Asma tavan çalışmaları

Asma tavan çalışmaları – 2018 Muhteşem asma tavan dekorasyonları

Asma tavan çalışmalarımızdan bir örnek. 2018 asma tavan çalışmaları arasında kesinlikle en görsel ve modern tavan dekorasyonları olduğunu iddia ediyoruz.

Asma tavan çalışmaları – Aklınızda ve hayalinizdeki tavan çalışmalarına bir alternatif olacağını düşündüğümüz bu asma tavan çalışmamızı da sizlerle paylaşmak istedik. Çok şık, çok modern ve kaliteli bir asma tavan çalışması olduğunu düşünüyoruz. Bu asma tavan modelini uzun ve geniş olan koridorlarınızda, salonlarınızda veya iş yerlerinizde rahatlıkla düşünebilirsiniz. Elektrik tesisatı, aydınlatma ledlerini, alçı sıva ve boyası dahil komple anahtar teslim asma tavan çalışmaları komple ALAN DEKORASYON olarak biz yaptık. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz ve bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

ASMA TAVAN ÇALIŞMALARI

SON ÇALIŞMAMIZ (14.09.2017) – YENİ: En son yapmış olduğumuz çok görsel ve modern asma tavan çalışmamız.

Yukarıda görmüş olduğunuz asma tavan modelleri ve kendi çalışmalarımızı yeni bitirmiş ve teslim etmiş bulunmaktayız. Hala devam eden işlerimizi sitemiz içinden devam eden işlerimiz kategorisinden takip edebilirsiniz ve yapmış olduğumuz dekorasyon çalışmaları hakkında geniş ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Asma tavan çalışmaları kategorisinde, aklınızda ve hayalinizdeki tavan modellerine bir alternatif olacağını düşündüğümüz bu asma tavan çalışmamızı da sizlerle paylaşmak istedik. Çok şık, çok modern ve kaliteli bir asma tavan modeli olduğunu düşünüyoruz. Bu asma tavan modelini uzun ve geniş olan koridorlarınızda, salonlarınızda veya iş yerlerinizde rahatlıkla düşünebilirsiniz. Elektrik tesisatı, aydınlatma ledlerini, alçı sıva ve boyası dahil komple anahtar teslim asma tavan işini komple ALAN DEKORASYON olarak biz yaptık. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz ve bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

ASMATAVAN 1

dekordelisi ayraç

ASMATAVAN 2

dekordelisi ayraç

ASMATAVAN 3

dekordelisi ayraç

ASMATAVAN 4

2018 asma tavan tasarımları

Yukarıdaki asma tavan çalışmamızda, çift katlı tavan tasarımı kullandık ve tüm çizimlerini mekana göre ölçülendirerek yaptık. Bittiğinde gerçekten çok görsel ve kaliteli bir asma tavan dekorasyonu çıktı. Tecrübeli ve iş disiplini yüksek olan asma tavan ustalarımıza çok teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyoruz.

Aynı mekana ait olan diğer koridora ise aşağıdaki asma tavan modelleri ve tasarımını başarı ile yaptık. Tüm tasarımı, malzemesi ve işçiliğini yine tamamen kendimiz yaptık ve söz verdiğimiz günde başlayıp, yine söz verdiğimiz günde teslim ettik.

Dekorasyon çizgileri

 

En güzel asma tavan çalışmaları

Aynı mekana ait olan lobi ( Giriş salon ) tavanına yapmış olduğumuz asma tavan çalışmaları. Her şey ile çok görsel bir asma tavan çalışması oldu. Ankara ve yakın çevresi başta olmak üzere, tüm yurt içinde yapmakta olduğumuz asma tavan hizmetlerimize devam ediyoruz. Oval (yuvarlak) asma tavan modelleri kategorisine uygun olarak tavsiye edebileceğimiz çok güzel bir tasarım. Dairenizde, iş yerinizde veya bina ana girişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarım olup, avize kullanmanızda gerekmez. Led ışıkları renkleri değişebilir. Dilerseniz bu asma tavan modelimizde alt spotlarda kullanabilirsiniz. En güzel asma tavan çalışmalarından bazı örnekler sunmaya çalıştık siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için. Faydalı olacağını düşünüyoruz.

Asma tavan çalışmaları ve 2017 – 2018 moda asma tavan işlerine dair yapmış olduğumuz ve teslim ettiğimiz dekorasyon görsellerimizi slayt şeklinde aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca en güzel dekorasyon modelleri sayfamızı da ziyaret ederek muhteşem tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz.

ASMATAVAN 4

Bizlere bir telefonunuzla geliyoruz, yer ve iş keşfi yapıyoruz. Asma tavan yapılması için tüm ön çalışmalarımızı yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimize en görsel ve modern asma tavan çalışmalarımız ile modellerimizi sunuyoruz. Sizlerin zevkine en uygun asma tavan çalışmaları arasından seçim yapmanızı sağladıktan sonra bütçenize en uygun ekonomik fiyatlarımızı da sunuyoruz. Sözleştiğimiz günde başlıyor ve yine sözleştiğimiz günde işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek asma tavan işleri hakkında çok farklı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz. 

Asma tavan fiyatları

Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Modüler Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Dekorasyonu

Dekorasyon çizgileri

Bir asma tavan çalışması, uygulandığı mekanda görselliği ve kaliteyi hissettiren en önemli dekorasyon çalışmalarından en önemlisidir. Bunun için işinin uzmanı olan kişiler veya asma tavan ustalarından kesinlikle görüş ve bilgiler alınarak fikirler üretilmelidir. Asma tavan fiyatları, tavan ve duvarların durumu, mekanın ölçüleri, yüksekliği, sizlerin zevkleri ile bütçenize en uygun asma tavan çalışmaları hangileridir gibi konularda gereken bilgileri bizlerden almadan işinize başlamamanızı tavsiye ediyoruz.

Asma tavan bizim işimiz…


asma tavan çalışması, 2017 asmatavan çalışmaları, 2018 tavan çalışmaları, tavan dekorasyon çalışmaları, asma tavan çalışması fiyatları, asma tavan modelleri çalışmaları ve fiyatları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir