Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
 • Ekonomik inşaat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
 • Ekonomik tadilat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ

İÇİNDEKİLER

Beysukent’te Komple Villa Tadilat Teklifimiz

Ankara Beysukent’te yeni almış olduğu villanın komple tadilatı için bizden teklif isteyen Suat beye çok teşekkür ederiz. Çok uygun fiyat teklifimiz ve kaliteli hizmetlerimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Dekordelisi Mimarlık olarak sizlere en iyi hizmetleri vermek için biz çok çalışıyoruz. Sizde bizden tadilat teklifi alın, kârlı çıkın.

Beysukent’te komple villa tadilat fiyat teklifimizi mutlaka inceleyin. Farkımızı, kalitemizi ve ekonomik fiyatlarımızı kıyaslayın. Bizi tercih etmek için bir çok sebebinizin var olduğunu görebilirsiniz. Beysukent’te komple villa tadilat teklifimizi detaylı açıklamalar ve görsellerle genişlettik. Bunu yaparak hem bizi tanımak isteyen, hemde ev tadilat fiyatları hakkında araştırma yapan değerli ziyaretçilerimize faydalı olmak istiyoruz. Tadilat paket seçeneklerimiz arasında Vip ev tadilat paketi olarak hazırladığımız dekorasyon çalışmalarımızı incelerken, merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıtlar bulabileceğinizi düşünüyoruz. İletişim numaralarımızı 7/24 arayarak merak ettiğiniz tüm ev tadilat fiyatları ve paket seçeneklerimiz hakkında detaylı farklı bilgiler alabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz fiyat teklifi Vip Tadilat Paket Seçeneğimizle bire bir aynıdır. İnceleyin >> Vip Tadilat Paketi

Vip tadilat fiyat paket seçeneğimiz ve paket dışında yapacağımız ilave imâlat, uygulama ve çalışmalarımız aşağıdadır.

Beysukent’te Komple Villa Tadilat Teklifimiz

Yüklenici : Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd.Şti

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. İşe başlama tarihine ve teslim süresine uymak yüklenicinin yükümlülükleri arasındadır.

Yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan bataryalar işveren tarafından temin edilecektir. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. İş teslimi müteakip iş tutarınca yüklenici tarafından işverene fatura kesilecektir.

Taahhüt Edilen İmalat, Uygulama, Çalışmalar

Veranda kapatma

Zemin kat ön cephe verandanın uzatılması. Ahşap kirişlerin sökülmesi. Katlanır sürgülü 8 mm demperli ısıcamlı cam balkon sisteminin yapılması. Veranda çatısını, yapılı bulunan renk ve modelde kiremitle tamamlanması. Kiremit altı 3’lük mebran ile boşluksuz kaplanması. Mebran altına 12 mm OSB boşluksuz kaplanması. Veranda çıkış yan yarım duvarın veranda çatısına kadar yükseltilmesi. Salonda bulunan petek radyatörün tamamlanan duvara tesisatı ile birlikte çekilmesi ve çalışır hale getirilmesi. Gerekli yerlere elektrik priz ve düğmelerinin çekilmesi. Veranda tavan alttan dekorasyon çalışmasının yapılarak alçıpan asma tavan ve dekoratif aydınlatmalarının (led ve spot) yapılması. Veranda beton zeminin (hasır çelik, C30 değerinde kimyasallı) uzatılması. Yer seramik/granitlerin yapılması. İzolasyon ve yalıtım işlerinin eksiksiz yapılması. Yağmur yatay ve dikey oluk bağlantılarının yapılması ve ana gidere bağlanması. Zemin su yalıtımı için veranda çevresi direnajın yapılması ve ana gidere bağlanması.

Salon Dış Duvar Yıkım ve Sabit Cam İmalatı

Salonda yapılı bulunan iki adet pencerenin sökülmesi ve duvarının yıkılması. Yıkılan duvara belirlenen ölçüde winsa marka, ısıcamlı ve içten beyaz dıştan renkli (yapı ana renginde), 8 mm pvc sabit camın yapılması. Zemine gerekli izolasyon ve yalıtımın yapılarak 3’lük afyon mermerinin içte ve dıştan denizlik olarak yapılması. Yapılı bulunan petek radyatörün uygun görünen duvara tesisatının çekilerek montajının yapılması. Salondan verandaya çıkış kapısının sökülüp, çift sürgülü pvc profil cam kapının yapılması.Eşik mermerinin montajının yapılması.

