Kafeterya Dekorasyonları

Kafeterya Dekorasyonları – Anahtar teslim cafe tadilat dekorasyon.

Kafeterya dekorasyonları nasıl yapılır? Kafeterya dekorasyonlarında nelere dikkat edilmeli? Kafeterya dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir. Kafeterya dekorasyonları hakkında genel bilgiler.

Kafeterya dekorasyonları – Brasserie, Bistro, Taverna, Ostarie, Trattorie, Restaurant, Kafeterya, Bar, Cafebar, Club, Disco, Casino, Pub, Düğün Salonu ve Lokanta tasarım, uygulama ve dekorasyon çalışmaları konusunda bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Kafeterya dekorasyonları – Farklı, kaliteli, modern, amaca hizmet eden ve keyifli kafeterya, kahve evi, bistro ve cafe dekorasyonları tasarım ve uygulama çalışmaları bizim işimiz. Anahtar teslim kafeterya dekorasyonları için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Müşteri hizmetleri numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni başlamış olduğumuz (07.03.2019) kafeterya tadilat ve dekorasyon işimize ait videomuzu inceleyerek, hakkımızda ve yapılacak işler konusunda farklı fikirler edinebilirsiniz.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=n6CjvYLwXt0[/embedyt]

Ekonomik fiyatlarımız, kaliteli işçiliğimiz ve modern tasarımlarımız müşteri memnuniyeti odaklıdır. Uygun ödeme koşullarımız ve profesyonel çalışmalarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kafeterya ( Caffeteria) nedir; Sıcak veya soğuk alkolsüz içecekler ile sandviç türü hafif yiyecekleri sunarken kıyafet mecburililiği ve resmiyeti aramadan sunum yapan mekanlara Kafeterya denir. Kafeteryalar, hizmet ve sunum özelliklerine göre kendi arasında bir çok bölüme ve isimlere ayrılmaktadır.

kafe dekorları
kafe dekorları

Kafeterya dekorasyonları hakkında genel bilgiler

Bir kafeterya veya Kahve Evi ne kadar görsel, şık ve modern olursa, o kadar kalıcı, müşteri potansiyeli yüksek ve tavsiye edilen bir mekan olur. İlk izlenim çok önemlidir. Bunun için kafeterya iç dekorasyonlarından daha da önemli olan çalışmalar özellikle dış dekorasyonlarında olmalıdır. Bu düşüncem tecrübelerimle sabittir. Bir kafeteryanın yüzde otuz müşterisi dışarıdan gördükleri karşısında hissettiği güven, kalite ve içeri girme isteğini artıran çekicilikte yapılmış dekorasyonlara paraleldir. Bu çekiciliği ve içeri girmek isteğini sağlamak elbetteki bizler gibi işinin ehli ve tecrübe sahibi kafeterya dekorasyoncularının uzmanı olduğu başlıca konulardan sadece bir tanesidir. Faydalı olacağına inandığımız başka bir makalemizde ise bar dekorasyonları hakkında bilgiler ve görsellerimizi sunduk. Giriş için tıklayınız. >Bar dekorasyonları <

cafeterya dekorasyonları
cafeterya dekorasyonları

Kafeterya dekorasyonları nasıl yapılır

Bir kafeterya dekorasyonu dış dekorasyon, iç dekorasyon, kafeterya mutfak tasarım ve dekorasyon, lavabo dekorasyon, ısıtma ve soğutma sistemleri ile personel çalışma rahatlığı şartlarını oluşturma diye 4 ana sınıfa ayrılabilir. Kafeterya ve kahve evi gibi cafe dekorasyonlarını çalışmalar ve tasarım aşamasında bölümlere ayırmak işin başarısı ve maliyetini olumlu yönde etkileyeceğini bilmenizi isteriz.  Son yıllarda hızla yaygınlaşan ve özellikle gençler tarafından fazlaca rağbet gören bir sektör haline gelmektedir. Kafeterya işletmeciliği. Her geçen gün sayıları hızla artan ve buna paralel olarak müthiş bir rekabet olarak ortaya çıkmaktadır kafeterya dekorasyonları. Müşteri rahatlığı, görsel zevke hitap etme, farklı bir mekan olmak, dilden dile anlatılmak ve tavsiye edilebilecek güzel bir mekan olabilmek için harcanır tüm efor ve masraflar. Buna keza en güzel kafeterya dekorasyonuna sahip olarak diğer rakiplere göre farklı olmak ve hepsinden önemlisi işinizi profesyonel olarak yapmak istemek ve bunu içeri giren her müşteriye hissettirmek bir kafeterya dekorasyonu çalışmasında bilinçaltımızda ve amaç listemizin başında gelen en temel duygu ve düşüncelerdir. Ankara boyacı

kafeterya dekorasyonları
kafeterya dekorasyonları

Kafeterya dekorasyonlarında nelere dikkat edilmeli

Müşteri memnuniyeti ve kazanç elbetteki ilk hedefimiz olmalı. Bunu başarmanın ilk ve en temel yolu ise dekorasyon çalışmalarındaki başarıdır. Bunu başardığımız zaman zaten diğer başarmak istediklerimiz çorap söküğü gibi gelecektir. Kafeterya ve benzeri gibi mekanlarda dekorasyon yaparken dikkat etmemiz gereken başlıca konular şunlardır;

  • Masa ve sandalye seçimlerinde mekanla uyumlu olmak
  • Renkler önemlidir. Amaca hizmet eden renkler kullanın.
  • Yükseklik rahatlığı ve ferahlığı sağlar. Tavan dekorasyonlarını kaba tutmamalıyız.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı dekorasyon çalışmalarında, personel rahatlığını ve verimliliğini asla unutmamalıyız.
  • Kasa yeri olarak seçtiğimiz yer, müşterilerden uzak olmalıdır.
  • Mekanda asla saat bulundurmamalıyız.
  • Dış dekorasyon çalışmalarında çekicilik ve davetkarlık ön planda tutulmalıdır.
  • İç dekorasyonlarda daima farklı, biraz çılgın ve modern tasarım ve modeller kullanmalyız.
  • Garson personellerimizin giyimleri farklı ve akılda kalıcı olmalıdır.
  • Hiç kimsede olmayan hizmet şekillerini araştırmalı ve kendimizce yenilikler üretmeliyiz.

Farklı, modern ve kaliteli kafeterya mekânları ve dekorasyonları konusunda profesyonel hizmetler veriyoruz. Zeminden tavana kadar, mutfaktan balkona kadar komple kafeterya tasarım ve dekorasyonları bizim işimiz.
Ayrıca bakınız;


kafe dekorasyonları, kafe dekor, kafeterya dekorasyon, kafeterya dekorasyonu, kafeterya dekorasyonları, kafeterya tasarım, kafeterya tasarım dekorasyon, kafeterya dekorasyon firmaları, kafeterya dekorasyon fiyatları, kafeterya dekorasyoncuları, kafeterya tadilat dekorasyon, kafe tadilat firması, kafe tadilat modelleri, kafeterya modelleri, kafeterya dekorasyon modelleri