3d zemin kaplama

3D Zemin Kaplama

3D Zemin Kaplama – 3 boyutlu zemin kaplama nedir, nasıl uygulanır, nerelerde kullanılır?

3D Zemin Kaplama – Artık mekanlarınız da üç boyutlu zemin kaplama ve arzu ettiğiniz görsellerle kendinize has ortam oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

3D Zemin Kaplama – Mekanınızda oluşturmuş olduğunuz ortamı 3 boyutlu duruma getirerek, bütün alanlarınızda uygulanmak üzere, var olan ortama duygularınızı katarak ve bu duyguları hissederek yaşamanıza yardımcı oluyoruz.
3D zemin kaplama fiyatları meydana getirilen ortam ve niteliğine göre fiyat olarak son derece uygundur ve tüm alanlara da uygulama yapılabilmektedir. Günümüzde pek çok alanda kullanılabilen 3 boyutlu zemin kaplama sistemleri, yapı ürünleri içerisinde hijyenik olmakla beraber diğer seçeneklere nazaran ömrü daha uzundur.

üç boyutlu zemin kaplama
üç boyutlu zemin kaplama

3D Zemin Kaplama Uygulaması;

1- Öncelikle 3 boyutlu zemin kaplama uygulanacak alan incelenmelidir. Bu inceleme sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey, uygulama yapılacak zeminde pürüz veya çukur olup olmadığının kontrolüdür.

2- Aksi halde bunun gibi hataları üç boyutlu görsel kapatmayacak ve uygulanacak olan zeminde çok kötü ve çirkin bir görüntüye neden olacaktır.

3- Uygulama yapılacak olan yer pürüzlü ise akıllı şap gibi ürünlerden yararlanılarak zemin düz bir hale getirilmeli ve kuruması beklenmelidir.

4- Daha sonra seçilecek olan 3 boyutlu görsel, uygulanacak alanın ölçülerine göre, uygulama yapılacak alanın içinde kesilir ve yapıştırılır.

5- Yapışma işlemi biten 3 boyutlu görsel üstüne özel karışım yapılmış olan astar, sertleştirici ve son kat uygulamaları sırasıyla uygulanacak ve her kademesinde kuruması beklenecek ve doğru karışım yaparak dağıtılması sağlanacaktır. Resme özünü veren bu karışım uygulamanın püf noktasıdır.

Üç Boyutlu zemin Kaplama Özellikleri;

1- Işığın dağılımı da uygulama yapılacak alan için çok önemlidir. Işığın doğru ışık dağılımı sayesinde üç boyutlu zemin kaplama çok daha şık duracak ve daha belirgin görünecektir. Tam tersi ışığın yetersizliği durumunda zemin kaplamada uygulama yapılacak resmin derinliğini yansıtmayacaktır.

2- Uygulanacak olan 3d zemin kaplamanın her kademesi, uygulanması yapılan karışımların yardımıyla ve bu karışımların kuruması beklenerek oluşmaktadır. Bu sebepten ötürü uygulama yapılacak olan alan küçük bile olsa iş bitimi en az 2 günü bulmaktadır.

3- Üç boyutlu zeminler öncelikle ıslak hacimler olmak üzere diğer tüm alanlarınızda uzun ömürlü, hijyenik ve aynı zamanda çok farklı bir ortam hissi oluşturmasından ötürü günümüzde çok fazla talep almaktadır.

4- Zeminlerde kullanılan diğer ürünlere göre ve oluşturmuş olduğu farklı görselliği de dikkate alacak olursak maliyeti son derece uygundur.

5- Pek çok işverenin personeli namına ofislerde, dinlenme alanları ve bu alanlarda farklı hava katmak istemesi, iş yükü ve çalışma açısından da daha olumlu olacaktır.

6- 3D zemin kaplama hayal ve düşüncelerinizi ortama aktarmanın en kolay ve pratik yoludur. Evlerimizde, iş yerlerinizde ve istediğiniz, arzu ettiğiniz her alanda huzur dolu ve farklı alanlar oluşturabilirsiniz.

3 boyutlu zemin kaplama uygulaması
3 boyutlu zemin kaplama uygulaması

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Kullanım Yerleri;

1- Banyo ve Islak Hacimler
2- Ev ve Ofisler
3- Hastaneler
4- Üniversiteler
5- Hoteller

Kısaca  tüm alanlarda kullanılmaktadır.

 Ayrıca bakınız;

3d zemin kaplama, üç boyutlu zemin kaplama, 3d zemin kaplama fiyatları, 3 boyutlu zemin, 3d zemin kaplama uygulaması, üç boyutlu zemin kaplama çeşitleri, zemin kaplama, üç boyutlu zeminler, 3d zemin kaplama ürünleri, 3 boyutlu zemin kaplama nasıl yapılır, 3 boyutlu zemin kaplama malzemeleri, 3 boyutlu zemin kaplama uygulaması, üç boyutlu zemin kaplama kullanım yerleri

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)