Lüks Asma Tavan Projeme Başlıyorum

Dekordelisi olarak sizleri her dekorasyon konusunda olduğu gibi asma tavanlar hakkında da bilgilendirmek istiyoruz. Türkiye’nin en büyük dekorasyon sitesi ve köklü bir tadilat firması olmamızın vermiş olduğu görevlerin başında gelmekte. Bu sayfamız asma tavanlar hakkında bir çok önemli konuyu içerir. Baştan sona kadar incelediğinizde süper lüks bir asma tavanın nasıl yapıldığı konusunda uzmanından net ve detaylı bilgiler edinmiş olacaksınız.

Modern ve şık bir alçıpan asma tavan yapmak için kolları sıvadım. 28 yıllık tecrübem ve ustalığımla elit bir yaşam alanı oluşturacağım. Alışılmışın ve standartın dışında bir asma tavan projemize daha başlıyoruz. Bittiğinde süper lüks bir asma tavan çalışması olacağının garantisini şimdiden veriyoruz. Salon tavanını tamamen dekore ederek lüks bir model yaratacağız. Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ekonomik fiyatlarımızla sunmanın büyük gayreti içindeyiz.

Lüks Asma Tavan Projem (Öncesi)

Lüks Asma Tavan Projem (Sonrası)

Yapım Aşamalarım

Lüks Asma Tavan Projeme Başlıyorum. 6.50 m x 4.50 m ölçülerinde dikdörtgen olan salon tavanımızda modern ve lüks bir alçıpan asma tavan çalışması yapacağız. Bunun için yeterli tecrübeye ve ekipmanlara fazlasıyla sahibiz. Ev dekorasyon ve tasarımları konusunda 30 yılı aşkın tecrübemiz ve ustalığımızla değerli müşterimize tamda istediği görsellikte ve tarzda bir asma tavan çalışması yapacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam. Burada çalışmalarımıza başlamadan önceki halini şimdi inceleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde bu sayfamızı sık sık güncelleyerek adım adım yapım aşamalarımızı da görebileceksiniz.

Projeme Başladım (Yapım Aşamaları 1. Bölüm)

Yapım aşamalarımızı bölümler halinde sayfalarımızda yayınlamaya gayret göstereceğiz. Böylelikle farklı ve lüks asma tavan projelerinin nasıl gerçekleştiğini detayları ile öğrenebilirsiniz. ‘Bende yaparım yaaa’ diyenleri şimdiden duyar gibiyim 🙂 Basit gibi görünebilir, gerçek manada yüksek iş tecrübesi ve ustalık gerektiren çalışmalardır lüks asma tavanlar. Biz bu işin profesyoneli olduğumuz için pratik ve hızlı bir şekilde yapabiliyoruz.

Yapacağımız tüm imalat ve uygulamaları detayları ile belirtelim öncelikle. Sonrasında ise Lüks Asma Tavan Projemizin ne kadar maliyetinin olduğunu, teslim iş günü süresini ve nasıl çalıştığımızı sizlerle paylaşalım.

  • Tasarımın yapılması.
  • Gerekli elektrik alt yapısının hazırlanması. Tüm spotların, ledlerin elektrik tesisat döşemelerinin hazırlanması.
  • Alçıpan profil kargasın tasarıma göre hazırlanması.
  • Alçıpan montajının özenle yapılması.
  • Alçı sıva ve alçı köşebentlerinin eksiksiz yapılması.
  • Dekoratif stropiyerlerin yapılması.
  • Zımpara ve boya badananın eksiksiz yapılması.

Lüks asma tavan projeme başlıyoruz. Bu projemizin toplam iş günü sayısını 10 gün olarak hesaplıyoruz. Maliyeti ise 7.500 TL. Tamamen anahtar teslim olacak ve müşterimizden ekstra hiçbir bedel talep etmeyeceğiz. Lüks asma tavan projemiz bittiğinde son ve güncel halini yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Lüks Asma Tavan Yapım Aşamaları (2. Bölüm)

Bu aşamamızda led ışıklı asma tavanımızın biraz daha detaylı ve ustalık isteyen kısmını imal ediyoruz. Dekorasyonu tamamlayıcı ve estetik olarak modern bir görüntü sağlayacağını düşündüğümüz detayları oluşturuyoruz. Köşe merkezleri ekstrem dönüşlerle görselleştirip farklı ve modern bir tarz yaratmaya çalışacağız.

Süper Lüks Asma Tavan Projemde 3.Bölüm

Bu yapım aşamamızda alçıpan asma tavanımızın tüm kargas, alçıpan montaj, derz bant çekilmesi, alçı sıva işleri ve alın kaplama imalatlarımızı bitirdik. Ana hatları ile süper lüks asma tavanımızın genel görüntüsü oluşmaya başladı. Daha bitmedi. Yeni başladık. Yapım aşamalarımıza devam ediyoruz. Süper lüks bir salon dekorasyonu çalışmamızı bitirene kadar bu sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz.

Salon dekorasyon projeme dahil olan diğer çalışmalarımı da aşağıdaki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Devam Edeceğiz. Bizi takip edin.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Asma Tavan Fiyatları >>

Gergi Tavan Fiyatları >>

Asma Tavan Çalışmamız >>

İLGİLİ BAŞLIKLAR: lüks asma tavan projemiz, süper lüks asma tavanlar, muhteşem alçıpan asma tavanlar,

Related Posts

lambader-modelleri

Aydınlatma Nasıl Seçilir

Hangi Oda da Ne Tür Aydınlatma Kullanmalıyız? Aydınlatmanın Sağlığınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz? Aydınlatma nasıl seçilir?Devamını oku

alçıpan-asma-tavan-ve-kartonpiyer-fiyat-teklifi

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Fiyat Teklifi

Güncel olarak 3 katlı bir işyeri için sunmuş olduğumuz alçıpan asma tavan ve kartonpiyer fiyatDevamını oku

Dekorasyonda alçıpan kolaylığı

Dekorasyonda Alçıpan Kolaylığı

İç dekorasyonda alçıpan uygulamaları sınır tanımıyor. Dekorasyonda alçıpan kolaylığı saymakla bitmez. Bölme duvarlar, asma tavanlar,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0