3 Boyutlu Fayans Modelleri – Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımızın içine giren 3D tasarımlar, şimdiler de seramik ve fayans ürünlerinde.

3 Boyutlu Fayans Modelleri – Senelerdir sade ve şık biçimlerle hazırlanmış olan fayanslar günümüzde artık 3D tasarımlarıyla dekorasyona farklı bir boyut kazandırmaktadır. 3D fayans ve seramik modelleriyle dekorasyonunuzu sıradanlıktan çıkarıp çok daha şık ve etkileyici, modern ve ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Günümüzde giderek artan en popüler dekorasyon trendlerinden birisi olan 3D teknoloji sayesinde, özel ekipmanlara ihtiyaç olmadan evlerinizi veya yaşam alanlarınızı ayrıcalıklı ve benzersiz hale getirecek küçük mucizeler oluşturabilirsiniz. Özellikle 3D görünümlü yer ve duvar karoları ile mekanlarınızı muhteşem manzaralara dönüştürerek, görsel derinlik ve yeni dokulara imza atabilirsiniz. Zemin sanatının size sunmuş olduğu birbirinden ilginç ve sıra dışı seçenekler sayesinde, yaşam alanlarınızdaki herhangi bir odaya uygulayarak, minimum çabayla yeni bir boyuta taşıyabilir mütevazi evinize yeni bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

3D Fayans Uygulamaları

Uygulandığı her alana benzersiz tasarım öğeleri ekleyen, zihinlere yenilik ve üç boyutlu hacimsel görüntü getiren 3D döşemeler, çok güçlü ve dayanıklı aynı zamanda çevre dostu ve kokusuz bir malzeme olduğu için yaşam alanlarında adeta yıllarca eğlenceli ve benzersiz bir sanat eseri görünümü oluşturur. Düzgün bir şekilde uygulandığında zeminde çatlak, gözenek ve boşluk bulundurmaz özelliklerini uzun yıllar korur. Üzerine uygulanan şeffaf polimerik malzeme ile her türlü darbelere karşı korunaklı olmakla birlikte kir, toz, su ve kimyasala karşı dayanıklı olduğu gibi temizliği de oldukça kolaydır.

Benzersiz estetik özellikleri sebebiyle, uygulama yapılan odanın iç kısmındaki birçok sorunu görsel olarak çözerek derinliğini artırır. Estetik güzelliğine ek olarak odaya daha fazla ışık vererek hacim kazandırdığı için küçük banyo dekorasyonlarında ideal çözümler üretir. Fayans ve seramik teknolojisinin gelişmesi ile birlikte son yıllarda sıklıkla iç mekan dekorasyonlarında tercih edilen üç boyutlu fayans döşemeleri, hem çocuklar hem de yetişkinler açısından son derece eğlenceli alanlar oluşturmasının yanı sıra ticari veya konut binalarında da benzersiz tasarımlara imza atıyor.

Her türlü ıslak veya kuru zeminlere uygulanabilen 3 boyutlu fayanslar kullanıldıkları ortamda farklı görsellerden oluşan derinlikler oluşturuyor. Sıradan fayans anlayışının yerini sıra dışı modellerin üretiminin aldığı ve uygulandıkları ortamda muhteşem dönüşümler oluşturan bu modeller, değişik renk ve desen seçenekleri ile artık tüketicisiyle buluştu. Sizde son moda sıra dışı 3D dekorasyon tasarımlarıyla farklı ve dikkat çekici ortamlar oluşturarak hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

3D Fayans Özellikleri:

1- Kapsamlı firmaların aracılığı ile fayans ve seramik dalında yön verilen bu ürünler, itinayla hazırlanmaktadır.

2- Aynı zamanda klasik tasarım seçeneklerine nazaran yapıları çok daha farklı görselliğe sahiptir ve kolaylıkla tüm dekorasyonlara uyum sağlayabilirler.

3- Diğer fayanslara nazaran daha pahalıdır fakat buna değer. Çünkü dekorasyon olarak çok daha etkileyici, gerçekçi, modern ve mükemmel bir görünüme sahiptirler.

4- 3 boyutlu fayans teknolojisi ile evlerimize yeni bir ferahlık geliyor.

5- 3D teknolojisiyle dekorasyonda sıradanlıktan kurtuluyor ve sıra dışı birçok fayans tasarımlarına sahip oluyoruz.

6- 3 boyutlu fayans-seramik modellerinin her zevke uygun olan tasarımları, dairenizdeki diğer tasarımlarınız la birebir uyum içerisindedir.

7- Bu fayans ve seramiklerin üretimi dilediğiniz boyutta olmakla birlikte sizin isteklerinize göre şekillendirilebilirler. Bu sayede kendinizi çok daha özel hissedersiniz.

8- Simge, logo, renk ve fotoğraf  çeşitleri tarzında her türlü arzuya göre tasarım yapılabilmektedir.

9- Dekorasyonda çeşitli yerlerde kullanılan üç boyutlu fayanslar en çok mutfak dekorasyonunda kullanılmaktadır. Sadece mutfaklarla sınırlı kalmayıp banyo, oturma odası gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

10- Mükemmel bir görselliğe sahip olduklarından dolayı ofis dekorasyonlarında da oldukça büyük avantaj sağlarlar.

11- Sistem gerçekçi bir görüntüye sahip olduğu için dilediğiniz her şeyi üç boyutlu olacak şekilde fayansa dönüştürebilirsiniz.

12- Metrekare fiyatlarına bakarsak fayansların en az metrekare fiyatı 250 TL olarak bilinmektedir. Fakat bu fiyatlar sabit değildir. Markadan markaya farklılık gösterirler.

Ayrıca bakınız;

3d fayans ve seramik modelleri
3d fayans ve seramik modelleri

3 boyutlu fayans modelleri, üç boyutlu fayans nedir, 3d tasarımlar, 3d fayans ve seramik modelleri, fayans ve seramik, fayans, seramik, fayans seramik modelleri, seramik fayans çeşitleri, üç boyutlu fayans, 3 boyutlu fayans teknolojisi, 3d teknolojisi, klasik tasarım, dekorasyon, ofis dekorasyon, mutfak dekorasyon, üç boyutlu fayans fiyatları, 3d fayans özellikleri