Dekordelisi Haberler

Bizden güncel haberler vermek istiyoruz. Dekordelisi Mimarlık olarak atmış olduğumuz her adımı müşterilerimiz ve merak edenlerimiz bilsin istiyoruz. Yaptığımız işleri, verdiğimiz teklifleri, güncel olarak çalışmalarımızı ve ekiplerimizin durumlarını sık sık Dekordelisi haberler sayfalarımızda sizlerle paylaşacağız.

Dekordelisi Mimarlık Haberler – Bize dair tüm gelişmeleri aşağıda sık sık güncellenmiş haliyle inceleyebilirsiniz. Bu şekilde dürüst ve şeffaf bir hizmetin sahibi olan Dekordelisi Mimarlık‘ın, neler yaptığını ve neleri yapacağını daha iyi bilecek ve aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulacaksınız. 13.03.2020 tarihinden itibaren Dekor Delisi Haberler sayfamıza başlıyoruz. Yine, yeni, yeniden Dekordelisi!

24.04.2021: Bugün itibari ile tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon fiyatlarımızı güncelledik. Sizlerde ilgili aşağıdaki sayfamızı ziyaret ederek merak ettiğiniz ve fiyatlarını araştırdığınız konular hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

26.12.2020: Gölbaşı’da yalı baskı ve komple villa tadilat projemiz için anlaşmamızı yaptık. Anahtar teslim olarak yapmış olduğumuz bu anlaşmamıza ait olan tüm bilgi ve görsellere ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

22.12.2020: 40 daire 4 blok inşaat projemiz hayırlı olsun. Temelden çatıya anahtar teslim olarak anlaşmasını imzaladığımız bu projemize ait tüm bilgi ve görsellere ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

06.12.2020: Ankara Batikent’te bizden fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize hızlı bir şekilde ekonomik fiyat teklifimizi sunduk. Kalitemizi ve farkımızı gören müşterimiz fiyat teklifimizi kabul etti ve komple dairesinin tadilat işini yapmamız için bizimle anlaştı. Hayırlı olsun diyoruz. Batıkent’teki komple anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projemize 08.12.2020 tarihinde başlayacağız.


06.12.2020: Ankara Sincan’da yeni almış olduğu 160 m2 dairesinin tüm asma tavan, tv ünitesi ve boya badana işleri için bizi tercih eden Mustafa beye çok teşekkür ederiz. Projemize 09.12.2020 tarihi itibari ile başlayacağız.


24.11.2020: İncirlide anahtar teslim mutfak ve banyo tadilat projemiz bitti. Toplamda 28 iş gününde tamamladığımız bu projemizde bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ediyoruz.


15.11.2020: Ankara Maltepe’de bulunan dairesinin komple tadilatı için bizimle anlaşma yapan değerli müşterimize çok teşekkür ederiz. Tadilat projemize başladık.


07.08.2020: Antalya Kemer’de çelik ters ev anlaşmamızı imzalamış bulunmaktayız. Projemiz toplamda 100 metrekare olup tamamen anahtar teslimdir. İş günü süremiz 90 gündür. Bu projemize ait tüm görselleri ve detaylı bilgileri ilgili aşağıda ki sayfamızdan takip edebilirsiniz.


31.07.2020: Konya Kulu’da yeni projemize başladık. Anahtar teslim olarak yapacağımız iki adet 86 m2’lik betonarme villa imalatımıza ait tüm bilgiler ve görselleri şu sayfamızdan takip edebilirsiniz.


26.05.2020: Ankara Gölbaşı’da 90 m2 dubleks villa tadilat ve dekorasyon projemiz için sunduğumuz teklifimizi değerli müşterimiz kabul etti. İşimize hızlı bir şekilde başlayacağız. İlgili sayfamızda tüm proje dahilindeki detayları ve görselleri inceleyebilirsiniz. HAYIRLI OLSUN diyoruz


25.06.2020: Dilovası Toki 915 konutun kesin kabul eksikleri için ana firma ile anlaşmamızı yaptık. 915 dairedeki tüm boya badana, alçı sıva, fayans seramik, pvc pencereler, çelik kapılar ve iç kapılar tamirat ve eksikleri, laminat parke hata ve kusurlarının giderilmesi, elektrik ve su tesisat eksik ve arızalarının yapılması. Tüm bu eksik ve kusurların giderilerek tek tek ev sahiplerine teslim edilmesi için tüm ekip ve ekipmanlarımızı hazırladık. İşimize hızla başladık.


29.05.2020: Yapracık’ta bulunan tripleks villasının komple anahtar teslim dekorasyon işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize çok teşekkür ederiz. Yeni garaj imalatı, veranda kapatmaları, iç tadilat çalışmaları. Kısacası a dan z ye her şeyi malzeme + işçilik olarak yenileyeceğiz. Bu projemize ait olan tüm detaylara aşağıdaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


28.05.2020: 4+1 dairenin komple anahtar teslim tadilat projemize başladık. Bizi tercih eden değerli müşterimize çok teşekkür ederiz. Salon asma tavan ve tv ünitesi, tüm odalar stropiyer, komple boya badana, duşakabin, radyatör tamiratları ve çeşitli dekorasyonlar. En iyi hizmetleri sunacağımızın garantisini verdik ve bunu gerçekleştireceğiz. İlgili sayfasını ziyaret ederek her türlü detaylara ulaşabilirsiniz.


27.05.2020: 172 m2 ve 85 m2 olmak üzere iki adet temelden çatıya betonarme konut projemizin anlaşmasını bugün itibari ile yaptık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Bizi tercih eden değerli müşterimize en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini şimdiden verebiliyoruz. İlgili sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.


