Bir önceki sayfamızda sizlerle paylaştığımız detaylı bilgilere ve görsellere kaldığımız yerden devam ediyoruz. İşimizi çok daha ayrıntılı inceleyebilmeniz için tüm detayları anlatmaya çalışacağız.

Bessam Beyin Dairesini Komple Yeniliyoruz 3 – Bir önceki sayfamızda Bessam beyin dairesinin banyo, mutfak ve tuvalet tadilat işleri hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda geri kala tüm çalışmalarımızı, tasarımlarımızı ve uygulamalarımızı paylaşacağız.

Yatak Odası Tadilatı

Yatak odasında yapılı bulunan radyatör sökülecek ve balkon kapısı sol duvara taşınacak ve testleri yapılarak çalışır hale getirilecek. Yatak odasında belirlenen yere iş verenin onayladığı tasarım, model ve renklerde L tipi gardrop yapılacak. Tüm iç aksam, çekmece ve kapak tasarımları ve yerleri yine iş veren tarafından onaylanacak. Yatak başı orantılı sağ ve sol bitimlerine birer adet elektrik prizi çekilecek. Varsa Tv hattı yer değişecek.

Odalar

2 odaya belirlenen ölçülerde, iş veren tarafından rengi, modeli ve tasarımı beğenilecek olan gardrobun yapılması. Elektrik tesisatlarında değişiklik yapılması gereken yerlerde gereken işlerin (Priz, enternet/data, tv) yapılması.

Cam Balkon

Mutfak balkonunda yapılı bulunan eski camların sökülerek, iş veren tarafndan beğenilecek ve onaylanacak olan 4 mm demperli, paşabahçe cam, izofilmleri eksiksiz olarak, çerçeve pervazlı (renkleri iş veren tarafından beğenilecek) yeni katlanır, sürgülü cam balkonun yapılması. Büyük balkonda bulunan yapılı camların filtre filmleri ve pervaz tamirlerinin yapılması.

Boya Badana İşleri

Tüm daire içi tavanları, DYO özel tavan boyası ile boyanacak. Yapılan tüm asma tavan imalatlarının alçı sıvaları pürüzsüz bir şekilde çekilerek yine DYO özel tavan boyası ile boyanacak.

Alçı Sıva İşleri

Tüm daire iç duvarları komple geçiş astarı sürülerek en az iki kat olmak üzere alçı çekilmesi, zımparalanması ve duvar kağıdına hazır bir hale getirilmesi.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Duvar Kağıdı

Tüm daire iç duvar yüzeyleri duvar kağıdına hazır hale getirilecek. İş veren tarafından alınacak olan duvar kağıdı modellerini istenilen duvarlara istenilen şekillerde döşenmesi.

Radyatörler

Yapılı bulunan tüm radyatörler sökülecek ve yerlerine aynı ölçülerde Demirdöküm Plus marka yeni radyatörler takılacak. Tüm testleri yapılarak çalışır halde teslim edilecek.

Elektrik Tesisat İşleri

Tüm daire içi elektrik tesisatları kontrol edilecek. Yapılacak olan yeni imalatlar için gereken yeni sigortalar takılacak. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka yenileriyle değiştirilecek. Sigorta kutusu içerisine kaçak akım rolesi takılacak ve topraklamalar kontrol edilecek. Tüm elektrik tesisatı sorunsuz bir şekilde yapılarak teslim edilecek.

Su Tesisat İşleri

Temiz ve pis su giderleri, vanaları ve süzgeçleri imalattan sonra kontrol edilecek ve hepsi tam ve eksiksiz çalışır şekilde teslim edilecek. Tüm vitrifiyeler takılacak ve çalışır halde teslim edilecek.

Pvc Pencereler

Yapılı tüm pencereler sökülecek ve hafriyatları atılacak. Yerlerine tasarımları, renkleri ve modelleri iş veren tarafından beğenilecek olan yeni Fıratpen S75 serisi, çift ısıcam, sineklikli pvc pencereler yapılacak. Tüm pencere iç denizlik sakallı mermerleri yapılacak.

Oda İç Kapıları

Yapılı bulunan tüm iç kapılar sökülecek. Renk, model ve tasarımı iş veren tarafından beğenilecek ve onaylanacak olan yeni lake boya ahşap panel kapılar yapılacak. Kulp ve kolları iş veren beğenecek. Salon kapısı 1,5 kanat olacak şekilde iş verenin seçeceği modelde (camlı/camsız) yapılacak. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri takılacak.

Laminat Parke

Yapılı bulunan tüm parkeler sökülerek yeni laminat parke yapılacak. İş veren tarafından beğenilecek olan laminat parkelerin süpürgelikleri ise 8 cm beyaz renk süpürgelik olacak. Tüm kapı geçiş profilleri istenilen renklerde yapılacak.

Seramik – Granit

Mutfak, koridor ve antre zeminleri üzerine iş veren tarafından beğenilecek olan 60×60 çanakkale marka yeni granit/seramik döşenecek. Süpürgelikleri de aynı granir malzemesinden yapılacak.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekor Delisi Mimarlığın Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Yukarıda Bessam Beyin evini komple yenilerken neler yapacağımızı, hangi malzemeleri ve ürünleri kullanacağımızı ve işlerimiz hakkında detaylı bilgileri okudunuz. Önceki yazılarımızda ise bu işimizin diğer görsellerini ve açıklamalarını okumuştunuz. İletişim numaralarımızı arayarak çok daha fazla bilgiler ve fiyat seçeneklerimizi öğrenebilirsiniz.


Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Bessam Beyin Evini Yeniliyoruz 1
Bessam Beyin Evini Yeniliyoruz 2