düğün salonu dekor 4

Anahtar Teslim Düğün Salonu

Anahtar Teslim Düğün Salonu – ALAN İNŞAAT DEKORASYON

Almanya Köln’de 1000 m2’lik bir düğün salonu iç ve dış anahtar teslim inşaat işi için bizimle internet üzerinden iletişime geçerek fiyat teklifi isteyen değerli müşterimiz Harun beye teşekkür ediyoruz.

Anahtar teslim düğün salonu hakkında internet üzerinde araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olacağını düşündüğümüz anahtar teslim düğün salonu iş ve fiyat teklifimizi bu sayfamızda yayınlamayı uygun gördük. Aşağıda yapılacak işler ve birim fiyatlarını inceleyeceğinz teklifimiz hakkında daha detaylı bilgiler için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Anahtar Teslim Düğün Salonu

Düğün sezonunun bitmesine çok az bir zaman kaldığı bu günlerde, tadilat ve dekorasyon işlerine girmek isteyen değerli mekan işletmecileri hızlı bir şekilde araştırmalarına başlamış bulunmaktadırlar. Bu sebepten dolayı internet üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda ulaşabildikleri bizim gibi tecrübeli anahtar teslim düğün salonu dekorasyon ve tadilat firmaları ile iletişime geçmektedirler. Bu sayfamızda, bu ve buna benzer araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olacağına inandığımız iş ve fiyat bilgilerini paylaşmak istiyoruz.


Anahtar Teslim Düğün Salonu İş ve Fiyat Teklifimiz

Almanya/Köln/………………………/ adresinde bulunan iş yeri binasının anahtar teslim olmak üzere komple (malzeme + işçilik) taahhüt, yapılacak işler ve birim fiyat teklifidir.

TAAHHÜT: Tüm ekip, ekipman, el takımları, iş makineleri ve aparatları, tasarımlara uygun olarak her türlü malzeme imalatı ve temini, konaklama, yeme-içme- iaşe, işçi yevmiye ve maaşları yüklenici (taşeron) firmaya aittir. Çalışmaları öncesinde, esnasında ve garanti süresi dolana kadar ki tüm aksaklık, arıza, hasar ve kusurlardan tamamen yüklenici firma sorumludur. Taşeron firma belirtilen tüm işler için belirlenen tarihlerde işe başlamayı ve teslim etmeyi taahhüt eder. Her türlü sebepten dolayı kaynaklanacak olan gecikmelerden dolayı iş verenin tüm zararını yüklenici firma üstlenmeyi taahhüt eder.

İŞİN ADI: Anahtar Teslim Düğün Salonu Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Y A P I L A C A K  İ Ş L E R

1-) Tavan ve duvarlarda yapılı bulunan tüm eski malzemelerin, tesisatların ve fazlalıklarının kırılması, sökülmesi, hafriyatlarının toplanması ve atılması.

2-) İş veren tarafından istenilen (Ek 1’de) düğün salonu projesinin bire bir olarak yapılması.

3-) Tüm havalandırma borulamalarının yapılması, motorlarının takılması, bacalarının yapılması, menfez ve kapaklarının takılması, elektrik tesisatlarının çekilerek çalışır halde tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi.

4-) Klima sistem, borulama ve elektrik tesisatlarının çekilerek çalışır duruma getirilmesi. (Klimalar iş veren tarafından alınacaktır)

5-) Tüm elektrik tesisatının projesine uygun olarak döşenmesi, şantiye panosunun yapılması, ana enerji hattının ana panoya bağlantısı, tüm elektrik sigortalar, prizler, anahtar ve düğmeler, led aydınlatmalar, spot aydınlatmalar, karargah (mutfak, banyo, wc, mescit, bebek odası, servis odası, koridorlar, dış aydınlatmalar, giriş aydınlatmalar, varsa çevre aydınlatmalar) tam ve eksiksiz olarak döşenecek, yapılacak ve çalışır halde teslim edilecek.

6-) İş veren tarafından beğenilen ve istenilen (Ek 1)’deki düğün salonu projesine uygun olarak tüm havalandırma sistemi bittikten sonra asma tavan çalışmalarının yapılması.

7-) Yapılan asma tavan modellerinin elektrik tesisat ve ses sistemi borulama ve kablolamalarının yapılması. Yapılan alçıpan asma tavanların komple derz bantlarının çekilmesi. Derz alçılarının çekilmesi ve alçı sıvalarının en az iki kat olmak üzere çekilerek tüm yüzeylerin yapılacak uygulama malzemelerine hazır hale getirilmesi.

