Kapı kemerleri 2020

Kapı Kemerleri

Kapı kemer modelleri ve fiyatları. Alçı kapı kemeri nasıl yapılır? Kapı kemerleri hakkında detaylı bilgiler vr fiyatları. Kapı kemer modelleri. Kapı kemerlerinde kalitenin ve şıklığın adresi olan firmamız, alçı, stropiyer, poliüretan ve söve kapı kemerleri imalat ve montaj uygulamalarını 30 yıldır devam ettirmektedir.

Kapı kemerleri hakkında bilgiler, fiyatlar ve modeller bulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Dekordelisi olarak sizlere en güncel ve kaliteli dekorasyon bilgileri ve hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Aşağıda, alçı kapı kemerleri imalathanemize ait bir kaç resim paylaşmayı uygun gördük. Onlarca farklı kemer modelleri tasarlayıp, imalatını yapıyor ve kalıp satışlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Malzeme ve işçilik olmak üzere her türlü kapı kemeri işinizi profesyonel olarak yapıyoruz.

2020 Alçı Kapı Kemer Modelleri

KEMER MODELi 6
KEMER MODELi 6

Kapı Kemerleri

Şu sayfamızda fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz; Kapı Kemer Fiyatları

Sayfamız içinden dilediğiniz her türlü bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve fiyatlar için iletişim numaralarımızı arayınız.

Modern kapı kemerleri 2
Modern sütunlu kapı kemerleri 2

Kapı kemerleri imalathanemiz

İmalathanemizde satışını yaptığımız kapı kemer modellerimiz dışında, satışa sunmadığımız ve kendi özel işlerimizde kullandığımız onlarca farklı model ve kalıp bulunmaktadır.

Alçı kapı kemerleri fiyatları3

Kapı kemerleri bizim işimiz. Her türlü kapı veya giriş ölçüsüne uygun alçı veya strafor kapı kemeri imalat ve montaj hizmetimiz 30 yıldır devam etmektedir. Hiçbir yerde bulamayacağınız farklı ve modern kemerlerimiz ve konusunda uzman ustalarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Siz hayal edin, biz yapalım…

Yeni biten kapı kemerleri çalışmamız. (31.08.2017) Ankara/İncek

Yeni yapmış olduğumuz düğün salonu giriş kapıları ve kemerleri anlaşmasını sizlerle paylaşmak istedik. Gerek ölçüleri, gerek tasarımı ve projesi, gerekse görselliği ile tamamen profesyonellik gerektiren gerçek bir sanat eseri olmasını hedefledik. Değerli mimarımız Cihan beye bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. İlgili sayfamızı ziyaret ederek villa, restoran, hotel, otel, kır bahçeleri, düğün ve nişan salonları giriş kapı modelleri hakkında farklı ve güzel bilgiler edinebilirsiniz; Düğün salonu giriş kapıları

Kapı kemer çalışmalarını sadece kapılarınızda düşünmeyebilirsiniz. Evinizin, iş yerinizin veya binanızın her hangi bir yerinde de yaptırabilirsiniz. L salonlarınızda, uzun koridorlarınızda, bina girişlerinizde, lobilerde, kolon ve kiriş bitim yerlerinde gibi daha bir çak mekanda rahalıkla yaptırabilir ve modern dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Güzel kemerli kapı modelleri 2017 - 2018
Güzel kemerli kapı modelleri 2018 – 2019
düğün salonu giriş kapıları
düğün salonu giriş kapıları

Kapı kemerleri konusunda modern ve çağdaş modellerimiz, konusunda uzman ustalarımız ve uygun fiyatlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Kalıp siparişleriniz veya kapı kemeri montaj ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeden ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.

Kapı kemerleri imalat ve montaj bizim işimiz –  Anahtar teslimi ev ve iş yeri tadilat işleri de dahil olmak üzere kapı kemerleri konusunda güvenilir, dürüst ve iş disiplini yüksek bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Alçı kapı kemerleri ve stropiyer kemerler bizim işimiz…

Komple dekor
Kapı kemerleri bizim işimiz
Güzel kemerler
Güzel kemerler
güzel dekorasyonlar 1
güzel dekorasyonlar 1

