Yeni Projemize Başladık

Anahtar teslim temelden çatıya villa projemize başladık. İki adet 86 m2’lik temel oturumlu iki katlı ve tek katlı konut projemizin imalatına bugün itibari ile başladık. Maksimum kalite, minimum maliyet hizmet anlayışımız ile bu projemizide başarı ile tamamlayacağımıza inanıyoruz. Değerli müşterimize şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Dekordelisi ailesi olarak muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Yeni Projemize Başladık – Konya’nın Kulu kasabasında sözleşmesini imzaladığımız iki adet betonarme ev inşaat çalışmalarımıza bugün başladık. Kazı ve hafriyat çalışmalarımızı hızlı bir şekilde bugün tamamladık. Tüm proje detaylarımızı, müşterimizin tüm isteklerini ve bütçesini azami ölçüde dikkate aldık. Önce mutlu müşteri ilkemizi düşünerek hareket ettik. Konya Kulu’da yeni projemize bugün başladık. Rabbim utandırmasın inşaAllah.

Konya Kulu’da İki Adet Betonarme Ev Projemize Başladık

Bu projemizin tüm detaylarını adım adım, tüm yapım aşamalarını bu sayfamızda siz değerli müşterilerimiz ve araştırma yapan site misafirlerimizle paylaşacağız. Her fırsatta güncelleyeceğimiz bu sayfamızı takip ederek, bu projemiz ve bizim hakkımızda geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kazı hafriyat çalışmalarımıza başladık

Bu projemiz hakkında verilen fiyat teklifimiz, anahtar teslim ev maliyetini, iş süresini ve mimari projelerine şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sizde yaptırmak istediğiniz hayalinizdeki ev maliyetleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Maksimum kalite, minimum maliyet diyorsanız biz sizlere bir telefon kadar yakınız.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Konya Kulu inşaat, kuluda ev yapan firmalar, inşaat yapan şirketleri konya kulu mimarlık,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir