Almanya'da düğün salonu dekorasyonu

Almanya’da Düğün Salonu Dekorasyon Teklifimiz

Bu teklif yüklenici firma (Dekor Delisi Mimarlık) tarafından hazırlanmış olup, belirttiği tüm işleri tam ve eksiksiz olarak yapacağını taahhüt eder. Belirlenen salon dekorasyon modelini bire bir mekâna uygulamak ve tüm malzemeleri tam ve eksiksiz olarak imal ederek yerinde montaj yapacağını beyan eder. (11.05.2019)

YÜKLENİCİ TAAHHÜT

Hazırlamış olduğumuz fiyat teklifi Ek’te belirlenen model üzerinden anahtar teslim olarak (Malzeme + işçilik) olarak düzenlenmiştir. Yapılacak tüm işlerde kullanılacak olan her türlü malzeme, imalat, uygulama, işçilik, hamaliye, ameliye, konaklama, nakliye, iskele kurulum – söküm işleri tamamen yüklenici taşeron firmaya ait olup hiç bir şekilde işverenden ücret / bedel talep edilmeyecektir. Çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan tamamen taşeron firma sorumludur. Belirtilen işler dışında ekstra malzemeler ve işçilikler talep edildiğinde işveren ve taşeron arasında ayrı bir bedel üzerinde anlaşılacaktır. Aşağıda belirtilen fiyat ve iş teklifi 48 x 32 metre ölçülerindeki alanın tadilat ve dekorasyon çalışmaları için hazırlanmıştır.

YAPILACAK İMALAT – UYGULAMA – MONTAJ İŞLERİ

Bay / Bayan Tuvaletleri

Ek’te belirlenen modele ve iş verenin istediği tasarıma uygun olarak projelendirilecek olan bay bayan tuvalet ve lavabolarında, çalışmaların bütününe dahil olan her türlü pis su ve temiz su tesisatlarının eksiksiz olarak yapılması. 4 adet bay, 6 adet bayan tuvaletleri, emzirme odası lavabosu ve mescid lavabolarında standartlara uygun olarak yapılması gereken mekanik (tesisat) işlerinde imalatlar, uygulamalar, montajlar ve ürün markaları aşağıdaki gibidir.

Hali hazırda yapılı olan tüm pis su ve temiz su alt yapı giderleri ve borulamaları kontrol edilecek, testleri yapılacak ve varsa kusurlu-hasarlı olanları çalışır hale getirilecek ve gereken tamiratları yapılacaktır.
Yeni yapılacak olan imalatlarda, pis su giderleri ve temiz su borulama sistemlerinde kullanılacak olan pvc borular Fıratpen marka olacak.
Tüm ıslak zeminlerde montajı yapılacak olan gider süzgeçleri mekâna makul ölçülerde paslanmaz (15×15) metal süzgeçlerden yapılacaktır. Çalışır hale getirilerek tüm testleri eksiksiz olarak yapılacaktır.
Projesine uygun olarak tüm tuvaletlerin ve lavaboların pis su ve temiz su borulamalarının yerleri ayarlanacak, taşınacak ve tüm montajları projesine göre eksiksiz yapılacaktır.

Tüm bay-bayan tuvalet ve lavabolarında işveren tarafından beğenilerek onaylanacak olan Çanakkale, Bien veya Ege Seramik marka fayans/seramikler kullanılacaktır. Mekânın ölçülerine uygun olarak fayansların model ve ölçüleride farklılıklar gösterebilir. Tüm tuvalet ve lavaboların ıslak zeminlerinde kullanılacak granitlerin ölçüleri 60 x 60 cm olacaktır. Duvar yüzeylerinde kullanılacak fayansların ölçüleri 30 x 60 cm olacaktır. İmalatı yapılacak olan tüm zemin ve duvar fayans/granit uygulamalarında tüm süpürgelikler ve derz çekilme işleri tam ve eksiksiz yapılacaktır. Fayans/granit döşeme modeli, stili ve projesi iş veren tarafından onaylandıktan sonra yapılacaktır.

