Villa tadilat maliyeti

Villa Dekorasyon Çalışması

Villa Dekorasyon Çalışması – Ankara İncek’te Villa Tadilat İşimiz

Ankara İncek’ te yapmış olduğumuz villa dekorasyon çalışmamıza ait detaylı bilgi ve görsellerin bulunduğu sayfamızdasınız. Villa dekorasyonu nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir ve villa tadilat fiyatları hakkında geniş bilgilere bu sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Villa Dekorasyon Çalışması – Geçen yıl yapmış olduğumuz bir villa dekorasyon işimize ait görselleri, değerli müşterimiz olan Gürkan beyden izin alarak aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen resimler çekerek sayfamızda yayınlamak istedik. Bizlere göstermiş olduğu anlayıştan ve dostluktan ötürü kendisine teşekkür ediyoruz. Sayfamızda villa dekorasyon çalışmasında neler yaptık, neleri değiştirdik, nelere dikkat ettik ve toplam villa tadilat maliyeti ne kadar oldu bu konulara değineceğiz.

Alan dekorasyon ev dekor çalışmaları
Alan dekorasyon ev dekor çalışmaları

Villa Dekorasyon Çalışması

Alt kat giriş hol antre alçı tamirat, elektrik tesisat yenileme, mobilya kapı çatlak ve macun tamiratları, tavan ve duvar boya badana işleri ile yer döşeme sistre ve cila çalışmalarımızı geçen yıl yapmıştık. Hâlâ ilk gün kadar temiz ve kaliteli duruyor.

Villa yenileme ve dizayn çalışması
Villa yenileme ve dizayn çalışması

Üst kat giriş holleri tavan ve duvar tadilatları ve boya badanaları yapıldı. Sonrasında tüm kapılar özel su bazlı mobilya boyalarıyla beyaza boyandı. Tavan dekorasyonu olarak yıllar önce yapılmış olan motifli tavan alçı çıtalarını altın varak ile süslendi. En son olarak ta yer döşeme parke tamiratları yapılarak cam cila ile boyadık.

İncek'te villa iç dekorasyon işimiz
İncek’te villa iç dekorasyon işimiz

Ebeveyn Banyosu Yenileme

Villa tadilat ve tamirat işleri
Villa tadilat ve tamirat işleri

Eski tip yarım boy duvar ahşap lambri kaplama üzeri 10×10 ölçülerinde beyaz kalebodur olan zeminleri temizleyip tüm fayansları söktük. Sökülen fayansların yerine alçı çektik ve silinebilir suya dayanıklı vinil duvar kağıtlarını yaptık. Eski klozet, lavabo ve küveti hiç bozmadık. Tavan ve zeminlerinde genel bakımlarını yaptık ve ortaya modern ve şık bir banyo dekorasyon çalışması çıkardık .

Yatak Odası Tadilat Çalışması

Villa restorasyon çalışmaları
Villa restorasyon çalışmaları

Yatak odasında bulunan eskiden yapılmış olan tüm ahşap aksamlar, dolaplar ve lambriler macun yoklamaları yapıldıktan sonra, uygun boya malzemeleri ile komple beyaza boyandı ve verniklendi. Ytak başı duvarına beğenilen petek desenli duvar kağıdı yapıldı. Yer döşeme parkeleri cam cila ile cilalandı ve tamiratları yapıldı. Görünen duvar yüzeyle kesekağıdı rengine, tavanlar ise yine beyaza boyanarak yatak odası dekorasyon çalışmamızı da tamamladık.

Oturma Odası Dekorasyon Çalışması

Ankara İncekte villa dekorasyon çalışması
Ankara İncek’te villa dekorasyon çalışması

Oturma odası komple tavan ve duvarlarındaki alçı ve sıva tamiratlarını yaptıktan sonra, istenilen renklerde boya badanasını yaptık. Yer döşemeleri olan kilit parkelerin de sistre cilasını yaparak bu işimizi de tamamladık.

Villa Kat Holü ve Merdivenbaşı Dekorasyonu

Kat holü ve merdiven başındaki alçı tamirat ve boya işlerimizi de eksiksiz olarak tamamladık. Parkeleri cam cila ile vernikleyerek ilk günkü gibi yeni hale getirdik. Duvarlar ve tavan çıtası ile kartonpiyer aralarını açık mavi renkle boyayarak mekanlara genişlik ve ferahlık kazandırdık.

Giriş Hol ve Antre Boya Badana ve Tamiratları

Villa dekorasyon ve yenileme işlerimiz
Villa dekorasyon ve yenileme işlerimiz

Çalışma Odası Dekorasyonu

Salon ve oturma odası boya badana işleri
Salon ve oturma odası boya badana işleri

Çalışma odası dekorasyon çalışmamızda duvar kaplamaları olan ahşapların yine tamiratlarını yaparak özel boyası ile beyaza boyadık. Duvarları ise gri tonuyla boyayarak eski laminat pareleri cam cilası ile vernikledik.

Mutfak ve Balkonu Birleştirmek

Mutfağı balkona katmak ve birleştirmek
Mutfağı balkona katmak ve birleştirmek

Mutfak balkonunun balkon birleşim duvarını yıktık ve aradaki PVC kapısını söktük. Balkon kısmına pimapen marka pvc pencere sistemi yaparak balkonu mutfağa kattık mutfağı daha kullanışlı ve büyük bir hale getirdik.

Koridor ve kat holü italyan boya uygulaması

İtalyan boya uygulaması
İtalyan boya uygulaması

Ana giriş alt kat koridorunun tüm ahşap kapılarını beyaza boyadık. Tavan ve duvarlarda ki tüm tamiratları yaptıktan sonra italyan boya (Dekoratif) boya ile farklı bir uygulama yaptık.

Yatak Odası Tadilat ve Dekorasyon Çalışmamız

İki katlı villa tadilat ve dekorasyon işleri
İki katlı villa tadilat ve dekorasyon işleri

Yatak odasının tüm duvarlarını beyaza, tavanını ise açık gri renge boyararak farklı bir tarz oluşturduk. Yerlere ise yeni laminat parke döşedik.

Villa Salon Tadilatı

Villa tadilat maliyeti
Villa tadilat maliyeti

Salon ve alt kat giriş holünün bir bölümüne yeni laminat parke döşedik. Tüm tavanları beyaza, duvarları ise çok açık bir gri tonu ile boyadık.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edin;

Villa Dekorasyonları

Çayyolu villa tadilatı

Villa Dekorasyonları

Dekoratif boya


villa dekor çalışmaları, villa tadilat fiyatları ve maliyet, villa nasıl dekore edilir, ankara incek villa dekorayon çalışması, villa tadilatı nasıl yapılır, villanın iç dekorasyonu, villa dekore ederken dikkat edilecekler, villa tasarım ve uygulamaları

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0