Sizler hayal edin, bizler yapalım…

kemerli kapı resimleri
kemerli kapı resimleri

Kapı kemerleri konusunda yüzlerce farklı model ve ölçüde alçı kapı kemerleri, stropiyer kapı kemerleri, mobilya kapı kemerleri, bina giriş kapı kemerleri, dış cephe kemerler ve dekoratif kapı kemerleri konusunda profesyonel olarak yaklaşık 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyatlarımız, kaliteli işçiliğimiz ve birbirinden görsel ve şık yüzlerce kapı kemeri modellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ilk ve değişmez hedefimiz olarak görmekten asla vazgeçmedik. Kapı kemerleri dışında boya badana, asma tavan, kartonpiyer, mutfak dolapları, banyo dolapları başta olmak üzere her çeşit mobilya dekorasyon işleri, fayans, duvar kağıdı ve bilimum tadilat ve tamirat hizmetlerini uzman ekip ve ekipmanlarımızla vermekten gurur duyuyoruz.

giriş kapısı kemerleri
giriş kapısı kemerleri
alçı kemerler
alçı kemerler

Kapı kemeri ihtiyaçlarınızı imalatından montajına kadar her ölçü ve detay alçı, stropiyer veya mobilya kapı kemer işlerinizi ekonomik fiyatlarımız ve uzman personellerimizle profesyonel olarak yapıyoruz. Kapı kemerleri bizim işimiz. Evlerinize ve işyerlerinize modernlik ve şıklık katmanın en kolay ve ucuz yolu kapı kemerleridir. Ev dekorasyonları ve tasarımlarına önem verenlerin ilk seçimlerinden bir tanesidir kemerli kapılar.

2019 – 2020 yılı moda kapı kemerleri modellerimizi görmeden ve çok uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almadan karar vermeyin.

Kapı kemerleri – Kapı kemeri ustası olarak hayalinizi süsleyen farklı ve şık kapı kemerlerini uygun fiyatlarla ve kalite işçiliğimizle kapınıza getiriyoruz. Ev ve iş yerlerinizin görselliği ve dekorasyonunu olumlu yönde değiştiren ve şıklık katan mobilya kapı kemerlerialçı kapı kemerleri ve stropiyer kapı kemerleri imalat ve montaj aşamaları hakkında bazı bilgiler vermeyi uygun gördük.

Alçı kapı kemerleri ve stropiyer kemerler konusunda 30 yıllık tecrübemizle Ankara ve çevresinde sizlere bir telefon kadar yakınız. Bir telefonunuzla geliyoruz, tasarım yapıyoruz, model kataloglarımızı gösteriyoruz ve maliyet hesabı çıkarıyoruz. Çok uygun fiyatlarımız ve uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Modern kapı kemerleri
Modern kapı kemerleri

Alçı Kapı Kemerleri

Kartonpiyer alçısı kullanılarak yüzlerce farklı kapı kemer figürü ve tasarımı elde edilebilir. Tamamen kemer ustasının becerisine ve tecrübesine bağlıdır. Alçı ile yapılan kapı kemerleri sadece iç dekorasyonlarda kullanılır. Farklı mekanlarda yani; dış cephelerde, ısıya ve neme fazlasıyla maruz kalan yerlerde kesinlikle alçı kemer yapılmaz. Çünkü alçının düşmanı su ve nemdir.

İç dekorasyonun değişmez unsurlarından olan iç ve dış kapıların gerekli olmadığı yerlere kapı kemerleri yaptırmak hem görselliği, hem de kaliteyi arttıran başlıca çalışmalardan bir tanesidir. Dilediğiniz şekilde, ölçüde ve modelde bir çalışma ortaya çıkarmak ise tamamen kapı kemeri ustası ile sizin aranızda gerçekleştirdiğiniz tasarıma bağlıdır. Her türlü tasarım ve uygulamayı hayata geçirip yapmak ise mümkündür. Hayal edin, kapı kemeri ustası yapsın. Çünkü mevcut kapı kemeri malzemeleriyle her türlü model ve şekil verilebilmektedir. Dekorasyon malzemelerinin teknolojiye bağlı olarak hızla ilerlemesi ve fazlalaşması bu gibi çok çeşitliliğe ve pratikliğe olanak sağlamaktadır.

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanın.

alçı kemer
alçı kemer

Kapı kemer fiyatları, kapı kemer modelleri, alçı kapı kemer nasıl yapılır, kapı kemeri yaparken nelere dikkat etmeliyiz ve kapı kemerlerinde yapılan büyük hatalar nelerdir?

güzel kapı kemer resimleri
güzel kapı kemer resimleri

Neden Kapı kemeri?

