Burada prefabrik konutlar için güncel m2 birim fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz. Araştırma yaparak prefabrik konut yaptırmak düşüncesinde olan kişilere faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu prefabrik konut teklifimizi incelerken hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel prefabrik ev fiyatları ve modelleri konusunda daha fazla bilgilenmek için doğru adrestesiniz.

PREFABRİK KONUT TEKLİFİMİZ

Teklifi Sunan (Yüklenici): Dekordelisi Mimarlık İnş. Tasarım Tic. Ltd. Şti

Yüklenici Taahhüt

Yüklenici, tüm mimari projelere uygun imalat, malzeme ve uygulama yapacağını taahhüt eder. Aşağıda belirtilen prefabrik çelik konut uygulama/imalat/malzemeleri yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik kural ve kaideleri, iskele kurulum/söküm, nakliye, ulaşım, konaklama, malzemeler, işçilik ve imalatlar vb giderler/bedeller yükleniciye ait olup iş verenden bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Yüklenici, uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi taahhüt etmektedir.

Prefabrik konut imalatında kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan bataryalar işveren tarafından temin edilecektir. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. İş teslimi müteakip iş tutarınca yüklenici tarafından işverene fatura kesilecektir.

İş Veren Tahhüt

İş veren, belirtilen ödeme günlerinde belirtilen ödemeyi yapacağını taahhüt eder. İşveren kaynaklı iş süresi gecikmelerinden maddi zarar ve iş günü kaybından işverenen sorumludur. Teklif / sözleşme dışında istenilecek olan ekstra imalatlar ve uygulamalar için yüklenici ile ayrı bir sözleşme yapılarak ücretlendirilecektir. Proje değişiklikleri, iş günü süresi değişiklikleri, imalat ve malzeme değişiklikleri sebebiyle yüklenicinin maddi ve iş günü kaybını yükleniciye ödemeyi işveren taahhüt eder.

SIRADETAYLAR
1Prefabrik çelik ev mimari projesine uygun olarak kazı, hafriyat ve temel atım/imalat işlerinin eksiksiz olarak yapılması.
2Çelik kargasın ilgili mimari projsine uygun olarak imalat/montajının yapılması. Mimari projesine uygun olarak prefabrik çelik çatının yapılması. Çatı iç ve üst imalat, montaj ve uygulamalarının mimari projesine uygun olarak eksiksiz yapılması.
3Çatı kargas alttan taşyünü kaplanacaktır. Üstten OSB (1.2 cm) kaplanacak. OSB üzerine 3’lük mebran boşluksuz kaplanacak. Mebran üzerine kumlu ve yalıtımlı şingle (istenilen renklerde) kaplanacak. Saçak altı ahşap rabıta kaplanacak. Bacanın sıvası yapılacak ve şapkası takılarak boyanacaktır. Çatı yatay ve dikey oluk boruları yapılacak ve gider bağlantısı (varsa) ana gidere bağlanacaktır. Saçak alınlarına yaprak desenli şafak tahtaları çakılıp verniklenecektir.
4Çelik kargas tüm duvar aralarının boşluksuz olarak ısı ve ses yalıtımı taşyünü malzemesinin döşenmesi.
5Prefabrik konut elektrik mimari projesine uygun olarak tüm alt ve üst elektrik tesisat döşeme, bağlantı ve montaj işlerinin eksiksiz yapılması. Çalışır halde teslim edilmesi.
6Mimari projesine uygun olarak tüm ısıtma borulama, pis su ve temiz su tesisat işlerinin eksiksiz yapılması. Mekanik (Tesisat) projesine uygun olarak banyo, wc, mutfak tesisat aksesurlarının, klozetlerin, duşakabin, banyo ve wc dolapları, batarya, çeşme, muslu, vana, lavabo-eviye, duş bataryaları, saat, ana saat, kollektör vb gibi montajların eksiksiz yapılması ve çalışır halde teslim edilmesi.
7Mimari projesine uygun olarak çelik kargas dıştan bordex/betopan kaplanması. Betopan/bordex üzeri file bant çekilmesi ve dış cephe sıvalarının iki kat olmak üzere yapılması. Sıva üzeri Dekoratifin uygulanması. Dış cephe pencere, kat silmesi, payanda ve köşe söve işlerinin yapılması. Dış cephenin silikonlu akrilik boya ile istenilen renklerde boyanması.
8Prefabrik mimari projesine uygun olarak pvc pencerelerin imalat ve montajlarının yapılması. Tüm pencerelerin içten ve dıştan denizlik mermerlerinin takılması.
9Dış çelik kapı (9 kilitli – Güvenlikli) olarak yapılması. Projede belirtilen renkte, modelde, adette ve ölçüde iç amerikan panel kapıların imalat ve montajlarının yapılması.
10Projesinde belirtilen ölçüde, renkte, modelde balon kapak mutfak dolabının imalat ve montajının yapılması. Eviyesinin takılması. Mutfak tezgahı çimpstone veya granit olacak. Mutfak tezgah arası fayanslarının yapılması. Standart aksesuarların eksiksiz takılması.
11Projesine uygun olarak banyo ve wc zeminleri ve duvarları komple fayanslarının kaplanması. Uygun ölçüde duşakabinin (6 mm, demperli, kumlu cam, tekneli) yapılması. Banyo havalandırma penceresinin takılması ve menfez montajının yapılması. Banyo asma tavanının (30×30 metal asma tavan) olarak yapılması. Gömme rezervuarlı klozetin banyo ve wc’ye yapılması.
12İsteğe bağlı olarak tüm koridor, mutfak ıslak zeminleri laminat parke veya fayans yapılabilir. Veranda ve giriş basamakları komple istenilen modelde dış cephe fayans kaplanması. Dış çevre kaldırım betonlarının aynı dış cephe fayans/seramik kaplanması. Merdiven korkuluklarının perforje olarak yapılması. Tüm pencerelere perforje demir korkulukların yapılması.
13Tüm iç tavan ve duvarlar taşyünü üzeri alçıpan kaplanması. Banyo ve wc duvarları suya dayanıklı yeşil alçıpan ile kaplanması. Tüm ekyerleri derz filelerinin çekilmesi. Tüm tavan ve duvarlara alçı sıvalarının eksiksiz yapılması. İstenilen renklerde silkonlu silinebilen boya ile boyanması.
14Salon ve koridor tavanına işverenenin beğeneceği modelde led ışıklı asma tavanların yapılması. Tüm led ve spot aydınlatmalarının döşenmesi ve çalıştırılması. Tüm odalar ve mutfak tavanlarına perdelik ve stropiyerlerin yapılması. Kornişlerin takılması.
15Tüm iç zeminler, salon, koridor, odaların laminat parke yapılması.
16Tüm çevre temizlik, hafriyat ve moloz atım işlerinin yapılarak prefabrik konutun temiz şekilde teslim edilmesi.
17M2 BİRİM FİYAT: 1.625.00.- TL (KDV Hariç)
18TAAHHÜT: Anahtar teslim (Malzeme + İşçilik) olarak sunulan tekliftir.

Prefabrik Konut Bizim İşimiz. Bizden teklif alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, uygun ödeme planlarımız, kaliteli ve garantili malzeme ve işçiliklerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

Prefabrik ev nasıl yapılırPrefabrik ev fiyatlarıAnahtar teslim ev fiyatları

prefabrik ev için teklif al, prefabrik çelik ev teklifleri topla, prefabrik konut teklifleri, prfabrik evde neler var, prefabrik evler için fiyat teklifleri,