Lüks düğün salonu dekorasyonları

Düğün Salonu Dekorasyonları

Düğün salonu tasarım, uygulama ve anahtar teslim çalışmalarımız. Düğün salonu dekorasyonları nasıl yapılır? Düğün salonu dekorasyonlarında nelere dikkat edilmelidir? Düğün salonu dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir?

Yurt içi veya yurt dışında anahtar teslimi düğün salonu dekorasyon işleriniz için profesyonel ekip ve ekipman ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Her kitleye, tarza, amaca ve bütçeye uygun muhteşem düğün salonu dekorasyonları konusunda 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Düğün Salonu Dekorasyonları
Tüm Bilgiler & Detaylar & Fiyatlar

”Doğru Adrestesiniz”

Düğün salonu dekorasyonları – Bu tip detaylı çalışmalar disiplin, hatasız planlama, alt yapı, uzman ekipler ve büyük bir tecrübe gerektirmektedir. Başarılı sonuçlar elde edebilmek için tüm ekip, ekipman ve farklı dekorasyon malzemeleri konusunda yüksek bilgi ve tecrübe sahibi olmak değişmez kuraldır. Bir düğün salonu dekorasyonu çalışmasında ortalama 20 değişik uygulama ve branş bulunmaktadır. Hepsinin de ayrı ayrı ekip, ekipman ve malzemeleri mevcuttur. Tüm bunlarla ayrı ayrı ilgilenmek, doğru ekip ve ekipmanları bulmak, her kalem işi doğru planlamak ve profesyonel olarak uygulamak, amaca ve kitleye en uygun tasarımı mekana uyarlamak ve maliyet hesabı konusunda yanılgıya düşmemek gibi daha sayamayacağımız bir çok çalışmayı başarıya dönüştürmek gerekli. Profesyonelleri tercih edin, kazanın. Biz, düğün salonu dekorasyonları, tasarımları ve uygulamalarında iddialıyız.

İşletmecilere Dekorasyon Tavsiyeleri

”Güncel & Gerçek”

İşletmecilere Düğün Salonu Tasarım Tavsiyeleri

Bir düğün salonu her zaman akılda kalmak zorundadır. Beyinlere kazınmak, anılarda kalmak, rakiplerimizle yarışmak, hayalleri süslemek ve kıskançlık sebebi olmak zorundasınız. Mecbursunuz vizyonunuz ve misyonunuz gereği. Bu mesleki kuralı göz ardı eden ve umursamayan işletmeci, küçülmeye ve yakın gelecekte hüsrana uğramaya mahkûmdur. Görsel ve güncel olmak ilk ve değişmez kuralınız olmalı. Stabil olmak veya yükselmek için öncelikle görsel olmalısınız. Mesleğinizde, hedefinizde ve yatırımınizda ilerlemek için çok düşündüğünüzüu biliyoruz. En azından öyle olması gerektiğinizi bir profesyonel olarak ön görüyoruz. Bu hedef üzerine olmak konusunda, diğer işletmelerden bir tık daha ilerde olmanız gerektigini kesinlikle unutmayın.

Düğün salonu isletmeleri ne yapmalı?

 • Tüm misafirlerinize en iyi ve lüks hizmeti sunmak.
 • Kalite olmak.
 • Akıllarda kalmak.
 • Tavsiye edilen olmak.
 • Güncel ve gerçek olmak.
 • Yenilikçi ve takip edilen olmak.
 • İşletmecilere örnek olmak.
 • Müşterilerinize gurur kaynağı olmak.

Bunları başardığınızda, artık siz gerçek anlamda başardınız demektir.

Düğün salonu tadilat ve dekorasyon anlaşması yaptığımız işimiz

Bugüne kadar yurtdışında hiç bir düğün salonu projesine imza atmadık. Fakat böyle bir projede imzamızın olmasını çok istiyoruz. Tüm alt yapı, ekip ve ekipmana fazlasıyla sahibiz. Gelecek olan tekliflere açığız ve bunun için bizde elimizden geleni yapacağız.

