Bahçelievler’de Bar Dekorasyon ve Tadilat Teklifimiz

Ankara Bahçelievler’de yeni almış olduğu cafe barı komple tadilata sokarak dekore etmek isteyen İlyas beye bizden teklif talep ettiği için teşekkür ediyoruz. Bizde kendileri için en uygun maliyeti, en kaliteli işçilik ve malzemelerimize uyarlayarak hemen sunuyoruz.

Bahçelievler’de Bar Dekorasyon ve Tadilat Teklifimiz – Bar dekorasyonları konusunda profesyonel olarak 25 yıldır hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu işimizde de başarılı sonuçlar elde ederek müşterimizi memnun edeceğimiz konusunda kendimize sonuna kadar güveniyoruz. Aşağıda bahçelievler’de bar dekorasyon ve tadilat teklifimiz ile alakalı detayları inceleyebilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Bahçelievler’de Bar Dekorasyon ve Tadilat Teklifimiz

Vermiş olduğumuz teklifi kabul eden İlyas beye teşekkür ediyoruz. İşimize güncel olarak başlamış bulunmaktayız. (27.05.2019)

Başlamadan Önce

T E K L İ F T İ R

TAAHHÜT

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar taşeron tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler taşerona ait olup işverenden bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan taşeron sorumludur. İşe başlama tarihine ve teslim süresine uymak taşeronun yükümlülükleri arasındadır. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi taşeron işverene taahhüt etmektedir.

YAPILACAK İMALAT/UYGULAMALAR

ANA GİRİŞ KAPISI: Yapılı bulunan giriş kapısı sökülecek ve işverenin istediği ölçüde yanlardan daralacak. Kalan ölçüye uygun olacak şekilde manuel sistem 10 mm demperli cam kapı yapılacak. Kapı üst boşluğu uygun malzeme ile örülecek.

KORİDOR – MERDİVEN BAŞI: Giriş üst kata çıkan ve alt kat karaoke salonuna girişine kadar merdiven başında yapılı bulunan tüm duvar kağıtları sökülerek alçı sıvaları yapılacak. Dekoratif tuğlanın zemine kadar olan eksik bölümleri aynı malzeme ile devam edilip tamamlanacak. Tüm koridor/merdiven başları işverenin onaylayacağı renklerde silikonlu silinebilen boya ile boyanacak. Merdiven korkuluk demirleri işverenin istediği renkte sentetik yağlı boya ile boyanacak. Korkuluk ahşap küpeşteleri cila yapılarak parlatılacak.

ÜST KAT SALON GİRİŞ KAPISI: Yapılı bulunan kapı sökülecek ve yerine Ek’de sunulan kapı kemeri bire bir yapılacak.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

ANA SALON: Üst kat ana salon giriş kapısı sol duvarı ve dönüş duvarı giydirme alçıpan yapılacak. Cam önü radyatörler komple kapanacak şekilde sahne duvarından, ana salon giriş duvarına kadar tamamen alçıpan ile kapatılacak. Radyatör önlerine ahşap hasır menfez montajı yapılacak. Havalandırma bacalarına uygun ölçülerinde havalandırma menfezleri takılacak. Tüm alçıpan üstü ve diğer duvar ve tavanlara alçı sıva yapılarak boyaya uygun hale getirilecek. İşverenin istediği renklerde silikonlu iç cephe boya ile tüm tavan ve duvarlar boyanacak. Cam önü kolonları alçıpan kaplanacak ve 5 adet kolon ön yüzeyi pleksi montajı yapılacak.

BAR: Sökülmüş olan bar mobilyası tekrar kurulacak. Bar mobilyasının uygun yerine soğuk su tesisatı çekilerek pis su gider bağlantısı yapılacak. Bar mobilyası önüne işverenenin onaylayacağı ölçülerde ahşap çerçeve yapılarak uygun ölçüde pleksi yapılacak. İşverenenin istediği logo pleksiye basılacak. Bar önünde bulunan iki adet kolon eşit ölçülere (50×50) getirilecek ve salona bakan ön yüzeyleri yerden tavana kadar pleksi yapılacak. Bar tavanı asma tavan yapılacak. Bar arka duvarı alçıpan giydirme duvar yapılacak, işverenenin onaylacağı ölçüler ve şekillerde içine nişler yapılacak.

MUTFAK KORİDORU: İşverenenin belirlediği yere, uygun ölçülerde alçıpan bölme duvar yapılarak mutfağa giriş koridoru oluşturulacak. Koridor bitimi karşı duvara mutfak giriş kapısı açılacak.

SAHNE: Sahne zemini işverenenin istediği ölçüde ve şekilde yükseltilecek. Sahne zemini işverenenin beğeneceği 60×60 çanakkale marka granit yapılacak. Sahne arkası duvarı alçıpan giydirme yapılacak ve uygun ölçülerde logolu pleksi yapılacak. Sahne arka duvarına dekorasyon olarak Ek’de belirtilen model uygulanacak.

ZEMİNLER: Ana salon zeminleri işverenin isteğine göre laminat parke, pvc zemin kaplama veya seramik yapılacak. Model ve renkleri işveren beğenecek.

ALÇI – BOYA: Yapılan tüm alçıpan tavan ve duvarları ile tüm salon, koridor tavan ve duvarları alçı sıva yapılacak ve istenilen renklerde komple boyanacak.

WC – LAVABOLAR: Bay bayan tuvalet ve lavabo zeminleri seramik yapılacak. Bayan lavabosuna 2’li banyo dolaplı lavabosu yapılacak. 1 adet makyaj dolabı ve 1 adet boy aynası yapılacak. Tüm model ve renkleri işveren beğenecek ve onaylayacak. Wc’ler giriş kapısı sökülerek yerine EK’te sunulan giriş kapısı yapılacak. Wc ve lavabolara giriş kapı kolları yenilenecek ve kapılar verniklenecek.

DIŞ CEPHE: Dış cephede yapılı bulunan tüm taş kaplamalar ve sidingler sökülerek sıvaları yapılacak. Kolon söve giydirmeleri yapılacak ve saçak payandaları montajlanacak.İşverenenin istediği renklerde boyanacak.

BAHÇE – TERAS: Yapılı bulunan duvar yerine 110 cm yüksekliğinde yeni y-tong duvar yapılacak. İç, dış ve üst yüzeylerine işverenenin istediği renk ve modelde seramik kaplanacak. Bahçe-teras zemini komple dış cephe kaymaz seramik kaplanacak. Yapılı bulunan tente komple yukarı kaldırılacak ve çalışır hale tekrar getirilecek. İki tente çatı eşit ölçüye getirilecek. Teras tente kapatma alt giriş ön tarafa Ek-3’te sunulan modelde antik roma giriş kapı modeli yapılacak.

İŞİN SÜRESİ…………………………..: 30 İş günü
BAŞLANGIÇ TARİHİ………………..:
TESLİM TARİHİ………………………:
İŞİN FİYATI……………………………: 97.500 TL
İŞİN ÖDEMESİ……………………….: %30 başta, %40 Orta, %30 teslim

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

bahçeli cefa bar tadilat,bahçelievler dekorayon şirketleri,ankara bahçelide bar dekore eden firmalar,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir