Led ışıklı tavan – Ankara asma tavan dekorasyon tadilat hizmetleri.

Led ışıklı tavan nedir? Neden led tavan? Led ışıklı tavan modelleri. Led ışıklı tavan fiyatları. Led ışıklı tavan nasıl yapılır? Led ışıklı tavanlarda yapılan büyük hatalar nelerdir?

Led ışıklı tavan uygulamalarımız – Birbirinden şık ve kaliteli ledli asma tavan çalışmalarımızdan bazılarını siz değerli ziyaretcilerimiz ve müşterilerimiz için yayınladık. Dilediğiniz tavan dekorasyon modelimizi sizlerde evlerinize veya iş yerlerinize Alan Dekorasyon güvencesi ve kalitesiyle yaptırabilirsiniz. Hemde çok uygun fiyatlarla…

Öncelikle konumuz olan led ışıklı tavan uygulamasının nasıl yapıldığına dair görsellerimizi aşağıdaki galerimizden incelemenizi ve bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Led ışıklı asma tavan nasıl yapılır?

Aşağıda led ışıklı tavan nasıl yapılır isimli açıklayıcı görsellerimizi inceleyiniz. Yapmış olduğumuz bir çalışmamızı adım adım resimleyerek sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Resimlerin açıklama kısmında bilgileri okuyabilirsiniz.

asma tavan tasarımları

asma tavan tasarımları

Led ışıklı tavan nedir?

Şerit led kullanılarak tavan aydınlatması sağlanması amaçlanan her türlü tavan dekorasyonun genel ismine Led ışıklı tavan denilmektedir. Şerit led aydınlatma sistemine ek olarak aynı zamanda spotların da kullanılması tavan dekorasyonunda sıklıkla görülmektedir. Her iki çalışma türü de günümüz asma tavan dekorasyon modasında listenin ilk sırasını almış olan uygulamalardandır.

led ışıklı tavan

led ışıklı tavan

Neden Led ışıklı tavan?

Bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar yaygın olan aydınlatmalı asma tavan sisteminin ismi gizli ışık bandı idi. Bu asma tavan uygulamasında şerit led yerine aralıksız ve birbirini takip eden florasanlar kullanılırdı ve ek yerleri daima gölgeli ve soluk ışıklı idi. Ayrıca florosan motor sesi kullanıcıları sürekli olarak rahatsız ederdi. Ayrıca elektrik tüketimi konusunda ise bir hayli külfiyete sebep oluyordu. Fakat günümüzde teknolojinin ilerlemesi yeni aydınlatma sistemlerinin kullanılmasına olanak sağladı. Çin başta olmak üzere hemen her ülkede led aydınlatma sistemleri üretilmeye başlandı ve yaygınlaştı. Florasanlarda olduğu gibi elektrik üretiminin fazlalığı, ek yerlerindeki gölgelenmeler ve rahatsız edici motor sesleri ortadan kalkmış ve ekonomik, pratik ve modern bir aydınlatma malzemesi ortaya çıkmıştır.

Neden biz?

Alçıpan asma tavan uygulamasını, elektrik tesisat işlerini, şerit led ve spot aydınlatma sisteminin eksiksiz montajı, alçıpan asma tavan uygulaması sonrası yapılması gereken alçı sıva işini ve istenilen renk ve desende boya badanasının yapılmasını anahtar teslimi olarak yapıyoruz ve sizleri her kalem işçilik için ayrı ayrı ekip veya ekiplerle uğraştırmıyoruz. Yaptığımız çalışmaları az da olsun inceleyerek hakkımızda fikir sahibi olmanız konusunda faydalı olacağını düşündüğümüz bir kaç çalışmamızı ağaşıda galeri şeklinde sunduk. Elbetteki çalışmalarımız bu kadar sınırlı değil. Referanslar bölümünden yapmış olduğumuz ve başarı ile teslim ettiğimiz asma tavanlar uygulamalarımızı da inceleyebilirsiniz. Konusunda uzman asma tavan ustalarımız, modern ekip ve ekipmanlarımız ile ekonomik fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

led ışık

led ışık

Led ışıklı tavan fiyatları

Aşağıdaki çalışma şekillerine ve koşullarına göre fiyatlar farklılıklar gösterebilir;

  • İşin mesafesi
  • İşin çalışma zorlukları veya kolaylıkları.
  • Çalışma yapılacak olan tavan yüksekliği.
  • İşin metrajı.
  • Asma tavan projesinin detayı.
  • İşin süresi.
  • İşin ödeme şekli.

Eğer yukarıda saymış olduğumuz şartlar olumsuzluklar teşkil etmiyor ise standart bir led ışıklı tavan uygulamasının anahtar teslimi maliyeti yaklaşık olarak;

  • İşçilik: 30 TL (Metretül) – Elektrik tesisat ve malzemesi hariç.
  • Malzeme + İşçilik: 50 TL (Metretül) – Elektrik tesisat ve malzemesi hariç.

NOT: Ankara 2017 güncel fiyatlarımızdır.

Diğer merak ettikleriniz için aşağıdaki sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz;

Ankara asma tavancı

led tavan resimleri

led tavan resimleri

led ışık

led ışık

let ışıklı asma tavanlar

let ışıklı asma tavanlar

led tavan ışıklı

led tavan ışıklı