Batıkent komple tadilat dekorasyon

Batıkent Komple Tadilat Teklifimiz

Ankara Batıkent’te bulunan dairesinin komple anahtar teslim tadilat ve dekorasyonu için bizden fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. En iyi hizmetleri ekonomik fiyatlarımızla kendilerine sunacağımızın garantisini şimdiden veriyoruz. Burada komple ev tadilat fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz. Yapılacak tüm imalatları, uygulamaları, kullanılacak malzemeleri ve markaları detayları ile öğrenebilirsiniz. Böylelikle bir ev tadilatının nasıl yapılması gerektiğini, ne kadar zamanda bitirildiğini, maliyetini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlerde öğrenebilirsiniz.

Batıkent Komple Tadilat Teklifimiz – Bazı fiyat tekliflerimizi sayfalarımızda yayınlayarak siz değerli müşterilerimizin ve misafirlerimizin ev dekorasyonları konularında bilgilenmelerini istiyoruz. Türkiye’nin lider ev dekorasyon sitelerinden ve firmalarından bir tanesi olarak sizlere değer vermek önemsemek ilk ve değişmez ilkemizdir. Tadilat fiyat teklifimiz hakkında daha fazla detay için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizde ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Batıkent komple tadilat teklifimizi birlikte inceleyelim.

Sayfamızın devamında Batıkent Komple Tadilat Teklifimizi ve kabul edilmesinden sonra yaptığımız sözleşmemizi inceleyebilirsiniz. Tüm yapım aşamalarımızı, malzeme ve uygulama detaylarımızı burada inceleyin. Merak ettiğiniz bir çok tadilat konusunda net ve kesin cevapları bulacağınızı düşünüyoruz.

TEKLİF

…………………………………………………………………………..……………… / ANKARA adresinde bulunan dairenin tadilat ve dekorasyon imalatları için hazırlanmış teklif metnidir.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları/montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tadilat işleri sonrası gereken bataryalar ve özel aksesuarlar (banyo bataryası, mutfak bataryası, duş bataryası, havluluk, peçetelik vb) işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır.

1-) Kırım – Hafriyat

Teklif metninde belirtilen tüm imalat ve uygulamalar sebebi ile yapılması gereken kırım, yıkım ve hafriyat işlerinin eksiksiz olarak tamamlanması. Tüm hafriyat ve molozların daireden uzaklaştırılarak belediyenin çöplük alanına atılması. Şaft duvarının belirlenen bölümünün yıkılması. Yapılı bulunan parkelerin, kapıların, dolap ve vestiyerin, kornişlerin, tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların sökülmesi. Mutfak dolabının, tezgah taşının sökülmesi ve tezgah arası fayanslarının kırılıp atılması. Salonda yapılı bulunan pvc cam bölmenin tamamının kaldırılması. Mutfak ve salon giriş kapılarında bulunan kemerlerin sökülmesi/kırılması.

2-) Salon

Salonda belirlenen bölümde ayrıca bir oda oluşturulacak. Oda bölmesi 10’luk y-tong tuğla ile örülecek. Çift taraflı file bandı çekilerek komple alçı sıvası eksiksiz yapılacak. Örülecek olan duvar iç ve dış tavanlarında bulunan model ile aynı kartonpiyer yapılarak bütünlük sağlanacak. Salon aydınlatma lamba elektrik tesisatı yapılacak duvar sonrası solda kalacağı için tekrar ortalanacak. Oluşturulacak oda iç tavanına aydınlatma tesisatı çekilecek. Gerekli görülen kullanıma uygun duvarlara elektrik prizi ve enternet hattı çekilecek ve çalışır hale getirilecek. Salonda bulunan klima tüm tesisatı ile birlikte sağa tarafa kaydırılacak. Yapılı bulunan pvc bölmenin önünde bulunan yapılı asma tavan ve spotlar sökülecek. Sonrasında tüm salon tavanına ve oluşturulan oda tavanına alçı sıva yapılarak pürüzsüz hale getirilecek. Salonda gerekli yerlere elektrik tesisatları çekilecek. Tv ünitesi için düşünülen duvara Tv, enternet ve telefon tesisatları çekilecek.

