Salon Dekorasyon Çalışmamız – Modern salon tasarımları

Dikmen’ de yapmış olduğumuz salon dekorasyon çalışmamızı sayfamızda inceleyebilirsiniz. Yaklaşık 40 m2 olan salonun zeminleri, duvarları ve tavanlarında planladığımız tüm tadilat ve dekorasyon çalışmalarımızı tamamladık. Değerli müşterimiz Gülden hanıma bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Salon dekorasyon çalışmamız – Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon olarak anlaşma yaptığımız bu işimiz, 12 gün sürdü. Söz verdiğimiz günde başladık ve yine söz verdiğimiz günde de tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. 7.500 TL (malzeme + işçilik) maliyetle şık ve kaliteli bir salon oluşturduk.

Salon Dekorasyon Çalışmamız

Tüm odalar, mutfak ve koridora Stropiyer yaptık. Tavan ve duvarlara alçı çektik ve şu bazlı silinebilen DYO su bazlı boya ile pürüzsüz bir şekilde boyadık. Oda tavanlarına kare ledli ve spotlu asma göbekler yaptık. bittiğinde modern bir daire haline geldi. Salon dekorasyon çalışmamız içerisinde var olan tüm uygulamaları, malzeme ve ekipman teminlerini ve tasarımlarını çok kısa bir süre içinde yaparak işimizi söz verdiğimiz günde tam ve eksiksiz teslim ettik.

Salon asma tavan ve dekorasyon çalışmamız

Salon asma tavan ve dekorasyon çalışmamız

Bizimle muhteşem salon dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanmaktır.

asma tavan işleri7

asma tavan işleri7

asma tavan işleri10

Salon Dekorasyon Çalışmamız

Dairenizi yeni almış olabilirsiniz, veya evinizi tadilata sokarak büyük ve köklü dekorasyon değişiklikleri yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için salon dekorasyon çalışmamız olan bu işimizi inceleyerek farklı fikirler edinebilirsiniz. İstediğiniz tasarımlarda, hayallerinizi süsleyen salon tadilat ve dekorasyon işlerinizde bizimle huzur ve güven içerisinde çalışabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız ve çağdaş tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Yukarıdaki salon dekorasyon çalışmamız isimli resim galerimizde tüm alçıpan asma tavanı tam ölçüsünde yapılmış, alçı sıvası çekilmiş, elektrik tesisatı döşenmiş, spotlar ve ledler yanmış, duvar alçıları çekilmiş, tüm salon tavan ve duvar boyaları yapılmış son haliyle salon dekorasyonunu inceleyebilirsiniz. Anahtar teslim olarak yapmış olduğumuz bu işimizin maliyetini öğrenmek için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Diğer tüm çalışmalarımızı incelemek için tıklayınız; Devam eden işler

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Asma Tavan Fiyatları

Salon Dekorasyonları

Asma tavan modelleri


salon dekorasyon çalışmaları, salon asma tavan çalışmaları, salon için dekor çalışmaları, salon tavanı için farklı çalışmaları