17.10.2017′ de teslim ettiğimiz komple anahtar teslim düğün salonu dekorasyon çalışmamıza ait görsellerimiz aşağıdadır. Detaylar, fiyatlar ve modern tasarımlar için iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Anahtar teslim olmak üzere yapmış olduğumuz ve yeni teslim ettiğimiz düğün salonu yeni organizasyonlarını almaya başladı bile. Gününde, sözümüzde, ekonomik fiyatlarımız ve modern tasarımlarımızla tam ve eksiksiz olarak teslim ettiğimiz düğün salonu dekorasyonu için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ediyor, bol kazançlı ve hayırlı işler diliyoruz.

Zeminden tavana kadar tamamen bizim çalışmalarımız, malzemelerimiz ve tasarımlarımızla yaptığımız bu düğün salonu dekorasyon işimizde emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyoruz. Şu anda iki adet çok amaçlı salon çalışmamız devam etmektedir. Detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.

Bir başka düğün salonu dekorasyon çalışmamız; (31.08.2017)

Çalışmamız hakkında detaylı bilgiler ve görseller için sayfamıza giriş yapın; Düğün salonu giriş kapıları

Yeni teslim etmiş olduğumuz nişan, düğün, balo ve toplantı salonu ana giriş kemerli kapıları çalışmamızı incelemek için resmin üzerine tıklayınız. ( Tıklayın ) Muhteşem tasarımlara ve düğün salonu dekorasyonları konusundaki hizmetlerimize devam ediyoruz.

İşte düğün salonu dekorasyon çalışmalarından bir örnek

düğün-salonu-iç-tavan-dekorasyonları
düğün-salonu-iç-tavan-dekorasyonları

Düğün salonu dekorasyonları – Bir düğün salonu açmayı düşünüyorsunuz ve iç dekorasyon çalışmaları sizi korkutuyor mu? Tavan ve duvar dekorasyonları, zemin döşemeleri, renkler, aydınlatma sistemleri, ses sistemleri, ısı ve ses yalıtım çalışmaları, gelin damat odası, mescit, wc ve lavabolar, giriş kapıları, koridor genel dekorasyon çalışmaları, dizayn ve yerleşim planları, masa ve sandalye seçimleri, sahne yeri-ölçüsü ve model seçimleri, dış dekorasyon ve tasarımları, logo ve ışıklı tabela çalışmaları gibi bir çok konuda tecrübeli ve işinin ehli dekorasyoncudan mutlaka destek ve fikir almalısınız. Biz buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız. İhtiyacınız olan tüm usta, ekip ve ekiplerle kaliteli ve modern düğün salonlarına bizimle kavuşmanız artık daha kolay.

düğün salonu dekor 2
düğün salonu dekor 2
düğün salonu projeleri 6
düğün salonu projeleri 6
düğün salon tasarım
düğün salon tasarım

Düğün salonu dekorasyonları – Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizin düğün salonu dekorasyon fikir ve alternatiflerine katkıda bulunacağını düşündüğümüz, bir kaç farklı ve şık salon modelini paylaşmak istedik. Birbirinden farklı ölçülere ve tasarımlara sahip olan bu düğün salonu dekorasyon modellerimiz, hitap ettiği kitle ve amaca göre değişiklikler göstermektedir. Dilediğiniz salon modelimizi, uygulatmak istediğiniz mekan ölçüsüne, hedef kitlesine ve hizmet amacına göre tasarlıyor ve anahtar teslim olarak hayata geçiriyoruz.

düğün salonu dekor4
düğün salonu dekor4
düğün salonu dekor5
düğün salonu dekor5
düğün salonu dekor7
düğün salonu dekor7
düğün salonu dekor8
düğün salonu dekor8

Düğün salonları, balo salonları, toplantı salonları ve çok amaçlı büyük mekanlar yaratmak ve yaşatmak için her türlü ekip ve ekipmanımızla siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz. Yer keşfi, 3 boyutlu mimari çizim ve proje, maliyet hesabı ve düğün salonu dekorasyonları hakkında geniş bilgi ve görsellere ulaşabilmek için bizlere bir telefonunuz yeterli olacaktır.

