Kapı Modelleri ve Fiyatları

Amerikan panel fiyatları, lake kapı fiyatları, melamin kapı fiyatları, membran kapı fiyatları, pvc kapı fiyatları, ahşap mobilya kapı fiyatları. Kapı modelleri ve fiyatları sayfamız günceldir.

Kapı Modelleri ve Fiyatları – 2022 daire iç kapı fiyatlarını bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Özel imalat veya ölçüleri standart dışı kapı modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşin uzaklığı, ödeme koşulları, standart dışı özel istekler ve aksesuar kalitelerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Kapı CinsÖlçüMontaj dahil fiyat
Amerikan Panel Kapı80 x 203 cm650 TL
Lake Kapı85 x 203 cm850 TL
Melamin Kapı80 x 203 cm700 TL
Membran Kapı85 x 203 cm900 TL
Pvc Kapı (Adopen)80 x 203 cm900 TL
Mobilya Kapı85 x 203 cm1.600 TL

Aşağıda her kapı modeline ait örnek resimleri inceleyebilirsiniz.

Amerikan Panel Kapı Modeli

Amerikan panel kapı fiyatları

Kapılar her zaman herhangi bir evin veya yapının önemli bir parçasıdır. Esas olarak mahremiyet için ve en önemlisi, dış unsurlardan ve istenmeyen insanlardan güvenlik ve koruma için kullanılır. Ayrıca odaya bir tutum, biraz kenar ve güzellik katarlar. Ahşap kapılar, güzelliği, şıklığı nedeniyle daha çok tercih edilmekte ve zaman geçtikçe daha da zarifleşmektedir. Ayrıca çok uzun ömürlüdürler ve özellikle soğuk yerlerde yalıtım için harikadırlar, aynı zamanda bir odadan geçerken sesi azaltır, böylece kişiye mahremiyet ve huzur sağlar. Ahşap kapılar da sağlam ve sert oldukları için hırsızların içeri girmesi daha zor olduğundan daha güvenlidir.

Lake Kapı Modeli

Lake kapı fiyatları

Her ev farklıdır! Bir bireyin zevkine ve tarzına göre çok fazla düşünme, planlama ve tasarımın birleşmesidir. Bu tasarım mantığı kapılar için de geçerlidir. Amaca bağlı olarak farklı kapı çeşitleri seçilmelidir. Özellikle dış cepheler için panel kapı tasarımları sağlamlığı ve dayanıklılığı nedeniyle şiddetle tavsiye edilir, stil ve güvenlik açısından üstün performans sunarlar. Kapı Panelleri, farklı efektler yaratmak için ahşap veya cam gibi bir dizi malzemeden yapılmıştır. Ayrıca zevkiniz kadar benzersiz bir görünüm yaratmak için çeşitli modeller de mevcuttur.

Membran Kapı Modelleri

Melamin kapı fiyatları
Melamin Kapı Modeli
Membran kapı fiyatları

Panel Kapıların Faydaları Nelerdir?

Panel Kapıların temel amacı bir evi güvence altına almak olsa da, aşağıda listelenen diğer birçok avantajı da sunarlar:

  • Sıva altı kapılara göre dayanıklılık açısından üstündür. Bu, onları dış mekanlar ve giriş noktaları için mükemmel kılar.
  • Panel kapıların tasarımı, dekorun geri kalanına uyacak şekilde uyarlanabilir. Ayrıntılı bir stile gidebilir veya basit tutmayı seçebilirsiniz.
  • Panel kapılar hava koşullarına dayanıklıdır ve nemli koşullar için mükemmeldir, bu sayede oldukça uzun ömürlüdür ve kolay kolay yıpranmaz.
  • Bu kapıların bakımını biraz vernik veya boya ile rahatlıkla yapılabilir.

Ahşap Mobilya Kapı Modeli

Ahşap mobilya kapı fiyatları

Pvc Kapı Modelleri

Pvc kapı fiyatları

Şu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz;

Dekorasyon Fiyatları

Kapı Kemeri Fiyatları

kapı modelleri, iç kapı fiyatları, daire kapıları, kapı maliyetleri, 2020 ev iç kapı modelleri fiyatları, panel kapı fiyatları, mobilya kapı modelleri,

Related Posts

Tiny-house-modelleri-ve-fiyatları1

Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House Modelleri ve Fiyatları Son zamanların en gözde hazır evleri arasında lider pozisyonda bulunanDevamını oku

Antalya-villa-yapım-fiyatları

Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.Devamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *