Antalya Kaş’ta 180 M2 2 Katlı Villa Yaptırmak İçin Bizden Fiyat Teklifi İsteyen Değerli Müşterimize Teşekkür Ederiz. En Kaliteli ve Hızlı İnşaat İmalat Hizmetlerimizi Kendilerine Sunacağımızın Garantisini Veriyoruz. Değerli Müşterimiz İçin Hazırlamış Olduğumuz Detaylı Fiyat Teklifimizi Burada İnceleyebilirsiniz. Temelden Çatıya Betonarme Ev Yaptırmak İsteyen Müşterilerimiz ve Araştırmacı Ziyaretçilerimize Sayfamızın Faydalı Olacağını Düşünüyoruz.

2 katlı villa fiyat teklifimizi, kaliteli ve garantili malzemeler kullanılacak şekilde hazırladık. Tüm imalat, uygulama ve montaj işlerinin de kaliteli olacağının garantisini veriyoruz. Anahtar teslim olacak şekilde fiyat teklifimizi hazırladık. Temelden çatıya tüm imalat, uygulama ve montaj işlerinin tam ve eksiksiz olarak yapılacağı şekilde düzenlenen 2 katlı betonarme villa fiyat teklifimizdir. Değerli müşterimiz, anahtarını bizden teslim aldığında, sadece eşyalarını getirip villasına yerleşebileceği şekilde teklifimizi düzenledik. Teklifimiz makul görülüp kabul edildiği taktirde, tüm detayların resmi sözleşmeye dahil edilerek noter huzurunda imzalanacağı şekilde hazırladık. Dekordelisi Mimarlık olarak hızlı, kaliteli, modern ve ekonomik bir villa teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Örnek 2 Katlı Villa Modelimiz

Aşağıda Antalya’da 2 katlı villa proje örneğimizi incelemenize sunuyoruz. Örnek villa projemiz üzerinde bazı değişiklikler yapmak üzere teklifimizi hazırladık. Dış cephesinde kayrak taşları ile dekorasyon uygulamaları yapacağız. İleride yapılmak üzere havuz ait elektrik, su ve beton imalatlarının hazırlanması. Havuz imalatına alt yapı olarak ön veranda altına gereken kazı, hafriyat ve temel alt betonlamalarının yapılması. Yine havuz imalatı için tüm yalıtım, izolasyon imalatlarının eksisksiz olarak yapılması. Peyzaj çalışmalarını teklifimize dahil etmedik.

2 katlı villabetonarme  Antalya

Antalya’da 2 Katlı Villa Fiyat Teklifimiz

İŞ VEREN: ……………………………………………………..
YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti
Düzenleme şeklinde bir anahtar teslim (90 m2 oturumlu iki katlı= 180 m2) inşaat sözleşmesi düzenlenmesini istediler. Kendilerini yukarıda yazılı kimliklerinden tanıdığım gibi ve yasal yeteneklerinin bulunduğunu, okuryazar olduklarını anladım. Bunun üzerine birlikte söze başladılar ve dediler ki:

MADDE-1 TANIMLAR
İşbu sözleşmede kullanılan aşağıdaki deyimler, aşağıdaki şekilde anlaşılacaktır.
İŞ VEREN :…………………….olup aşağıda kısaca “İş Veren” diye anılacaktır.
YÜKLENİCİ : Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti olup aşağıda “Yüklenici” diye anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

Sözleşmenin konusu ARSA SAHİBİNİN Antalya İli, Kaş ilçesi, ……………..mahallesi, ………….mevkiinde kain Pafta No…….. Ada No……. Parsel No….’ Sini kapsayan toplam 230 m2 arsası üzerinde anahtar teslim iki katlı 90 m2 oturumu olan, toplamda (alt kat + üst kat = 180 m2) beton kargas inşaatı işidir. İş verenin ödemeleri ve yüklenicinin yapacağı inşaat imalatlarının detaylandırılıp karşılıklı taahhüt ettikleri vaatlerine ilişkin hazırlanmış olan sözleşme metnidir. Yüklenici mimari projeye tam ve eksiksiz olarak olarak imalat yapacağını, işveren ise sözleşmeye uygun olarak tüm ödemeleri yapacaklarını açıkça taahhüt-beyan ettiler ve iş bu sözleşme metnini imza altına aldılar.

