Banyo Wc Yenileme Teklifi Al

Banyo ve tuvaletinizi yenilemek için teklif almak mı istiyorsunuz? Tüm banyo ve wc tesisatlarını yenilemek, fayanslarını değiştirmek, duşakabini, klozetleri, asma tavanları, dolapları ve bataryaları değiştirmek mi istiyorsunuz? Tamda aradığınız yerdesiniz. Burada sunmuş olduğumuz banyo wc yenileme teklifimizi incelerken aradığınız tüm cevaplara ulaşacaksınız. Ayrıca sayfamızda eski ve yeni hallerini incelerken büyük keyif alacaksınız.

Banyo Wc Yenileme Teklifi Almak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızdan ve kalitemizden mutlaka faydalanın.

Profesyonellerle Çalışın

TEKLİF

…………./ANKARA adresinde bulunan daireye ait banyo, wc ve koridor komple tadilat için sunulan fiyat teklifidir.

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

YAPILACAK İŞLERAÇIKLAMABİRİM FİYAT
KIRIM – HAFRİYATTüm banyo ve wc duvar ve zemin seramiklerinin kırılması. Yapılı bulunan tüm klozetlerin, banyo dolabının, bataryaların, duşakabinin, havlupanın, lavaboların, asma tavanların sökülmesi. Banyo ve wc tamamen boşaltılması ve tüm molozların ve hafriyatların, malzemelerin daire dışına çıkarılarak belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.
FAYANS YAPIMIBanyo tüm duvarları ve zeminleri, tuvalet tüm duvarları ve zeminleri ile koridor zeminlerinin Bien veya Ege seramik marka fayans döşeme işlerinin eksiksiz yapılması. Derzlerinin verilmesi ve süpürgeliklerinin yapılması. Tüm köşelere metal fayans köşebentlerinin takılması. Duşakabin içine iki adet gömme şampuanlık rafın yapılması.
BANYOTüm fayans döşeme işlerinin yapılması. 90’lık 6 mm demperli cam duşakabinin yapılması. 30×30 clipin asma tavanın yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. Gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Mdflam kapak led aydınlatmalı aynalı lavabolu banyo dolabının yapılması. Havlupanın yenilenmesi. Pencerenin iptal edilmesi ve motorlu aspiratörlü yeni menfezin yapılması. Kapı eşik mermerinin değiştirilmesi.
WCTüm wc zemin ve duvar fayanslarının yenilenmesi. Banyo asma tavanının yapılması ve aydınlatma spotlarının takılması. Gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Kapı eşik mermerinin yenilenmesi. Wc lavabolu dolabın yapılması.
ELEKTRİK TESİSATBanyo, wc ve koridorda bulunan elektrik tesisatların kontrollerinin yapılması. Yapılı olan düğme, priz ve anahtarların yenilenmesi.
SU TESİSATYapılı buluna tüm pis ve temiz su alt ve üst tesisatlarının yenilenmesi. Var olan tüm arızaların, kaçakların ve kusurların giderilmesi. Duşakabin giderinde ve banyo tavanında bulunan pis su giderleri kaçaklarının ve sıkıntılarının tamamının giderilmesi. Yeni alınacak olan ve imalatı yapılacak tüm çeşme, musluk, duş konsolu ve bataryaların montajlarının eksiksiz yapılması. Duşakabin içine 10×30 metal süzgeç takılması. Duşakabin dışına 15×15 metal süzgecin takılması.
GENEL TOPLAMKDV hariç18.000 TL

Eski Hali

Banyo Wc Yenileme Teklifi Almanız için bir çok sebep var. Aşağıda eski halini inceleyiniz. Yapım aşamalarımızı ve son halini yine burada sizlerle paylaşacağız.

İzle

Yapım Aşamaları

Kırım hafriyat ve su tesisat işlerimize hızla başladık. Oldukça eski ve yıpranmış bir daire. 50 yıldır hiçbir tesisat tadilatı görmemiş bir bina. Bina ana gider pis su borularını tamamen yeniledik. Sonrasında daire içi tesisatlarını tamamlıyoruz.

Çalışmalarımıza Hızla Devam Ediyoruz

Kırım ve tesisat işlerimiz bitti. Kara sıva yapıyoruz. Ardından da fayans döşeme işlerimizi tamamlamaya başladık. Çok uğraştırıyor itiraf ediyoruz. Çünkü bina çok eski ve elimizi attığımız her yer elimizde kalıyor. Fakat yılomadan işimize devam ediyoruz.

Kırım işlerimiz bitti. Sıva ve fayans döşeme çalışmalarımıza biz hızle devam ediyoruz. İşlerimiz bittikçe güzel ve modern bir banyo haline gelmeye başladı.

Banyo Fayanslarını Döşemeye Başladık

30×60 ebatlarındaki fayanslarımızı duvarlara, 45×45 ebatlarındaki fayanslarımızı da zeminlerde döşemeye başladık.

Banyo Wc Yenileme Projemizin Sonuna Geldik

Değerli müşterimize hayırlı olsun. Eksiksiz ve gününde teslm etmiş olduğumuz banyo wc yenileme işimizde, mutlu müşterilerimiz listemize bir yenisini daha ekledik.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek Banyo Wc Yenileme Tekliflerimizi ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Banyo wc, banyo ve tuvalet dekor, banyo dizayn, wc dekor, banyo wc yenilemek maliyet, banyo yenilemek kaç para, tuvalet ve banyo fayanslarını yaptırmak, komple banyo tuvalet tadilat,