Ev Dekorasyon Modelleri

Ev Dekorasyon Modelleri | Ev dekorasyon renkleri

Trend Ev Dekorasyon Uygulamalarında Kullanılan Renkler. Hangi ev dekorasyon modelleri uygulanıyor? Ev dekorasyonunda dikkat etmemiz gerekenler? Ev dekorasyonunda yapılan büyük hatalar nelerdir? Dekorasyon modelleri.

Ev dekorasyon modelleri -Moda ev dekorasyon fikirleri ve modern bir ev dekorasyonu nasıl olmalıdır gibi merak ettiğiniz konulara ilişkin faydalı bir makale okuyup, farklı görseller incelemek istiyorsanız yazımızı mutlaka okuyunuz. Moda tasarımlar, fiyatları ve detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev dekorasyon modelleri sayfamızda aradığınız tüm bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Trend ev dekorasyon renkleri

Bu yılın en moda mekan renkleri ve tasarım modelleri sayfamızın devamındadır. Elbette ki zevkler ve renkler tartışılmaz. Fakat yine de ev dekorasyonların da ortak zevkler ve renklere önem verilmelidir.

Dekorasyonun en önemli uygulama ve seçimlerinden biri olan renk uyumu, her zaman olduğu gibi bu yılda önemini korumaktadır. Gerek iç dekorasyon renkleri, gerekse dış dekorasyon renklerinde doğru ve yerinde seçimler yapmak çok önemlidir. Yaptığınız renk seçimleri ile enerji yüklü ve kaliteli mekanlara sahip olmanız daha kolay olur. Çünkü hayatınızın çoğu zamanını geçirdiğiniz, kendi yaşam alanlarımızı şık göstermenin ilk ve temel çalışmalarından birisidir.

Moda renkler

Bordo, mavi ve yeşil yılın majör renkleri olarak ön plana çıkmaktadır. Gerek yerli dekorasyon yazılı ve görsel yayınları, gerekse yabancı yazılı ve görsel dekorasyon yayınlarını incelediğimizde ön plana çıkan üç ana rengin olduğunu görüyoruz. Pastel renklerin çoğunlukla kullanıldığı ve uygulandığı mekanların giderek yaygınlaştığı ilk göze çarpan şey olduğunu söyleyebiliriz. Çoğunlukla mobilya renk seçimlerinde, duvar kaplama ve dekorasyon aksesuar seçimlerinde yeşil, mavi ve bordo renklerinin çok daha fazla kullanıldığını görüyoruz.

Ev dekorasyonunda nelere dikkat etmeliyiz

Bu önemli konuyu üç ana başlıkta inceleyebiliriz. Bu üç ve en önemli ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken altın kurallara uymalısınız. Muhteşem ve pozitif enerji yüklü yaşam alanlarına kavuşmamız daha kolay ve başarılı sonuçlanacaktır. İşte üç altın kural;

Ev Dekorasyonu:

İster ev dekorasyonlarında olsun, ister farklı mekanların dekorasyonlarında olsun derin bir tecrübenin ve bilginin gerektiği çalışmalar bütünüdür tadilat ve dekorasyon işleri. Hiçte hafife alınmaması gereken çok önemli bir iştir aslında. Bunun en acı tecrübesini yaşayan bir çok ev ve iş yeri sahibine rastlamak mümkündür.

Bir ev dekorasyon çalışmasına başlamaya karar verdiğiniz zaman, ilk yapmanız gereken şey kesinlikle işinin ehli ve her türlü ekipmana sahip olan dekorasyoncudan yardım almak olsun. Bir çok farklı çalışmalar bütününü kapsayan ev dekorasyon uygulamalarında doğal olarak bir birinden farklı bir çok usta, ekip ve ekipmanla da uğraşmak zorunda kalınır. Bu kolay gibi görünen ama aslında işin en zor bölümlerinden bir tanesidir.

Bu zorluğu aşmanın en kolay yolu, bizler gibi bir tadilat ve dekorasyon firmasıyla anlaşmaktır.

Modern Şık ve Kaliteli Ev Dekorasyonları

Modern, şık ve kalite bir ev dekorasyon çalışmasının üç altın kuralından bir tanesi şudur. Farklı dekorasyon fikir ve alternatifleri arasından en doğru seçimi yapmaktır.

Renk seçimlerinde, mobilya seçimlerinde, tüm dekorasyon tasarım ve dizayn seçimleri için düşünün. Bir başkasının gözünden bakmak yerine, kendimiz düzenlemeleri seçmeliyiz. Bu çok önemlidir. Çünkü ev dekorasyonu, kişiyi hem psikolojik olarak, hem maneviyat olarak çok fazla etkiler. Çünkü bunlar günümüz bilimsel gerçeklerindendir. Dolayısıyla dışarıdakiler değil, içeridekiler daha önemlidir daima.

3-) 30 yıllık bir dekorasyoncu olarak, yüzlerce ev ve iş yeri tadilatı yaptık. Çok iyi bildiğimiz ‘insan karakteri ve hayata bakışı’ konusunda en az bir psikolog kadar tecrübe sahibi olduğumuzu biliyoruz. Nasıl mı? 🙂 Bir dekorasyon çalışması için davet edildiğimiz mekanın genel görünüşüne baktığımızda o evde yaşayan kişi veya kişilerin maddi ve manevi özelliklerini hemen çözebiliyoruz.

Gerçekte bir kişi nerede ve nasıl yaşıyorsa, hayat standartları ve genel karakteri bire bir dekorasyon panoramasıyla aynıdır. Aklınıza hemen şöyle bir soru gelebilir; ‘Maddi gücü yoksa?’. Düzen, temizlik ve yaşam alanına verilen önem başka şey, maddi olarak sahip olunan güç bambaşka bir şeydir.

Dolayısıyla, kendi yaşam alanlarımızı ne kadar özenli ve düzenli yapar isek, hayatımızın her alanında bizleri o derece pozitif ve standardı yüksek kararlar almamızı ve bakışımızı değiştirecektir.

Ev dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar

  • Tecrübeli ve işinin uzmanı bir iç mimari dekoratör veya bilir kişiden tavsiyeler ve bilgiler almamak.
  • Kişisel veya aile bireyleri dışında, başka insanların gözünden ev dekorasyon seçimleri yapmak.
  • Yanlış renk seçimleri yaparak dar, boğucu ve huzursuz mekanlar oluşturmak.
  • Küçük mekanlarda büyük mobilyalar kullanmak.
  • Dekorasyon modasını veya trendlerini araştırmadan kararlar vermek.
  • Yanlış dekorasyon malzemelerini kullanarak doğru sonuçlar beklemek.
  • Acemi, iş disiplin ve ahlakından uzak ekip veya ekiplerle çalışmak.
  • Ucuz, hızlı ama kaliteli iş beklemek veya yaptırmaya çalışmak.
  • işi bilene yaptırmamak.

Ev dekorasyon modelleri

Birbirinden şık ve kaliteli 2017 moda ev dekorasyon modelleri için galerimizi inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ev dekorasyon çalışmaları için iletişim numaramızı 7/24 arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ev dekorasyon modellerimiz arasından dilediğiniz modelimizi kendi eviniz veya iş yeriniz için bizlere yaptırabilir ve bizimle anlaşmak için ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bakınız;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ev dekorasyonunda yapılan büyük hatalar, ev dekorasyonu modelleri, ev dekorasyonunda nelere dikkat etmeliyiz, moda renkler, ev dekorasyon renkleri,