Teras kapatma projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. 90 m2 teras kat kapatma projemize ait olan tüm detayları burada inceleyebilirsiniz. Teras kat kapatma fiyatları, kullanılan malzemeler, işçilik ve uygulama detayları ile iş günü süreleri hakkında açıklayıcı bilgiler edinmenizi istiyoruz. Teras kapatma bizim işimiz.

Polatlı’da yeni projemiz hayırlı olsun. Değerli müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Hızlı, garantili ve kaliteli hizmet sunacağımız konusunda kendimize güvenimiz sonsuz. Farkımız, kalitemiz ve ekonomik fiyatlarımızla Ankara içinde ve dışında tüm tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize devam ediyoruz. 90 m2 lik terasa dair tüm detay bilgileri, görselleri ve kullanacağımız malzemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Eski ve yeni hallerini yine burada takip edebilirsiniz. Sizlerin en gerçek, güncel ve net bilgilere ulaşmanız için biz sayfalarımızı sık sık güncelliyoruz. En iyi hizmetleri sizlerle buluşturmak için biz çok çalışıyoruz.

Polatlı’da Yeni Projemiz Hayırlı Olsun

Değerli müşterimize 110 m2 lik teras katını kapatmak için sunmuş olduğumuz teklifimiz ve yaklaşık sözleşme metnimiz aşağıdadır. Konu hakkında araştırma yapan siz misafirlerimize de aradıkları bilgilere ulaşabilmeleri adına faydalı olabileceğini düşünüyoruz. Teras kapatmaları hakkında her türlü merak ettiğiniz konular için iletişim numaralarımızı 7/25 arayabilirsiniz. DAİMA YANINIZDAYIZ!


90 m2 Teras Kapatma Teklifimiz

……………………………………………………..……/Polatlı / ANKARA adresinde bulunan 110 M2 teras katın çelik kargas ile tamamen kapatılmasına ait olan imalat, uygulama ve malzemelere ait fiyat teklifidir.
Teklif Tarihi: 06.05.2020

YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, ulaşım, konaklama, sgk vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Teras Kapama Fiyatları

Yapılacak olan tüm imalat, montaj, uygulamalarda kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak ve kullanılmayacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

İşin Tanımı

110 m2 ölçülerindeki teras katın çelik kargas imalatı ile komple kapatılması. Üst kapatma olarak beyaz sandviç panel, alttan ise dış cephe rengine en uygun pvc kaplamanın yapılması. Teras parapet duvarının tamamen yıkılarak 1 metre yüksekliğinde yeni parapet duvarının imalatının yapılması. Yeni parapet imalatı üzerine 2’lik beyaz denizlik mermerinin komple sabitlenmesi. Parapet duvar önüne zeminlere uygun renkte 60×60 seramiklerin yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması çalıştırılması. İşveren tarafından istenilen bölgelere elektrik priz tesisatlarının çekilmesi. İstenilen yere temiz su hattının çekilmesi. Şömine ve mutfak bacalarının yükseltilmeleri.

İşin Detayı

Yapılı bulunan bina ana çatısı teras birleşim ön ucu ile teras kapatmanın başlayacağı bölümün dikey olarak 100 cm yükseltilmesi. Teras bitimi ölçüsünün yerden 220 cm olacak şekilde meyilinin verilmesi.

60×120 (3 mm) boyalı profiller ile yatay ve dikey olarak 5 adet ana taşıyıcı imalatının yapılması.

Yapılan yatay ve dikey ana taşıyıcıların üzerine 60×60 (3 mm) boyalı profil ara ızgaraların her 90 cm’de bir olmak üzere kaynatılarak sabitlenmesi.

60×60 ara ızgaralar üzerine poliüretan dolgu beyaz renk sandviç panellerin boşluksuz döşenmesi.

İki yan cephe ile ön cephenin komple şafak alın tahtalarının sabitlenmesi. Şafak alın tahtalarının verniklenmesi.

Teras ön cephesine boydan beyaz renk galvaniz sac yağmur oluk borularının sabitlenmesi. Yağmur pis su giderinin terasta uygun olan gidere bağlanması.

Yapılı bulunan parapet teras kat duvarlarının tamamen yıkılması ve hafriyatlarının atılması, temizlenmesi. Yıkılan parapetin yerine tüm teras ön ve yan çevre duvarları olarak 1 metre yüksekliğinde yeni parapetlerin 15’lik y-tong ile örülmesi. Dıştan, dış cepheye uygun şekilde sıvanması ve boyanması. Parapet duvarları üzerine komple 2’lik beyaz denizlik mermerlerinin sabitlenmesi. Parapet iç duvar yüzeylerine zemin mermer renklerine uygun 60×60 ebatlarında seramiklerin kaplanması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Çatı Ve Teras Kapatmak Yasal mı. Teras Kapatma İle İlgili Kanun Maddeleri.

İmalatı yapılan teras çatı kapatma altına 10 adet aydınlatma spotlarının takılması ve çalıştırılması. İşveren tarafından uygun görülen yerlere elektrik prizlerinin alt ve üst tesisatlarının çekilmesi ve çalıştırılması.

Teras ortasında var olan kapalı temiz su tesisatının uygun duvar yüzeyine çekilmesi ve akar hale getirilmesi. Lavabosunun takılması. Şömine ve mutfak bacalarının teras çatı yüksekliğine göre yükseltilmesi. Teras çatı üzerine 1 adet tam açılır, 4 adet yarım açılır pvc tavan penceresinin imalatının ve montajının yapılması.

İŞİN BEDELİ: 23.000 TL

İŞİN ÖDEMESİ: 15.000 TL nakit + 8.000 TL 4 taksit.

İŞİN SÜRESİ: 15 iş günü.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ: 11.05.2020


Ankara Polatlı’da yeni anlaşma yaptığımız 90 m2 teras kat kapatma projemiz için hazırlamış olduğumuz teklif metnimizi incelediniz. Teklifimizi kabul ederek bizi tercih eden değerli müşterimize eb kaliteli hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Tüm projemiz bittiğinde son halini yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Sizde Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

Aşağıdaki teklif formunu doldurarak bizden hızlı ve kolay teras kat kapatma ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz tüm e-posta ve teklif taleplerinize en geç 1 saat içerisinde dönüş yapacağız.

Hata: İletişim formu bulunamadı.


Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Teras kat kapatmaları hakkında farklı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: polatlıda teras kapatma, polatlıda komple tadilat, polatlıda teras çatı kapama işleri, polatlı çatı katı kapatma,