3-) Banyo

Tüm yapılı bulunan banyo aksesuar ve üst tesisat malzemeleri sökülecek. Duşakabin, tekne, lavabo, klozet sökülecek. Yeni banyo tasarımına göre gereken pis/temiz su tesisatları yer değişiklikleri eksiksiz yapılarak çalışır hale getirilecek. Tüm duvarlara fayans geçiş astarı uygulanacak ve zeminlere yalıtım izolasyon sürülecek. İşveren tarafından beğenilecek olan Çanakkale marka banyo fayans modeli zemin ve duvarlar, fayans üstü fayans olmak üzere tamamen yenilenecek. Giriş karşı duvardan duvara 6 mm demperli alimünyum pervaz duşakabin yapılacak. Duşakabin içine 10 x 30 cm duş süzgeci takılacak. Duşakabin dışında klozet yanına 15 x 15 cm gider süzgeci ayrıca yapılacak. İşveren tarafından renk, model ve tasarımı seçilecek olan banyo dolabı yapılacak ve Serel marka çanak lavabo takılacak. Havlupan yer değişikliği yapılarak banyo kapı arkasına alınacak. Klozet banyo giriş sol duvara gömme rezervuar olarak taşınacak. Banyo kapısı dışa açılım olarak işmalatı yapılacak. Banyo tavanına strafor banyo tavan kaplaması yapılacak. Banyo penceresi alimünyum menfez ile değiştirilecek.

4-) Wc

Yapılı bulunan hela taşı iptal edilerek körlenecek. Çamaşır makinesi gelecek olan bölüme tüm elektrik ve pis/temiz su tesisatı çekilecek. Çamaşır makinesi sonrası kalan yer ise yine ikiye ayrılarak oda tarafına çocuk odası dolabı ve koridor tarafına ayakkabılık için gömme bölümler ayrılacak. Çamaşır makinesi olarak ayrılan bölüme boydan çamaşır makinesi dolabı imalatı yapılacak. İç aksam suntalam, dış aksam 18 mm MDFLAM olarak makine kapaklı dolap yapılacak.Makine üstü dolap tasarımı ise iş veren tarafından belirlenecek.

5-) Mutfak

Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, su ve elektrik tesisat malzemeleri sökülecek. Yapılı bulunan tüm duvar fayansları sökülecek. Yeni mutfak tasarımına göre tüm elektrik ve su tesisat yer değişiklikleri yapılacak. Su tesisat alt borulamalarında kullanılacak olan malzeme markası FIRAT BORU olacaktır. Elektrik tesisat kabloları ÖZNUR MARKA olacaktır. Prizlerde 3/2,5 – anahtar ve düğmelerde ise 3/1,5’luk antikrom olacaktır. Mutfak tavanına iş veren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan dekoratif tavan kaplaması yapılacak. Tasarımı, renkleri ve modeli işveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan akrilik kapak mutfak dolabı üç duvar ölçüsünde boydan yapılacak. İç aksam suntalam olacak. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli yavaş açılır kapanır sistem yapılacak. Mutfak tezgah taşı çimstone olacak. Mutfak salon ara duvarı tasarımda belirlenen ölçüde yıkılacak ve ada mutfak oluşturulması için zemin hazırlanılacak. Ada mutfak uygun duvar yüzeyine Pc/tel için elektrik prizi çekilecek. Ada mutfak iç tarafına kapaklar yapılıp dış salon yüzeyine ise cnc motif uygulanacak. Mutfak dolabı için işveren istenecek olan ekstra aksesuarlar olursa (aventus, şişelik, yağdanlık, gizli çekmecelik, bloom vb) yine işveren taraından temin edilecek yüklenici tarafından montajları yapılacaktır. Tezgah arası fayansları işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Mutfak zeminleri 60×120 cm ebatlarında granit yapılacak. Mutfak duvar yüzeylerinde yapılı bulunan fayanslar kırılacak ve alçı sıvaları boyaya uygun olarak uygulanacak.

6-) Koridor ve Odalar

Koridor zeminleri de mutfak zeminleri ile aynı granitten yapılacak. Vestiyer ve wc çamaşır makinesi arka koridor bölümüne uygun ölçülerde ayakkabılık ve vestiyer yapılacak. Tüm koridor ve oda tavanlarına pürüzsüz alçı sıva yapılacak. Tüm odalar ve koridor duvar yüzeylerinde bulunan kırık, hasarlı bölümler tamir edilerek DYO marka silikonlu silinebilen işveren tarafından seçilecek renklerde boya badana eksisksiz yapılacak.

7-) Laminat Parke

Tüm salon ve oda zeminleri Çamsan marka iş veren tarafından seçilecek renk ve modelde laminat parke yapılacak. 2’lik şilte serilerek tüm süpürgelikleri 6’lık olarak takılacak. Tüm kapı geçişlerine geçiş alimünyum profilleri sabitlenecek. Banyo kapı önüne eşik mermeri takılacak.

😎 İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm kapılar sökülecek. İşveren tarafından rengi ve modeli belirlenecek olan lake boya panel kapılar yapılacak. Tüm kilit, kol ve menteşeleri eksiksiz olarak takılacak.

9-) Elektrik – Su tesisat

Tüm yenilenecek olan elektrik düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka olacaktır. İşveren tarafından alınacak olan tüm bataryalar, çeşmeler ve vanalar vb yüklenici tarafından montajları yapılarak çalışır halde teslim edilecektir.

İşbu teklif metni 9 maddeden oluşmaktadır. Teklif süremiz 3 iş günüdür

İŞİN SÜRESİ……………………: 25 iş günü.

