Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
 • Ekonomik inşaat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
 • Ekonomik tadilat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ

İÇİNDEKİLER

Yenimahalle Teras Kat Kapatma Projemiz

Ankara Yenimahalle’de yeni anlaşmasını yapmış olduğumuz teras kat kapatma işimiz hayırlı olsun. Bizi tercih eden değerli müşterimiz İbrahim beye saygılarımızı sunuyoruz. Diğer tüm teras kat kapatma işlerimizde olduğu gibi, bu projemizde de en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Yenimahalle’de teras kat kapatma projemiz hayırlı olsun. Yaklaşık 45 m2 alana sahip olan ve 14. katta bulunan açık teras katını, modern bir tasarımla kapatacağız. Ayrıca, mangal sevdalısı olan İbrahim abimize birde lüks ve kullanışlı şömine yapacağız 🙂 . Tüm iş, malzeme, uygulama ve fiyat detaylarını bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Ayrıca teras kat kapatma işimizin eski haline ait görsellerini ve bittikten sonraki yeni halini yine burada bulabilirsiniz. Adım adım teras kat kapatma yapım aşamalarını da, projemiz ilerledikçe yine bu sayfamızda yayınlayacağız. Sadece müşterilerimiz için değil, teras katı kapatma hakkında merak ettikleri bilgileri internette bulmak için araştırma yapan ziyaretçilerimizi de bilgilendirmek istiyoruz.

Teras Kapatma Projemizi Eksiksiz Olarak Bitirdik

Yenimahalle teras kat kapatma projemizi tam ve eksiksiz olarak bitirdik. Bizi tercih eden değerli müşterimiz İbrahim bey’e teşekkür ederiz. Bu teras kapatma projemiz hakkında detaylı bilgiler, görseller, malzemeler ve maliyet hakkında 7/25 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İşte Yenimahalle teras kat kapatma projemize ait videomuz ve slayt galerimiz.

Sizde teras katınızı kapatmak ve bu işi yaptırmak için en doğru firma seçimini yapmak istiyorsanız biz buradayız. Uygun fiyatlarımız, kaliteli işçilik ve malzemelerimiz, modern teras kat kapatma tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

Yenimahalle Teras Kat Kapatma Projemiz

Aşağıda kapatacağımız teras katının güncel ve şu anki eski durumunu sizlerle paylaştık. Yapılacak tüm imalatları, daha önce yapmış olduğumuz ve örnek model olarak uygulayacağımız hedef projemizi, uygulama detaylarını, kullanacağımız malzeme cins ve markalarını da belirttik. Ayrıca teras kat kapatma işçilik ve malzeme fiyatlarımızı da belirterek, mümkün olduğunca bilgilendirici ve faydalı olmaya çalışacağız.

Yenimahalle Teras kat kapatma8
Yenimahalle Teras kat kapatma8

Uygulayacağımız Teras Kat Modelimiz; Keçiören Teras Kapatma

Teras Kat Kullanılacak Malzemeler

 • Dikey ve yatay ana taşıyıcılar için 60×120 (3 mm) profiller.
 • 40×60 (3 mm) yatay üst ızgara profilleri.
 • 8 mm OSB.
 • 3 mm mebran.
 • Kırmızı mebranlı şingle.
 • Şafak alın tahtası.
 • Yatay ve dikey yağmur oluk boruları.
 • Kargas altı yalıtım taşyünü.
 • Led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan tüm malzemeleri, imalat ve uygulamaları.
 • Tavan ve duvar alçı sıva ve boya badana işleri.
 • Örnek model şömine imalatı için gerekli tüm iç malzemeleri ile kaplama dekoratif taş malzemeleri.

Teras Kat İmalat ve Uygulama Şekli

1. Gereken tüm malzemelerin temini ve asansör yardımı ile 14. kata çıkarılması.

2. Ana taşıyıcı 60×120 (3 mm) profillerin dikey döşenmesi. Flanşlar yardımı ile uygun ölçülerde dikey profillerin sabitlenmesi.

3. Yatay 60×120 (3 mm) profillerin her 120 cm’de bir olmak üzere tavana kaynatılması ve sabitlenmesi.

4. Izgara yatay 40×60 (3 mm) profillerin her 60 cm’de bir olmak üzere ana taşıyıcı yatayların üzerine kaynaklanması ve sabitlenmesi.

5. Tüm teras kat kapatma profil üstü 8 mm OSB’lerin vidalama yöntemi ile boşluksuz döşenmesi ve sabitlenmesi.

6. Şafak alın tahtalarının ön ve yan cephelere vidalanarak sabitlenmesi.

7. Dikey ve yatay yağmur oluk borularının montajı ve giderin ana gidere bağlanması.

8. Mebranın tüm yüzeylere OSB üzerine yapıştırma ve çakma yöntemleri ile döşenmesi.

9. Tüm teras çatı üstünün tamamen ve boşluksuz olacak şekilde şingle ile kaplanması.

10. Yapılacak olan şömine için baca imalatının ve çatı üstü sıvasının tamamlanması. Şömine yapılması.

11. Teras çatı altı yalıtım taşyünü malzemesinin boşluksuz döşenmesi.

12. Beğenilen ve seçilen led ışıklı asma tavan ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan imalat ve uygulamasının eksiksiz yapılması.

13. Tüm alçıpan asma tavan modelinin ve teras kat iç duvarlarının alçı sıva yapılması.

14. Tavan ve duvarların DYO marka silikonlu silinebilen iç cephe boyası ile istenilen renklerde boya badana işlerinin yapılması.

Ölçüler: 4.00 m x 10.50 m = 42 m2
Fiyat….: 22.000.- TL
Ödeme.: %50 nakit + %50 İş teslimi.

Güncel Teras Kat Görselleri

Yukarıda yayınladığımız görseller teras katının şimdik durumudur. Değerli müşterimiz İbrahim bey ile istişarelerimiz sonrası tam olarak isteklerini anladık. Zevkine, tarzına, amacına ve bütçesine en uygun olan modellerimiz hakkında kendilerini bilgilendirdik. Bir çok model ve seçenek sunduk. Teras kat kapatma modellerimiz içinden beğenmiş olduğu ve aşağıda paylaştığımız tasarımı istediğini belirtti. Çok güzel bir teras kapatma imalat ve uygulaması olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yenimahalle Teras Kapatma Projemiz Devam Ediyor (4. Gün)

Yenimahalle’deki teras kapatma projemize başlayalı daha 4. gün olmasına rağmen standart teras kapatma çalışmalarını ve imalatlarımızı bitirdik. Artık projenin detaylı dekorasyon işlerine sıra geldi. Adım adım tüm yapım aşamalarını yine bu sayfamızda ve youtube sayfamızda güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Yenimahalle Teras Kapatma İşimizde 7.Gün. İç Dekorasyona Başladık.

Teras kapatma işimizi tamamen bitirdik. Şimdi sıra iç dekorasyon çalışmalarımıza geldi. Lüks bir asma tavan çalışması ve şömine yaparak bu işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim edeceğiz.

Yenimahalle teras kat kapatma projemizin adım adım yapım aşamalarını bu sayfamızda yayınlayacağız. Projemizin anlaşmasını henüz yapmış bulunmaktayız. Çalışmalarımız ilerledikçe yine burada sizlerle paylaşacağız.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın!

[contact-form-7 id=”20862″ title=”Iletisim formu 1″]

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek teras kat kapatmaları hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle teras kat kapatma, ankara yenimahallede teras kat kapattırmak, teras kat kapatma hakkında, yenimahalle şentepe teras kat kapatmak,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

4 yanıt

 1. Ne güzel adım adım herşeyi paylaşıyorsunuz. Tşk ederiz. Bilgileniyoruz.

 2. Verandamız çok güzel oldu. Elinize emeğinize sağlık. Sizi tanıdığımız için mutluyuz. Bol kazançlar diliyoruz ailecek. Ayrıca tüm çalışmalarınızı ve web sitenizi takip ediyoruz. Taktir ediyoruz sizi.

 3. Yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun. Bittiğinde terasin son halinide yayinlarsaniz çok sevinirim. Havalar ısındığında bizde düşünüyoruz çatı katını kapattirmayi. Keşif için sizi davet edeceğiz. KOLAY GELSİN.

  1. Büşra hanım en iyi ve kaliteli hizmeti sunacağız diğer tüm projelerimizde olduğu gibi. Bu sayfamızda teras katımızın son halini sizlerle paylaşacağız. Dilediğiniz zaman 7/24 iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, keşif ve tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir