restoran dizayn

Restoran Dekorasyonları

RESTORAN DEKORASYONLARI – Şık, kaliteli, modern tasarım ve uygulamalar bizim işimiz.

Restoran dekorasyonları – Anahtar teslim restaurant dekorasyon işlerinizi profesyonel olarak ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Restoran dekorasyonları – Modern, kaliteli ve şık restaurant dekorasyon, tasarım ve uygulamalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Mekana ve amaca uygun komple Restaurant Dekorasyon mobilya, masa sandalyeleri, mini ve standart  bar mobilyaları, loca koltuk ve aksesuarları imalat ve montajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

restoran dizayn
restoran dizayn

Şık ve modern bir dekorasyon tasarımı ve işçiliği, en az yiyecek ve içecekler kadar önemlidir. Unutmamalıyız ki değerli müşterilerimiz bu tür mekanlara hem gözlerini hemde karınlarını doyurmaya gelirler. Sadece yemeklerimizin ve içeceklerimizin tadı ve görselliğinin güzelliği yeterli değildir. Etrafa her baktıklarında kendilerini verilen önemi ve değeri tüm dekorasyon çalışmalarında açıkça görmelidirler. Bu ilgi ve önemi gören bir müşteri daimi olacak ve çevresinde sizin reklamınızı her zaman yapacaktır. Restoran dekorasyonları bizim işimiz…

restoran dekorasyonları
restoran dekorasyonları

RESTORAN DEKORASYONLARI BiZiM iŞiMiZ .

Komple restaurant tadilatı: Brasserie, Bistro, Taverne, Ostarie, Trattorie, Restaurant, Kafeterya, Bar, Cafebar, Disco, Pub ve Lokanta tasarım, uygulama ve dekorasyon çalışmaları konusunda bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Ekonomik fiyatlarımız, kaliteli işçiliğimiz ve modern tasarımlarımız müşteri memnuniyeti odaklıdır. Uygun ödeme koşullarımız ve profesyonel çalışmalarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Farklı mekan, amaç ve hizmetler için açılan işyeri dekorasyon çalışmalarımız aşağıdadır. Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak ve görsellerimize ulaşmak için linkleri tıklayınız.

restoran tasarımları
restoran tasarımları

Restoran Dekorasyonları hakkında genel bilgiler

Muhteşem mekânlar yaratıyor ve yaşatıyoruz. Restoran dekorasyon, restaurant dizayn ve projeleri dahilinde yapılması gereken tüm iç ve dış dekorasyon çalışmalarını imalat ve montaj olmak üzere profesyonel ekiplerimizle yapıyoruz.

Restoran nedir? Restoran dekorasyonları nasıl yapılır? Restoran dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir? Restoran dekorasyonlarında nelere dikkat edilmeli?

cafe restoran dekorasyonları
cafe restoran dekorasyonları

Restoran nedir

İngilizce bir terim olan ‘Restaurant’ Türkçe okunuşu ile ‘Restoran’, yemek yenilen yer yani lokanta anlamı taşımaktadır. Genel olarak 4 çeşit restaurant türü bulunmaktadır.
1- Fast Food
2- Fast Casual
3- Casual Dining
4- Fine Dining

Saymış olduğumuz bu dört restaurant çeşidinin en lüks olanları Casual Dining ve Fine Dining’ lerdir. Bu restaurant türleri lüks restaurant dekorasyonuna sahip, elit müşteri hedefli, enstürman veya müzik dinletisi olan, genellikle kıyafet zorunluluğu bulunan ve hizmet personellerinin özel olarak eğitim aldığı servis ekip ve ekipmanlarıyla çalışan özel mekanlardır.  Bazı Fining Restoranlarda dekorasyonun ve müzik dinletisinin , yiyecek ve içecek kalitesinden daha üstün oluşu hakkında şikayetlerin varolduğunu da zaman zaman magazin yayınlarında okumakta ve görmekteyiz.

