tavan duvar motifleri

Tavan motifleri

Tavan motifleri – 2017 moda tavan ve duvar motifleri.

Tavan motifleri. Alçı tavan dekorları. Dekoratif ev motifleri. Varak işlemeli tavan motifleri. Tavan motiflerinde yapılan büyük hatalar.

Tavan motifleri – Ankara ve yakın çevresinde 30 yıldır tavan ve duvar motifleri konusunda hizmetlerimize devam ediyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak tavan ve duvar motiflerimiz hakkında geniş bilgi ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

tavan duvar motifleri
tavan duvar motifleri

Alçı tavan motifleri

Tavan ve duvar dekorasyonlarında hemen hemen her türlü motif çalışmalarında kullanılan başlıca malzeme türü alçıdır. Alçı malzemesi dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır. Her türlü süsleme ve dekorasyon işlerinde büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan, ekonomik, dekoratif ve pratik bir malzemesidir. İşlenmesi, montajı, fiyatı ve ürün yelpazesi bakımından büyük kolaylıklar sağlayan alçı malzemesi ile tavanlarınızda kartonpiyerler, asma tavanlar, kubbeler, alçı çıtalar, motif ve süslemeler, sıvalar ve hayal ettiğiniz hemen her türlü dekorasyon çalışmalarını yapmanız mümkündür. Ayrıca alçı süsleme ve motiflerinde rahatlıkla yüzeysel varak işlemeleri ve her türlü boya çalışması yapılabilir. Sentetik veya su bazlı her türlü boyaları uygulayabilme kolaylığına sahiptir. Alçı süsleme ve dekorasyon malzemeleri ile muhteşem tavan ve duvar motifleri elde edebilirsiniz.

tavan dekorasyon motifleri
tavan dekorasyon motifleri

Dekoratif tavan motifleri

Plastik tavanlar, metal tavanlar ve ahşap tavan dekorasyonlarından daha fazla model ve tasarım yelpazesi sunan çalışmaların başında alçı tavan modelleri gelmektedir. Dekoratif tavan motifleri arasında sık kullanılan çalışmaların başında varak işlemeli tavanlar gelmektedir. Gerek işçilik bakımından, gerekse maliyet bakımından dekoratif tavan uygulamaları tüm mekana değer ve kalite katmaktadır.

tavan motifleri

Varak işlemeli tavan motifleri

Varak işlemelerinde işinin uzmanı gerçek varak ustası bulmak günümüzde çok zordur. Bizler Alan Dekorasyon ekibi olarak varak çalışmalarında profesyonel hizmetler vermeye devam ediyoruz. Eski Osmanlı motiflerini ve varak çalışmalarını evlerimizin ve iş yerlerimizin tavanlarında kullanmak ağır, kaliteli ve dolgun bir dekorasyon ve zenginlik kazandırmaktadır. Her türlü varak çalışmaları için bizlerle iletişime geçebilir ve bizlerle çalışabilirsiniz.

tavan motif modelleri
tavan motif modelleri

Dekorasyon hizmetlerimiz ve diğer tadilat konularında merak ettikleriniz için sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Dekorasyon


tavan ve duvar motifleri, tavan dekor motifleri, tavan dekorasyon ve tasarımları, tavaların motifleri, tavan motif modelleri, tavan süsleri nasıl yapılır, tavan motif resimleri, tavan süsleme resimleri

Related Posts

lambader-modelleri

Aydınlatma Nasıl Seçilir

Hangi Oda da Ne Tür Aydınlatma Kullanmalıyız? Aydınlatmanın Sağlığınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz? Aydınlatma nasıl seçilir?Devamını oku

alçıpan-asma-tavan-ve-kartonpiyer-fiyat-teklifi

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Fiyat Teklifi

Güncel olarak 3 katlı bir işyeri için sunmuş olduğumuz alçıpan asma tavan ve kartonpiyer fiyatDevamını oku

Dekorasyonda alçıpan kolaylığı

Dekorasyonda Alçıpan Kolaylığı

İç dekorasyonda alçıpan uygulamaları sınır tanımıyor. Dekorasyonda alçıpan kolaylığı saymakla bitmez. Bölme duvarlar, asma tavanlar,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0