Prefabrik Ev Fiyatları

Türkiye’nin her yerinde anahtar teslim prefabrik konut yapıyoruz. Prefabrik çelik ev fiyatlarımızı öğrenmeden ve bizleri tanımadan karar vermeyin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Prefabrik Ev Fiyatlarımızı incelerken farkımızı hemen göreceksiniz. Böylesi ekonomik fiyatlar ile, böylesi modern ve kaliteli konutlara sahip olabilmeniz için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Kurumsal bir firma ile hayallerinize çok kısa bir sürede, bütçenize en uygun maliyetlerle kavuşabilirsiniz.

  PREFABRİK KONUT ÖLÇÜ / M2 BİRİM FİYAT (TL)
   Tek Katlı  50 m2   65.000 TL
   Tek Katlı  60 m2   75.000 TL
   Tek Katlı  70 m2 
 80.000 TL 
   Tek Katlı  80 m2   95.000 TL
   Tek Katlı  90 m2   110.000 TL
   Tek Katlı  100 m2 
 130.000 TL
   Dublex  60 m2   145.000 TL
   Dublex  75 m2 
 168.000 TL

Önemli: Fiyat listemize KDV ve çevre peyzaj çalışmaları dahil edilmemiştir. Anahtar teslimi olarak dikkatle düzenlenmiştir. Resmi giderler fiyatlarımıza dahil edilmemiştir.

Prefabrik Konutun Avantajları

Prefabrik evlerin temel avantajları; özel imalat olmaları, modern yapılar ve tasarımlar olarak, uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden yapılmalarıdır. Uygun maliyetli ve enerji verimliliği yüksek yapılardır.

Prefabrik ev fiyatlarımızı mutlaka inceleyin. Farkı fark edin !

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Hızlı ve kolay tadilat ve dekorasyon teklifi almak için tıklayınız

Prefabrik Çelik Ev İmalatlarımıza Dahil Olan İşler

 • Tüm mimari tasarımlar ve çizimleri.
 • Beton temel (Su basman)
 • Çelik kontiriksüyon kargas
 • İç cephe alçıpan, ısı ve ses yalıtımlı tavan-duvar, dış cephe betopan.
 • İç cephe: Alçı sıva, boya badana, stropiyerler.
 • Dış cephe: Mantolama / Yalı baskı / Söve / Boya
 • Pvc Pencereler ve denizlikler
 • Tüm pis su ve temiz su tesisatlar.
 • Tüm iç ve dış elektrik tesisat işleri.
 • Laminat parke, mutfak dolabı, banyo dolabı, duşkabin, tüm vitrifiyeler.
 • Banyo ve tuvaletler, ıslak zeminler seramik & fayans işleri.
 • Oda kapıları amerikan panel, çelik kapı.
 • Çatı şingle kaplama, yalıtım ve yağmur oluk boruları.
 • İsteğe bağlı olarak ön teras, dış cephe seramik kaplama, korkuluklar.
 • Kombi ve radyatörler. Proje ve onayları.
 • (İsteğe bağlı) çevre peyzaj çalışmaları ve havlu duvar imalatları.
 • Tüm hafriyat işleri.
Prefabrik Ev Modelleri ve fiyatları 12

Hazır Prefabrik Çelik Ev Projelerimiz

Aşağıda bizim tarafımızdan çizilmiş, imalatı ve montajı yapılarak müşterilerimize eksiksiz olarak teslim edilmiş bir kaç çelik prefabrik ev ve villa görsellerini inceleyebilirsiniz. Mutlaka sizin tarzınıza, zevkinize uyacak bir projemize rastlayacaksınız.

Prefabrik Ev Modelleri ve fiyatları 2
Prefabrik Ev Modelleri ve fiyatları 2

Prefabrik Çelik Ev Fiyatlarını Olumsuz Yönde Etkileyecek Sebepler Nelerdir?

 • Özel imalatlar ve malzemelerin istenmesi.
 • Metrajların standartlardan farklı olması.
 • Çalışma şartlarının zor veya olumsuzlukların fazla olması.
 • Ödeme koşulları.
 • Farklı dekorasyon uygulamalarının istenmesi.

İşinin ehli, disiplinli ve fiyatları bakımından ekonomik seçenekler sunan prefabrik ev imalatı ve uygulamaları yapan bir firma günümüzde yok denecek kadar az. Biz bu işte iddialıyız ve sizlere bir telefon kadar yakınız. Gerek fiyatlarımız, gerek modellerimiz, gerekse ekip ve ekipmanlarımızla her türlü prefabrik ev ihtiyaçlarınıza modern ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

Tüm inşaat ve dekorasyon fiyat listeleri

Arsanız var, fakat eve ayırabileceğiniz çok bütçeniz yoksa tek katlı küçük evleri tercih ederek kendinize hobi bahçeleri oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki örnekten esinlenerek bu tarz bir prefabrik ev de düşünebilirsiniz. Zaten amaç şehir hayatından birazcık da olsa uzaklaşıp doğa ile iç içe olmak değil mi?

Bu tarz evler hem maliyet açısından uygun, hem de alan açısından. Büyük küçük demeden her türlü arsa üzerine kolaylıkla yaptırılabilir..

Prefabrik Ev Modelleri ve fiyatları 8
Prefabrik Ev Modelleri ve fiyatları 8

Ankara merkezli olmamıza rağmen tüm yurt genelinde hizmetlerimize profesyonel olarak devam ediyoruz. Bu konuda en güncel, en doğru ve en gerçek fiyatları bizden öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konulara değinmeye çalışacağız. Sizde, arsama prefabrik ev yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Ne hoştur bu tarz evlerde vakit geçirmek. Alanınız büyük ve bahçe artı havuz yaptırdınız bir hayaledin. Hobi bahçeleri yaparak emek verdiğiniz alanlarınızın yorgunluğunu, güzel bir havuz keyfi ile devam ettirmeyi kim istemez ki !..

Prefabrik Ev Modelleri

Modeller tamamen sizin zevkinize, tarzınıza ve bütçenize göre şekillendirilebilir. İç cephe ve dış cephesinde her türlü malzeme, uygulama ve değişiklikler kolaylıkla çalışılabilir. Prefabrik ev modellerimiz tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Her şeye birlikte karar veriyor, tasarımını yapıyor ve imalatlarımıza başlıyoruz. Siz seçiyorsunuz, biz yapıyoruz. İşte prefabrik ev modelleri resim galerimiz;

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri 0
Prefabrik ev fiyatları ve modelleri

Prefabrik Ev Yaptırmak İstiyorum

Arsanız var ve üzerine ekonomik fiyatlarla, modern ve kaliteli bir prefabrik ev mi yaptırmak istiyorsunuz? Bu işin nasıl yapılacağını bilmiyor ve prefabrik ev yapan bir firmamı arıyorsunuz? Fiyatlar, modeller ve nasıl yapıldığına dair hiç bir bilginiz yok mu? Betonarme ev ve prefabrik ev arasında seçim yapamıyor musunuz? Biz buradayız ve sizlere çok yakınız.

sayfalarımızın da sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz;

Prefabrik ev nasıl yapılır
Hobbit Evler
Anahtar Teslim Ev Fiyatları
Ev Tadilat Fiyatları

prefabrik ev fiyatı,prefabrik ev ne kadar,arsama prefabrik yaptırmak istiyorum,çelik ev fiyatları,çelik evler kaça mal olur,prefabrik fiyatları ve modelleri,prefabrik modelleri,prefabrik çeşitleri,ankara inşaat firmaları,prefabrik ev fiyat hesaplama,prefabrik ev güncel fiyatları,