Vip Paket (3)

Ev tadilat paketlerimizden Vip Tadilat Paket seçeneğimizi ve ödeme planlarımız sizi mutlu edecek. 2024 güncel fiyat listemizdir. En kaliteli malzemeleri profesyonel uygulamalarımızla buluşturduk. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Vip ev tadilatı paketimizde yok yok.

Vip paket (Ultra Lüks) tadilat seçeneğimizde en kaliteli malzemeler, markalar, modeller ve tasarımlarla çalışıyoruz. İç mimarlarımızın gözetimleri altında, işinin ehli ustalarımızla kaliteli malzemelerimizi buluşturuyoruz. Hem de çok ekonomik fiyatlarımız ve uygun ödeme koşullarımızla. Bizimle ev tadilat ve dekorasyon işlerinizde kârdasınız.

Vip (Ultra Lüks) Ev Tadilat Paket Seçeneğimiz

İMALAT UYGULAMAFİYAT
Kırım, yıkım, hafriyat işleri20.000 TL
Kombi, tesisat, proje, onay.30.000 TL
Tüm elektrik / Su tesisat yenilemesi.60.000 TL
 Komple tavan duvar alçı sıva.30.000 TL
Tüm tavanlar hareketli asma tavan dekorasyon. Aydınlatma sistemleri.55.000 TL
Koridor, mutfak, ıslak zeminler granit.45.000 TL
Lake kapak mutfak dolap, Granit tezgah. (10 m2)135.000 TL
Vestiyer, gardrop, ayakkabılık. (20 m2)140.000 TL
Banyo, wc komple seramik fayans. Kırımlı, sıvalı, şap. (60 m2)90.000 TL
Duşakabin, banyo dolap, ç.makine dolap, havluluk, gömme klozet, havlupan.60.000 TL
Çelik kapı. (Kale)25.000 TL
Lake boya mobilya kapılar. (7 adet)105.000 TL
Winsa marka pvc pencereler. Isıcam, Çift açılım.115.000 TL
İç-dış denizlikler.10.000 TL
Tüm zeminler Çamsan Modern serisi laminat parke. 10 mm, derzli, beyaz lake 10’luk süpürgelikler.60.000 TL
Tavan ve duvarlar DYO marka boya badana.15.000 TL
Tüm bataryalar, çeşmeler Artema/Eca marka.30.000 TL
TOPLAM1.025.000 TL

NOT: Fiyatları etkileyecek bir kaç önemli sebebi belirtmek istiyoruz. Sizde tadilat maliyet hesaplaması yaparken bu olumsuz etkileri göz önünde mutlaka bulundurmalısınız.

Keşif yapılmadan verilen tüm fiyatlar yanıltıcı olabilir.
Ortalama 100 m2 (Salon + 3 oda + mutfak + banyo + wc + koridor olarak hesaplanmıştır.
Tadilat fiyatlarımıza KDV dahil edilmemiştir.
İşyeri uzaklığı, çalışma koşulları, ödeme şekilleri, özel aksesuar malzemeler vb sebepler fiyatları etkiler.

Vip ev tadilat paketimizde eviniz için herşey var. Baştan sona, a dan z ye, zeminden tavana kadar tüm imalatlar, uygulamalar ve markalar birinci sınıf. İşçilik ve disiplin konusu ise tartışmasız tamamen garantili ve kaliteli. Üstelik tüm malzemeleri, renkleri, tasarımları ve uygulama çeşitlerini sizlerle birlikte planlıyoruz ve hayata geçiriyoruz. Vip ev tadilat paket seçeneğimizde yok yok. Mutlu müşteriler elde edebilmek için biz çok çalışıyoruz. Sizide ailemizde görmekten mutlu olacağız.

Diğer Ev Tadilat Paket Seçeneklerimiz

Popüler ve ekonomik paket seçeneklerimizde de sizler için çok imalat ve uygulama var. Vip paketin diğer paketlerden farkı tamamen sınırsız olması. Tablomuz içerisinde belirttiğimiz tüm uygulamalar ve imalatlar birinci sınıf ve profesyoneldir.