nişan ve düğün salonu dekorasyonları
nişan ve düğün salonu dekorasyonları

Nasıl Çalışıyoruz

 • Her şey bizlere telefon ederek adresinize davet etmekle başlıyor.
 • Geliyoruz, yer keşfi yapıyoruz.
 • Mekanın düğün salonu prosedür ve standartlarına uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz.
 • Hedef kitleye, bütçeye ve mekanın ölçülerine göre en yakışır, şık ve modern dekorasyon tasarımlarını sizlere sunuyoruz.
 • 30 yıllık tecrübemizi ve yüksek iş disiplinimizi ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizi memnun edebilecek düğün salonu dekorasyonlarını en kullanışlı, ekonomik ve çağdaş tasarımlarla yapıyoruz.
 • Gelin odası ve lavabolardan tutunda, sahne aydınlatmaları ve tavan dekorasyonlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü projeyi çiziyor, uyguluyor ve gününde teslim ediyoruz.
 • Tüm bu çalışmaları yaparken sizlerin yapması gereken tek şey tebessüm ederek ve huzurla yapılan dekorasyon çalışmalarını izlemektir.
 • Düğün salonu dekorları bizim işimiz. Düğün salonu dekorları. 

Düğün salonu dekorasyonları ve tasarımları konusunda bizlerle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Farklı, modern ve kaliteli salonlar tasarlamak, yapmak ve hayata geçirmek bizim işimiz.

Düğün salonu dekorasyonları konusunda 30 yıllık tecrübemiz, kaliteli ve modern tasarımlarımız ve uzman personellerimizle daima hizmetinizdeyiz. Salon dekorasyon malzemeleri ve mobilyaları konusunda da her türlü ihtiyacınıza ekonomik ve çağdaş çözümler üretiyoruz.

Düğün salonu dekorasyonları bizim işimiz. 2019 – 2020 moda dekorasyon tasarımları, modelleri ve mobilyaları ile düğün salonlarınızı renklendiriyoruz. Her zevke, her renge ve her bütçeye uygun birbirinden şık ve modern salon tasarım ve uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

toplantı salonları

1-) Düğün salonu dekorasyonları nasıl yapılır?

Düğün salonları daima özel günler ve özel amaçlar için kiralanan, özel ve unutulmaz anların yaşanmasına vesile olan ve bir çok kişinin hayatları boyunca asla unutmayacakları çok özel anların yaşandığı mekanlardandır. Amaç ve anıların bu kadar özel olacağı bir mekanın da elbette çok özel ve özenli olması gerekmektedir. Düşünün; düğün yapacaksınız ve dillere destan bir tören, eğlence ve şenlik olması için hayaller kuruyorsunuz. Davet edeceğiniz ve sizlere bu mutlu gününüzde eşlik edecek yakınlarınızı asla unutamayacakları bir mekanda ağırlamak istiyorsunuz. En özel ve güzel anılarınızı hiç bir aksaklık ve olumsuzluk olmadan yaşamak istiyorsunuz. Her şey çok güzel ve kaliteli olmalı sizin için.

Düğün salonunda görevli garson ve servis elemanlarının davetlilere sunduğu hizmetlerin de kusursuz olması yine isteklerimiz arasında olacaktır. Hiç bir aksaklık çıkmadan hızlı, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde servislerin yapılması gereklidir davetlilerinizin memnuniyeti için. Örf ve ananelerimizi tam ve eksiksiz olarak yerine getirebilmek için düğün salonunda her şey hazır olmalıdır. Gelin odasından, makyaj odasına… Çocuk emzirme odasından, giyinme odasına… Sağlık odasından, lavabolara kadar her mekan ve odanın bu özel anlar için titizlikle hazırlandığı bir salon olması için uzun araştırmalar yaparız. Kısacası her şey eksiksiz, kaliteli ve lüks olmalıdır bizim için. Bir düğün salonu dışarıdan bakıldığı zaman, güzelliğin ve kalitenin simgesi olmalıdır.

balo salonu dekorasyonları
balo salonu dekorasyonları

a) Düğün solunu dış cephe dekorasyonları nasıl yapılır?