Yan Giriş

Belirlenen ölçüde (ortalama 70 cm) yüksekliğinde 15’lik duvarın örülmesi. Örülen duvarın üzerine winsa parka pvc, katlanır sürgülü cam balkon kapatmanın yapılması. Ön girişe aynı marka ve modelde pvc cam kapının yapılması. Zeminin istenilen seramik/granitin yapılması. Kapatılan bölgenin tüm iç tavan ve duvarlarının alçı sıva ve boya badanasının yapılması.

Bahçe Giriş

Arka bahçe giriş kapı önünün belirlenen ölçüde winsa marka, ısıcamlı, pvc cam kapatmasının yapılması. Zeminin istenilen renk ve modelde seramik veya granitin yapılması. Tavan ve duvarının alçı sıva ve boya badanasının yapılması. Giriş kapısının pvc profil winsa cam kapının yapılması.

Kaldırım Beton ve Ankara Taşı

Tüm bina çevresinin duvar ile dış zemin birleşim yerlerinin kazılması ve yalıtım ve izolasyonlarının yapılması. 80 cm genişlik ve uygun yükseklikte betonlama işinin yapılması. Yapılı bulunan andezit ankara taşı model ve renginde tüm bina çevresi yeni imalatı yapılan kaldırım beton yüzeylerine komple döşenmesi.

Paslanmaz Korkuluk

Bina arka bahçe giriş basamak bitimine kadar olan sağ ve sol inişe paslanmaz oval korkulukların yapılması. Trabzanların yapılması.

Mantolama ve Dış Cephe Boya

Dış cephede yapılı bulunan hasarlı, çatlak veya kırık mantolama imalatlarının sağlamlaştırılması, dübellenmesi, sıva tamiratlarının yapılması. Tamiratı yapılan bina dış cehesinin uygun renkte komple boyanması. Sorunlu ve hasarlı olan tüm yatay ve dikey yağmur oluklarının tamiratlarının yapılması, gerekenlerin değiştirilmesi.

Üst Balkon

Üst katta yapılı bulunan balkonun 3 m yükseklik olacak şekilde tamamen çelik konstirüksiyon çatısının yapılması. 12 mm OSB ve mebranın boşluksuz kaplanması. Yatay ve dikey yağmur oluk borularının takılması. Şafak alın tahtalarının çakılması ve verniklenmesi. Üstten yapılı kaplama kiremitlerin aynısından kaplanması. 8 mm demperli, ısıcamlı, katlanır sürgülü cam balkon sisteminin yapılması. İçerde kalan tüm tavan ve duvarların alçıpan montaj, alçı sıva ve boya badana işlerinin eksiksiz yapılması.

Asma Kat

Salon tavanının, çelik konstüksiyon kargas yapılması ve kapatılması. 1 m boşluklu 100×100 (3 mm) ana kargas + 60 cm boşluklu 40×60 (3 mm) üst ızgara şeklinde çelik profil kargasın direksiz kaynaklı yapılması. Kargas üstüne 1.2 mm betopan döşemesinin yapılması. Betopan üzerine hasır çelik üstü ortalama 12 cm kalınlıkta beton şap/tafsiyesinin yapılması. Bu şekilde üst katta oluşturulacak olan oda kapısının ve üst ön duvarının örülmesi. Oluşturulan oda içinde gerekli olan tüm aydınlatma elektrik tesisatının, yeterli sayıda istenilen yerlere elektrik düğme, priz ve anahtarlarının takılması. Tv, data, enternet ve uydu tesisatlarının çekilmesi ve çalışır hale getirilmesi. Şömine bacasının oda içi yıkımının yapılması ve gereklı tamiratlarının yapılması. Çelik kargas altı ses izolasyon taş yününü boşluksuz döşenmesi. Alttan alçıpan montajının yapılarak alçı sıvasının yapılması.

Şömine

Yapılı bulunan şömine yüzeyinin istenilen ve beğenilen modelde dekoratif taş kaplamasının komple yapılması. Şömine ön kısmına renkli cam kapaşın yapılması.

İç Merdivenler

İç merdiven basamaklarının sökülmesi. Merdiven yanı duvarın basamak dönüşüne kadar yıkılması. Merdiven altına depo/kiler oluşturulması. Kapısının yapılması ve aydınlatma lambasının takılması. Merdiven basamaklarının zemin döşeme malzemesi ile üstten kaplanması. Basamak alınlarının lake boyalı ahşap rıh yapılması. Rıh ile basamak birleşim bölümlerine led aydınlatmaların döşenmesi. Üst duvar salon inişine kadar olan bölüme paslanmaz korkuluk ve trabzanın yapılması.

Salon Mutfak Koridoru

Salon ve mutfak ara koridorunda 110 cm eninde 8 mm demperli cam kapının yapılması. 110 cm sonrası kalan duvara istenilen renk ve modelde cam tuğlanın zeminden tavana kadar döşenmesi.

