BİZKİMİZ

2016 yılında 30 yıllık dekorasyon tecrübesi ile Cüneyt Taş tarafından kurulan ve bu zamana kadar mutlu müşteri listesini çoğaltarak ilerleyen Dekordelisi, sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için çok çalışıyor.

30 yıllık tecrübemizle, bünyemizde bulunan temelden çatıya tüm branşlarda ekip ve ekipmanlarımızla, modern tasarımlarımız ve konularında uzman mimarlarımızla daima yanınızdayız. 

dekor delisi logo 13
Hız, Güven, Kalite

BAŞARI HİKÂYEMİZ

İletişim hızı 99%
Hizmet kalitesi 98%
Mutlu müşteri 99%
Ev Tadilatı
0 +
Banyo
0 +
Mutfak
0 +
İnşaat Proje
0 +

KALİTENİN ADRESİ, DEKORDELİSİ

Bugüne kadar birçok ev, villa, ofis, işyeri, kuaför ve düğün salonu, restaurant gibi projelerde tasarım ve uygulama görevlerinde bulunduk. Yeni nesil mimari anlayışı benimseyerek inovatif çözümlerini uygulamaya devam ediyoruz.

Dekordelisi sadece Ankara’damı hizmet veriyor?: *Ankara Çankaya’dan sonra, Antalya Döşemealtı şubemizle de hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm şehirlerde faaliyet gösterip, hizmetlerimizi en iyi ve en ekonomik şekilde sunmanın gayreti içindeyiz.

Süreç nasıl işliyor? Nasıl çalışıyorsunuz?: Her şey iletişim numaralarımızı aramanızla başlıyor. Hızlı bir şekilde keşif hizmetimizi sunarak yerinde ölçülerimizi alıyoruz. Sizlerin tüm isteklerini yerinde dinliyoruz ve tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Farklı alternarifler üretmeniz konusunda sizlere, trend mimari tasarımlar, modeller ve uygulamalar konusunda engin bilgilerimizi iletiyoruz. Tüm ölçülerimizi alıyor ve modellerimizi, malzemeleri ve markaları belirliyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi orada sizlere sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde resmi sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sözleşmemiz içerisinde tüm modeller, renkler ve markaları ayrı ayrı detayları ile birlikte yazıyoruz. Sizleri ofisimizde misafir ederek karşılıklı sözleşmemizi imzalıyoruz. Sonrasında iç mimarımız ile modelleri ve renkleri sizler belirliyorsunuz ve 3D çizimlerimizi hazırlamaya başlıyoruz. Hiç bir imalatı ve uygulamalayı sizin onayınızı almadan yapmıyor ve başlamıyoruz. 3D sunumlarımızla, yapılacak tüm işleri öncesinde bitmiş haliyle görüyorsunuz. Söz verdiğimiz tarihte işimize başlıyor, söz verdiğimiz tarihte işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

TAKSİT VEYA ÖDEME KOLAYLIĞI YAPIYOR MUSUNUZ?: İnşaat ve tadilat paket seçeneklerimizle oldukça ekonomik fiyatlarımızla hizmet sunmaya gayret gösterdik. Bunların yanı sıra 3-6-9-12 taksit imkânı sunuyoruz. Elden senetli olarak ödeyebileceğiniz bir çok hizmetimiz de mevcut. Biz sizler için elimizden geldiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Ödemeler konusunda bilgi verir misiniz?: Dekordelisi olarak, hiçbir projemizde ön ödeme almıyoruz. Sözleşme imzalamamızı müteakip hızlı bir şekilde ön hazırlıklarımızı yapıyor ve tarihimizde işimize başlıyoruz. Hakediş usulü çalışarak, değerli müşterilerimizin huzurlu olmalarını istiyoruz. İş yaptıkça (yapılan işin tutarı kadar) belli aralıklarla ödeme talep ediyoruz. Projenin %25’ini her zaman, eksiksiz olarak iş teslimi sonrasına bırakıyoruz.

Anahtar teslim hizmetiniz neleri kapsıyor?: Tüm tasarımlar ve projeler, takip onay ve ruhsatlandırma aşamaları, nakliye-konaklama-ulaşım-iaşe masrafları,  imalatlar ve malzeme teminleri, tüm malzeme ve işçilikler dahil olmak üzere a’dan z’ye herşey. Eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayacağınız hali hazırda herşeyin yapıldığı imalatların tümünü kapsıyor. 

Fiyat bilgisi veriyor musunuz?: *Web sayfamız içerisinde 2023 güncel malzeme ve işçilik fiyatlarımızı sıklıkla güncellemeye çalışıyoruz. İlgili sayfamızdan takip edebilirsiniz. Fakat piyasanın maliyetleri sürekli etkilemesinden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sizden başkasıyla muhatap oluyor muyuz?: *Hayır. Tek elden tüm imalat ve uygulamaları kendi ekip ve ekipmanlarımızla biz yapıyoruz. Biz, dışarı iş satan diğer firmalardan değiliz. Kendi alt yapımızda bulunan ve kendi branşlarında uzman olan personellerimizle çalışıyoruz. Bizden başkasıyla, her hangi bir konuda arayışa girmenize ihtiyaç bırakmıyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

arrow
İletişime geç

İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için 7/24 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak ilk adımı atın. 0850 495 0552

01

arrow
KEŞİF TALEP ET

Ücretsiz keşif talep ederek, konusunda uzman keşif personelimizden tasarım ve ölçü konularında destek alın.

02

arrow
HIZLI TEKLİF AL

Ekonomik, hızlı ve bütçe dostu fiyat teklifimizi hemen alın. İnşaat ve tadilat kampanyalarımızdan mutlaka faydalanın.

03

KAZANÇLI ÇIK

Maksimum kaliteyi minimum maliyetlerle yaşam alanlarınıza getiriyoruz. %100 başarılı sonuçlara bizimle ulaşın.

04

TANITIM VİDEO