İŞİN BAŞLANGIÇ TARİHİ:

İŞ TESLİM TARİHİ…………:

İŞİN BEDELİ…………………..: 51.500 TL

İŞİN ÖDEMESİ………………..:


Teklifimiz Kabul Edildi

Batıkent Komple Tadilat Teklifimiz

Keşif hizmetimizden sonra teaidlta fiyat teklifimizi sunduk. Değerli müşterimiz teklifimizi kabul etti. Hızlı ve profesyonel olarak hemen projemize başladık. Mutlu müşteri listemizi arttırmak adına bir fırsatımız daha oldu. Şimdi sizlerle Batıkent Komple Tadilat projemizin yapım aşamalarını paylaşmak istiyoruz. Bu sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz.

Batıkent Komple Tadilat Projemiz ve Yapım Aşamaları

Banyo fayanslarını tamamen kırdık. Hafriyatımızı attık. Gereken sıva ve tesisat değişikliklerimizi yaptık ve fayans döşemeye uygun hale getirdik.

Banyo fayanslarımızı döşemeye başladık. Modellerimizi teklifimizde de belirttiğimiz gibi tüm modelleri ve renkleri değerli müşterimiz seçti ve beğendi. Bizde en güzel şekli ile montaj çalışmalarımızı yapıyoruz.

Batıkent Komple Tadilat Projemiz içinde varolan banyo tadilat çalışmamızın sonuna geldikçe modern bir hal almakta. Biz işimizde profesyoneliz. Aynı anda dairenin diğer bölümlerinde de çaışmalarımız devam etmekte. Banyo fayans kaplama çalışmalarımıza devam edelim.

Banyomuza tavan kaplaması yaptık. Asma tavan yapamadık. Çünkü tavan yeterinde basıktı. Havadar ve ferah olması amacı ile kaplama yaparak 3 cm tavan yüksekliği ile oynadık. Oldukça zarif ve görsel bir tavan dekorasyonu oldu. Müşterimiz çok beğendi.

Koridorda yapmamız gereken tüm kırım, yıkım ve hafriyat işlerimizi tamamladık. Tüm tavan ve duvarlara alçı sıva çalışmalarımızı da tamamladık. Koridor duvarlarımıza ise çıta panolar yaparak, modern bir koridor halini almasına olanak sağladık.

Salonun ortasında bulunan pvc bölmeyi kaldırdık. Tüm kırım ve hafriyat işlerimizi de tamamladık. Tavana asma tavan yaparak müşterimize sürpriz yaptık. Çok modern ve kaliteli bir salon dekorasyonu olmasını istiyoruz. Bunu başaracağız. Çünkü biz profesyoneliz. Batıkent Komple Tadilat Teklifimizi kabul ederek bizimle çalışmayı tercih eden değerli müşterimize bu şekilde teşekkür etmenin başka bir yolu.

Batıkent Komple Tadilat Çalışmamıza Devam Ediyoruz

Tüm kırım ve hafriyat işlerimiz bitti. Elektrik ve su tesisat çalışmalarımız tamamlandı. Fayans ve granit işlerimiz bitti. Laminat parke ve pvc pencerelerimiz yapıldı. Çelik kapımız ve oda iç kapılarımız tamamlandı. Mutfak dolaplarımız geldi. Duşakabinimiz, klozetimiz ve tüm bataryalarımız takıldı. Salon asma tavanlarımız ve bölme duvarlarımız boyaları dahil bitti. Işıklandırma ledlerimiz ve spotlarımız takıldı. Mutfak tezgah taşımız, eviyemiz ve genel temizliğimiz sonrasında değerli müşterimize anahtarını eksiksiz teslim edeceğiz.

Projemiz Bitti. Hayırlı Olsun.

Batıkent Komple Tadilat Teklifimizi güncel olarak incelediniz. Batıkent Komple Tadilat Teklifimize ait olan çalışmalarımızı güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçiniz. Markalaşmak için büyük efor sarfeden Dekordelisi olarak, sizlere tadilat ve dekorasyon konuları hakkında eşsiz bilgiler ve deneyimler yaşatmak istiyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımız, 28 yıllık tecrübemiz, günümüz iç ve dış mimari trendlerine olan hakimiyetimiz ve şeffaflığımızla daima yanınızda olmaya gayret gösteriyoruz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden sizde mutlaka faydalanın.

DAHA ŞIK, DAHA KALİTELİ, DAHA MODERN MEKÂNLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE…

Aşağıdaki sayfalarımızda da faydalı bilgiler bulabilirsiniz;

Tüm Tekliflerimiz >>

Ev Tadilat Fiyatları >>

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Batıkent dekorasyon, batıkentte tadilat, ankara batıkentte inşaat, tadilatçı batıkent, dekorasyoncu batıkent,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0