Önce kemer yapılacak yerin kapı kemeri yapılmaya uygun olup olmadığı kontrol edilir. illede sökülen veya kullanımı gerekmeyen bir kapı yeri olması şart değildir. Mekânın herhangi bir yerine farklı amaçlarla yapılabilir. Mekâna değer ve görsellik katmak için, bölmek ve iki ayrı mekan olarak kullanmak istediğimiz yerin ayrılacağı yerlere, tavandan geçen kolon veya kirişleri dekoratif bir şekilde kapatmak için, bina ve daire girişlerini daha modern ve şık göstermek için kapı kemerleri yaptırabiliriz. Ölçü, yer ve model ne olursa olsun dilediğiniz her yere kolaylıkla yapılabilen kapı kemerleri ve dekoratif kemer modelleri, uygulandığı her yere çağdaş bir görünüm ve kaliteli bir mekân havası kalmaktadır. Tabiiki kapı kemer ustası işinin ehli ve çekirdekten yetişmiş usta olması gerekmektedir. Model ve tasarım ne kadar güzel olursa olsun, eğer kemer ustası acemi veya iş disiplin ve ahlakından uzak ise hem emekler, hem zaman ve hemde masraflar boşa gitmiş demektir.

Sütunlu kemerler (Kemer sütunları)

Kapı kemerleri kendi arasında bir çok farklı çalışmaya ve malzeme şekline göre ayrılmaktadır. Bunlardan bazıları; lambri kapı kemerleri, sütunlu kapı kemerleri, çıtalı kemerler, alçı kemerler, stropiyer kapı kemerleri, düz kemerler, desenli kemerler vb gibi. Sütunlu kapı kemerlerine bir kaç görselle örnek vermek istiyoruz.

Kapı kemeri nasıl yapılır

Görünüş itibariyle tüm dekorasyon çalışmaları arasında en şık uygulama çeşitlerinden birisi olan kapı kemerleri imalat ve montaj işleri, yapım ve montajı aslında en zor ve ustalık gerektiren çalışmaların başında gelmektedir. Şimdilerde kaliteli kapı kemer ustaları bulmak her ne kadar zor ise de, bizimle iletişime geçerek konusunda uzman ve iş disiplin sahibi gerçek ustalarimiza ulaşmanız kolaylaşacaktır. Kemer montaj çalışmasına başlarken;

alçı kapı kemerleri
alçı kapı kemerleri
 • Kemerin yapılacağı yer ve yüzeylerin ölçülerini tam ve eksiksiz bir şekilde almak ve kemer malzemesini ona göre hazırlamak en önemli ve temel çalışmaların başında gelmektedir.
 • Kapı kemerinin yapılacağı yüzeylerin montaja hazır olması için yapıştırma işlerinin uygulanacağı tüm yüzeylerin kırım, ıslatma ve toz alma gibi işlemlerinin yapılmış olması gerekmektedir.
 • Kapı kemer montajı yaparken ölçülerden, çırpı ipinden, teraziden ve mastardan mutlaka faydalanmalıyız. Kimse kemerin eğri durmasını istemez öyle değilmi?
 • Önceden eksiksiz olarak hazırladığımız kapı kemeri malzemerini sırasıyla kullanmayı planlamalı ve yaptığımız bu planda daha sonra değişiklik yapmamalıyız.
 • Önce kemer yayları dediğimiz malzemeleri alınan net ölçü ve teraziye göre yapıştırmalıyız. Daha sonra kenar ayaklayaklar ve sonrasında kemer orta dolgu malzemelerini doğru olarak montaj yapmalıyız.
 • Kemer temizliği çok önemlidir. Hem imalat hemde montaj aşamasında temizlik işi en önemli işlerdendir. Gerek imalat ve gerekse montaj aşamasında hem aletlerimiz hemde ellerimiz temiz tutulmalıdır. Çünkü kapı kemer malzemelerinin temizliği zor yapılır. O yüzden sonradan çok zorluk çekmektense işi yaparken temiz çalışmak en mantıklı olandır.
kapı kemeri yaparken nelere dikkat etmeliyiz
kapı kemeri yaparken nelere dikkat etmeliyiz

Kapı kemeri yaparken nelere dikkat edilmeliyiz

 • Ölçü ve tasarımı çok dikkatli yapmalıyız.
 • Kapı kemeri malzemelerini tam ve eksiksiz olarak ölçüsünde ve miktarında yeteri kadar almalıyız. Tüm malzemeler eksiksiz ve tam olarak hazırlanmalıdır.
 • Çalışma yapacağımız yüzeylerin temiz ve tozlardan arındırılmış olmasını sağlamalıyız.
 • Kapı kemer malzemeleri özenli ve düzgün dökülmüş ve imal edilmiş olmasına dikkat etmeliyiz.
 • işinin ehli gerçek bir kapı kemer ustası ile çalışmalıyız.
 • Doğru mekâna doğru kapı kemeri modelini uygulamalıyız.
 • Yanımızda mutlaka mastar, terazi veya metre bulundurarak sık sık ölçüleri kontrol etmeliyiz.
ankara kapı kemercisi
ankara kapı kemercisi

Kapı kemer montajında yapılan büyük hatalar nelerdir

 • Doğru mekâna yanlış kapı kemeri modelleri seçmek.
 • Malzemelerin ölçüleri ile yüzeyin ölçülerinin farklı olması.
 • Kemer malzemesinin bozuk, hasarlı ve eğri olması.
 • Eksik malzeme ile kapı kemeri yapmaya çalışmak.
 • Yapıştırma uygulamasını yanlış yapmak ve sağlam işçilik yapmamak.
 • Metre, terazi veya mastar ölçülerini yanlış almak ve eğri kemer montajı yapmak.
 • Temiz el ve aletlerle çalışmamak.
 • iş sırası ve planlaması yapmayarak gelişi güzel çalışmak.

Kapı kemer fiyatları

Kapı kemer fiyatlarını çok etkileyecek belirli kriterler ve şartlar vardır. Bu olumlu veya olumsuz şartları bilmeden verilen tüm kapı kemer fiyatları tamamen aldatıcı olur. Yerinde keşif yapılması sonrası fiyat verilmesi gereklidir. Kapı kemerleri fiyatları konusunda aşağıdaki koşullar göz önünde tutulmalıdır;

 • Yapılacak olan kapı kemerinin ölçüleri.
 • Kullanılacak olan malzemelerin modeli ve adetleri.
 • Kapı kemer modeli ve şekli.
 • Çalışma koşulları ve işin yapılacağı yerdeki çalışma zorlukları veya kolaylığı.
 • Kemer yapılacak olan iş adresinin mesafesi veya uzaklığı.
 • işin süresi.
 • Kapı kemer ödemesinin şekli.

Yukarda saymış olduğum koşullar kemer fiyatlarımız için belirli olan temel kriterlerdir.

Kapı kemer modelleri


Alçı ve stropiyer kapı kemeri haricinde ayrıca mobilya kapı kemerleri de yapıyoruz. Mobilya kemer modellerimizi, fiyatlarımızı ve malzemelerimizi incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız;

İlginizi çekebilecek diğer hizmet ve çalışmalarımızı incelemek için linkleri tıklayınız;

Genel dekorasyon hizmetlerimiz

Mobilya Kemerler

Stropiyer Kapı Kemerleri


Kapı kemeri nasıl yapılır, alçı kapı kemeri modelleri, alçıdan kemerler, kartonpiyer kemer resimleri, alçıpan kemerler, ev içine kemer, kartonpiyer kemerler, alçıpan kapı kemerleri, alçı kemerler, güzel kapı kemerleri, kapı kemer ustası, alçıdan kemerler, alçıyla kapı kemerleri, kapı kemeri resimleri, ankara kapı kemeri

Related Posts

alçıpan-asma-tavan-ve-kartonpiyer-fiyat-teklifi

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Fiyat Teklifi

Güncel olarak 3 katlı bir işyeri için sunmuş olduğumuz alçıpan asma tavan ve kartonpiyer fiyatDevamını oku

Yeni tavan dekorasyonları

Yeni Tavan Dekorasyon Çalışmamız

Dekordelisi Mimarlık olarak muhteşem projelere imzamızı atmaya devam ediyoruz. Bu farklı, modern ve yeni tavanDevamını oku

Stropiyer kapı kemeri yaparken ben

Alçı Kartonpiyer mi Yoksa Stropiyer mi?

Dekorasyonun en bilinen uygulamalarından olan kartonpiyer, bir kaç yıl öncesine kadar alçı ile imal edilirdi.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0