Bar Dekorasyonları

CAFE BAR DEKORASYONLARI – Modern cafe bar tasarım, dizayn, uygulama ve malzemeleri.

Cafe bar dekorasyonları nasıl yapılır? Bar ve cafe dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler? Cafe bar dekorasyonların da yapılan büyük hatalar nelerdir? Cafe bar dekorasyon modelleri.

Bar dekorasyonlarında farklı fikirler, modern tasarımlar ve ekonomik çözümler arıyorsanız bizimle çalışmaya ne dersiniz? Muhteşem bar dekorasyonları için bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.

Cafe bar dekorasyonları tecrübe gerektiren, en ince detaylarına kadar doğru, dikkatli ve özenli kararların verilmesi icap eden zor ve meşakatli bir çalışmalar bütünüdür. En küçük bir hatayı bile kabul etmeyen, çizgi ve amaçtan uzaklaşması anlık olan ve her zevk ve renge en doğru bir biçimde hitap edebilecek kalitede tasarım gerektiren bir iştir. Kısacası; dekorasyon çalışmaları ve projeleri arasında belkide en zor olan uygulamalar bütünüdür cafe bar dekorasyonları. Bu konuda siz değerli müşterilerimize ve ziyaretçilerimize en kaliteli ve tecrübeli hizmeti vermek adına biz buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız.

bar dekor resimleri
bar dekor resimleri

Cafe bar dekorasyonları ve tasarımlarında altın kurallar;

 • Akılda kalmalısınız.
 • Modern olmalısınız.
 • Tavsiye edilmelisiniz.
 • Rahat ettirmelisiniz.
 • Saati unutturmalısınız.
 • Temiz ve leziz sunum yapmalısınız.
 • Tebessüm ettirmelisiniz.
 • Hızlı ve şık servis yapmalısınız.
 • Para harcatmalısınız.
 • Para kazanmalısınız.
 • Farklı olmalısınız.
 • Keyifli ve eğlenceli olmalısınız.
 • Haketmelisiniz.
 • KALİTELi OLMALISINIZ…
bar dekorları
bar dekorları

Cafe bar dekorasyonları nasıl yapılır?

Hizmet anlayışı ve vizyonu ana başlık olarak ikiye ayrılan cafe bar, disco ve pub cafelerin bütün özelliklerini yansıtan ana mekanları ilk girişleridir. Girişte misafirlerde uyandırılan ferahlık ve rahatlık hissi, müşterilerimizin mekan içindeki yakınlık ve güven duygularına yansıyarak biz bar sahiplerine olumlu ve verimli bir geri dönüş olarak yansıyacaktır. Müşteri ne kadar rahat ederse, mekanda o kadar fazla bulunur ve sürekliliği o kadar kalıcı olur. İlk giriş mekanları ve bırakılan izlenim her zaman çok önemlidir. Bu yüzden bar, disco gibi eğlenmek ve rahatlamak için gelinen mekanlarda girişlerin çok şık dekore edilmesi gerekmektedir. Bunun için kullanacağımız en temel dekorasyon tasarımlarının başında farklı renkler ve desenlerle oluşturulmuş duvar dekorasyonları ve tavanlarda kullandığımız farklı ve loş ışık oynamaları olmalıdır.

bar dekorasyon tadilat
bar dekorasyon tadilat

Cafe bar dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler.

Hem müşterilerimizin, hemde çalışan bar personelimizin her türlü rahat ve verimli hareket edebilecekleri ferah ve geniş alanların bol olduğu mekanlar oluşturmalıyız. Bir müşteri tüm ihtiyaçlarının en hızlı ve en profesyonel şekilde karşılanmasını ister ve bu onun en temel hakkıdır mekan içerisinde. Çünkü bunun karşılığını verecektir. Bu yüzden bar müşterilerimize en rahat ve en sorunsuz hizmeti vermek bizim en temel görevimiz olmalıdır. Örneğin müşteri masa veya locasına kolay ulaşmak, rahat bir şekilde oturmak, bulunduğu yerden her yeri rahatlıkla görmek, özellikle pist veya sahneyi kolaylıkla izleyebilmek, tuvalet ve lavaboya kolaylıkla gidebilmek, siparişinin hızlı bir şekilde getirilmesini ister. Bu yüzden bar dekorasyonlarımızı tüm isteklere uygun bir şekilde dekore etmemiz, hem bizim hemde değer verdiğimiz bar müşterilerimiz için memnun edici olacaktır. Ayrıca bar çalışanlarının daha mutlu ve kolay hizmet etmelerini sağlayacaktır.

cafe bar tasarımları
cafe bar tasarımları

Cafe bar dekorasyonların da yapılan büyük hatalar nelerdir?

