dekorasyon-anlaşması

Dekorasyon Anlaşması

Dekorasyon Anlaşması – Örnek tadilat ve dekorasyon sözleşmesi

Dekorasyon Anlaşması – Ankara Temelli’de bulunan yeni işimize dair sayın ev sahibimiz ve bizim aramızda yapmış olduğumuz kişisel anlaşma sözleşme yazım şeklidir. Bu dekorasyon anlaşma metnini bir örnek teşkil etmesi amacıyla siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için sayfamızda yayınlamak istedik. Kanunen resmi belge sayılabilmesi için bu ve bunun gibi el yazılı sözleşmelerin altında her iki tarafında imzasının olması yeterlidir. Elbette noter huzurunda yapılan sözleşmeler daha geçerli bir belge olmakla beraber, bu tip şahıslar arasında yapılan anlaşmalarda imza reddi gibi karşı davalara kapı açabilmektedir. 

dekorasyon-anlaşması
dekorasyon-anlaşması

S  Ö  Z  L  E  Ş  M  E

İŞİN ADRESİ:

YAPILACAK İŞLER:

Alçı sıva işleri: Tüm iç duvarlarda bulunan kırık, çatlak ve tamiratların yapılarak saten alçısının pürüzsüz bir şekilde çekilerek boyaya uygun hale getirilmesi. Alçının markası ABS alçı olacaktır.

Boya Badana işleri: Alçı sıvası yapılan tüm iç tavan ve duvarların zımparası yapılarak astar boyasının sürülmesi. Sonrasında en az iki kat olmak üzere istenilen renklerde boya badanasının yapılarak tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi. Boya markası (DYO) olacaktır.

Laminat Parke işleri: Salon, odalar, alt kat koridor komple çamsan marka 8 mm derzsiz istenilen renk ve modeldeki parke ile hatasız döşenmesi.

Mobilya ve kapı işleri: Tüm iç kapıların beğenilen ve  renk ve modeldeki amerikan panel olarak ölçülerinde yapılması. Toplamda 9 adet panel kapı bulunmaktadır. Ayrıca mutfak dolabı beğenilen renk, model ve ölçülerde balon kapak olarak yapılacaktır. Tezgah arası ise mermerit olacaktır. İki adet kollektör dolabı yapılacaktır. 2 banyo dolabı ve wc dolabıda yapılacaktır.

Panel radyatör işleri: Tüm iç salon, odalar, banyolar, koridor ve antrelerde pencere ve duvar ölçülerine uygun istenilen modelde panel radyatörler takılarak çalışır halde teslim edilecektir.

Su tesisat işleri: Tüm sıhhi tesisat boruları, giderleri ve vanaları kontrol edilerek her birinin iş tesliminde çalışır halde teslim edilmesi.

Elektrik tesisat işleri: Önceden yapılı bulunan hali hazırdaki tüm elektrik kablo ve borularının kontrol edilerek hatasız olmasının sağlanması. Tüm tadilat işleri bittiğinde elektrik düğme ve anahtarlarının çalışır olarak teslim edilmesi.

Kartonpiyer işleri: Salon, odalar, koridor ve antrelere istenilen model ve ölçülerde kartonpiyerlerin yapılması.

Fayans seramik işleri: Dış mekanlarda istenilen yerlerin seramik fayans döşemelerinin yapılması. İçerde tüm banyo taban ve duvarları, wc duvar ve zeminleri, alt kat koridor zeminleri, kiler zemini ve mutfak zemininin beğenilen seramik fayans ile döşenmesi.

Klozed – Duşakabin işleri: Banyolara 2 adet bir tanesi duş küvetli, bir adet ise teknesiz duşakabin yapılması. Banyolaya ayrıca birer adet geberit sistem klozetin yapılması. Alt kat wc’ye normal dıştan klozetin montajı.

Çatı çıkış kapak: çatıya çıkış kapağına, ahşap ve aşağı açılır ahşap kapağının yapılması.

Pencere boya işleri: Tüm bina pencerelerinin içten boyanması ve gerekli tamiratlarının yapılması.

Denizlik ve eşik mermerleri: Tüm pencere önlerine denizlik küpeşte mermerlerinin montajlarının yapılması. Banyo ve wv kapı önlerine mermer eşiklerinin yapılması.

Hafriyat işleri: İş teslimi sonrası çalışmalar sonrasında oluşan tüm pislik ve molozların taşeron tarafından atılması ve binanın temiz bir şekilde ev sahibine teslim edilmesi.

İŞİN FİYATI:

İŞİN SÜRESİ: 45 iş günü.

İŞİN ÖDEMESİ:

İMZA (Taşeron):

İMZA (Ev sahibi):

İMZA ( Şahit):
Ayrıca bakınız;

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0