Komple tadilat 1

Bessam Beyin Dairesini Yeniliyoruz 1

Yeni aldığı dairesini komple anahtar teslim olarak tadilat yapıp yenilememiz için bizimle anlaşma yapan Bessam bey ve değerli eşine bu güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Her zaman ki gibi işimizi kaliteli, hızlı ve ekonomik fiyatlarımızla yaparak, kendilerine en güzel hizmeti vereceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz.

Bessam Beyin Dairesini Komple Yeniliyoruz – İkamet ettiği apartmanın üst katında bir daire alan değerli müşterimiz, bizlere web sitemiz üzerinden ulaşarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmeti talep etti. Bizde bu hizmetimizi kendilerine sunduk ve fiyat teklifimizi aynı gün hazırladık. En kaliteli malzemeleri kullanarak, en ekonomik maliyet hesabı çıkararak bütçelerini sarsmayacak bir ödeme planı hazırladık. Karşılıklı anlaşma sağladık ve hemen işimize hızlı bir şekilde başladık. Bu işimizi 25 gün gibi kısa bir sürede kaliteli malzemeler ve işçilikle bitirmeyi hedefledik.

Aşağıdaki görsellerimiz güncel olup, işimizi adım adım takip etmeniz ve hangi çalışmaları yapacağımızı bilmeniz amacıyla detaylı bilgileriyle inceleyebilirsiniz.

Bessam Beyin Dairesini Komple Yeniliyoruz

ÖNEMLİ: Kullanacağımız tüm malzemeleri, ürünleri ve tasarımları değerli müşterimiz mağazalarımızda beğenmiş olup, kendilerinin onaylamadığı ve bilgisi olmadığı hiç bir malzeme ve uygulama kullanılmayacaktır.

Salon Tadilatı

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 1

Salonun tüm zeminlerinde bulunan eski laminat parkeleri söktük ve temizledik. Yerine 8 cm süpürgelikli, şilteli 8 mm derzsiz yeni laminat parkelerimizi yapacağız. Radyatörleri çıkarıp demirdöküm marka yeni radyatörleri takacağız. Salon tavanında bulunan eski kartonpiyerlerin yerine modern bir asma tavan çalışması yaparak tüm spot ve led aydınlatma sistemlerini takacağız. Tüm salon duvar yüzeylerine pürüzsüz bir şekilde alçı sıva yaparak duvar kağıdına hazır hale getireceğiz. Yapılı bulunan eski pvc pencereleri söküp, yerine fıratpen S75 serisi pvc pencereleri yapacağız.

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 2

Sineklikleri ve iç denizlik sakallı mermerini de özenle takacağız. Salon pencere sol duvar köşesine elektrikli dekoratif şömine yaparak, iç sanal alev sistemini döşeyerek yanar hale getireceğiz.

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 3

Tv için belirlediğimiz salon duvarına yine müşterimizin beğeneceği alçıpan tv ünitesini yaparak, salonu çok daha görselleştirmeye çalışacağız. Sonrasında tavanları özel tavan boyası ile boyayarak, duvarlara duvar kağıdı uygulamamızı yaparak salon dekorasyon işimizi tamamlayacağız.

Koridor Tadilatı

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 4

Koridor tadilatı çalışmalarımıza zeminlerdeki eski seramikleri sökerek başladık. Tüm daire zeminlerini tamamen söküyoruz. Değerli müşterimizin mağazamızdan beğenmiş olduğu 45 x 90 ebatlarında ki trend (yeni model) çanakkale marka granitleri özenle döşeyeceğiz. Tüm parke ve granit birleşim eklerine metal geçiş profilleri yapıştıracağız.

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 4

Tüm daire iç kapılarını söktük. Yerlerine kırık beyaz renkte parlak lake boya panel kapılar yapacağız. Kapı modellerini ve renklerini müşterimizin zevkine ve tarzına bırakıyoruz.

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 6

Çıkan tüm hafriyatları, hızlı bir şekilde bekletmeden kırım işlerimiz biter bitmez belediyenin belirlediği hafriyat çöplüğüne atacağız. Tüm kırım ve söküm işleri bitmeden, hiç bir montaj veya ince işçiliklerimize başlamayacağız.

Ankara Balgat Anahtar Teslim Ev Tadilat 13

Antre ve koridor geçiş alanına lüks bir alçı kapı kemeri yapacağız. Giriş antre tavanına led aydınlatmalı asma tavan yaparak, tavanları dyo özel tavan boyası ile boyayacağız. Tüm yüzeyleri duvar kağıdına uygun hale getirip, alçısını çekip duvar kağıdını yapıştıracağız. Renk ve modellerini Bessam beyin beğeneceği portmanto ve vestiyer yapacağız. Tüm antre ve koridor zeminlerine 45 x 90 ölçülerinde çanakkale marka granit yaparak, 8 cm süpürgeliklerini ayrıca takacağız.

Bessam beyin dairesini komple yeniliyoruz detay sayfalarımızı 3 ayrı sayfa halinde siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek yapılacak diğer işlerin devamlarını inceleyebilirsiniz.

Son Hali

https://youtu.be/r0gWYVuF1V8

Komple ev tadilat projemizin son halini videomuzda izleyebilirsiniz. Herşey gününde, tam ve eksiksiz olarak bitti. Değerli müşterimize bizi tercih ettiği için tekrar teşekkür ederiz. Projelerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Bizimle 7/24 iletişim kurarak her türlü tadilat, dekorasyon ve temelden çatıya konut projeleriniz adına istişare edebilirsiniz. DAİMA YANINIZDAYIZ.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: tadilat, ev tadilatı, dekorasyon, ev dekorasyon, mimarlık, iç mimarlık, komple anahtar teslim,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0