Bistro örneği; Shakespeare, Antalya / Antalya
Brasserie örneği; Divan Beyoğlu / İstanbul
Casual Restaurant örneği; Karaköy Lokantası / İstanbul
Fine Dining Restaurant örneği; Gine Restaurant / İstanbul

restaurant dekorasyonları
restaurant dekorasyonları

Restoran dekorasyonları nasıl yapılır

Öncelikle restoran tarzımızı ve hedef kitlemizi belirlemekle çalışmalara başlamalıyız. Restoran tarzımızı belirledikten sonra, bu hedefimize yönelik dekorasyon malzemeleri, renkleri ve tasarımları seçmeliyiz. Seçmiş olduğumuz hedef kitlemize yapacağımız sunumları görsel ve kaliteli hale getirmek için mutfak araç ve gereçleri seçmeliyiz. Temizlik ve hijyen özen gösterilmesi gereken en temel kurallardan bir tanesidir. Mutfak araç ve gereçlerinin seçimi, tuvalet ve lavabo gibi hijyenin en yüksek tutulması gereken yerlerde modern ve şık duruşu olan dekorasyon aksesuarları ve malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Dış cephe dekorasyon çalışmaları, içeride verilen hizmet ve sunumu en güzel şekilde yansıtmalıdır. İçeri giren müşterlerin ilk olarak yere baktıklarını, daha sonra tavanlara ve etrafa göz gezdirdiklerini asla aklımızdan çıkarmamalıyız. Tavan dekorasyonları akılda kalıcılığı ve görünmeyen ve arka planda yapılan hizmet çalışmalarının en belirgin göstergesidir. Duvar ve zemin dekorasyonları ise temizlik ve hijyeni simgelemektedir.

restoran dekorasyon modelleri
restoran dekorasyon modelleri

Restoran dekorasyonlarında nelere dikkat edilmeli

 • Temizlik ve hijyen
 • Hızlı servis, hızlı sunum.
 • Şık ve modern dekorasyonlar.
 • Modern ve şık mutfak araç ve gereçleri.
 • Personel temizliği ve giyim şekli.
 • Yiyecek ve içeceklerin sunum şekilleri.
 • Tuvalet ve lavabolardaki temizlik ve hijyen çalışmaları.
 • Dış dekorasyon ve iç dekorasyon çalışmalarının hedef kitleye ve hizmet tarzına uygunluğu.
 • Yönetim ve idarenin müşteri memnuniyeti odaklı olması.
restoran dizayn
restoran dizayn

Restoran dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar

 • Temiz ve hijyenik olmamak veya öyle görünmek.
 • Yavaş servis, yavaş sunum.
 • Alakasız ve özensiz yapılan dekorasyonlar.
 • Eski, hafif ve tırpanmış mutfak araç ve gereçleri kullanmak.
 • Personellerin kişisel bakım ve görüntülerinin kötü olması.
 • Yiyecek ve içeceklerin özensiz ve lakayit sunulması.
 • Tuvalet ve lavaboların sık sık temizlenmemesi.
 • Dış dekorasyon ve iç dekorasyon çalışmalarının tarz ve hedef kitleye hitap odaklı olmaması.
 • Yönetim ve idarenin müşteri memnuniyeti odaklı değil, sadece kazanç odaklı olması.

Yukarıda saymış olduğumuz ana maddelere dikkat edilerek yapılan restoran dekorasyonları ve hizmet çalışmaları başarıya ulaşmanın en temel kurallarını oluşturmaktadırlar. Elbetteki bu kadarla sınırlı değil başarının yolları. Bizler Dekor Delisi ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en güzel ve modern farklı restoran dekorasyonları, tasarım ve uygulamaları konusunda hizmet vermeye 30 yıldır olduğu gibi günümüzde de devam ediyoruz.

İletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgi, görseller ve fiyatları kolaylıkla alabilirsiniz.

restoran tasarımları
restoran tasarımları

restoran nedir, restoran dekorasyon, restoran dekorasyonu, restoran dekorasyonları, restoran tasarımları, restoran tasarım dekorasyonları, restoran dekorasyon modelleri, restoran dekorasyon malzemeleri, restoran dekorasyon fiyatları, restoran çeşitleri, restoran dizayn, restoran yapmak, restoran dekorasyoncuları, restaurant nedir, restaurant dekorasyon, restaurant dekorasyonu, restaurant dekorasyonları, restaurant tasarımları, restaurant tasarım dekorasyonları, restaurant dekorasyon modelleri, restaurant dekorasyon malzemeleri, restaurant dekorasyon fiyatları, restaurant çeşitleri, restaurant dizayn, restaurant yapmak, restaurant dekorasyoncuları, Brasserie, Bistro, Taverne, Ostarie, Trattorie, Restaurant, Kafeterya, Bar, Cafebar, Disco, Pub

restorant dekorları
restorant dekorları

restaurant dekorasyonları, restoran dekorları, restoran dekorasyon modelleri, restoran dekore etmek, restaurant dekorasyonları, restoran tadilat

 

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0