İlk izlenim çok ama çok önemlidir. Düğün salonumuz dışarıdan bakıldığında sarayları hatırlatmalıdır. Dış görünüş itibariyle heves ve şevk uyandırmalı ve akılda kalıcı farklı dekorasyonlara sahip olmalıdır. Dışarıdan gören insanlar tarafından beğenilecek ve her zevke hitap edebilecek görsellikte olmalıdır. Çünkü bir düğün salonu, çevreye kendi reklamını yapar. Bulunduğu yer ve binanın durumuna göre kullanılabilecek tüm yüzey ve zeminler kesinlikle diğer her yerden farklı ve şık olmalıdır. Kesinlikle ticari kazanç elde etmek maksadıyla açmak istediğimiz bu tür kalabalık ve özel günlere ev sahipliği yapacak olan salonların dış görünüşleri ilk dikkat edilecek olan özelliklerindendir.

nikah salonu dekorasyonları
nikah salonu dekorasyonları

Bu anlamda ilk izlenim çok önemlidir bir düğün salonu için. Düğün salonu reklam panomuz çok göz alıcı, dikkat çekici ve kesinlikle geceleri de açık olan neon ışıklı ve led ışıklı, aydınlatmalı olmalıdır. Dış giriş zeminleri ve düğün salonumuzun dış kapı önü açık renkli kaymaz granit veya seramik olmalıdır. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi granit veya seramiğin temizliğin simgesi olmasıdır. Dış duvarlar canlı ve açık renklerle dekore edilmelidir. Kullanacağımız farklı dekorasyon çalışmaları ile dikkatleri üzerinde toplamalı ve özel bir mekan olduğunu hemen hissettirmelidir. Biz, farklı ve lüks olmak zorundayız. Çünkü biz özel bir mekanız…

b) Düğün salonu iç dekorasyonları nasıl yapılır?

 • İçeriye giren tüm kişilerin etkilenmesini sağlamalıyız.
 • Tüm davetlilerin özel bir mekana girdiklerini hissettirmeliyiz.
 • Bir düğün salonu imkanlar ve mekanlar el verdiği ölçüde ve mümkün olduğunca yüksek olmalıdır.
 • Yüksek tavanlar ferahlığın, temizliğin ve lüksün simgesidir.
 • İlk dikkat çeken ve ilk bakılan yerler kesinlikle tavan dekorasyonlarıdır daima. Aydınlatma sistemleri, tavan dekorasyonları ve mekana olan uyumu konusunda çok titiz ve tecrübe isteyen temel çalışmaların başında gelmektedir.
 • Tavan renkleri ve kullanılacak olan dekorasyon malzemeleri mekana kesinlikle uyan, farklı, kaliteli ve şık olmak zorundadır.
 • Duvar dekorasyonları asla sade veya klasik olmamalıdır. İnsanlar farklı ve özel bir gün yaşamak hayaliyle geldiler düğün salonumuza bunu unutmamalıyız. Her şey güzel, farklı ve abartılı olmak zorundadır. Eğlenceli ve keyifli olmak zorundadır.
 • Duvarlarda duvar kağıdı kullanmanızı ve farklı modelleri farklı yüzeylerde uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Aykırı renkler ve zıt desenler kullanmak hem aykırılığı, hemde farklılığı sağlayacaktır.
 • Pist veya sahne çok şatafatlı ve görsel olmalıdır. Bu amaçla, alçı veya mermer sütunlar, sütunlu kemerler, liks tavan spot aydınlatmalar, hareketli led ışıklar kullanmalıyız.
 • Düğün salonumuzun zeminleri kesinlikle kolay temizlenebilen ve şık görünen granit olmalıdır. Tavan aydınlatmaları yandığı zaman zeminde meydana gelen parlaklık bizlere daima artılar olarak geri dönecektir unutmamalıyız.
 • Tüm kapılar taçlı ve normal kapı ölçülerinden büyük olmalıdır. Çünkü biz aileye değil, kalabalıklara hitap ediyoruz. Mobilya kapılar sıcaklığı ve kaliteyi simgeler bunu unutmamalıyız.
 • Mutfak ve servis odalarımız daima personelin hızlı ve kaliteli sunum yapabilmeleri için dizayn edilmiş olmalıdır.
 • Tüm lavabo ve wc zeminleri ile duvarları kesinlikle seramik kaplı olmalıdır. Çünkü seramik yüzeyler temizliğin sembolüdür.