😎 Tüm tavan boya badana, duvar kağıt kaplama ve süsleme işlerinin bitmesinin ardından led aydınlatmalarının, spot aydınlatmalarının, sahne aydınlatma sistemlerinin, ses sistemleri ve hoparlörlerinin takılması, havalandırma kapakları ve menfezlerinin montajlarının yapılması, sahne ve salon elektrikli aksesuarlarının tavanlara eksiksiz olarak takılması ve hepsinin tam ve eksiksiz olarak çalışır halde teslim edilmesi.

9-) Tüm duvarlara belirlenen duvar süsleme malzemelerinin, alçı sıvalarının, astarlarının vurulması, duvar kağıtlarının projeye uygun olarak yapılması.

10-) Tüm banyo, wc ve mutfak ıslak zeminleri ile istenilen tüm duvarlara beğenilen ve iş veren tarafından seçilen modelde ve ölçülerde fayans-seramiklerin yapılması.

11-) Koridor ve ana giriş tavan ve duvarlarının iş verenin beğendiği ve istediği model ve tasarımlarda dekorasyonlarının tam ve eksiksiz olarak yapılması.

12-) Tüm mutfak, banyo, wc ve karargah odaları tavanlarına metal asma tavanlarının (60×60 Clip-in) yapılması ve aydınlatma sistemlerinin döşenerek çalışır halde teslim edilmesi.

13-) Tüm salon iç kapılarının mobilya kapı olarak iş veren tarafından beğenilecek olan model ve renklerde imal edilmesi ve montajlarının yapılması.

14-) Tüm banyo ve wc lere projesine uygun olarak banyo dolapları, lavabolar, bataryalar, vitrifiyeler, aynalar, klozetler, pisuvarlar, ana vanalar, çeşme ve muslukların eksiksiz olarak yapılması.

15-) Mutfak ve servis odalarına belirlenen ve projesine uygun olarak mutfak dolapları ve tezgahlarının eksiksiz olarak imal edilerek montajlarının yapılması.

16-) Mutfak, banyo, wc, servis odaları, lavabolar gibi projede var olan tüm mekanların, projeye uygun olarak her türlü su tesisatlarının eksiksiz olarak çekilerek vitrifiyelerinin montajlarının yapılması.

17-) Düğün salonu ana girişine belirlenecek olan sütun kemerli giriş kapısının yapılması ve aydınlatma sistemlerinin yapılması.

Ş A R T L A R: Projeye uygun olarak yapılacak olan her türlü  çalışma, kullanılacak olan her türlü malzemeler iş verenin onayı sonrası uygulanacak ve imal edilecektir. İş verenin onayının alınmadığı hiç bir imalat, malzeme veya çalışma yapılmayacaktır. İş / Çalışma esnasında doğabilecek her türlü aksaklık, arıza ve kusurlar için iş verenden ekstra ücret talep edilmeyecektir. Gerekli olan ekipman ve imalat ile malzemelerin hamaliyesi, ameliyesi, nakliyesi ve iaşeleri tamamen taşeron firmaya aittir. Çalışacak olan ekip, usta veya ekiplerin yol masrafları, geliş ve gidişleri iş verene aittir.

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 

BİTİŞ TARİHİ:

İŞİN FİYATI: 800.000.- TL (Sekizyüzbin Türk Lirası)

İŞİN ÖDEMESİ: 

EK 1 (Örnek Model)

düğün salonu dizayn1

ALAN İNŞAAT DEKORASYON
Cüneyt ALAN
Adres: İlkadım mah. Rağbet sokak. No:2/8
           ÇANKAYA / ANKARA
GSM: (+90) 532 654 35 80
OFİS: (+90) 312 480 10 02
FAKS: (+90) 312 480 10 02
TC no: ……………………………


DÜĞÜN SALONU İNŞAATI FİYAT TEKLİFİ

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz anahtar teslim düğün salonu iş ve fiyat teklifimiz günceldir. Alınmamış sadece teklifi vermiş olduğumuz teklif metnidir. Düğün salonu dekorasyonları konusunda daha fazla bilgilenmenizi istiyoruz. Umarız faydalı olabilmişizdir.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek anahtar teslim düğün salonu fiyatları ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Düğün salonu dekorasyonları

Düğün salonu çalışmamız

Düğün salonu giriş kapıları

Düğün salonu nasıl yapılır

Nişan ve düğün salonları


düğün salonu fiyatları, anahtar teslim düğün salonu firmaları, düğün salonu yapmak istiyorum, komple düğün salonu yapım maliyetleri, düğün salonu yapsam ne kadara malolur