 • Tarzımızdan ve amacımızdan uzak bir görüntüye ve dekorasyona sahip olmak.
 • Hızlı ve tatmin edici bir sunum için gereken servis sistemlerini eksik ve kusurlu tasarlamak.
 • Hijyenik ve sağlıklı bir mekandan uzak bir izlenim uyandırmak.
 • Gerek dış, gerekse iç dekorasyon çalışmalarında farklı olmamak ve görsellikten uzak olmak.
 • Müşteri rahatlığını dikkate almadan mobilya seçmek ve tasarlamak.
 • Renksiz ve sade kalmak.
 • Modern dekorasyon tasarımlarından uzak kalarak, monoton, klasik ve sade bir mekana sahip olmak.
 • Servis ve sunum hizmetini yavaşlatacak mekan tasarımlarına sahip olmak.
 • Müşteri memnuniyetini gözardı ederek, resmi bir mekan görüntüsü uyandırmak.
bar cafe dekor
bar cafe dekor

Cafe bar dekorasyonları – Bar, cafe, bistro, restaurant ve kafeterya (cafeteria) dekorasyon, tasarım, imalat ve montaj çalışmalarında 30 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden ALAN DEKORASYON olarak ekonomik fiyatlarımız, modern ve şık tasarımlarımız ve uzman personellerimizle siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Bar dekorasyonları bizim işimiz. Bar, cafe, cafebar, kafeterya, biestro ve restaurant gibi özel mekânların mobilya tasarımları, tavan ve duvar dekorasyonları, zemin döşemeleri, ses ve aydınlatma sistemleri, mutfak ve servis araç gereçleri, iç ve dış dekorasyon tadilat işleri ve localı masa sandalye tasarım ve imalatlarını profesyonel olarak uygun fiyatlarla yapıyoruz.

cafe bar dizayn
cafe bar dizayn

Anahtar teslim Cafebar Dekorasyonu işlerinizi ekonomik fiyatlarımız, modern ve keyifli tasarımlarımız ve çağdaş ekip ve ekipmanlarımızla profesyonel olarak yapıyoruz.

Bar dekorasyonları – Dekorasyon, cafebar ve kafeterya sektöründe müşteri memnuniyeti ve kalite mekan olmak için tasarım ve uygulama da dikkat ve özen gerektiren en temel çalışmaların başında gelmektedir.

bar tadilat
bar tadilat

BAR DEKORASYONLARI | Disco bar, pub dekorasyonu bizim işimiz. Öyle bir mekân düşünün ki içeri giren misafir ve müşteriler saatlerine asla bakmasınlar. Heyecan ve eğlence istekleri artsın. O mekânı beyinlerine ve kalplerine kazısınlar. Hayallerindeki gibi, tamamen özgür ve rahat olabilecekleri farklı mekânlar. Herkese övgüyle bahsedip, tavsiye edecekleri muhteşem dekorasyonlu mekânlar… Biz bu işin uzmanıyız.

Bar dekorasyonları çalışmalarınızda farklı olmalısınız, modern olmalısınız, çılgın olmalısınız, beyinlere kazınmalısınız ve asla unutulmamalısınız. Bu etkileri yaratmak aslında işi iyi bilen bir dekorasyoncu tarafından hiçte zor olmayan çalışmalardır. Bizler burada her detay dekorasyon tasarım ve uygulamaları, imalat ve montaj çalışmalarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Üstelik çok uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla.

bar tasarımları
bar tasarımları

Cafe, bar, disco, kafeterya, biestro dekorasyonları bizim işimiz. İşimizde iddialıyız…

Bar, Cafe, BarCafe, Kafeterya (Cafeteria), Cafe Bistreo (Bistro), Disco Bar, Pub Bar, Restaurant Bar tadilat ve dekorasyonlarında profesyonel hizmetler. Farklı, modern, şık mekanlar yaratmak ve yaşatmak için tüm donanımlara ve ekipmanalara sahip konusunda uzman bir dekorasyon firması arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

cafebar dekorasyon
cafebar dekorasyon

Bir kafetarya veya alkollü & alkolsüz bar’a girdiğinizi hayal edin. İlk göze çarpan şey nedir sizce? İçecekler, yiyecekler, garsonlar veya müzik insanı etkileyen ve akılda kalıcı unsurların başında gelmektedir elbette. Fakat ilk ve değişmez ana unsur Dekorasyondur. Dekorasyon, o mekanın akılda kalıcılığını, psikolojik etkilerini ve müşteri memnuniyetini tetikleyen en temel öğelerin başında gelmektedir. O yüzden bar dekorasyonları çalışmalarında müşterinin görsel zevkine ve ruhuna hitap etmek başarılması gereken en önemli çalışmadır.