Mutfak

Yapılı bulunan mutfak dolaplarının sökülmesi. Akrilik kapak mutfak dolabının yapılması. (Tüm renk, model ve tasarımlar işveren tarafından onaylanacak ve seçecektir.) Tüm kapaklar ve çekmeceler pistonlu ve frenli sistem yapılacaktır. Mutfak tezgah taşının granit yapılması ve eviyenin takılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Mutfak zeminlerinin istenilen ve beğenilen model ve renkte granit ile kaplanması. Mutfak kapısının sürgülü lake boyalı kapı olarak imalat ve montajının yapılması.

Banyolar – Wc

Banyolarda yapılı bulunan tüm üst tesisat malzemelerinin sökülmesi. Banyo dolapları, bataryalar, duşakabinler ve peteklerin sökülmesi. Zemin ve duvarlarda bulunan fayansların kırılması. İşveren tarafından seçilen ve beğenilen Çanakkale/Bien/Ege marka veya mudavili marka, model ve renkte zemin ve duvar fayanslarının yapılması. Yapılan yeni tasarımlara göre tüm pis ve temiz su alt ve üst tesisat değişikliklerinin yapılarak süzgeçlerin takılması. Banyo ve wc tavanlarına 30×30 clip-in banyo asma tavan yapılması. Sensörlü spot aydınlatmalarının takılması. Mdflam iç ve dış aksam banyo dolaplarının granit tezgah olarak imalatının ve montajlarının yapılması. Wc dolabının yapılması. Çanak lavabolarının takılması. Yeni tasarım ve ölçülere göre banyolara, 6 mm demperli cam, paslanmaz (gold/inoks profilli) duşakabinlerin yapılası. Banyolar ve wc pencerelerinin menfezlerinin değiştirilmesi. Banyo peteklerinin sökülerek, gerekli tesisat değişikliklerinin yapılması, uygun renk ve ölçülerde havlupanların takılması. Uygun görünen ve yeni tasarıma göre 2 adet banyo ve wc ye gömme rezervuarlı VİTRA marka yeni klozetlerin takılması ve çalıştırılması. Üst kat ebeveyn banyo kapısının sürgülü lake boyalı panel kapı olarak yapılması. Banyolar ve wc kapı eşik mermerlerinin takılması.

Yatak Odası Duvar Yıkım

Yatak odası ile ebeveyn banyo önünde kalan hol ara kapı kemerinin belirlenen kısmının yakılması. Yatak odası kapısının yıkılan duvar tarafına çekilmesi ve eski kapı yerinin ytong duvar ile kapatılması. Tüm alçı sıva ve tamiratlarının eksiksiz şekilde yapılması. Çamaşır makinesi ve tesisatının banyo dolabının altına çekilmesi ve banyo dolabı altına kapaklı öamaşır makinesi bölümünün yapılması.

Mobilya

 • Ebeveyn yatak odası belirlenen yere sürgülü kapı mdflam kapak gardrobun yapılması.
 • Ebeveyn banyo önünde blunan dolabın mdflam kapak olarak yenilenmesi.
 • Üst kat çıkış merdiven karşı duvarına uygun ölçülerde mdflam kapak dolabın yapılması.
 • Üst oda 1 ‘e gardrop yapılması.
 • Mutfak kapısı önünde bulunan dolabın mdflam kapak dolap ile yenilenmesi.

Parkeler

Yapılı bulunan tüm lamine parke ve süpürgeliklerin sökülmesi. Parkeler altında olabilecek tüm şap bozukluklarının ve hasarlı bölgelerin tamiratlarının yapılması. İşveren tarafından seçilece olan renk ve modeldeki laminelerin döşenmesi. 2’lik lamine şiltelerinin serilmesi. 10’luk lake boyalı süpürgeliklerin montajlarının yapılması. Tüm kapı geçişleri ve granit birleşim yerleri geçiş profillerinin takılması.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm iç kapıların sökülmesi. İşveren tarafından seçilecek olan renk, model ve tasarımlarda yeni lake boyalı panel kapıların imalatlarının ve montajlarının yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerin eksiksiz takılarak çalışır halde teslim edilmesi.

Asma Tavanlar

Tüm salon, koridorlar, odalar ve mutfak tavanlarına uygun ölçülerde, led ışıklı asma tavan yapılması. Elektrik tesisatlarının çekilmesi ve çalışır hale getirilmesi. Tüm asma tavanların alçı sıvalarının yapılarak boya badanaya uygun hale getirilmesi.

