Ankara Balgat’ta bulunan dairesinin komple dekorasyon ve onarım işleri için bizimle anlaşan değerli müşterimiz Bessam Bey ve değerli ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Balgat Ev Tadilat İşimiz devam ediyor. Komple banyo, tuvalet, mutfak ve koridor dekorasyon işlerimiz için tüm imalatlarımız ve uygulamalarımız planlandığı şekilde gününde ve huzurlu bir şekilde sürüyor. Emek veren personellerimize teşekkür ediyoruz.

Balgat Ev Tadilat İşimiz

Aşağıda sırası ile tüm çalışmalarımıza ait bilgileri ve görselleri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler edinmek, bizden teklif almak, ücretsiz keşif talebinde bulunmak ve bizimle çalışmak için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Balkon ve Mutfağı Birleştiriyoruz

Mutfak ve balkonu birleştirip, büyük ve daha kullanışlı bir mutfak ortaya çıkaracağız. Bu yüzden tüm kırım ve hafriyat işlerimizi bitirip iç mekana dahil olan balkon duvarlarına alçı sıva yapıyoruz.

Bu ev tadilat işimizde mutfak ve balkonu birleştirip, büyük ve daha kullanışlı bir mutfak ortaya çıkaracağız. Bu yüzden tüm kırım ve hafriyat işlerimizi bitirip iç mekana dahil olan balkon duvarlarına alçı sıva yapıyoruz.

Dikmende ev tadilatı 1

Cam balkonu da yeniliyoruz. 6 mm paşabahçe demperli cam balkon (katlanır-sürgülü sistem). Mutfağa kattığımız balkon tavanına ise led ışıklı asma tavan yapacağız ve daha görsel olmasını sağlayacağız. Kombi ve tüm tesisatını da balkonda uygun duvara alıyoruz. Ayrıca balkon zeminini yükseltip, mutfakla aynı seviye yapacağız ve 45×90 granit yapacağız. Yerini hazırladığımız ve tüm tesisatını çektiğimiz kombiye ayrıca şık bir kombi dolabı yapacağız.

Komple Mutfağı yeniliyoruz

Yukarıdaki görsellerden de anlaşılacağı üzere Balgat’ta Ev Tadilat İşimizin tüm kırım ve hafriyat işlerini hızlı bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız. Balkon ve mutfak arasındaki kapıyı iptal ederek söktük. Tüm zemin ve duvar seramiklerini kırdık. Balkon duvarına ölçülerine uygun olarak yeni bir radyatör ilave yapacağız daha sıcak olabilmesi için. Lake kapak mutfak dolabı ve çimpstone tezgahımızda hızla imal edilmektedir. Tüm zeminlere granit yaparak, duvarları boyayacağız.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Bilkent'te Yeni Tadilat ve Dekorasyon Projemiz

Tüm duvarlara alçı sıva yaparak pürüzsüz yüzeyler elde edeceğiz. Tüm köşe merkezlerine alçı metal köşebentleri takarak terazisinde ve mastarlı köşeler elde edeceğiz. Tüm elektrik ve su tesisatlarını mutfak dolabına göre yeniden düzenledik.

Mutfak tezgah arasında en kullanışlı olacak yerlere elektrik prizlerimizi çektik. Bulaşık makinesi için ve ankastremiz için yine tüm tesisatlarımızı çektik. Davlumbaz içinde gerekli hazırlıklarımızı yaparak işimizin kabasını bitirmeye çalışıyoruz.

Koridoru Tamamen Değiştiriyoruz

Giriş antre koridor tavanında bulunan kartonpiyerleri söktük. Yerine led ışıklı asma tavan çalışması yaptık. Elektrik alt yapısını hazırladık. Daha sonrasında vestiyerimizi yapacağız. Tüm alçı sıva ve boya işlerimiz bittiğinde zeminlerine yine mutfakta olduğu gibi granit döşeyeceğiz. Son olarakta duvarlara duvar kağıdı döşeyeceğiz.

Koridor ile antre arasındaki geçiş bölgesinde bulunan eski kapı kemerini kırarak daha görsel bir kapı kemeri yaptık. Tüm daire iç kapılarını da kırarak yerlerine lake boya panel kapı yapacağız. Zeminler ise yine granit olacak. Tüm duvarlar ise duvar kağıdı olacak. Dikmende ev tadilat işimiz bittiğinde her şeyi ile mükemmel bir daire olacağını şimdiden görebiliyoruz.

Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz

Banyoda bulunan tüm fayansları kırdık ve yeni banyo tasarımı yaptık. Eskiye dair hiç bir malzeme bırakmadık. Yeni çanakkale marka seramikler, duşakabin, banyo dolabımız ve banyo asma tavanımızı yaparak dikmen ev tadilat işimizi bitireceğiz.

Eski klozeti sökerek yerine gömme rezervuar yapacağız. Onunda yerini ayarlayarak iç rezervuarımızı yerleştirdik. Banyo fayans işimize başladık. Süzgeçleri ve yerlerini iptal ederek yeni banyo tasarımına uygun yerlere yenilerini çektik ve alt yapılarını hazırladık.

Bittiğinde çok şık bir banyo ortaya çıkacağını şimdiden görebiliyoruz. Tüm ekip ve ekipmanlar kendimize ait olduğu için pek fazla zorluk yaşamıyoruz. Her türlü malzemelerin satışını ve teminini yine kendi mağazalarımızdan müşterimizle birlikte beğenmiştik. Her iş iş verenimizin istediği modeller ve markalarla yapılıyor.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Tadilatı Dediğin Böyle Olur

Yeni başlamış olduğumuz Balgat’ta Ev Tadilat Projemize ait görselleri ve bilgileri güncel olarak bu sayfamızda paylaştık. İlerleyen günlerde bu işimize ait tüm ilerlemeleri detayları ile birlikte yine bu sayfamızda yayınlamaya devam edeceğiz.

Son Hali

Balgat’ta komple ev tadilat projemizin son halini aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızı başarı ile tamamladık. Gününde ve sözümüzde teslim ettik. Mutlu müşteri listemize bir yenisini daha ekledik. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz ve bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret bu projemize ait 2. bölüm sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: balgat tadilat, ankara balgat dekorasyon hizmetleri, balgatta ev yapan firmalar,