26.05.2020: Ofis tavan dekorasyon çalışmamızı bitirdik ve eksiksiz olarak değerli müşterimize teslim ettik. Muhteşem ve ekstrem bir tasarım uygulama oldu. Hayırlı olsun diyoruz. İlgili sayfasında bu tavan dekorasyon çalışmamıza ait detaylı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.


24.05.2020: Gülseren tokide daireyi komple yeniledik. Tüm tavanlara stropiyer ve avize göbekleri taktık. Komple daireyi silinebilen silikonlu boya ile boya badana yaptık. Balkon duvarını yıkarak mutfağı büyüttük. İşimizi tam ve eksiksiz olarak değerli müşterimize teslim ettik. Hayırlı olsun. Bu projemize ait detayları ilgili sayfasında inceleyebilirsiniz.


15.05.2020: Balgat’ta dubleks dairenin komple yenilenmesi ve tadilatı projemize başladık. Ayrıca 75 m2 olan teras katınıda tamamen kapatacağız. Bu projemize ait olan detayları inceleyebilirsiniz.


09.05.2020: Elvanken’te komple tadilat ve dekorasyonunu yapmış olduğumuz bayan kuaför salonu projemizi tamamladık. Tam ve eksiksiz olarak hızlı bir şekilde bitirdiğimiz bayan kuaförü dekorasyon çalışmalarımıza ait tüm uygulamalarımızı ilgili sayfamızda inceleyebilirsiniz.


06.05.2020: Ankara Polatlı’da 110 m2 teras kat kapatma projemize teklifimizi sunduk. Değerli müşterimiz çok uygun fiyat teklifimizi kabul etti ve akabinde projemize hemen başlamamızı istedi. Bizde hızlı bir şekilde ön hazırlıklarımıza başladık. 11.05.2020 tarihinde teras kat kapatma projemize başlayacağız. HAYIRLI OLSUN.


30.04.2020: Ankara Beypazarı’ da komple daire tadilat ve dekorasyon işimiz hayırlı olsun. Hızlı bir şekilde işimize başladık. Tüm daire tavanlarını alçıpan kaplayacağız. Koridor ve mutfağa gergi tavan yapacağız. Komple dairenin boya badana işlerini yaparak iç kapılarını tamamen yenileyeceğiz.


23.04.2020: Kredi kartı ile tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermeye karar verdik. 6-9-12 taksitle ön ödemesiz komple anahtar teslim ev ve iş yeri tadilat hizmetlerimizi başlattık.


02.04.2020: Dekorasyon ürünleri online satış mağazamızın yapım aşamalarını hızla tamamlıyoruz. Çok yakında mağazamızı faaliyete geçirmiş olacağız. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi sunarken, değerli müşterilerimize ürünlere en çabuk ve hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak sağlayacağız. Tüm ürünlerimizi özenle seçiyor ve ekonomik fiyatlarla kullanımınıza sunuyoruz. Mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.


17.03.2020: 13.03.2020 tarihinde Yenimahalle’de teras kapatma adına vermiş olduğumuz fiyat teklifimiz kabul edildi. Bizi tercih eden ve sunmuş olduğumuz teklifimizi kabul eden Serhat beye teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz. HAYIRLI OLSUN İNŞAALLAH.


15.03.2020: Yarım bırakılmış ve acemice imalatı yapılmış olan teras kat kapatma işinin tamamlanması için Ayşe hanım bizden rica etti. Etik olmayacağını söyledik ve ustasına işin doğrusunu tarif ederek eksiklerini nasıl gidermesi gerektiğini anlattık. İşini kendisinin tamamlaması gerektiğini söyledik. Çünkü bizim işe devam etmemiz yanlış bir davranış şekli olurdu. Eksiklerini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Hem usta, hemde Ayşe hanım bu işe bizim devam etmemiz ve bitirmemiz gerektiğini söylediler ve istediler. Bizde herkesin rıza göstermesi üzerine işi devralıp tüm çalışmalara hızlı bir şekilde bugün başladık. Bu projemize ait detaylı bilgilere ve görsellere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


13.03.2020: Yenimahalle’de 22 m2 teras katın kapatılması için keşif yaparak fiyat teklifimizi bugün sunduk. Serhat bey yaptığımız ve bitirdiğimiz Yenimahalle’deki teras katı gördü ve çok beğendi. Kendi dubleks dairesindeki teras katınında aynı şekilde kapatılmasını istedi. Bizden fiyat teklifi istedi ve bizlerde hızlı bir şekilde teklifimizi verdik. Bu teklifimize ait detaylı bilgilere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


11.03.2020: Yenimahalle Şentepe’de dairesi bulunan İbrahim beyin teras katını modern bir şekilde kapatarak tamamen bitirdik. Tam ve eksisksiz olarak bitirdiğimiz teras kata ait detaylı bilgilere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


07.03.2020: Hızla büyüyoruz. Ankara Elvankent ve Maltepe’de iki adet ofis açmaya karar verdik. Yeni ofislerimizin tadilat ve dekorasyon işlerine başladık. Bittiklerinde Dekordelisi Mimarlık’a yakışır modernlikte ve görsellikte ofisler olacağını şimdiden garanti ediyoruz. Sizleri de yeni ofislerimizde misafir etmekten gurur duyarız.

Dekordelisinden haberler, dekordelisi dekorasyon haberleri, tadilat haberleri, bizden dekorasyon bülteni,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)