Ayrıca Bakınız; Nişan ve düğün salonları

2-) Düğün salonu dekorasyonlarında nelere dikkat edilmelidir?

 • Özel ve lüks olmak zorundayız.
 • Kişiye değil, kalabalıklara hitap edeceğimizi unutmamalıyız.
 • Temizlik ve hijyen konusunda titiz olduğumuzu hissettirmeliyiz.
 • Unutulmaz anıların ve hayallerin yaşanacağı bir mekan olacağımızı asla unutmamalıyız.
 • Hızlı, etkin, kaliteli ve sunum hizmeti vermek için tüm alt yapıyı oluşturmamız gerektiğini bilmeliyiz.
 • Zeminden tavana kadar lüks ve farklı dekorasyonlar yaptırmalıyız.
 • Akılda kalmak ve tavsiye edilmek için farklı, modern ve kaliteli tasarım ve uygulamaları yapmalıyız.
 • Her bütçeye uygun bir hizmet anlayışında olduğumuzu dekorasyonumuzla anlatabilmeliyiz.
 • Bir düğün salonunun reklamı yine kendisidir. İç ve dış görünüşe çok önem göstermeliyiz.

3-) Düğün salonu dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir?

 • Kalabalığı ve bu kalabalığın isteklerine cevap vermeyecek tasarım ve düzenlemeler yapmak.
 • Dış görünüşün vasat ve dikkat çekmeyecek kadar özensiz oluşu.
 • İç dekorasyonun sade ve keyifsiz olması.
 • Masa, sandalye ve buna benzer mobilya dekorasyon malzemelerinin farklı, özensiz ve uyumsuz oluşu.
 • Temizlik ve hijyenin önemsiz gibi görünmesine sebep olacak dekorasyon çalışmaları yapmak.
 • Tavan dekorasyonlarında ve duvar dekorasyonlarında farklı ve abartılı dekorasyon çalışmaları kullanmamak.
 • Ses ve ışık sistemlerini yetersiz ve uyumsuz kullanmak.
toplantı salonu dekorasyonları

Bizler DEKORDELİSİ MİMARLIK olarak farklı, kaliteli ve keyifli dekorasyon çalışmalarına ve tasarımlarına imza atacağımızın garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Bizlere danışmadan ve bizlerle tanışmadan karar vermeyin. Çok uygun fiyatlarımız ve modern tasarımlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gelin damat koltukları

Düğün salonu dekorasyonları hakkında farklı bilgiler için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Düğün salonu nasıl yapılır

Düğün salonu çalışmamız

Nişan ve düğün salonları

Ayrıca bakınız;

Bar dekorasyonları

Restoran dekorasyonları

Kafeterya dekorasyonları

Kuaför Salonu Dekorasyonları

Kütüphane dekorasyonları

Ev dekorasyonları

Dekorasyon


düğün salonu dekorasyonları, düğün salonu dekorasyonu nasıl yapılır, düğün salonları, düğün salonu, düğün salonu modelleri, düğün salonu resimleri, güzel düğün salonları, düğün salonu nasıl dekore edilir, nişan ve düğün salonu dekorasyonları, toplantı salonları, nikah salonu dekorasyonları, balo salonu dekorasyonları, Düğün salonu dekorları

Düğün Salonu Dekorasyonları

 1. Merhaba. Sayfanızı inceledim. Güzel modeller var. Almanyada yeni açmayı düşündüğümüz bir salon var 700 kişilik. Malzemeler ve işçilik olarak sizinle burada çalışabilirmiyiz?

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.