3d proje hazırlama

3D Sunum ve Animasyon Hizmetleri

Güleryüzlü ve konularında uzman personellerimizle, 3D modelleme ve 3D animasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Çizilen mimari projelerinizi 3 boyutlu görmek ve içinde keyifle gezmek sizleri fazlasıyla mutlu edecek. Böylelikle daha fazla başarı elde edecek ve projelerinizden büyük keyif alacaksınız.

Biz Profesyoneliz!

Çizdiğimiz mimari projelerinize ayrıca 3D görsel sunumlar hazırlayarak daha başarılı sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyoruz. Bu sizi daha başarılı ve kârlı yapacak.

3D görsellerimizi bir adım daha öteye taşıyarak, hareketli animasyonlar olarak izlemenize olanak sağlıyoruz. Bu çok daha keyifli ve profesyonel bir deneyim olacak.

3D Modelleme

3D modelleme, ilgili bilgisayar programları ile projelerin ve tüm materyallerin 3 boyutlu olarak çizilmiş hallerine denilir. 3D modelleme günümüzde mimarinin vazgeçilmezi olmuştur.

Nasıl Çalışıyoruz?

Proje Dosyalarının Hazırlanması

Tüm projelerinizi tamamen sizin isteklerinize uygun şekilde çizdikten sonra, projenizin özelliklerine ve sizin bütçenize uygun olarak teklifiniz hazırlanır.

Teklifin Onaylanması

Teklifimizde ekonomik fiyatımız, işimizin teslim süresi ve gerekli olacak dökümanlar gibi bilgiler bulunur. Teklifin onaylanması ve proje için gerekli dosyaların temin edilmesi ile çalışma başlar.

Kamera Açıları ve Animasyon

Projenin özelliklerine uygun olarak belirlenecek kamera açıları ve/veya animasyon hareketleri sizinle paylaşılıp onay alınarak, bir sonraki aşamaya geçilir.

Önizleme ve Sunum

Proje bitiminde oluşabilecek her türlü hata ve eksikliklerin önüne geçmek için, belirlenmiş açılardan size ön izleme görselleri sunulur.

3D Sunum ve Animasyon Hizmetlerimizin Teslimi

Final renderlar son kontrolleri yapılıp istediğiniz dosya şekli ile teslim edilir.

Anahtar teslim temelden çatıya betonarme ev bizim işimiz. Tüm mimari projelerinizi eksiksiz ve tamamen sizin zevkinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre çiziyoruz. Sonrasında ise sizleri 3D sunumlarımız, animasyonlarımız ve görselleştirmelerimizle keyifli bir tura çıkarıyoruz.

İnşaatınıza başlamadan bitirmek, içini gezmek, tüm renkleri ve tasarımları görmek istemez misiniz? Bu sizin en doğal hakkınız. Üstelik biz, anlaşmasını yaptığımız tüm anahtar teslim evlerin projelerini, 3D sunum ve animasyon hizmetlerini ücretsiz sizlere sunuyoruz. Böylelikle her detaya hakim olma, yönetme ve karar verme imkânınız oluyor. Tam anlamıyla istediğiniz bir eve kavuşmanın mutluluğunu yaşamaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

Tamamen tek bir profesyonel firma ile anlaşıp, anahtar teslim hayalinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Bu elbetteki en mantıklı çözüm olacak. Fiyatarımızı, kalitemizi ve farkımızı incelemeye devam edin.

”Bir ev bir ömürdür, sorumluluğumuzun farkındayız.”

3D Görselleştirme ve Animasyon Genel Bilgiler

Başta inşaat sektörü olmak üzere; mimari Projelerin yapıldığı, Endüstriyel tasarımların oluşturulduğu veya mobilya türü projelerin gerçekleştirildiği firmalarda 3 boyutlu Sunum teknolojilerinden yararlanılmaya başlanmıştır. 3D sunum imkanı bu tür sektörlerde insanlara hem alıcı hem de satıcı bazında pek çok farklı yarar sağlamıştır. Projelerin hayata geçirilme aşamasından hemen önce ve hayata geçirildikten sonra içereceği tüm detayların yer alacağı bir 3 boyutlu sunumunun yapılması, müşterilerin beklentileri ile alacakları ürün arasındaki farkı en aza indirmektedir. Çünkü üç boyutlu ortamda gerçekleştirilen sunumlar projelerin içerdiği tüm detayları etkileyici bir biçimde alıcılara aktarmaktadır. Bu bağlamda üç boyut tasarım teknolojilerinden yararlanılması günümüzde inşaat firmaları, endüstriyel tasarımlar üreten firmalar veya mobilya alanında hizmet veren firmalar bazında hayati önem taşımaktadır.

3 boyutlu modellemelerden yararlanılarak gerçekleştirilen bir sunum insanlara sanki oradaymışçasına bir atmosfer yaratmanızı sağlayacak ve bu sayede insanlar ürün tamamlandığında nasıl hissedecekleri konusunda ön bilgiye sahip olabilecekler. Tecrübeli bir firmadan 3 boyutlu sunum konusunda destek aldığınız takdirde, üzerinde haftalarca çalıştığınız projenizi tam olarak kafanızdaki gibi üç boyutlu ortama aktarılmasını sağlayabilecek ve bu sayede projenizin anlaşılabilirlik oranını arttırma şansına sahip olabileceksiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 3d, 3d sunum, 3d görselleştirme, mimari animasyonlar, mimari 3d çizimler, 3d proje hazırlama,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)