kafe dekorasyonları
kafe dekorasyonları

Farklı bar dekorasyonları ve tasarımları için iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve uygulama hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Tavan ve duvar dekorasyonlarından başlayıp, ses akustik ve bar mobilya tasarımlarına kadar her detayı planlayıp, muhteşem mekânlar yaratıyor ve yaşatıyoruz. Bar tasarımları mızla göz dolduruyoruz, hemde çok uygun fiyatlarla…

Bar dekorasyonları nasıl yapılır? Bar mobilyaları. Cafe bar tadilat ve dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler. Bar dekorasyon örnekleri ve bar dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar.

Aşağıda anlatmaya çalıştığımız tüm bu şartları oluşturacak potansiyele sahip bir dekorasyon firması arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Nerede olursanız olun, bir telefonunuzla geliyoruz, projelendiriyoruz ve sizlere en uygun fiyatlarımızı sunuyoruz.

Bir bar, öncelikle ziyaretçisinin görsel zevkine hitap etmelidir. İlk ve değişmez kural şudur bar dekorasyonlarında; Şıklık ve zerafet… Güzel bir iç dekorasyon cafebar, disco bar veya pub cafe için nerdeyse mükemmel yiyecek-içecekler kadar önemlidir. Sayfamızda Dünya’nın farklı ülkelerinden ve farklı iç mimarilerine sahip birbirinden görsel cafe ve bar resimlerini inceleyebilirsiniz. Bu barların birçoğu dekorasyon ve tasarımlarından dolayı ödül almış mekanlardır. Güzel bir dekorasyon sanıldığından çok daha zor ve meşakatli bir iştir. Önem gösterilmesi gereken bir çok farklı detayla birlikte kaliteli ve şık bir görsellik gerekmektedir. Sadece bu kadarla da bitmez… Bar dekorasyon ve tasarımlarında kullanışlılık ve işlevsellik çok ama çok önemlidir. Cafebarları ziyaret eden müşterilerin görsel zevklerine hitap edecek en şık tadilat işlerini yapmanın yanısıra, müessesedeki personeller ve onların iş potansiyelini engellemeyecek dekorasyonlar projenin önemli çalışmalarından olmalıdır ki işler yeterince hızlı ve tatmin edici olsun. Kafeterya ve bar masa sandalyeleri müşteriyi daha rahat ve uzun misafir olarak kalmaya teşvik edici, konforlu ve görsel olmalıdır. Ayrıca kısa süreli müşterilerimiz içinde uzun ve yüksek sandalyeleri oluşturacağımız bir mini barın önüne yerleştirebilir ve farklı alternatifler üretebiliriz.

Bar dekorasyon modelleri.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız tüm bu şartları oluşturacak potansiyele sahip bir dekorasyon firması arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Nerede olursanız olun, bir telefonunuzla geliyoruz, projelendiriyoruz ve sizlere en uygun fiyatlarımızı sunuyoruz.

bar dekorasyon modelleri
bar dekorasyon modelleri

İlginizi çekebilecek cafe bar dekorasyonları ile alakalı Bar Mobilyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

disco bar mobilyaları
disco bar mobilyaları

DİĞER DEKORASYON TASARIM ve UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

 • bar dizayn örnekleri
  bar dizayn örnekleri

bar tadilat dekorasyon, cafebar dekorasyonları, kafe bar dekorasyonu, cafebar tadilat dekorasyon, discobar dekorasyonları, disco bar dekorasyon örnekleri, bar dekorasyon resimleri, bar dekorasyonu, bar dekorasyonları, bar dekorasyon modelleri, disco bar mobilyaları, bar dekorasyonları, cafebar tasarım ve dekorasyon, bar dekorasyon fiyatları, bar dekorasyon fiyatları, cafebar tadilat dekorasyon, bar tadilat fiyatları, bar tadilatları, bar mobilyaları, bar dekor, cafe dekor, cafe bar dekorları, bar dekorları, cafe dekorları

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.