Boya Badana

Tüm iç tavan ve duvarlarında bulunan çatlak, hasarlı veya kusurlu bölgelerin alçı sıva tamiratlarının yapılması. Tavanların komple DYO marka özel tavan boyası ile boyanması. Tüm iç duvarların işveren tarafından belirlenecek olan renklerde silikonlu silinebilen DYO marka boya ile boyanması.

Elektrik Tesisat

İş veren tarafından kullanışlı olması açısından istenilen yerlere elektrik priz düğme ve anahtarların çekilmesi. İşveren tarafından istenilen yerlere istenilen sayıda tv, uydu, enternet data, telefon hat ve tesisatlarının çekilmesi. Yapılı bulunan tesisatların kontrol edilmesi çalışmayanların çalışır hale getirilmesi, onarılması. Asma tavan aydınlatmaları için yeni sigortaların eklenmesi. Kullanılaak olan tüm tekli, çiftli ve gurup anahtar ve düğmelerin markası VİKO olacaktır. Renkleri ve modelleri işveren tarafndan seçilecektir. Kullanılacak kablolar HES marka olacaktır.

Sıhhi Tesisat (Mekanik)

Yapılı bulunan tüm alt ve üst tesisatlar kontrol ediecek, varsa çalışmayan, hasarlı veya kusurluları onarılacak. Yeni banyo, mutfak ve wc tasarımlarına göre gerekli tesisat değişiklikleri yapılacak. Tüm aksesuar montaj işleri eksiksiz olarak yapılacak ve herşey çalışır halde işverene teslim edilecektir.

İŞİN SÜRESİ………………: 30 iş günü
İŞİN FİYATI……………….: 180.000.- TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ………….: %30 + %40 + %30
BAŞLANGIÇ TARİHİ…:
TESLİM TARİHİ………..:
TEKLİF TARİHİ…………: 15.12.2019

Beysukent’te Komple Villa Tadilat Teklifimiz

Bize internetten ulaşarak adres ve iş keşfi talep eden değerli müşterimizin isteğini hızlı bir şekilde yerine getirdik. 25 yıllık tecrübemizle keşif yaptıktan ve isteklerini dinledikten sonra kendi fikirlerimizi de sunduk. Hemen orada komple tadilat fiyat teklifimizi sözlü olarak sunduk. Diğer firmalar gibi günler sonra teklifimizi vermek için adresten ayrılmadık. Fiyat teklifimizi sunduktan sonra ise iş disiplinimiz, ahlâkımız ve çalışma koşullarımızdan şu şekilde bahsettik;

 • Ön ödeme almadığımızı ve işimize başladıktan belli bir süre sonra ilk ödememizi alacağımızı.
 • Tüm modelleri, tasarımları, renkleri ve markaları kendilerinin seçeceğini.
 • Son ödemeye (%30) taksit yapabileceğimizi.
 • Tüm işçilik, malzeme ve imalatların garantili ve kaliteli olacağını.
 • Hızlı ve disiplinli bir çalışma olacağını.

Teklifimiz kabul edildi. Hayırlı olsun.

Sunmuş olduğumuz Beysukent’te Komple Villa Tadilat Teklifimiz kabul edildi. Bizi tercih eden değerli müşterimiz Suat beye teşekkür ediyoruz. En iyi hizmeti en kısa sürede vermek için tüm hazırlıklarımıza hemen başlıyoruz. Bu işimize ait tüm yapım aşamalarını şu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

>> Beysukent Angora Evleri Komple Ev Tadilat

Nerede olursa olsun işimiz, fiyatlarımız daima standarttır. Örneğin Çankaya’da vermiş olduğumuz fiyat Mamak’ta da geçerlidir. Sitelerde verdiğimiz fiyatımız Çayyolu’da da geçerlidir. Semtine ve adamına göre fiyatlarımız ve kalitemiz asla değişken değildir. Marka ve kurumsal bir firma olabilmek ve bu yolda başarılı kalabilmek için biz çok çalışıyoruz.

Sizde Bizden Tadilat Fiyat Teklifi Alın, Kârlı Çıkın

[contact-form-7 id=”20862″ title=”İletişim formu 1″]

Komple Anahtar Teslim Ev Tadilatı Fiyat Teklifimiz Şimdilik Bu Kadar.

Değerli S.A fiyat teklifimizi kabul ederse, bu defa sözleşme haline getirdiğimiz metnimizi yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Faydalı bir çok bilgiye ulaşacağınızı düşünüyoruz.

Ev Tadilat FiyatlarıDekorasyon FiyatlarıTadilat Tekliflerimiz

tadilat beysukent, angora evleri dekorasyon, beysukent angoraevlerinde anahtar teslim tadilat ve dekorasyon, angora inşaat firmaları, beysukentte ev tadilat şirketi, angora evleri villa tadilatı yaptırmak istiyorum,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir