Ekonomik Paket (1)

Ev tadilat fiyatlarımızı ve paket seçeneklerimizi güncelledik. Ekonomik tadilat paket seçeneğimiz bir çok imalat, uygulama ve kaliteli malzemeleri kapsamaktadır. Herkes tadilat yaptırabilsin diye elden taksit imkânı ve ödeme kolaylıkları sunduk. Ücretsiz keşif tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın. Evini ekonomik fiyatlarla tadilat yaptırmak isteyenler için burada bir çok fırsat var!

İMALAT & UYGULAMAFİYAT
Lokal Elektrik – Su Tesisatı6.500 TL
Lokal alçı sıva işleri.2.500 TL
Perdelik kartonpiyer, avize göbekleri.2.750 TL
Tavan ve duvarların DYO marka ile boyanması.7.500 TL
Banyo wc zemin ve duvarlarının fayans üstü fayans yapılması.30.000 TL
Banyo gömme klozet, 90’lık duşakabin, havlupan, menfez yapılması.15.500 TL
Strafor banyo-wc tavan kaplama.5.000 TL
Balon kapak max.8 m2 mutfak dolabı, mermerit tezgah.55.000 TL
Komple AGT laminat parke döşenmesi.32.500 TL
Çelik kapı.8.500 TL
Amerikan panel iç kapılar (7 adet)47.500 TL
Pencere önü denizlik mermerleri.7.000 TL
Vestiyer. (max 4 metre)28.000 TL
TOPLAM228.250 TL

NOT: Fiyatları etkileyecek bir kaç önemli sebebi belirtmek istiyoruz. Sizde tadilat maliyet hesaplaması yaparken bu olumsuz etkileri göz önünde mutlaka bulundurmalısınız.

Keşif yapılmadan verilen tüm fiyatlar yanıltıcı olabilir.
Bataryalar, eviyeler işverene aittir. Montajları ise yükleniciye aittir.
Ortalama 100 m2 (Salon + 3 oda + mutfak + banyo + wc + koridor olarak hesaplanmıştır.
Tadilat fiyatlarımıza KDV dahil edilmemiştir.
İşyeri uzaklığı, çalışma koşulları, ödeme şekilleri, özel aksesuar malzemeler vb sebepler fiyatları etkiler.

Ev tadilat paketlerimizi inceleyerek, merak ettiğiniz bir çok konuya cevap bulabileceğinizi umuyoruz. İş ve yer keşfi yapılmadan verilen tüm ev tadilat fiyat teklifleri yanıltıcı olabilir. Yaklaşık maliyet hesabı çıkarmak isteyen siz değerli ziyaretçilerimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Kurumsal bir firma olarak 30 yıldır tadilat ve dekorasyon hizmetleri veriyoruz. Ev tadilat fiyatları hakkında bilgilenmek için en doğru yerdesiniz.

Ekonomik ev tadilat paketimizde belirttiğimiz tüm imalat ve uygulamalar garantili ve kalitelidir. Hedefimiz maksimum kaliteye minimum maliyetlerle ulaşmak. Paketimizin ismi ekonomik paket olabilir, fakat ucuz ile ekonomik arasında büyük anlam farkı vardır. Fiyatı elbette ucuz olabilir, fakat yaptığımız tüm işler kaliteli ve profesyoneldir. Diğer paket seçeneklerimizi de mutlaka inceleyin. Her zevke, bütçeye ve tarza göre ev tadilat projeleri yapmak ve yaşatmak bizim işimiz!

Diğer Tadilat Paket Seçeneklerimiz

Dekordelisi Nasıl Çalışır

Dekordelisi daima yanınızda. Burada sizler için bir çok fırsatlar ve seçenekler var. Hızlı, huzurlu ve profesyonel tadilat, dekorasyon ve iç mimari hizmetleri almak için doğru adrestesiniz.

Mutlu Müşterimize Sizde Katılın

Para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledik. Bizimle daima kârdasınız. Mutlu müşterimizi arttırmak için tüm ev tadilat dekorasyon projelerimizi büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Titiz, disiplinli ve iş ahlakımızı en üst düzeyde tutmak için biz çok çalışıyoruz.

ÖNCESİ SONRASI

Ekonomik ev tadilatı paket seçeneğimiz içinde bulunan tüm imalatlar, montajlar ve tasarımlar tamamen sizin seçimleriniden oluşmaktadır. Ayrıca taksit seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Kredi kartına taksitle 3,6,9,12 taksitle ekonomik tadilat paket seçeneğimizden ayrıca faydalanabilirsiniz. Biz istiyoruz ki; TADİLATI YAPILMAYAN EV KALMASIN! Bunun için buradayız ve daima yanınızdayız.

Ekonomik Paket Seçeneğimiz – 1

Su Tesisat İşleri: Mutfak, banyo ve (varsa) wc’ deki lokal su tesisat tadilatlarını kapsamaktadır. Tüm vitrifiyeler iş veren tarafından temin edildikten sonra montajı bize aittir. Komple eski tesisatların yenilenmesi eko pakete dahil değildir.

Elektrik Tesisat İşleri: Lokal olarak fazla olmaması kaydı ile tesisat yer değişiklikleri ve tamiratları kapsamaktadır. Komple elektrik tesisatların yenilenmesi veya priz, düğme ve anahtarların değiştirilmesi ekonomik pakete dahil değildir.

Banyo yenileme: Tüm zemin ve duvar seramiklerin kırılıp yeniden yapılmasını kapsamaktadır. Kullanılacak malzeme markası 1. sınıf Bien seramiktir. Vitrifiyeler iş veren tarafından alınıp, montajı bizim tarafımızdan yapılacaktır. 1 adet standart 4 mm mika duşakabin (teknesiz) ve banyo dolabı-lavabo (balon kapak) yapılması da bu daire tadilat paketimize dahildir.

Mutfak yenileme: Yapılı bulunan tüm eski mutfak dolaplarının ve tezgah arası seramiklerinin sökülmesi, atılması paket 1 (eko) seçeneğimiz dahilindedir. Mutfak zeminleri laminat parke yapılacaktır. Tezgah arası fayansları (max. 4 metre tül) Bien marka mutfak tezgah arası fayansları ile yapılacaktır. Mutfak dolabı (8 m.tül) suntalam iç aksam, balon kapak dış aksam olarak yapılarak tezgah olarak mermerit kullanılacaktır. Renkler, tasarım ve modeller iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Vitrifiye malzemeleri iş veren tarafından alınacaktır.

Laminat Parke: Tüm zemin parkelerinin veya döşemelerin üzerine 2 mm şilte, süpürgelik ve 8 mm derzsiz (AGT marka) laminat parke bu paket dahilindedir. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır.

Daire iç kapıları: Tüm eski daire iç kapıları sökülerek, yerine model ve renkleri iş veren tarafından beğenilecek olan Amerikan Panel Kapıların yapılması bu paketimize dahildir. Kapı adet sayısı 7’i geçtiği taktirde ekstra ücret talep edilebilir. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri de bu ev tadilat paketimize dahildir.

Daire boya badana: Komple daire iç tavan ve duvarlarındaki alçı sıva tamiratlarının yapılması. Sonrasında tüm tavanların özel DYO marka tavan boyası ile boyanarak, duvarların da DYO silikonlu silinebilen boya ile istenilen renklerde boyanması bu ev tadilat paketimize dahildir.

Çelik kapı: Eski daire dış giriş kapısı sökülerek yerine 1 adet 2 kilitli standart marka çelik kapının yapılması. Eşik mermerinin takılması ve sıva-boya tamiratlarının tam ve eksiksiz olarak yapılıp teslim edilmesi eko paket dahilinde olan işimizdir.

Kırım-Söküm-Hafriyat: Eko paket dahilinde olan ve yukarıda belirtilmiş olan tüm çalışmalar öncesi ve sonrasında her türlü hafriyat ve hafriyat atım işleri bize aittir. Tüm kırımlar ve sökümler yapılarak belediyenin belirlediği şehir çöp alanları atılması ve daire içi temizlikleri de paketimize dahildir.

Taahhüt: İşe başlama, esnasında ve sonrasında tüm malzemeler ve işçilik hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Her türlü iş güvenlik kuralları, SGK, iaşe, nakliye/ameliye, konaklama ve ulaşım giderleri bize aittir. Ev tadilat çalışmalarında oluşabilecek her türlü arıza, kusur ve arızalar tamamen bize aittir.

Ekonomik Paket İş Süresi: 30 iş günü.
Ekonomik Paket İş Fiyatı: 228.250 TL TL

Bizden teklif alın. Ekonomik tekliflerimiz sizi mutlu edecek. Bütçe dostunuz Dekordelisi Mimarlık sizlere kaliteli bir yaşam alanı sunmayı garanti ediyor.

Ev tadilat paketleri – Ekonomik, standart ve vip şeklinde kategori haline getirdiğimiz paket seçenekleri sistemimiz, her bütçeye, zevke ve tarza hitap etmesi amacıyla oluşturulmuştur. Yapılması muhtemel istenebilecek çalışmaları ve malzemeleri esas alarak böyle bir sınıflandırma yapmayı uygun gördük. Bu sayfamızın ev tadilatı konusunda araştırma yapan ziyaretçilerimize yardımcı olacağını düşünüyoruz. 

Önemli Bilgiler ve Detaylar

Paket seçeneklerimiz anahtar teslim olarak yapılması planlanan malzeme ve işçilikleri kapsamaktadır. Paket seçeneklerine KDV dahil edilmemiştir. 100 m2 bir daire baz alınarak (kesin olmamakla birlikte) yaklaşık bir maliyet hesabı çıkarılmıştır. 

Ücretsiz Keşif Talep Formu

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın. Taleplerinize en geç 1 saat içinde cevap vereceğiz. Bizimle daima kârdasınız.

Zaman(gerekli)

Komple Ev Tadilat Fiyatlarımızı Mutlaka İnceleyin : Ev Tadilat Fiyatları >>

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)