Dekordelisi Haberler

Bizden güncel haberler vermek istiyoruz. Dekordelisi Mimarlık olarak atmış olduğumuz her adımı müşterilerimiz ve merak edenlerimiz bilsin istiyoruz. Yaptığımız işleri, verdiğimiz teklifleri, güncel olarak çalışmalarımızı ve ekiplerimizin durumlarını sık sık Dekordelisi haberler sayfalarımızda sizlerle paylaşacağız.

Dekordelisi Mimarlık Haberler – Bize dair tüm gelişmeleri aşağıda sık sık güncellenmiş haliyle inceleyebilirsiniz. Bu şekilde dürüst ve şeffaf bir hizmetin sahibi olan Dekordelisi Mimarlık‘ın, neler yaptığını ve neleri yapacağını daha iyi bilecek ve aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulacaksınız. 03.13.2020 tarihinden itibaren Dekor Delisi Haberler sayfamıza başlıyoruz.

02.04.2020: Dekorasyon ürünleri online satış mağazamızın yapım aşamalarını hızla tamamlıyoruz. Çok yakında mağazamızı faaliyete geçirmiş olacağız. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi sunarken, değerli müşterilerimize ürünlere en çabuk ve hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak sağlayacağız. Tüm ürünlerimizi özenle seçiyor ve ekonomik fiyatlarla kullanımınıza sunuyoruz. Mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

17.03.2020: 13.03.2020 tarihinde Yenimahalle’de teras kapatma adına vermiş olduğumuz fiyat teklifimiz kabul edildi. Bizi tercih eden ve sunmuş olduğumuz teklifimizi kabul eden Serhat beye teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz. HAYIRLI OLSUN İNŞAALLAH.

15.03.2020: Yarım bırakılmış ve acemice imalatı yapılmış olan teras kat kapatma işinin tamamlanması için Ayşe hanım bizden rica etti. Etik olmayacağını söyledik ve ustasına işin doğrusunu tarif ederek eksiklerini nasıl gidermesi gerektiğini anlattık. İşini kendisinin tamamlaması gerektiğini söyledik. Çünkü bizim işe devam etmemiz yanlış bir davranış şekli olurdu. Eksiklerini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Hem usta, hemde Ayşe hanım bu işe bizim devam etmemiz ve bitirmemiz gerektiğini söylediler ve istediler. Bizde herkesin rıza göstermesi üzerine işi devralıp tüm çalışmalara hızlı bir şekilde bugün başladık. Bu projemize ait detaylı bilgilere ve görsellere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

13.03.2020: Yenimahalle’de 22 m2 teras katın kapatılması için keşif yaparak fiyat teklifimizi bugün sunduk. Serhat bey yaptığımız ve bitirdiğimiz Yenimahalle’deki teras katı gördü ve çok beğendi. Kendi dubleks dairesindeki teras katınında aynı şekilde kapatılmasını istedi. Bizden fiyat teklifi istedi ve bizlerde hızlı bir şekilde teklifimizi verdik. Bu teklifimize ait detaylı bilgilere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

11.03.2020: Yenimahalle Şentepe’de dairesi bulunan İbrahim beyin teras katını modern bir şekilde kapatarak tamamen bitirdik. Tam ve eksisksiz olarak bitirdiğimiz teras kata ait detaylı bilgilere şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

07.03.2020: Hızla büyüyoruz. Ankara Elvankent ve Maltepe’de iki adet ofis açmaya karar verdik. Yeni ofislerimizin tadilat ve dekorasyon işlerine başladık. Bittiklerinde Dekordelisi Mimarlık’a yakışır modernlikte ve görsellikte ofisler olacağını şimdiden garanti ediyoruz. Sizleri de yeni ofislerimizde misafir etmekten gurur duyarız.

Dekordelisinden haberler, dekordelisi dekorasyon haberleri, tadilat haberleri, bizden dekorasyon bülteni,

Bir Cevap Yazın