Tüm tuvalet ve lavabo tavanlarına 30 x 30 cm clip-in metal asma tavan sistemleri yapılacaktır. Beyaz renk olacaktır. Tüm tuvalet ve lavabo tavan ölçülerine göre yeterli miktarda clip-in spot aydınlatmaları takılacak ve çalışır halde teslim edilecektir. Tuvaletlerde kullanılacak olan klozetler Bien, Serel veya Turkuaz marka olacaktır. Tüm klozet iç takımları, deposu ve peçetelik aksesuarları eksiksiz yapılıp, çalışır halde teslim edilecektir.

Bay ve bayan engelli tuvaletlerinde yapılacak olan tüm imalatlar ve montajlar, prosedürlere uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılacaktır. Varsa engelli rampa girişleri, paslanmaz tutamakları ve klozet ölçüleri standartlara uygun olacak şekilde yapılacaktır. Tüm bay bayan tuvalet giriş kapılarının iç kapı arkalarına çiftli askılıkları montaj yapılacaktır.

Bay Bayan Tuvalet Hol / Ayaklı Lavaboları

Belirlenen sayıdaki bay ve bayan tuvalet hol/giriş lavabolarında kullanılacak olan fayans/granit markaları çanakkale, bien veya ege seramik olacaktır. Zeminler ve duvarlar modeli işveren tarafından seçilecek olan fayans/granit ölçüleri ve modellerinden kullanılacaktır. Tüm zeminler ve duvarlar tamamen fayans/granit kaplanacaktır. Tuvalet hol ve giriş lavabo tavanları iş veren tarafından beğenilecek olan tasarım ve modelde gergi tavan yapılacaktır.

Gergi tavan içlerinde standartlara uygun olarak (Cata marka beyaz şerit led ve Cata marka led motorları) yeterli sayıda ve uzunlukta kullanılacak ve montajları yapılacaktır. Gergi tavan çevresi alçıpan asma tavan kutuları, alçı sıvaları ve boya badanaları eksiksiz yapılacaktır. Alçıpan tavan spot aydınlatmaları yeterli sayıda (1 m ara ile, Cata marka 6 Wt beyaz renk) standartlara uygun olarak takılarak çalışır halde teslim edilecektir. Bay bayan tuvalet hol/lavabolarında uygun yerlere kullanılmak üzere (2 adet bay – 2 adet bayan lavabosu toplamda 4 adet) El Sterilizatörü sensözlü el kurutma makineleri takılacak ve çalışır halde teslim edilecektir.

6 adet bay-4 adet bayan-1’er adet hol/lavabo olmak üzere giriş kapıları lake cnc kesim mdf panel kapı olarak imalat ve montajları yapılacaktır. Tüm kol, kilit ve menteşeleri modele uygun olarak tam ve eksiksiz olarak takılarak çalışır halde teslim edilecektir. Renk ve modeller iş veren tarafından onaylanacak ve seçilecektir.

Erkekler tuvaleti lavabo/holünde 6 adet pisuvar kullanılarak ara bölmeleri modele uygun olarak mdf panel olarak imalat ve montajı yapılacaktır. Pisuvar markası bien veya ege olacak. Model iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır.

Bay bayan hol/lavabolarına iç ve dış aksam/kapak mdf olmak üzere dolaplı lavaboları yapılacaktır. 6 kişilik bay dolaplı/ayaklı lavabo model ve rengi iş veren tarafından beğenilecek ve onaylanacaktır. Tüm lavabolar çanak modeli, bien veya serel marka olacaktır. Dolaplı lavaboların çanak altı tezgahları uygun renkte mdf lam yapılacaktır. Lavabolarda kullanılacak olan bataryalar iş veren tarafından onaylanacak olan Artema marka olacaktır. Standart fiyat aralıkları (1 Adet 250 TL) olacaktır. Her bir lavaboya iş veren tarafından onaylanacak olan 1’er adet paslanmaz sabunluk montaj yapılacaktır. Lavabo ayna modelleri iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

Giriş / Koridorlar

Düğün salonu ana giriş hol/kulis tavan ve duvarlarına iş veren tarafından onaylanacak dekorasyonlar tam ve eksiksiz olarak yapılacak. İş verene sunulacak olan giriş/hol dekorasyon modelleri aşağıdadır. Uygulanacak olan mekâna göre ölçülendirilecektir.

Düğün salonu ana giriş dış kapısı ve iç salon giriş kapısı yine iş veren tarafından onaylanacak modelde, ölçüde ve renkte imal edilecek ve montajı yapılacaktır. Tavan ve duvar dekorasyonlarında her türlü duvar kağıdı, ayna, asma tavan tasarımları ve zeminlerde 60 x 120 cm granitler kullanılabilir. Gelin damat giriş kapısı, düğün salonu dış ana giriş kapısı ve salon iç giriş kapıları salona yakışır model, ölçü ve tasarımda olacaktır. 3 adet yapılacak olan bu ana giriş kapılarının tasarımları, modelleri ve ölçüleri iş veren tarafından onaylanacak ve beğenilecektir.

Karargâh odaları denilen (mescit, tuvaletler, bebek emzirme odası, çocuk oyun odaları, gelin damat odası, müdüriyet, yönetim ve servis odası vb.gibi) oda koridorları ana salon dekorasyonuna uygun olarak iş veren tarafından belirlenecek olan tasarımda yapılacaktır. Bu dekorasyon modelinde duvar kağıtları, granit döşemeler, asma tavan modelleri, aydınlatma modelleri kullanılabilir. Tüm koridor zeminleri 60×120 cm granit kaplanacaktır. Koridordan karargâh odalarına açılan tüm kapılar mdf lake kapı olarak imal edilerek montajları eksiksiz yapılacaktır. Kapı modellerini ve renklerini iş veren onaylayacak ve beğenecektir.

Karargâh / Odalar

Müdüriyet: Yönetim odası tavanları iş veren tarafından beğenilecek olan modelde asma tavan uygulaması yapılacaktır. Tüm aydınlatma sistemleri eksiksiz yapılacak. Duvarları duvar kağıdı ve zeminleri ise 8 mm derzsiz Çamsan marka laminat parke olacaktır. Tüm oda içi elektrik, tv ve enternet/data tesisat işleri kullanım durumuna göre çekilecek ve montajları yapılacaktır.

Mescid: Duvardan duvara halıflex olarak islami kaidelerine uygun 1 adet namaz odası yapılacaktır.

Bebek Emzirme Odası: Hijyen ve sağlık bakanlığı resmi prosedürlerine uygun olarak bir adet bebek emzirme odası yapılacaktır. Bunun için gerekli olan tüm araç, gereç ve malzemeler standartlara uygun olarak yerinde montaj yapılıp, tam ve eksiksiz olarak taslim edilecektir.

Gelin Damat Odası: Standartlara uygun şekilde 1 adet gelin odası yapılacaktır. Koltuk ve kanepesi, aynalı etejier, makyaj masası, yarımlık ayna, boy aynası, komidin ve gardrop tüm salon dekorasyonuna uygun olarak iş veren tarafından onaylanacak modelde, renkte ve tasarımda olacaktır. Aşağıda sunmuş olduğumuz model örnek olarak alınmıştır.

Personel Giyinme Odası: Yeterli sayıda personel ihtiyaç/giyinme odasına 20 kabinli kapalı giyinme dolabı imalatının montajının yapılması. Zeminler 60 x 60 cm ölçülerinde seramik kaplama yapılacak. Dekorasyon işleri sade ve kullanışlı olması sağlanacak. İş veren tarafından istenirse 1 adet personel tuvaleti ve banyosu personel odası içine yapılacak ve tüm gerekli malzeme ve imalatları eksiksiz olarak takılacak.

Çocuk Oyun Odası: Oda içi duvardan duvara halı kaplanacak ve çocuk oyun salonuna uygun modelde iş veren tarafından seçilecek. Duvarlar çocuk duvar kağıdı kaplanacak ve tavanlarına aydınlatma sistemleri eksiksiz döşenecek. 3 adet standart oyuncak yüklenici tarafından temin edilecek ve çocuk oyun odasına kurulacaktır.

Kiler / Depo: İşveren tarafından belirlenen ölçüde 1 adet kiler/depo oluşturulacak. Hijyen ve kullanım kolaylığı bakımından tüm zemin, duvar ve tavan imalatları usulüne uygun bir şekilde yapılacak. Tesisat ve mekanik işleri eksiksiz yapılacak.

Elektrik Müdahele / Yönetim Odası: Prosedürlere uygun olarak 1 adet elektrik müdahale ve yönetim odası yapılacak. Elektrik odası giriş kapısı resmi prosedürlere uygun olarak imal edilerek yerinde montajı yapılacaktır.

Yönetim Odaları: İş veren tarafından istenirse 2 adet yönetim ve idari işler odası oluşturulabilir. Müdüriyet odasında yapılan tüm imalat, uygulama ve montaj işleri bu yönetim odalarında da yapılacaktır.

Mutfak

Mutfak duvarları tamamen fayans kaplama yapılacaktır. Fayans markası Bien veya Ege seramik marka ve iş veren tarafından beğenilecek renk ve modelde olacaktır. Mutfak temizlik süzgeçleri, gereken elektrik tesisat ve sıhhi tesisat işleri iş verenin onaylayacağı tasarım ve istekte olacaktır. Mutfak tavanı 60 x 60 taş yünü asma tavan sistemi yapılacaktır. Aydınlatma olarak taş yünü asma tavan özel 60 x 60 floresan aydınlatma şablonları kullanılacaktır. Mutfak kapısı çift açılır kanat kapı olarak metal alt korumalı uygun renkte yapılacaktır. Mutfak galvaniz paslanmaz raf sistemleri ve bulaşıklık paslanmaz dolabı yüklenici tarafından, ölçüsüne göre imal edilerek yerinde montajı yapılacaktır.

Elektrik Tesisat İşleri

Elektrik projesi esas alınarak tüm salon içi ve dışı tesisat işleri eksiksiz olarak yapılacaktır. Kullanılacak olan tüm kablolar Hes veya Öznur marka olacak. Sigortalar Philips marka kullanılacak. Yüklenici tarafından çizilecek olan elektrik projesine uygun olacak şekilde tüm salon aydınlatma sistemleri, led aydınlatma, spot aydınlatma ve aplikler çalışır halde eksiksiz olarak montajları yapılarak teslim edilecektir. Tüm salon içi düğme, priz ve anahtarlar Viko marka iş veren tarafından seçilecek malzemelerden kullanılacak.

(Mekanik) Pis Su ve Temiz Su Tesisat İşleri

Yüklenici tarafından çizilecek olan mekanik projesi esas alınarak tüm imalat ve montajlar yapılacaktır. Kullanılacak olan tüm borulamalarda Fıratpen boru kullanılacaktır. Projeye uygun olarak kullanılacak olan tüm batarya, musluk, çeşme, vanalar iş veren tarafından beğenilecek ve yüklenici tarafından temin edilecektir.

Ana Salon

Aşağıda belirlenen ve istenilen tavan modelinin bire bir aynısı mekâna uygulanacak. Tavan ölçülerine göre tekrar ölçülendirilecek ve aynı tasarım her şeyi ile uyguanacak. Duvar dekorasyonları yapılacak olan mekâna ve tasarıma uygun olacak şekilde farklılık gösterebilir. Zemin döşemeleri 60 x 120 cm ebatlarında Çanakkale marka granit yapılacak. Yürüyüş yolları ve ara koridorları farklı model 60 x 120 motifli granit kullanılacak. Belirlenen model tavan dekorasyonunda var olan tüm imalatlar, uygulamalar, malzemeler ve montajlar tam ve eksiksiz olarak yapılacaktır. Dekorasyona ve mekâna uygun olarak duvar çalışmalarında duvar kağıdı kullanılabilir. Tüm duvarlara sandalye korumalığı olarak modeli iş veren tarafından beğenilecek ahşap korumalık kullanılabilir. Mekânın uygun duvar yüzeylerinde aynalar kullanılabilir.

Pencereler / Perdeler

Dekorasyona uygun olarak tüm pencere merkezlerine içten iş veren tarafından seçilip onaylanacak olan söve modeli yapılacak ve boyanacaktır. Tüm perde kornişleri/askıları takılacak ve rengi/modeli iş veren tarafından beğenilecek olan kumaş/kadife perdeler eksiksiz olarak yapılacaktır. Akustiğe göre perde modeli farklılıklar gösterebilir. Pencere iç önlerine uygunsa denizlik mermerleri dekorasyona uygun şekilde yapılacak.

Sahne / Ses / Aydınlatma

Projesine uygun olarak iş veren tarafından belirlenecek olan yere sahne/pist oluşturulacak ve tüm elektrik tesisat ve ses sistemleri için gerekli alt yapı kurulacak. Sahne dekorasyonu mekânın ve genel dekorasyonun şekline göre farklılık gösterebilir. Yüklenici, en uygun ve iş veren tarafından seçilecek sahne dekorasyon imalat, uygulama ve montajlarını yapmayı taahhüt etmektedir. Sahne arka plan çalışmalarında kullanılmak üzere neon ışıklı tabela salon ismi imal edilip montaj yapılacaktır. Sahne backround tavan ve duvarlarında farklı dekorasyon malzemeleri ve uygulamaları kullanılabilir. Kullanım ve görünüm kolaylığı bakımından ekstra gereklilikler olduğu taktirde gerekenler (zemin yükseltme, basamak, oval konum vs gibi) yüklenici tarafından ayrıca yapılacaktır. Sahne aydınlatma sistemleri olarak 1.560 m2’lik bir mekâna uygun şekilde Truss sistemi döşenecektir. Yeterli sayıda ve güçte AKG veya ART marka ses sistem/hoparlör/anfi kullanılacaktır. Akustik düzen için ses sistemleri mühendisi temini ve hesaplamaları yüklenici tarafından sorunsuz şekilde yaptırılacaktır. Tüm sistemler akustik düzene uygun şekilde çalışır halde tam ve eksiksiz olarak teslim edilecektir. Aydınlatma sistemleri olarak Cata marka sahne sistemleri kullanılacaktır.

Masa – Sandalye – Masa ve Sandalye Örtüleri

Toplamda 850 adet sandalye, 850 adet sandalye örtüsü, 100 adet portatif katlanır demir ayak ahşap masa ve 100 adet masa örtüsü imalatı yapılarak yerine teslim edilecek. Masa örtüleri ve sandalye örtüleri işveren tarafından beğenilecek ve onaylanacak standart model ve renklerde olacaktır.

Gelin Damat Masası

Orta altın varak 1 adet gelin damat masası, 2 adet gelin damat makamı ve 2 adet şahit makam koltuğundan olmak üzere 1 takım gurup yüklenici tarafından imalatını yaparak teslim edecektir. Gelin damat masası için planlanan yerin dekorasyonu ayrıca oluşturulabilir.

Açıklamalar

1.560 m2 üzerinden verilen teklifimizde, bazı uygulamalar, imalatlar ve malzemeler değişkenlik gösterebilir. Bu tür vazgeçmeler, değişmesi gerekenler veya mekâna uyumsuz olabilecek küçük farklılıklar için iş verenin onayı mutlaka alınacak. İş verenin onayı ve bilgisi olmadan hiç bir imalat, çalışma veya montaj işleri yapılmayacak.

FİYAT TEKLİFİ
İşin Fiyatı………………….: 5000.000.- EURO (KDV hariç)
İşin Ödemesi………….….: %40 sözleşme, %40 orta, %20 Teslim.
İşin Süresi…………………: 120 iş günü
Başlangıç Tarihi………..: …………….
Teslim Tarihi…………….: …………….

Tarihinde başlanmayıp, tarihinde teslim edilmeyen iş için yüklenici işverene belirlenecek olan cezai tutarı her geçen gün için (%1) ödemeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ve miktarlarında anlaşmaya uyulmadığı taktirde yüklenicinin anlaşmayı feshetme hakkı vardır. Karşılıklı zararlara sebep olacak anlaşmazlıklarda mahkeme yolu açıktır.


Almanya düğün salonu dekorasyon teklifimizi bu sayfamızda sizlerle paylaştık. Daha fazla detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Almanya ve diğer ülkelerde sizde düğün salonu tadilat ve dekorasyonu hakkında köklü bir firma arıyorsanız, anahtar teslim olarak hizmet veriyoruz. Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin.

düğün salonu masaları, sandalyeleri, düğün salonu sahneleri, düğün salonu mescid,bebek emzirme odaları, çocuk oyun odası, düğün salonu tavanları, düğün salonu almanya, almanyada düğün salonu yaptırmak, almanyada düğün salonu yapacak türk firmaları,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.