Burada merak ettiğiniz, toplamda 14 m2 olan bir tuvalet banyo tadilatının ne kadar sürdüğü sorunuza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca tuvalet banyo tadilatı ne kadar tutar onuda öğrenebilirsiniz. Tüm detayları ile teklif niteliğinde sizlerle paylaştık. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer – Elbette ki dekorasyonun sonu yok. Fakat yapılacak olan genel işler belli başlıdır. Daimi bu tür tadilat işlerini yaptığımızdan dolayı artık ezberledik. 30 yıllık tecrübemizle sizlerinde aşağı yukarı bu tür imalatları yaptıracağınızı tahmin ediyoruz. Şimdi Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer ve neye malolur sorunuza cevapları tek tek verelim. Başlayalım.

Tuvalet Banyo Ölçüleri

Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer

Teklif

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm malzemeler, tasarımlar, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımlarını 3D çizerek işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. Bataryalar ve çanak lavabolar işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır. Bu teklif 1 adet ebeveyn banyosu, 1 adet ana banyo, 1 adet wc ve 1 adet kiler için hazırlanmış olan anahtar teslim tadilat fiyat teklifidir. Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer devam ediyoruz.

YAPILACAK İŞLER

KIRIM – YIKIM – HAFRİYAT İŞLERİ

Ana banyo, ebeveyn banyo, wc, lavabo ve kilerde yapılı bulunan tüm aksesuarların, tesisat malzemelerinin, banyo dolabının, duşakabinin (küvetin), havlupanın (radyatörün), klozetin, varsa tavan kaplamasının, duvar ve zeminlerde yapılı fayansların, alt tesisat pis/temiz su borularının, wc kapı duvarının tamamen yıkılması, kapının sökülmesi. Tüm hafriyatın daireden uzaklaştırılarak, belediyenin belirlediği çöplük alanına ivedi atılması. İş teslimi sonrası kaba temizliğin titizlikle yapılarak çıkacak olan son hafriyatlarında teslimden hemen sonra atılması.

ANA BANYO

Kırım ve hafriyat sonrasında; Tüm alt/üst – soğuk/sıcak su tesisatlarının, yeni banyo tasarımına göre Pvc pprc borular ile yenilenmesi. Duşakabin içine 10×30 krom metal süzgeç, klozet bölgesine 10×10 krom metal krom süzgeç takılması. Yeni banyoya uygun elektrik tesisatların çekilmesi. Tüm elektrik ve su tesisatının testinin yapılması. Fayansları kırılan tüm duvar yüzeylerine mastarlı terazili kara sıva yapılması ve fayans yapmaya uygun hale getirilmesi. Zeminlerin mastarlı ve süzgeç meyilli şap tefsiyelerinin yapılarak İSONEM izolasyonun uygulanması. Çanakkale / Bien / Ege marka fayansların tüm duvarlar ve zemin olmak üzere döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Tüm iç ve dış köşe merkezlere parlak krom renk fayans köşebentlerinin takılması. Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer? Varsa fon metal krom aynalarının takılması. Banyoda kapı arkası bölgesine krom 50×100 ölçülerinde havlupanın takılması. Belirlenen bölgeye 120×80 ölçülerinde 6 mm demperli security cam (krom) alimünyum pervaz teknesiz duşakabinin yapılması. 128 cm iç aksam mdflam kapak aksam balon kapak, çanak lavabolu, aynalı ve led aydınlatmalı yeni banyo dolabının imalat ve montajının yapılması. Banyo giriş sol duvara 0,80 x 2,54 x 0,35 banyo dolabı ile aynı malzemelerden havluluk ve kirli çamaşır dolabının yapılması. Banyoda belirlenen bölgeye Vitra marka iç rezervuarlı gömme klozetin yapılması. 30×30 clip-in metal banyo asma tavanın yapılması. Aydınlatma armatürlerinin (2 adet) takılması ve çalıştırılması. Banyo penceresinin alimünyum menfez olarak ölçüsünde yapılarak takılması. VİKO marka yeni elektrik düğme ve prizlerinin montajlarının yapılması. Banyo kapı eşik mermerinin yenilenmesi. Kapının boyanması. Banyo bataryası, duş bataryası, duş konsolunun takılması.

EBEVEYN BANYO

Kırım ve hafriyat sonrasında; Tüm alt/üst – soğuk/sıcak su tesisatlarının, yeni banyo tasarımına göre Pvc pprc borular ile yenilenmesi. Klozet bölgesine 10×10 krom metal krom süzgeç takılması. Yeni banyoya uygun elektrik tesisatların çekilmesi. Tüm elektrik ve su tesisatının testinin yapılması. Fayansları kırılan tüm duvar yüzeylerine mastarlı terazili kara sıva yapılması ve fayans yapmaya uygun hale getirilmesi. Zeminlerin mastarlı ve süzgeç meyilli şap tefsiyelerinin yapılarak İSONEM izolasyonun uygulanması. Çanakkale / Bien / Ege marka fayansların tüm duvarlar ve zemin olmak üzere döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Tüm iç ve dış köşe merkezlere parlak krom renk fayans köşebentlerinin takılması. Varsa fon metal krom aynalarının takılması. Banyoda kapı arkası bölgesine krom 50×100 ölçülerinde havlupanın takılması. 100 cm iç aksam mdflam kapak aksam balon kapak, çanak lavabolu, aynalı ve led aydınlatmalı yeni banyo dolabının imalat ve montajının yapılması. Banyoda belirlenen bölgeye Vitra marka iç rezervuarlı gömme klozetin yapılması. 30×30 clip-in metal banyo asma tavanın yapılması. Aydınlatma armatürlerinin (2 adet) takılması ve çalıştırılması. Banyo penceresinin alimünyum menfez olarak ölçüsünde yapılarak takılması. VİKO marka yeni elektrik düğme ve prizlerinin montajlarının yapılması. Banyo kapı eşik mermerinin yenilenmesi. Kapının boyanması. Banyo bataryasının takılması.

WC TUVALET

Tuvalet kapı duvarının kapısıyla birlikte yıkılması. 10’luk y-tong tuğla ile 40 cm geriye tekrar örülmesi, ön ve arka cephe sıvalarının yapılması. Yeni amerikan panel kapı imalat ve montajının yapılması ve eşik mermerinin takılması. Kırım ve hafriyat sonrasında; Tüm alt/üst – soğuk/sıcak su tesisatlarının Pvc pprc borular ile yenilenmesi. Hela taşının yenilenmesi. Fayansları kırılan tüm duvar yüzeylerine mastarlı terazili kara sıva yapılması ve fayans yapmaya uygun hale getirilmesi. Zeminlerin mastarlı ve süzgeç meyilli şap tefsiyelerinin yapılarak İSONEM izolasyonun uygulanması. Çanakkale / Bien / Ege marka fayansların tüm duvarlar ve zemin olmak üzere döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Tüm iç ve dış köşe merkezlere parlak krom renk fayans köşebentlerinin takılması. Varsa fon metal krom aynalarının takılması. Uygun ölçülerde iç aksam mdflam kapak aksam balon kapak, çanak lavabolu, aynalı ve led aydınlatmalı yeni wc dolabının imalat ve montajının yapılması. 30×30 clip-in metal banyo asma tavanın yapılması. Aydınlatma armatürlerinin (1 adet) takılması ve çalıştırılması. Wc penceresinin alimünyum menfez olarak ölçüsünde yapılarak takılması. Wc bataryasının ve bas’ın takılması. Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer ve Ne Kadara Malolur? Devam ediyoruz.

LAVABO BÖLÜMÜ

Zemin fayanslarının yenilenmesi. Süpürgeliklerin yapıolması. Tavan ve duvarların alçı sıva tamiratlarının yapılarak silikonlu boya ile boyanması. 0,80 cm banyo dolabı ile aynı malzemelerden lavabo dolabının yapılması. Pis/Temiz su tesisatlarının yenilenmesi. Lavabo bataryasının takılması.

KİLER BÖLÜMÜ

Kiler zemin fayanslarının yenilenmesi. Tüm tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılması ve boyanması. Belirlenen bölgesine çamaşır makinesi için su ve elektrik tesisatlarının çekilmesi. Kapaksız boydan çamaşır makinesi dolabının mdflam malzemeden yapılması. Yine belirlenen bölgeye suntalam iç aksam mdflam dış kapak aksam kiler dolabının yapılması.

TEKLİF TARİHİ: 22.08.2021

TEKLİF BEDELİ: 38.500 TL (KDV Hariç)

ÖDEME ŞEKLİ: Ön ödeme almıyoruz. Kırım hafriyat bittiğinde; 15.000 TL + Fayans ve tesisat işleri bittiğinde; 10.000 TL + İş tesliminde kalan 13.500 TL nakit.

İŞİN SÜRESİ: 20 İş günü

TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ: 3 işgünü.

T E K L İ F İ S U N A N:
Dekordelisi İnş.Mim.Tas.Tic.Ltd.Şti
Adres: Neyzen Tevfik Sokak. No:5/5 MALTEPE
TELEFON: (0850) 495 0 552 – (0532) 654 35 80


Yukarıda ölçüleri ve yaklaşık durumu gösterir kara kalem çizimi inceleyin. Tüm maliyetler ve imalatlar aşağıdaki ölçüler ve çizimlere göre yapılmıştır. Düşünülen ve hedeflenen yeni tasarım kara kalemi belirtildiği gibidir. Sizde kendi tuvalet banyo tadilatı için hesaplamanızı yaparken bu ölçüler üzerinden ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Tutar veya Sürer diye düşünüyorsanız bu cevaplamanız için güzel bir fırsat.

Tuvalet Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer ve Ne Kadara Malolur? Umarız sorunuza detaylı ve faydalı cevaplar bulabilmişsinizdir. Daha fazla bilgi ve görseller için bizimle iletişime 7/25 geçebilirsiniz.

Burada Fırsatlar Var !

  • Banyo tadilatları ve fiyatları

    Banyo Tuvalet Tadilat Fiyatları 2021

    Banyo ve tuvaletinizi yenilemek için teklif almak mı istiyorsunuz? Tüm banyo ve wc tesisatlarını yenilemek, fayanslarını değiştirmek, duşakabini, klozetleri, asma tavanları, dolapları ve bataryaları değiştirmek mi istiyorsunuz? Fiyatları ve tüm detayları incelemek için giriş yapın.

  • 2021 ev tadilat fiyatları

    Ev Tadilat Fiyatları 2021

    Burada evini tadilat yaptırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar var! Bizimle daima kârdasınız. Profesyonellerle çalışın. Ev tadilat fiyatlarımızı tüm detayları ile inceleyin. Ev tadilatında izlenecek adımları, iş günü sürelerini, kullanılacak malzeme ve markaları, trend tasarımları, malzeme işçilik fiyatlarını ve daha fazlasını bizden öğrenin.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Banyo tuvalet tadilatı ne kadar tutar, banyo wc yenileme ne kadar zaman sürer, evimin banyosunu ne kadar sürede yenilerim, banyo yenileme süresi, banyo tadilatı kaç gün, banyo yenileme kaç para,