Biz Nasıl Çalışıyoruz

Herşey bir telefonunuzla başlıyor. Keşif talebinize hızlıca cevap veriyoruz. Belirttiğiniz saat ve dakikada adresinize geliyoruz. Bizde muhteşem modeller, tasarımlar ve 30 yıllık tecrübe var. Sizleri dinliyoruz ve ne istediğinizi tam olarak anlıyoruz. Kendi deneyimlerimiz ve derin tecrübemizi sizlerle paylaşarak farklı dekorasyon alternatifleri sunuyoruz. Hemen orada en uygun ev tadilat fiyat teklifimizi sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde ki, mutlaka kabul edeceksiniz… Hemen hızlı bir şekilde imalatlarımıza ve uygulamalarımıza başlıyoruz. Ön ödeme almıyoruz. Hakediş usülü yaptıkça, ilerledikçe ödeme talep ediyoruz. Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

%100 Kalite, %100 Mutlu Müşteri

Müşteri memnuniyeti bizim değişmez hedefimiz. Ankara ve yakın çevresi başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Mutlu müşteri listemizi arttırmak için biz çok çalışıyoruz.

Öncesi Sonrası Ev Tadilatlarımızdan Bazıları

Tadilatı Yapılmayan Ev Kalmasın

Herkes kolaylıkla evini tadilat yaptırsın diye peşin ödemeleri askıya aldık. Elden senetli veya kredi kartına aylık taksitler halinde ev tadilat hizmetlerimize başladık. Biz bunu yapan ilk ve tek firmayız. Biz, sizin memnun olmanız için tüm imkânlarımızı seferber ettik.

Ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde elbette ki sınır yok. Gönül her zaman en güzelini ve fazlasını istiyor. Bu anlamda dekorasyonun sonu yok. Fakat biz vip ev tadilat paketimizde sınırları zorladık. Elimizden gelenin en iyisini, en ekonomik fiyatlar ve en kaliteli bir şekilde hizmetinize sunduk. Bunuda en güzel şekli ile başardık. Karşılıklı sevgi, saygı ve güvenin olduğu her yerde rahatlıkla gökdelen bile dikilir.

Vip Ev Tadilat Paketi Detaylar

Su Tesisat İşleri: Mutfak, banyo ve (varsa) wc’ deki pis su ve temiz su tesisatlarını komple yenilemek vip paketi kapsamaktadır. Tüm vitrifiyeler paketimiz dahilindedir. İstenilen tüm yerlere, tasarımda gereken tüm değişikliklere uyularak tüm yer değişiklikleri yapılacaktır. Tüm eski tesisat boruları ve pvc boru ile değiştirilip yenilenecektir. Tüm banyo, wc ve varsa mutfak gider süzgeçleri yenilenecektir.

Elektrik Tesisat İşleri: Tesisat yer değişiklikleri ve komple kablolarının (Öznur marka) değiştirilmesini kapsamaktadır. Tüm düğme, priz, anahtar ve buatların (Viko marka) ile değiştirilmesi ve yenilenmesi. Tüm sigortalar, şalterler ve sigorta kutusunun (Philips marka) ile değiştirilmesi. Tüm sıva üstü elektrik malzemelerinin rengi, modeli ve şekli iş veren tarafından seçilecektir.

Banyo yenileme: Tüm zemin ve duvar seramiklerin kırılıp yeniden yapılmasını kapsamaktadır. Kullanılacak malzeme markası 1. sınıf Çanakkale seramiktir. Vitrifiyelerin (Artema / ECA marka) seçimi iş verene, temini ve montajı ise bize aittir. 1 adet standart 6 mm cam duşakabin (tekneli) ve banyo dolabı-lavabo (akrilik kapak) yapılması da bu daire tadilat paketimize dahildir. Klozet (Gömme rezervuar – Vitra marka) değiştirilmesi bize aittir. Çamaşır makinesi dolabı banyo dolabına ilişik veya ayrı yapılabilir. Banyo asma tavanı (30 x 30 Clip-in) yapılarak yeterli sayıda aydınlatma spot lambası takılacaktır.

Mutfak yenileme: Yapılı bulunan tüm eski mutfak dolaplarının ve tezgah arası seramiklerinin sökülmesi, atılması paket 3 (Vip) seçeneğimiz dahilindedir. Mutfak zeminleri laminat parke veya granit yapılacaktır. Tezgah arası fayansları (max. 6 metre tül) Çanakkale marka mutfak tezgah arası fayansları ile yapılacaktır. Mutfak dolabı (12 m.tül) mdf lam iç aksam, çizilmez akrilik veya lake kapak dış aksam olarak yapılarak tezgah olarak granit/çimpstone/quars kullanılacaktır. Renkler, tasarım ve modeller iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Vitrifiye malzemeleri (Artema/ECA marka) bizim tarafımızdan alınacaktır.

