Güncel olarak (03.06.2024) başlamış olduğumuz komple ev tadilat ve dekorasyon projemize ait yapım aşamalarımızı bölümler halinde sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle ev tadilatı nasıl yapılır, yapım aşamaları ve komple tadilatında iş sıralaması ve planlamaları nasıl olmalıdır gibi daha bir çok soruya en doğru cevapları bulabileceksiniz.

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları – Ortalama 100 m2 eski bir daireyi tamamen yeniliyoruz. Değerli işverenimizin bize olan güvenine teşekkür ederek, en iyi hizmet ve kaliteyi kendilerine sunacağımızın şimdiden garantisini veriyoruz. Modern, sağlam ve şık bir yaşam alanı oluşturup anahtarı kendilerine en kısa zamanda teslim edeceğiz. Şu anda izlemiş olduğunuz  30 yıllık eski bir daireyi yenilerken iş sıralaması ve planlaması nasıl, neler yapacağız haydi şimdi birlikte inceleyelim.

Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları

Tüm hazırlık, tasarım ve planlamalarımızı yaptık.

Elektrik ve su tesisatını tamamen yenileceğiz.

Banyo ve wc yi komple yenileyerek, wc yi de lüks bir banyo haline getireceğiz.

Mutfağı tamamen değiştirip modern ve şık bir yaşam haline getireceğiz.

Duvarlara alçı sıva yaparak salon, koridor ve mutfağa asma tavan yapacağız.

Tüm zeminlere laminat parke yaparak, mutfak ve koridor zeminlerine granit kaplayacağız.

Balkonlara pvc cam balkon sistemi yaparak panjurlarını takacağız. Tüm elektrik düğme, priz ve sigortaları değiştireceğiz.

Çelik kapı ve tüm daire iç kapılarını yenileyeceğiz.

Dairenin tamamına alçı sıva yaparak asma tavanlarını tamamlayacağız.

Tüm balkonlar, tavanlar ve duvarları tasarımımıza uygun olarak boyayarak projemizi tamamlayacağız.

Bu çalışmaları ve imalatları yaparken sıklıkla videolar çekip web sitemiz ve youtube kanalımızda sizlerle güncel olarak paylaşacağız. Böylelikle sizlerde bir ev tadilat ve dekorasyonu gerçek ve en doğru şekilde nasıl yapılıyor adım adım takip edip öğrenmiş olacaksınız.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Yeni Ev Tadilat Projemize Başlıyoruz

Devam edecek eklemelerimize anlık ulaşabilmek için kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak için web sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları makalemizin sonuna geldik. Bir başka Dekordelisi makalesinde buluşmak dileği ile. SAYGILAR.