2- İŞİN TANIMI

İş veren tarafından tüm mimari projelerin çizdirilip resmi kurumlarca onaylatılması, tüm aidat, ödeme ve masraflarının iş veren tarafından karşılanmasından sonra (Tüm mimari projeler, yapı denetim giderleri, resmi / belediye / fen işleri giderleri, inşaat ruhsatı, elektrik ve su projeleri ve kayıt masrafları) dışındaki tüm inşaat yapım ve imalat işlerinin anahtar teslim olarak yükleniciye ait olması. 90 m2 oturumlu iki katlı toplam 180 m2 beton kargas yapı inşaatının aşağıdaki detayları ile birlikte yüklenici tarafından tam ve eksiksiz olarak iş veren’e teslim edilmesi.

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, ulaşım, konaklama, sgk vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Yapılacak olan tüm imalat, montaj, uygulamalarda kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak ve kullanılmayacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

MİMARİ ÇİZİMLER: İmalatı yapılacak olan 90 m2 temel oturumlu toplamda 180 m2 iki katlı villanın tüm mimari çizimleri ve projeleri, 3D çizimleri ve tasarımları yüklenici tarafından yapılacaktır. Harita mühendisi yüklenici tarafından getirilecek ve arsa/temel ölçü ve işaretlemeleri yaptırılacaktır.

KAZI / HAFRİYAT: Mimari projelerine uygun olarak, temel, alt yapı ve tüm kazı-hafriyat çalışmalarının eksiksiz yapılması ve alt yapı ana şebeke hattına kazının bağlanması. Bina yapım aşaması öncesi, sonrası ve esnasında tüm kazı-hafriyat, moloz atımı nakliyesi ve ameliyesi tamamen yüklenici firmaya aittir. 2 katlı betonarme villa imalat bitiminden sonra ve iş tesliminden önce bina çevresinde var olan inşaat atıkları-molozları-hafriyat atıkları belediyenin belirlediği yere atılacaktır. Tüm kazı ve hafriyat çalışmaları projelerine bire bir itaat edecek şekilde uygulanacaktır. Kazı, hafriyat çalışmaları sırasında gerekli olan her türlü ağır ve hafif makine/araçları (Jcb, Kato, Tonaj kamyon, traktör ve iş makineleri) getirmek, kiralamak, temin etmek yükleniciye aittir.

KALIP / DEMİR / BETON /İZOLASYON İMALATI : Mimari projelerine uygun olarak tüm kalıp çalışmaları standartlara uygun olarak yapılacaktır. Demir işleri, mimari projesine uygun olarak istenilen mevkilere kolon, kiriş, tabiliye, temel, su basmanı, ölçü/miktar/cins demirlerin tam ve eksiksiz olarak döşenmesi. C25/C30 yoğunluk beton dökme işlerinin mimari projelerine uygun biçimde tam ve eksiksiz olarak yapılması. Temel alt-üst, yapı iç-dış, çatı alt-üst tüm yalıtım ve izolasyonların projelerinde belirtildiği şekillerde ölçü ve malzemelerle tam ve eksiksiz olarak yerlerinde imalatlarının yapılması. İleride yapılacağı planlanan 8x5x1.6 metre ölçülerinde havuz için gereken denge tank, motor odası, elektrik müdahele odası alt çalışmalarının villa temeli ile birlikte projesine uygun olarak yapılması. Tüm kaba inşaat yapım aşamaları, malzemeleri, işçilikleri ve imalatları mimari projelerine bire bir uyacak şekilde yapılacaktır.

DUVAR İMALATI: Dış duvarlar 20’lik tuğla, iç duvarlar ise 8,5’lik tuğla ile imalatları yapılacaktır. Tüm kapılar ve pencereler üstü beton lento yapılacak. İçten ve dıştan kaba sıvaları mastarlı ve terazili yapılacak. Dış cephe beton ince sıvası yapılmayarak kaba sıva üstü aşağıda detaylandırılacak mantolama imalatı yapılacak. Mimari projesine uygun olarak tüm duvar imalatları tam ve eksiksiz olarak yapılacak.

ÇATI KAT – TERAS İMALATI: Üst ikinci kat döşemesinin tüm üst izolasyon ve yalıtım imalatlarının projesine uygun olarak yapılması. Teras kat olarak planlanan ikinci kat döşeme beton üzeri, işveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan Çanakkale marka dış cephe seramikleriyle kaplanması. Üst kat teras dış tüm çevresinin 8 mm demperli renkli cam korkuluk yapılması. Ara dikey ve yatay profillerinin paslanmaz korkuluk profilleri olarak yapılması. Teras çıkış merdiven çevresinin paslanmaz inoks korkuluk ile çevrilmesi. Teras kat pis su gider süzgeçlerinin ana yapı giderlerine bağlanması.

ŞÖMİNE: İşveren tarafından belirlenecek yere standart ölçülerde (ortalama 1.20 en x 60 cm derinlik) odun şöminenin yapılması. Baca imalatının yapılarak uygun yükseklikte teras kat çatıdan çıkarılması. Paslanmaz sac bacanın imalat ve montajının yapılması. İç bacaya kadar ateş tuğlasının döşenmesi. Dıştan işveren tarafından seçilecek olan dekoratif taş kaplamasının yapılması. Şömine ızgarasının ve alt odunluğunun yapılması. Örnek model aşağıdadır. Üzerinde işveren istekli değişiklikler yapılabilir.

Örnek şömine modeli
Ankara Yenimahalle’de İbrahim beyin Teras katına yapmış olduğumuz odunlu şöminemiz.

PVC PENCERE ve KAPI İMALATLARI : Tüm pvc pencere iç demir profil (40×40 2 mm) kasalarının önceden yapılması ve antipas boyalarının vurulması. Tüm pencerelerin projesine uygun olarak rengini ve tasarımı işveren tarafından belirlenecek olan Fıratpen S75 Selenit serisi marka pvc pencere olarak ve tüm sineklikleri dahil tam ve eksiksiz olarak çalışır halde bitirilmesi. Pencere camları ısıcamlı (sinerjik) cam olarak yapılması. Tüm pencere kanatlarının çift açılım (vasistas) olarak yapılması. Tüm pencerelere içten ve dıştan 2 cm beyaz denizlik mermerlerinin yapılması. Üst teras çıkış balkon kapısının ısıcamlı (sinerji) çift sürgülü pvc kapı sistemi yapılması. Banyo ve wc pencerelerin alimünyum katlanır menfez sistemi ile yapılması.

TEMİZ – PİS SU TESİSAT İMALATLARI (Mekanik) : Yüklenici tarafından 2 x 2 m ölçülerinde, 3 m derinlikte foseptik kazısının yapılması. Taş duvar örülmesi ve üst beton kapağın yapılması. Tüm yapı pis ve temiz su giderlerinin foseptik bağlantılarının yapılması. Mimari projesine uygun olarak drenaj çalışmaları-malzemeleri-kazı-hafriyat-bağlantı işlerinin, tüm pis su ve temiz su tesisatlarının, alt yapı giderlerinin, sıva altı ve sıva üstü tüm döşeme, borulama, izolasyonlarının ve montajlarının eksiksiz olarak yapılarak testlerinin yapılması. Çalışır halde teslim edilmesi. Peyzaj dış temizlik sulama hattının projesinde belirlenen yere çekilmesi. Pis su giderlerinin ana şebeke hattına bağlanması. Projelerine uygun olarak tüm vitrifiye gurupları, batarya, çeşme, musluk, vana, duşluk, sayaç, kollektör, eviye, lavabo gibi sıva üstü malzemelerinin eksiksiz montajlarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi. Tüm çeşme, musluk, vana, batarya malzeme markalası ECA / ARTEMA veya müdavimi olarak yüklenici tarafından temin edilecek ve montajları yapılacaktır. Mimari projesine uygun olarak banyolar, mutfak, wc de bulunan tüm üst tesisat malzemelerinin (batarya, musluk, çeşme, lavabo, vana vb eksiksiz ve çalışır halde teslim edilecektir). Seçilecek olan üst tesisat montaj malzemeleri orta fiyatlılardan olup, üst sınıf malzemeler seçildiğinde aradaki fiyat farkları işverenle istişare edilerek ekstra ücretle belirlenecektir. Günısı (Güneşenerjisi) sıcak ve soğuk su ana bağlantı boruları için çıkışların teras kata çıkarılması. Tüm süzgeçler 15c15 cm ölçülerinde metal inoks parlak olarak yapılacaktır.

