Düğün salonu tasarım

Düğün salonu projemiz

Düğün Salonu Projemiz – 2018 moda düğün salonu tasarımları

2018 Şubat ayının hemen başında yaptığımız yeni iş anlaşmamız olan Düğün Salonu Projemiz için tüm hazırlıklarımıza hızla devam ediyoruz. Değerli müşterimiz Aydın beye, yeni açacağı düğün salonu dekorasyonu için bizlere olan güveninden dolayı teşekkür ediyoruz.

Düğün salonu projemiz içerisinde var olan tüm çalışmaları, malzemeleri ve görselleri sayfamızın devamında detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat çalışmalarımızın bazılarını sitemizde yayınlamaktaki amacımız hem siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizin hakkımızda bilgi sahibi olmalarını sağlamak, hem de düğün salonu açmak veya tadilata sokmak isteyen kişileri konuyla alakalı farklı bilgilere ve alternatiflere ulaştırarak yardımcı olabilmektir. Düğün salonu projemiz olan bu sayfamızı sonuna kadar okuduğunuzda merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşacağınızı düşünüyoruz.

Yeni düğün salonu projemiz

Aşağıda detaylı bilgiler ve resimlerle yeni düğün salonu projemiz ve anlaşmamıza dair açıklamalarımızı inceleyebilirsiniz. Anahtar teslim olmak üzere anlaşma yaptığımız düğün salonu dekorasyonları işimiz için gerekli olan tüm malzeme, ekip ve ekipmanlarımızı düzenleme planlama çalışmalarımızı hızla yürütmekteyiz. Bir çok tadilat ve dekorasyon uygulama, malzeme, ekip ve ekipmanın aksaklık çıkmadan birbirleri ile planlı bir şekilde çalışmalarını ve başarılı dekorasyon işleri ortaya çıkarmalarını sağlamak tecrübe ve iş disiplini gerektiren en önemli işlerden bir tanesidir. Bir işi yapmak kadar, o işi planlamak ve hatasız yürütmekte ayrı bir ekip çalışması gerektirmektedir.

Değerli müşterimiz Aydın bey ile anlaşmaya vararak sözleşmesini imzaladığımız düğün salonu modelimiz aşağıdaki görseldir. Bu modeli inceleyerek, 750 metre karelik bir mekana nasıl uygulayacağımız konusundaki çalışma şekillerimizi, tasarımlarımızı, iş teslim süremizi ve işin maliyetini sizlerle paylaşacağız.

Düğün salonu projemiz ve uygulayacağımız model

Düğün salonu tasarım

Bu model 600 metre karelik bir mekana uygulanmış olan led tavan çalışmalarını daha da görselleştirmek için motifli bordür çıtalarımızla led alınlarına komple kaplama yaptığımız ve altın varak çalışması ile zenginlik kattığımız modern bir düğün salonu dekorasyon çalışmalarımızdan bir tanesidir. Tavan ve duvarlarda tamamen beyaz ve altın yaldız renklerinin kullanılmasıyla mekan daha geniş ve ferah bir izlenim kazanmıştır. Kolon ve kirişlerde yapmış olduğumuz ledli selçuklu örgü ahşap kaplamalar yine tamamen beyaz renkte olup tavan ve duvarlarla uyum içerisindedir. Duvarlarda alçıpan nişleri farklı ölçülerde yaparak, kalan ana duvar yüzeylerinde yine altın varak rengine en uygun modern duvar kağıtlarını kullandık. Tüm aydınlatmalar için gün ışığı rengini kullanarak, daha otantik ve zengin bir görüntü elde ettik. Zemin döşemeleri olarak parlak beyaz 60×60 granit kullanarak, ışık sirkülasyonu yarattık. Bunu yapmamızdaki amaç ise, tavandan yere vuran ışığın parlak zemine çarparak yerden de tavan yansıması ve daha şık ve aydınlık bir ortam yarattık. Kullanılan tüm perdeler, masa örtüleri, koridor halıları, tabak ve aksesuarlar komple beyaz renktedir. Beyaz renk, temizlik ve düzenin simgesidir.

Düğün salonu projemizi uygulayacağımız eski mekan

Mekanda bulunan oval kirişleri bizler kare kirişlere çevirerek hem ses yalıtımını daha iyi sağlayacağız, hemde selçuklu örgü panellerimizi sorunsuz olarak monte edebileceğiz. Çünkü ses izolasyonu için en önemli önlem kirişleri yalıtım almaktır. Ses yayılmasına en müsait yapılar kolon ve kirişlerdir. Havalandırma ve klima alt yapısı hariç olarak anlaştığımız müşterimiz biz çalışmalara başlamadan önce bu işleri yaptırmış ve bizim rahat çalışmamıza olanak sağlamıştır.

Yapacağımız model ile şimdiki mekan yükseklikleri arasında 23 cm farklılık var. Yeni mekan daha alçak. Buna paralel olarak aynı modeli uygulayabilemiz için asma tavan uygulamalarımızı 20 cm daha küçük ölçeklerde yaparak, mekanın basık olmasını ortadan kaldıracağız.

Zeminler şaplı durumdadır. Tüm bu zeminlere akıllı şap uygulaması yaparak düz ve pürüzsüz bir zemin oluşturacağız. Onun üzerine ise 60×60 ebatlarında beyaz parlak granit döşeyeceğiz.

Resmin bizden taraf olan sırt bölgesindeki uygun alana, wc’ler, servis alanı ve lavaboları yapacagız. Toplamda 7 ayrı oda bölmesi oluşturarak gerekli olan tüm elektrik tesisat, pis su ve temiz su gider, borulama ve akıtma tesisatlarını eksiksiz döşeyeceğiz. Tüm duvar ve zeminlerine seramik fayans döşemelerini yapacağız. Klozetler, lavabolar, banyo dolapları, çeşme ve musluklar ile asma tavanlarını yaparak hepsini çalışır ve şık bir şekilde teslim edeceğiz.

Cam ve pencerelerin ölçülerine uygun şık ve modern beyaz renkte yeni osmanlı model salon perdeleri imalatına başlattık bile. Altın yaldız renginde tüller ile de mekana ayrı bir tarz ve kalite katacağız iş sonunda. Tüm ses sistemleri müşterimiz tarafından yapılacak. Akustik ayarlarına katkıda bulunacak olan ve ses dağılımına yardımcı olacak şekilde asma tavan ters havuzlarının yerini onlara göre ayarladık. Sahne ve pist olarak kullanılacak yere ortalı olacak şekilde ayrı tasarımda oval bir asma tavan modelini uygulayacağız. Düğün salonu tasarım

Bittiğinde bu modelimizin bir benzeri oluşacak. İş tesliminden sonra bu sayfamızı tekrar güncelleyerek son halini sizlerle paylaşacağız. Hemen hemen aynı görsel oluşacak. Gelin damat masası henüz beğenilmedi. Sahne aydınlatma sistemleri de hala seçilmedi. Bittiğinde daha detaylı görseller ve bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni düğün salonu projemiz ve anahtar teslim tasarım ve uygulamamızın maliyeti: 525.000 TL’ dir.

Düğün salonu anahtar teslim süremiz: 120 iş günüdür.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek düğün salonu dekorasyonları hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz;

Düğün Salonu Dekorasyonları

Düğün salonu giriş kapıları

Düğün salonu nasıl yapılır

Nişan ve düğün salonları


düğün salonu projelerimiz, düğün salonu çalışmamız, düğün salon proje, düğün salonu tasarımları ve projeleri

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.