düğün salonu dekorasyon işimize başladık3

Düğün Salonu Dekorasyon İşimize Başladık

Malatya’da bulunan ve özel okul olarak kullanılan bir iş yerini düğün salonu yapmak isteyen değerli müşterimiz Serkan beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Düğün Salonu Dekorasyon İşimize Başladık. Bizden anahtarını aldığı zaman direkt olarak organizasyon alabilecek şekilde, tam ve eksiksiz olarak teslim anlaştığımız bu işimize ait olan tüm yapılacak işler ve fiyat teklifimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki videoda anlaşmasını yaptığımız ve düğün salonu haline getireceğimiz iş yerinin şimdiki halini izleyebilirsiniz.

Düğün Salonu Yapacağımız Mekânın Eski Hali

Videoda izlediğiniz bu mekânı modern ve şık bir düğün salonu haline getireceğiz. Tüm tasarım, malzeme seçimi, modeller, renkler ve uygulanacak olan çalışmaları müşterimiz ile birlikte planlayacağız. Tüm malzeme, uygulama, renk ve tasarımları müşterimiz seçecek ve bizler yapacağız. Tamamen anahtar teslim olarak anlaştığımız düğün salonu dekorasyon çalışmamızda mobilya, tavan ve duvar süslemeleri, yer ve duvar seramik ile granitlerini, vitrifiyeleri ve laminat parke satışlarını ve imalatlarını kendi imalathanelerimizde yaptığımız için müşteri memnuniyetini ve ekonomik fiyatları yakalayacağımızdan eminiz. Dışarı bağımlı çalışmadığımızdan dolayı, sadece kendi içimizde organize olarak başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz.

Yapacağımız Düğün Salonu Model Seçeneklerimiz

düğün salonu tasarım-16
Model 2
düğün-salonu-projeleri-8
Model 3

Yapacak İşler ve Götürü Fiyat Teklifi

Anahtar teslim düğün salonu tadilat ve dekorasyon işlerine ait olan yapılacak iş ve fiyat teklif metnidir. Aşağıda yüklenici taşeron firmanın yapmayı taahhüt ettiği işler listelenmiştir. Tüm çalışmalar, uygulamalar, işçilikler, imalatlar, malzemeler, nakliye, hamaliye, hafriyat, iş güvenlik kaideleri, sgk primleri, iaşe, ulaşım giderleri, arıza ve aksaklıklar ile konaklama giderleri teşeron firmaya ait olup, iş verenden ilave ücret talep edilemez.

1-) Hafriyat / Kırım / Atım

Çalışmalara başlamadan önce, esnasında ve sonrasında tasarıma uygun olarak tüm kırım, söküm ve yıkımların yapılarak hafriyatların belediyenin izin verdiği çöp alanlarına atılması, temizlenmesi.

2-) Havalandırma

Projesine uygun olarak tüm havalandırma tavan kanallarının montajları ve kanal/boru izolasyonlarının eksiksiz yapılması. Pflex borulama, Animostat, Box kutusu, Zıvanalar, 16.000′ lik filtreli ısı geri kazanım cihazı, 2 adet panjur ve ortalama 25 adet menfezin teknik kurallara göre yapılarak tüm havalandırma sisteminin sorunsuz halde çalışır olarak teslim edilmesi. Havalandırma projesi taşeron firma tarafından çizilecek, imalatı yapılacak ve çalışır hale getirilecektir.

3-) Elektrik Tesisat

Salon modeline uygun olarak elektrik projesi yüklenici taşeron firma tarafından çizilecektir. Çizilecek projeye uygun olarak tüm tavan, duvar ve zemin elektrik borulama, kablolama, ana enerji hat bağlantıları, panolar, sigortalar, tüm elektrik priz, düğme ve anahtarların projesine uygun eksiksiz olarak yapılarak tüm elektrik tesisatın çalışır halde teslim edilmesi. Ses sistemleri, aydınlatmalar, klima sistemleri ve havalandırma sistemleri için tüm alt ve üst elektrik tesisat işlerinin eksiksiz yapılması ve iş sonunda çalıştırılması. Düğün salonu modeline uygun olarak tavan ve duvar dekorasyon imalatlarının yapılmasından sonra tüm led, spot ve diğer aydınlatma sistemlerinin çalışır halde teslim edilmesi. Kullanılacak olan tüm kablolar Öznur marka, led ve spotlar ise Cata marka olacaktır. Tüm sigortalar Siemens marka kullanılacaktır. Tüm düğme, priz ve anahtarlar Viko marka modele uygun renklerde ve sayıda kullanılacaktır.

4-) Asma Tavan İmalatı

İş veren tarafından beğenilecek olan düğün salonu modeline uygun olarak asma tavan kargasının (alüminyum kargas) yapılması. Beyaz alçıpan ile tüm asma tavanların düğün salonu model projesine uygun şekilde kaplanması. Alçı sıvalarının yapılması, köşebentlerin takılması, varsa kartonpiyer / sövelerinin yapılması. Boyasının projesine ve modeline uygun şekilde yapılması ve varsa varak işçiliklerinin eksiksiz yapılması.

5-) Duvar Süslemeleri / Kaplamaları

İş veren tarafından beğenilecek olan modele uygun olarak tüm duvar pencere etraflarının uygun malzeme ile dekore edilmesi ve boyanması. Duvarlarda duvar kağıdı veya boya badana uygulamalarının eksiksiz yapılması. Ana giriş kapısı, ara hol giriş kapısına iş veren tarafından beğenilecek olan lüks kemerli kapı girişlerinin yapılması ve tüm aydınlatma, boya, varak vb işçiliklerinin yapılması. Sandalye arkalık ölçülerine göre dayama bordürlerinin tüm duvarlara montajının yapılması.

6-) Kolon Kaplamalar

İş verenin beğeneceği kolon kaplama uygulamasının eksiksiz olarak tüm kolonlara yapılması. Seçime göre poliüretan, Cnc, gergi, söve veya ahşap mobilya kaplanması. Ses izolasyonlarının yapılması.

7-) Sahne – Pist Aydınlatma

Düğün salonu dekorasyon modeline ve projesine uygun olarak sahne / Pist dekorasyonunun ayrıca yapılması, sahne aydınlatma sistemlerinin takılıp eksiksiz olarak çalıştırılması. Sahne aydınlatma sistemleri olarak DCA marka malzemeleri kullanılacaktır.

😎 Ses Sistemleri

Ambians ve akustik ayarlamalarına göre sahne ve tavan ses sistemleri yapılarak çalışır hale getirilecektir. Kullanılacak marka ve ürünler
Mackie Thump12A Büyük Canlı Performans kullanılacaktır.

9-) Zemin Döşemeleri

Tüm koridorlar, girişler, ana salon, sahne, tuvalet ve lavabolar Çanakkale marka seramik döşenecektir.Tüm renkler, modeller ve seramik/fayans ölçüleri iş veren tarafından seçilecektir. Zeminlere iş verenin seçimine göre isterse seramik veya granit yerine duvardan duvara halıflex malzemesiin istenilen renk ve modelde döşemesinin tamamlanması.

10-) Perdeler

Tüm ana salon, varsa koridor, müdüriyet, gelin damat odası pencerelerinin içten akustik düzen sağlayıcı ve düğün salonu modeline uygun renkte kalın perde ve tüllerin eksiksiz olarak yapılması, kornişlerinin takılması ve montajının tamamlanması.

11-) Sıhhi Tesisat

Projesine uygun olarak düğün salonu iç ve dış pis su gider bağlantılarının, giderlerinin, süzgeçlerinin ve ana şebeke bağlantılarının yapılması. Temiz su hatlarının çekilmesi. Sıcak ve soğuk bağlantılarının düğün salonu projesine uygun şekilde yapılması. Mutfak, banyo, lavabolar, tuvaletler gibi tüm salona dahil olan karargah hizmet bölümlerinde bulunan lavaboların, klozetlerin, psivuarların, eviyelerin, çeşme, musluk, vana, batarya ve flexlerin tam ve eksiksiz halde yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

12-) Mobilya

Müdüriyet, gelin odası, tuvaletler, lavabolar, hizmet odaları, ana giriş kapısı, salon giriş kapısı, mutfak kapısı ve diğer salon projesine dahil olan tüm kapıların mobilya lake boya kapı olarak yapılması. Tüm kulp, menteşe, kilit ve kollarının eksiksiz halde yapılması ve çalışır halde teslim edilmesi. Uygun görülecek mekana yeterli ölçüde 1 adet vestiyerin yapılması. 60 adet 6 sandalyelik yuvarlak ve iş veren tarafından beğenilecek mobilya masa ve sandalyelerin imalatının yapılması, salona nakliyesi. Perde modeline uygun olarak masa örtülerinin 1 takım olacak şekilde yapılması.

13-) Gelin Damat Koltuğu

düğün salonu gelin koltukları
Gelin Koltuğu

Ölçüsüne uygun olarak 4 sütunlu 1 koltuklu gelin damat koltuğunun üstteki modelde montajının yapılarak aydınlatma sistemlerinin yapılması.

İŞİN SÜRESİ……………….:
İŞİN FİYATI………………..:
İŞİN ÖDEMESİ……………:
BAŞLANGIÇ TARİH……:
BİTİŞ TARİHİ……………..:

Dekor Delisi olarak düğün salonu dekorasyonları konusunda 25 yıldır hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bu sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bir düğün salonunda yapılacak ortalama işler hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bu işimiz için vermiş olduğumuz düğün salonu dekorasyon ön teklif formumuzu paylaşarak, konu ile alakalı araştırma yapan kişilere faydamız olsun istedik.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek, düğün salonları hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz.

düğün salonu dekor işleri, düğün salonu tadilat şirketleri, düğün salonu yaptırmak istiyorum, düğün salonu dekorasyon işimize ait bilgiler,düğün salonu dekorasyonu,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.