ELEKTRİK TESİSAT İMALATLARI : İş veren tarafından şehir şebeke ana enerji hattının inşaat alanına kadar çektirilmesi ve şantiye panosunun kurulması için resmi işlem-giderlerinin karşılanması. Yüklenici tarafından şantiye panosunun kurularak bina girişi elektrik panosuna bağlanması, tüm bina içi ve dışı elektrik borulamaları , kablolama işlerinin çizilecek olan elektrik projesine uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılması. Kullanılacak olan kablo markası Öznur marka kablo olacaktır. Tüm ana sigortalar siemens marka olacaktır. Elektrik projesine uygun olarak elektrik pano kurulması. Tüm düğme, priz, anahtar, tv, enternet kasa/düğmeleri Viko marka kullanılması. Bina topraklama hattının yapılması ve kazığının çakılması. Kaçak akım rolesinin bağlanması. Elektrik pano, sayaç ve kutusu projesine uygun olarak belirlenen yerde toplanması ve tüm sistemin çalışır halde teslim edilmesi. Elektrik projesinde belirtilen tüm anahtar, priz ve aydınlatmaların tam olarak yerlerine çekilerek montajlarının eksiksiz yapılması. Şehir şebeke hattı bağlantısının projesine uygun şekilde binaya bağlantısının yapılması. İleride yapılması planlanan havuz alt yapı elektrik tesisat bağlantı (motor ve aydınlatma için gerekli) çıkışlarının yapılması ve havuz için en uygun yerlere önceden çıkarılması. Ana sigorta/pano bağlantılarının yapılması. Bina dış cephe aydınlatma alt ve üst elektrik tesisat kablolamalarının yapılması. Salon, koridor ve mutfağa yapılacak olan led aydınlatmalı asma tavan uygulamalarının aydınlatma sistemlerinin bağlanması. Ledler ve spotlar CATA marka olacaktır. Gün ısı (Güneş enerjisi) elektrik tesisat borulama ve kablolama imalatlarının uygun şekilde yapılması ve yerine kadar hazırlanması. varsayılan yerlere klima elektrik alt bağlantılarının yapılması ve hazırlanması. Tüm odalara, salona ve mutfağa tv, uydu ve enternet hatlarının projede belirlenen yerlere çekilmesi.

VİKO marka düğme, priz, anahtarlar – Renkler işveren tarafından seçilecektir.

İÇ MERDİVEN İMALATLARI: Birinci kat ve teras kat çıkış merdivenlerinin projesine uygun ölçülerde beton kargas olarak yapılması. Merdiven basamaklarının ahşap basamak olarak kaplanması. Uygun renk, model ve renklerde ahşap korkuluklarının yapılması. Birinci kat çıkış merdiven altına işveren tarafından tasarımı onaylanacak olan dolap imalatının ve montajının yapılması. Örnek merdiven altı dolabı;

MOBİLYA İMALATLARI: Yatak odasında projesinde belirlenen yerde ve ölçüsünde iç aksam 18 mm mdflam, dış kapak aksam aynalı ve kapalı mdflam kapak gardrop imalat ve montajının yapılması. Arka giriş koridora bir adet uygun ölçülerde ayakkabılığın yapılması. Ana giriş koridor versiyerinin yatak odası gardrop imalat malzemesinden yapılması. Tüm mutfak dolapları, banyo dolapları, gardrop, vestiyer, ayakkabılık renk, model ve tasarımları işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

Gardrop Örnek Modelimiz.

Tüm mobilya imalatlarında iç tasarım, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

ÇELİK KAPILAR: Ana giriş ve arka giriş olmak üzere iki adet çelik kapı yapılacaktır. İş veren tarafından beğenilen renk ölçü ve modeldeki güvenlikli altı kilit çelik kapının imalat ve montajlarının yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. 3 cm uygun renkte çelik kapı eşik mermerlerinin sabitlenmesi.

ODA İÇ KAPILARI: Projesinde adet ve ölçüleri belli olan tüm villa içi kapıları, işveren tarafından beğenilen ve istenilen renk ve modelde lake boya panel kapı olarak yapılması. Kilit, menteşe, kolları da tamamen eksiksiz yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

MUTFAK: Projesine uygun olarak mutfakta belirlenen yere işveren tarafından beğenilen ve istenilen ölçü model ve renkte akrilik kapak mutfak dolabı imalatının yapılarak montajının tamamlanması. Mutfak tezgahı olarak granit tezgahın yapılması. Mutfak tezgah arası fayanslarının işverenin seçeceği modelde ve renkte Çanakkale marka fayans yapılması. Mutfak zeminlerinin işveren tarafından beğenilen ve istenilen çanakkale marka fayans yapılması. Tüm buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak, mikrodalga, aspiratör elektrik ve su bağlantılarının projelerine uygun olarak yapılması.