Pvc Pencereler: Tüm pencerelerin sökülerek, yerlerine Fıratpen S75 serisi istenilen renklerde çift cam (paşabahçe cam) yapılması. 2 adet balkon kapısının pvc yapılması ve tüm pencerelerin vasistaslı olarak açılır kapanır imal edilip montajlarının yapılması. Ayrı tüm pencere önlerine ve dış cepheye bakan taraflarına denizlik mermerlerinin takılması vip paketimize dahil işlerdendir. Tüm pencere kanatlarına sineklik takılacaktır.

Laminat Parke: Tüm zemin parkelerinin veya döşemelerin üzerine 2 mm şilte, 10’luk süpürgelik ve 10 mm derzli (Florpan – Çamsan marka) laminat parke bu paket dahilindedir. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır.

Daire iç kapıları: Tüm eski daire iç kapıları sökülerek, yerine model ve renkleri iş veren tarafından beğenilecek olan Lake / Mobilya Kapıların yapılması bu paketimize dahildir. Kapı adet sayısı 10’u geçtiği taktirde ekstra ücret talep edilebilir. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri de bu ev tadilat paketimize dahildir. Tüm kapı kolları iş veren tarafından seçilecektir.

Kartonpiyer / Asma Tavan: Tüm daire tavanlarına istenilen model ve ölçülerdeki stropiyerlerin yapılması ve boyanması bu paketimize ait olan işlerdendir. Tüm avize göbekleri eksiksiz olarak yapılacaktır. Ayrıca istenilen yerlere, istenilen model ve ölçülerde led ışıklı asma tavan yapılacaktır. Ledli ve spotlu avize göbekleri de (2 adet) yapılacak.

Alçı Sıva: Tüm daire tavan ve duvarlarının pürüzsüz bir şekilde alçı sıva yapılması vip paket seçeneğimize dahil olan işlerdendir. Alçı sıva yapılmış ise önceden, pürüzlü ve hatalı olan her yerin düzeltilmesi. 

Daire boya badana: Komple daire iç tavan ve duvarlarındaki alçı sıva tamiratlarının yapılması. Sonrasında tüm tavanların özel DYO marka tavan boyası ile boyanarak, duvarların da DYO silikonlu silinebilen boya ile istenilen renklerde boyanması bu ev tadilat paketimize dahildir.

Çelik kapı: Eski daire dış giriş kapısı sökülerek yerine 1 adet 12 kilitli Kale marka çelik kapının yapılması. Eşik mermerinin takılması ve sıva-boya tamiratlarının tam ve eksiksiz olarak yapılıp teslim edilmesi ev tadilatı Vip paketimiz dahilinde olan işimizdir.

Vestiyer – Gömme dolap: Giriş koridorda uygun görülecek yere 8 m2’yi geçmeyecek ölçülerde tasarımı ve modeli iş veren tarafından onaylanacak olan 1 adet verstiyerin yapılması. Ayrıca bir adet ortalama 6 m2 ölçülerinde gömme dolabın yapılması bu paketimize dahil olan işlerdendir.

Kırım-Söküm-Hafriyat: Standart paket dahilinde olan ve yukarıda belirtilmiş olan tüm çalışmalar öncesi ve sonrasında her türlü hafriyat ve hafriyat atım işleri bize aittir. Tüm kırımlar ve sökümler yapılarak belediyenin belirlediği şehir çöp alanları atılması ve daire içi temizlikleri de paketimize dahildir.

Taahhüt: İşe başlama, esnasında ve sonrasında tüm malzemeler ve işçilik hizmetlerimiz 5 yıl garantilidir. Her türlü iş güvenlik kuralları, SGK, iaşe, nakliye/ameliye, konaklama ve ulaşım giderleri bize aittir. Ev tadilat çalışmalarında oluşabilecek her türlü arıza, kusur ve arızalar tamamen bize aittir.

VİP paket iş süresi: 45 – 60 iş günü
VİP paket iş fiyatı : 1.025.000 TL

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın!

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetimizden mutlaka faydalanın. Ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizden faydalanmak ve keşif yaptırmak için aşağıdaki talep formumuzu eksiksiz doldurun. Sonrasında en kısa sürede biz size dönüş sağlayacağız.

Zaman(gerekli)

Anahtar teslim komple ev tadilat fiyatlarımız için şu sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Dekordelisi Mimarlık olarak modern mekânlar yaratıyor ve yaşatıyoruz. Bizimle kârdasınız. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızı arayarak, keşif talebinde bulunmak. Bizi tercih etmeniz için birçok sebebin var olduğunu göreceksiniz.

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)