ve kusurların tamamen giderilmesi.

Balkonlar

Üst kat balkonunun istenilen ölçüde büyütülerek (taban ve tavan beton kalıp döşemelerinin yapılması, demirlerinin uygulama esaslarına göre bağlanması, betonunun dökülmesi, kalıbının sökülmesi) belirlenen bölümünün yatak odasına katılması. Tüm çatı, duvar, sıva, mantolama, elektrik tesisat, boya badana ve parke işlerinin yapılarak iç mekan haline getirilmesi. Devam eden balkona ait diğer tüm işlerin (korkuluk, seramik, mantolama, pencere) tamamlanması. İş veren tarafından beğenilecek olan renk ve modellerde balkon dekorasyonu yapılması. Alt kat balkonun gerekli tamiratlarının yapılarak Pvc (Fıratpen S75 – Çift cam) ile çevrilmesi. Balkon kapandıktan sonra kalan iç mekân tavan ve duvarlarının alçı sıvalarının yapılarak istenilen renklerde boyanması.

Pencereler

Yapılı bulunan çift pencere arasındaki duvarların yıkılarak tek bir büyük pencere haline getirilmesi. Uygun ölçülerde Fıratpen S75 serisi çift cam yeni pvc pencerelerin yapılarak içten ve dıştan eksiksiz olarak denizlik mermerlerinin takılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin eksiksiz halde yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Balkon Pvc kapılarının yapılması. Tüm banyo ve wc pencerelerinin pvc filtreli menfezlerinin ölçüsünde yapılması. Pvc pencere renkleri, ara kayıt tasarımları iş veren tarafından beğenilecektir. Tüm pencerelere içten istenilen modellerde ve renklerde pvc karolajın yapılması.

İç Kapılar – Çelik Kapı

Tüm iç kapıların Lake Boya Mobilya Panel Kapı yapılması. Renk ve modelleri iş veren tarafından beğenilecek olup, tüm kol, kilit ve menteşelerinin eksiksiz olarak yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Dış çelik kapının güvenlikli kilit sistemli Kale marka çelik kapı olarak yapılması. Renk ve modeli iş veren tarafından seçilecektir.

Su Tesisat İşleri ( Temiz Su – Pis Su)

Tüm Banyo, wc, mutfak tasarımları yapıldıktan sonra her türlü temiz ve pis su borulamalarının gerekli olan yerlere çekilmesi, borularının PVC borulamalarının eksiksiz olarak yapılması ve uygun yerlere çekilmesi. Pis su gider bağlantılarının ana gider borularına bağlaması ve süzgeçlerinin takılması. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi temiz ve pis su giderlerinin/ borularının/ bağlantılarının işveren tarafından onaylanacak tasarımlara göre yerlerinin değiştirilmesi ve çalışır hale getirilmesi.Isıtma sistemi kılıflı PVC borularının çekilmesi ve radyatör bağlantı noktalarının taşınması. Mutfak dolabı, banyo dolabı, wc dolabı, duşa kabin gibi imalatların montajları bittikten sonra tüm batarya, çeşme, musluk, vanalarının montajının yapılması ve çalışır halde teslim edilmesi. Banyo ve wc gömme rezervuarların yapılarak çalışır hale getirilmesi. Kullanılacak olan tüm vitrifiye malzemelerinin markası Artema olacaktır.Tüm süzgeçler paslanmaz metal süzgeç olacaktır.Duşa kabin camı olarak 6 mm demperli cam olarak yapılacaktır. Banyo dolap lavabosu Vitra olacaktır. Mutfak eviyesi Temka marka olacaktır.

Kombi – Radyotör

ERP ‘ li, tam yoğuşmalı, BUDERUS marka 30 binlik kombinin alınması ve montajının çizeceğimiz projeye uygun olarak yapılması. Kombi projesinin çizilmesi ve Başkent Gaz tarafından onaylanmasının sağlanması. Isıtma sistemlerinin çizilecek projeye uygun olarak Demir Döküm Plus marka radyatörlerin uygun ölçülerde takılması. Banyolara uygun ölçülerde ve işverenin beğendiği renklerde havlupan yapılması. Radyatör vanalarına uygun görülecek sayıda termostatik vanalarının takılması. Kombi ve tüm radyatörlerin projeye uygun olarak çalışır halde teslim edilmesi.

Tefsiye – Şap

Komple daire içi zeminlerinde yapılan tüm su ve elektrik tesisat işleri bittikten sonra yeterli kalınlıkta ( ortalama 10 cm ) şapın atılarak gerekli zemin dolgusunun mastarlı ve terazili yapılması.

Elektrik Tesisat İşleri

Yapılı bulunan tüm kabloların sökülmesi ve yeni ÖZNUR marka elektrik kablolarının çekilmesi. Topraklama kablolarının, topraklama kazığının, ana şebeke hattı bağlantısının kontrol edilerek çalışır hale getirilmesi. İşverenin istediği ev tasarımına göre yer değiştirilmesi gereken tüm elektrik tesisatlarının yeniden yapılması ve gerekli testlerinin yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Duvar yıkım ve yapım işleri ile alakalı yeni tesisatların çekilmesi. Tüm sigortaların Sıemens marka ve yeterli sayıda yeni sigortalarla değiştirilmesi. Kaçak akım rulesinin yapılması. Sigorta panosunun değiştirilmesi. Tüm ince işler bittikten sonra VİKO marka işveren tarafından beğenilecek olan renklerle yeni düğme, priz, anahtarların montajının yapılması. Tavanlarda bulunan aydınlatma tesisatlarının ortalanması ve avize kancalarının takılması. İşverenin isteğine uygun olarak yapılacak olan asma tavan imalatlarının led ve spot aydınlatmalarının (CATA marka) takılması ve çalıştırılması. Çevre aydınlatmaları elektrik tesisat işlerinin yapılması.

Banyolar – WC

İşverenin onaylayacağı yeni banyo tasarımlarına göre zemin ve duvarların tamamen fayans kaplanması. Fayans markası olarak Çanakkale Seramik kullanılacaktır. Ölçü, renk ve model seçimi işveren tarafından yapılacaktır. Banyolara uygun ölçülerde duşa kabin, tasarımı işveren tarafından beğenilecek banyo dolapları yapılacaktır. Gömme rezervuarlar ve havlupanlar takılacaktır. Banyolara menfezleri takılıp, banyo asma tavanlarının yapılması. Banyo asma tavan malzemesi olarak 30×30 metal Clip-İn sac tavan malzemesinin kullanılması. Yeterli sayıda banyo tavan aydınlatma spotlarının takılması.

Alçı Sıva – Boya Badana – Duvar Kağıdı – Stropiyer

Bina içi tüm tavan ve duvarlarının mastarlı ve terazili alçı sıva işlerinin yapılması ve boyaya uygun hale getirilmesi. Tavanların özel Dyo marka boya ile boyanması. Duvarların boya astarının vurulmasından sonra en az iki kat olmak üzere istenilen renklerde silikonlu silinebilen su bazlı saten Dyo marka boya badana işlerinin yapılması. İstenilen bazı duvarların işveren tarafından alınacak duvar kağıdı ile kaplanması. Asma tavan yapılmayacak olan tüm daire içi tavanlarına işveren tarafından beğenilecek olan stropiyer modellerinin yapılarak avize göbeklerinin takılması ve boyanması. Koridor merdiven başı camlı duvarının dip bölümü tamamen kırılarak boydan cam tuğlasının yapılması.

Mutfak Dolabı – Vestiyer – Banyo Dolabı

Belirlenecek olan mutfak dolabına işveren tarafından beğenilen ve istenilen renklerde lake kapak mutfak dolabı imalatının yapılması. Mutfak dolabı tasarımı işverenle birlikte çizilecek ve birebir imalatı yapılıp montajı eksiksiz tamamlanacaktır. Mutfak tezgahı olarak granit kullanılacak ve rengi işveren tarafından seçilecektir. Banyo dolabı tasarımı ve rengi yine işveren ile birlikte belirlenecektir. Giriş antre bölümüne vestiyer yapılacaktır. Üst kat yatak odasına gömme dolap yapılması.

Merdivenler

Yapılı bulunan merdiven basamaklarının istenilen renk ve modelde ahşap veya laminant ile tamamen kaplanması, merdiven korkuluğu olarak işveren tarafından beğenilecek ve seçilecek olan ahşap korkuluklarının yapılması. Üst kat merdiven sahanlığının korkuluğunun yapılması

Laminant Parke

Islak zeminler hariç tüm villa içi zeminlerinin (ÇAMSAN marka 8 mm Derzsiz) işveren tarafından beğenilecek renklerde ve modellerde laminant parke döşemelerinin yapılması.

İşe Başlama Tarihi :
İş Teslim Süresi : 75 İş Günü
İşin Bedeli : 210.000 TL
İşin Ödemesi : %30 peşin – %40 ortasında – %30 (6 taksit)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz villa tadilat fiyat teklifimiz güncel olup bugünün (18.02.2019) maliyetleridir.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Villa Tadilat Fiyat Teklifi, Villada Yapılacak İşler, Villada Yapılan Tadilat Çalışmaları, Villa İç – Dış Dekorasyonu,i Villa Bakım Onarım, Villa Tadilatı Yapan Firmalar, Beytepe’de Tadilat Şirketi, Beytepe Dekorasyon,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir