Düğün salonu projemiz18

Düğün Salonu Tadilat Dekorasyon İşimiz

Düğün Salonu Tadilat Dekorasyon İşimiz

Isparta merkezde bulunan eski bir fabrika binasını, anahtar teslim olarak düğün salonu yapmamız için bizimle anlaşan değerli müşterimiz Abdurrahman Beye teşekkür ederiz. Yeni başlayacağımız düğün salonu tadilat dekorasyon işimizi 90 günde tamamlayıp teslim etmek üzere gerekli çalışmalarımıza hızla başladık.

Düğün Salonu Tadilat Dekorasyon İşimiz – Aşağıda düğün salonu yapmak için anlaştığımız eski binaya ait resimleri ve anlaşmamıza ait olan sözleşme metnimizi inceleyebilirsiniz. Yapılacak olan tüm işlerimizi, uygulamalarımızı, kullanacağımız malzemelerimizi, işin bedelini ve iş teslim süremizi yine bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Düğün Salonu Tadilat Dekorasyon İşimiz

Düğün salonu tadilat dekorasyon işimiz
Düğün salonu tadilat dekorasyon işimiz

Türkiye’nin her yerinde hizmetlerimize devam ediyoruz. A’dan z’ye tüm işleri kendi imalathanelerimizde tasarlıyor, imalatını yapıyoruz, montajını yapıyoruz ve uyguluyoruz. Zeminden tavana kadar her çalışmayı büyük bir titizlik içinde ve profesyonel olarak yapıyoruz. Düğün salonu dekorasyonları konusunda derin bilgi ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, farklı alternatifler üretmenize yardımcı oluyoruz. Kolaylaştırıyor, zorlaştırmıyoruz…

Yukarıda düğün salonu yapmak için anlaşmasını yapmış olduğumuz binanın ve binaya ait çevre görsellerini incelemenize sunduk.

1400 m2 iç dekorasyon, 1200 m2 bahçe kapatması ve yemek salonu haline getirmek için tüm prije ve tasarım işlerimize başladık. Bittiğinde gerçekten çok görsel ve akıllarda kalıcı bir mekan olacağından hiç şüphemiz yok.

Yapılacak İşler (GENEL)

Aşağıda listelenen tüm işler (malzeme + işçilik) anahtar teslim olarak yapılacak olup, iş verende imalat, montaj/uygulama sırasında herhangi bir extra ücret talep edilmeyecektir. İş/Çalışmalar sırasında doğabilecek her türlü arıza, hata ve kusurlar yükleniciye ait olup hiçbir ücret talep etmeyecektir. Çalışmalar sırasında yeme-içme, ulaşım, nakliye, hamaliye/ameliye, sgk, iş güvenlik, konaklama gibi diğer masraflar tamamen yükleniciye aittir.

Düğün salonu projemiz21
Düğün salonu projemiz21

Alt Kat Ana Salon

Tüm çalışmalar, imalatlar, tasarımlar ve uygulamalar Ek-1 ve Ek-2’de sunulan/belirlenen modellere uygun olarak yapılacak olup, iş verenin onaylamadığı hiç bir iş/malzeme/imalat kullanılmayacak/yapılmayacaktır.

1-) Belirlenen modele uygun olarak yapılı bulunan bina içerisindeki tüm kırım, yıkım, kazı ve hafriyat işlerinin yapılması.

2-) Tüm bina pencerelerinin Adopen marka PVC yapılması.

3-) Belirlenen salon dekorasyon modeli aydınlatmalarına uygun olarak tüm bina içi ve dışı elektrik tesisatlarının çekilmesi. (Panoların, sigortaların, düğme, anahtar, priz, sigorta kutuları, sayaçlar, klima ve havalandırma tesisatları, boruları, led ve spot aydınlatmalar, dış aydınlatmalar)

4-) Tavan projesine uygun olarak üm tavanlara havalandırma alt yapısının düşemesi/yapılması, menfez ve havalandırma bacalarının yapılması, motorlarının takılması ve çalışır hale getirilmesi.

5-) Salon ısıtma ve soğutma (mitsubishi marka) sisteminin, yeteri sayıda ve güçte yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Alt yapı borulama ve enerji sistemlerinin eksiksiz döşenmesi.

6-) Belirlenen tavan projesine uygun olarak asma tavan çalışmalarının yapılması. Yapılan asma tavanın alçı sıvalarının yapılarak boyasının yapılması. Gerekli bölgelerin eksiksiz olarak varak çalışmalarının yapılması. Led aydınlatma sistemlerinin ve spot aydınlatmalarının eksiksiz olarak döşenmesi. Ana sigorta bağlantılarının ve ana enerji bağlantılarının yapılarak çalışır duruma getirilmesi.

7-) Belirlenen modele uygun olarak tüm iç duvarların dekorasyonlarının (duvar kağıdı, alçı/söve, poliüretan) yapılarak boya badanasının yapılması.

8- ) Tüm iç kolonların belirlenen modele uygun olarak dekorasyonlarının yapılması.

9-) Tüm salon için zeminlerinin belirlenecek olan renk ve modelde 60×60 granit yapılması.

10-) Sahne aydınlatmaları, sahne zemin ve tavanları ayrıca belirlenecek ve iş verenin onayladığı modele uygun olarak yapılacak.

11-) Tüm salon ses sistemi (marka belirlenecek) projesine ve akustik düzenine uygun olarak yapılacak ve çalışır halde teslim edilecek.

12-) Gelin damat giriş kapısı ve ana salon giriş kapısı ahşap mobilya kapı yapılacak ve yapılı bulunan eski kapılar sökülecek.

13-) Üst kata çıkış merdiveni yapılacak ve çıkış tavanı projesine uygun olarak kırılacak. Çıkış merdiveni demir konstrisüyon üzeri ahşap kaplama olacak. Korkulukları yapılacak.

Düğün salonu projemiz19
Düğün salonu projemiz19

Dış Mekan – Çevre – Bahçe

Projesine (modeline) uygun olarak, istenilen ölçüde dış arka bahçenin kapatılarak ana salon haricinde ikinci çok amaçlı salon haline getirilmesi. Ek-1 ve Ek-2’de sunulan modellere ve ölçülere sabit kalarak tüm işler eksiksiz olarak yapılacaktır.

1-) Belirlenen ölçüde tüm hafriyatın yapılması, alt yapının tamamlanması ve çelik hasırların boşluksuz yapılarak tefsiye şap betonunun (C30) atılması.

2-) Modele uygun olarak 60’lık papuç betonlu çelik lama demir kostrüksiyon (demir kargas) yapılması. Ana kargas aralarına 10×10 120’lik ızgaralar yatay ve dikeylerin yapılması. Sonrasında 60 cm boşluklu 40×40 (2mm) çift yön olmak üzere tüm demir kargasın yapılması.

3-) Bahçe kapatması çelik kargas montajı sonrası tüm çatı ve saçaklarının üstten sandviç panel ile boşluksuz olarak kapatılması. Sandviç panel bitişlerine alın sövelerinin yapılması.

4-) Bahçe kapatması duvarlarına projesine ve modele uygun ölçülerde katlanır-sürgülü pvc pencere sistemlerinin yapılması. (6 mm demperli cam)

5-) Bahçe kapatması demir kargasının dıştan codex ile kaplanması. Ek derz bantlarının çekilmesi ve sıva harcı ile tüm ek ve merkezlerin dolgularının yapılması.

6-) Codex montajı sonrası tüm duvar yüzeylerinin söve yalı baskı kaplanması ve tüm ek ve merkez dolgularının eksiksiz yapılması.

7-) Ek-1’de bulunan dış cephe kaplamasına uygun olarak tüm söve, sütun, sütun başlık ve ayakları, pencere söve ve payandaların, söve bordür ve alın çıtalarının eksiksiz olarak yapılması.

8- ) Ana giriş kapısının Ek-1’de belirlenen kapı modeline (Roma Kapısı) bire bir olarak imalatının yapılarak montajının yapılması. Kapının çift açılır sensörlü cam kapı olarak yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

9-) Ana giriş kapının zemininin belirlenecek olan model ve ölçülerdeki dış cephe granit ile kaplanması. Sundurma tavan altının spot aydınlatmalarının takılması.

10-) Dış cephenin istenilen renklerde dış cephe silikonlu su bazlı boya ile boyanması.

11-) Bahçe kapatma iç duvarlarının 10 cm taşyünü izolasyon döşendikten sonra komple alçıpan ile kaplanması. Alçıpan ek yerlerinin derz bantlarının çekilmesi ve tüm duvar yüzeylerinin alçı sıvalarının yapılarak boyaya uygun hale getirilmesi.

12-) Ek-2’de beğenilen ve istenilen modele anlaşmaya uygun olarak tüm duvar yüzeylerinde bire bir aynı imalatların, montajların ve işlerin eksiksiz olarak yapılması.

13-) Tavan dekorasyonu olarak Ek-2’de sunulan tüm modellerin imalatlarının, montajlarının, eskitme boyalarının ve yüzey boyalarının tam ve eksiksiz olarak yapılması.

14-) Gelin damat kapısı iç mekan tarafına belirlenecek ölçülerde mutfağın yapılması, tüm duvarlarının dıştan salon iç duvar dekorasyonuna uygun olarak dekore edilmesi, tüm iç elektrik-su tesisatlarının kullanıma uygun olacak şekilde döşenmesi, tüm zemin ve duvar seramiklerinin yapılması, dolap, eviye ve bataryalarının eksiksiz takılarak çalışır halde yapılarak teslim edilmesi.

16-) Tüm salon zeminlerinin beğenilecek renk, model ve ölçülerde granit döşenmesi.

Düğün salonu projemiz16
Düğün salonu projemiz16

Yukarıda genel olarak yapılacak işlerimizi listeledik. Detaylandırma çalışmalarımıza ise yeni başladık. Tam detaylı iş sözleşmemizi yine bu sitemizde ayrı bir sayfada yayınlayacağız.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek düğün salonu dekorasyonları hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz;

Düğün salonu dekorasyonları

Anahtar Teslim Düğün Salonu

Düğün Salonu Projemiz

Düğün Salonu Giriş Kapıları


düğün salonu dekor çalışmaları, ısparta anahtar teslim düğün salonu, ıspartada anahtar teslim tadilat dekorasyon şirketi, düğün salonu yapan firmalar, komple düğün salonu dekorasyon firmaları,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0