Örnek Mutfak Dolabı (Akrilik kapak, granit tezgâh)

BANYOLAR: Banyolar çizilen mimari projesine göre su tesisat ve elektrik tesisat işleri bittikten sonra Çanakkale marka seramiklerinin iş verenin talep edeceği şekilde-modelde döşenmesi. Klozet olarak Vitra marka (Gömme rezervuar) işveren tarafından beğenilen klozetin takılması. İşverenin onayladığı rengini ve modelini beğendiği banyo dolabının imal edilerek montajının yapılması. Banyo dolaplarının iç aksamları ve dış kapak aksamları 18 mm mdflam olacaktır. İşveren tarafından beğenilecek olan 6 mm demperli teknesiz duşakabinlerin projesine uygun olarak yapılması. Tüm vitrifiyelerin (Çeşme, musluk, batarya, duş bataryası, taharet muslukları, lavabo, süzgeç) eksiksiz olarak takılarak çalışır halde teslim edilmesi. Montajları yapılacak olan vitrifiyeler işveren tarafından seçilecek ve markaları Artema olacak. Banyo asma tavan 30×30 clip-in yapılması. Pencere menfezinin takılması. Banyo duşakabin içlerinde kullanılacak olan süzgeçler 10×30 cm ölçülerinde metal parlak inoks olarak kullanılacaktır. Banyo kapılarına 2 cm eşik merlerlerinin sabitlenmesi.

Örnek Banyo Modelimiz.

ALÇI SIVA İMALATI: İç cephe tüm tavan ve duvarların, asma tavanların pürüzsüz, mastarlı ve anolu alçı sıva yapılarak boyaya hazır hale getirilmesi. Beton yüzeylere alçı astarı (betocompakt) sürülmesi. Beton kalıp ile tuğla birleşim ek yerlerine alçı file yapılması. Tüm köşe merkezlere alçı metal köşebentlerin takılması. Alçı sıva markası olarak ABS alçı veya müdavimi olan diğer markalar kullanılacaktır.

ev tadilat fiyatları 8
Tavan ve duvarların komple alçı sıva yapılması

BOYA BADANA : Tüm iç ve dış cephe boya renkleri ve desenleri işveren tarafından seçilecektir. Tüm iç cephe tavan ve duvarlarının iş veren tarafından beğenilecek renklerde silikonlu silinebilen DYO Dinamic marka boya badana yapılması . Tavanların TEK marka özel tavan boyasıyla boyanması. Dış cephelerde DYO marka akrilik silikonlu dış cephe boya kullanılması.

LAMİNANT PARKE: Islak zeminler haricinde ki (salon, odalar) ÇAMSAN marka ve müdavimi markalar 8mm derzsiz laminat parke yapılması. Zemin şapları üstü 2 mm şilte ve 8 cm süpürgelikleri eksiskzi yapılacak. Tüm kapı birleşim ek yerleri parlak metal geçiş profillerinin yapılması.

Örnek laminat parke modelimiz. ÇAMSAN 8 MM DERZSİZ

DIŞ CEPHE: Projesine uygun olarak tüm dış cephe dekoratif kaplamalarının yapılması. Dekoratif taş kaplama olarak kayrak taşları kullanılacaktır. Baca çevresi + balkon dış kirişleri ve yapı arkası boy parapetin komple kayrak taşı ile kaplanması. Kayrak taş modeli, rengi işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Tüm dış cephe yüzeyleri iki kat beton sıva yapılacak (Kaba ve ince sıva). Sıva üzerine dış cephe boya astarını müteakip iki kat olmak üzere DYO marka silikonlu boyanın yapılması. Tüm pencereler ve balkon çıkış kapı dış yüzeylerine iş veren tarafından seçilecek olan sövelerin montajlarının yapılmaları ve uygun renklerde boyanması.

Örnek Taş Kaplama

İŞİN FİYATI……………….…: 240.000.- TL
İŞİN ÖDEMESİ………………:
%40 peşin + %30 Kaba inşaat + Teslimde 12 taksit.
İŞİN BAŞLANGIÇ TARİH…:
İŞ TESLİM TARİHİ…….……:
İŞİN SÜRESİ…………………..:
110 iş günü.
TEKLİF TARİHİ……………….: 27.04.2020


Antalya’da iki katlı villa fiyat teklifimizi özenle hazırladık. Anahtar teslim betonarme ev yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimiz ve okuyucularımız için faydalı olacağını umuyoruz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak anahtar teslim ev fiyatlarımız ve nasıl çalıştığımız hakkında detaylı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Villa Yaptırmak mı İstiyorsunuz? Sizde Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

Hata: İletişim formu bulunamadı.


İnşaat, tadilat ve dekorasyon fiyat tekliflerimizden bazılarını incelemek için şu sayfamızı da mutlaka ziyaret edebilirsiniz

İLGİLİ BAŞLIKLAR: antalyada villa yaptırmak istiyorum, Antalya anahtar teslim inşaat, Antalya kaş inşaat firmaları, 2 katlı villa yaptırma maliyetleri, villa yaptırmak için teklif al, teklif al inşaat,