POPÜLER PAKET (2)

Anahtar teslim komple ev tadilat fiyatlarımızı ve paket seçeneklerimizi güncelledik. Popüler ev tadilat paket seçeneğimiz bir çok imalat, uygulama ve kaliteli malzemeleri kapsamaktadır. Herkes evini tadilat yaptırabilsin diye elden taksit imkânı ve ödeme kolaylıkları sağladık. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın. Bizimle daima kârdasınız.

Ev tadilat paketleri 2 (popüler) seçeneğimiz bir çok farklı çalışmayı, malzemeleri ve uygulamaları kapsamaktadır. Üstelik çok uygun ödeme planları ve ekonomik fiyatlarımızla. Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratalım ve yaşatalım. Bizimle kârdasınız.

Popüler Ev Tadilat Paket Seçeneğimiz

Bu ev tadilat paketimiz en fazla seçilen ve istenilen paketimizdir. İçerisinde yok yok. Üstelik çok uygun maliyetler ve profesyonel uygulamalarımızla. Tüm malzemeleri, modelleri ve renkleri siz seçiyorsunuz. Tasarımları birlikte yapıyoruz. Kısacası siz ne isterseniz biz onu yapıyoruz.

İMALAT UYGULAMAFİYAT
Elektrik Su tesisat yenileme.25.000 TL
Komple duvar alçı sıva işleri.20.000 TL
Komple boya badana (DYO) yapılması.10.000 TL
Salon, mutfak, koridor asma tavan (led ışıklı)25.000 TL
Zeminlerin komple Çamsan laminat parke yapılması.30.000 TL
Kornişlerin yenilenmesi.3.000 TL
Balon kapak mutfak dolabı yapılması. Çimstone tezgah yapılması. (8 m2)65.000 TL
Vestiyer ve gardrop yapılması. (12 m2)60.000 TL
Banyo wc fayans kırım ve yenileme.75.000 TL
Duşakabin, banyo dolap, klozet yapılması.30.000 TL
Çelik kapı.10.000 TL
Lake Panel Kapılar (7 adet)70.000 TL
Pvc pencerelerin değiştirilmesi. (Fıratpen S75 serisi)90.000 TL
İç Denizliklerin yapılması.7.500 TL
TOPLAM520.500 TL

NOT: Fiyatları etkileyecek bir kaç önemli sebebi belirtmek istiyoruz. Sizde tadilat maliyet hesaplaması yaparken bu olumsuz etkileri göz önünde mutlaka bulundurmalısınız.

Keşif yapılmadan verilen tüm fiyatlar yanıltıcı olabilir.
Ortalama 100 m2 (Salon + 3 oda + mutfak + banyo + wc + koridor olarak hesaplanmıştır.
Tadilat fiyatlarımıza KDV dahil edilmemiştir.
İşyeri uzaklığı, çalışma koşulları, ödeme şekilleri, özel aksesuar malzemeler vb sebepler fiyatları etkiler.

Diğer Ev Tadilat Paket Seçeneklerimiz

Popüler ev tadilat paket seçeneğimiz dışında diğer ev tadilat paket seçeneklerimizi de mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Burada sizler için onlarca seçenek, ödeme kolaylıkları ve profesyonel hizmetler var.

Dekordelisi Nasıl Çalışır

Herşey bir telefonunuzla başlıyor. Nerede olursanız olun, sizlere yardımcı olabilmek adına biz burada olacağız. Her türlü ev tadilat ve dekorasyon konuları hakkında bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizden destek almaktan çekinmeyin. Uygun fiyatlarımız, garantili kaliteli uygulamalarımız ve profesyonel iş anlayışımızla daima yanınızdayız. Bizimle daima kârdasınız.

Popüler ev tadilat paketimizden faydalanmak için ilk adımı atın, gerisini bize bırakın.

%100 Müşteri Memnuniyeti – %100 Kalite

Müşteri memnuniyeti değişmez ilkemiz. Popüler ev tadilat paket seçeneğimiz sizleri fazlasıyla mutlu edecek. Bunun garantisini şimdiden veriyoruz.

Eski Yeni Tadilat Görsellerimiz

Tadilat Yapılmayan Ev Kalmasın

Elden veya kredi kartına dilediğiniz taksit kolaylığımızla tadilatı yapılmayan ev kalmasın. Sizler için kolaylaştırdık. Taksitle, kaliteli, garantili, hızlı ve huzurlu tadilat dekorasyon hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

POPÜLER EV TADİLAT PAKETİ

Popüler ev tadilat paket seçeneğimizi kapsayan tüm imalat, uygulama ve malzemeleri aşağıda listeledik. Elbette yer keşfi yapılmadan verilen fiyatlar ve teklifler yanıltıcı olabilir. Ortalama bütçe hesaplaması yapmaya çalışan ziyaretçilerimize faydalı olacağımızı düşünüyoruz.

Su Tesisat İşleri: Mutfak, banyo ve (varsa) wc’ deki lokal su tesisat tadilatlarını kapsamaktadır. Tüm vitrifiyeler paketimiz dahilindedir. Komple eski tesisatların yenilenmesi bu pakete dahil değildir. 

Elektrik Tesisat İşleri: Lokal olarak tesisat yer değişiklikleri ve tamiratlarını kapsamaktadır. Komple elektrik tesisatların yenilenmesi dışında priz, düğme ve anahtarların değiştirilmesi standart pakete dahildir. Elektrik sigorta kutusu, sigortaların yenilenmesi de bu paketimize dahil değildir.

Banyo yenileme: Tüm zemin ve duvar seramiklerin kırılıp yeniden yapılmasını kapsamaktadır. Kullanılacak malzeme markası 1. sınıf BİEN seramiktir. Vitrifiyelerin seçimi iş verene, temini ve montajı ise bize aittir. 1 adet standart 4 mm cam duşakabin (tekneli) ve banyo dolabı-lavabo (balon kapak) yapılması da bu daire tadilat paketimize dahildir. Klozet (Depolu – Serel/Turkuaz marka) değiştirilmesi bize aittir.

 
Mutfak yenileme: Yapılı bulunan tüm eski mutfak dolaplarının ve tezgah arası seramiklerinin sökülmesi, atılması paket 2 (Standart) seçeneğimiz dahilindedir. Mutfak zeminleri laminat parke yapılacaktır. Tezgah arası fayansları (max. 4 metre tül) Bien marka mutfak tezgah arası fayansları ile yapılacaktır. Mutfak dolabı (8 m.tül) mdf lam iç aksam, akrilik kapak dış aksam olarak yapılarak tezgah olarak granit kullanılacaktır. Renkler, tasarım ve modeller iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Vitrifiye malzemeleri bizim tarafımızdan alınacaktır.

Laminat Parke: Tüm zemin parkelerinin veya döşemelerin üzerine 2 mm şilte, 8’lik süpürgelik ve 8 mm derzsiz (AGT – Serfloor – Çamsan marka) laminat parke bu paket dahilindedir. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır.

Daire iç kapıları: Tüm eski daire iç kapıları sökülerek, yerine model ve renkleri iş veren tarafından beğenilecek olan Amerikan Panel Kapıların yapılması bu paketimize dahildir. Kapı adet sayısı 8’i geçtiği taktirde ekstra ücret talep edilebilir. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri de bu ev tadilat paketimize dahildir.

Kartonpiyer / Stropiyer: Tüm daire tavanlarına istenilen standart model ve ölçülerdeki stropiyerlerin yapılması ve boyanması bu paketimize ait olan işlerdendir. Ayrıca tüm avize göbekleri eksiksiz olarak yapılacaktır.

Daire boya badana: Komple daire iç tavan ve duvarlarındaki alçı sıva tamiratlarının yapılması. Sonrasında tüm tavanların özel DYO marka tavan boyası ile boyanarak, duvarların da DYO silikonlu silinebilen boya ile istenilen renklerde boyanması bu ev tadilat paketimize dahildir.

Çelik kapı: Eski daire dış giriş kapısı sökülerek yerine 1 adet 6 kilitli standart marka çelik kapının yapılması. Eşik mermerinin takılması ve sıva-boya tamiratlarının tam ve eksiksiz olarak yapılıp teslim edilmesi ev tadilatı standart paketimiz dahilinde olan işimizdir.

Vestiyer – Gömme dolap: Giriş koridorda uygun görülecek yere 6 m2’yi geçmeyecek ölçülerde tasarımı ve modeli iş veren tarafından onaylanacak olan 1 adet verstiyerin yapılması. Ayrıca bir adet ortalama 4 m2 ölçülerinde gömme dolabın yapılması bu paketimize dahil olan işlerdendir. 

Kırım-Söküm-Hafriyat: Standart paket dahilinde olan ve yukarıda belirtilmiş olan tüm çalışmalar öncesi ve sonrasında her türlü hafriyat ve hafriyat atım işleri bize aittir. Tüm kırımlar ve sökümler yapılarak belediyenin belirlediği şehir çöp alanları atılması ve daire içi temizlikleri de paketimize dahildir.

Taahhüt: İşe başlama, esnasında ve sonrasında tüm malzemeler ve işçilik hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Her türlü iş güvenlik kuralları, SGK, iaşe, nakliye/ameliye, konaklama ve ulaşım giderleri bize aittir. Ev tadilat çalışmalarında oluşabilecek her türlü arıza, kusur ve arızalar tamamen bize aittir.

Standart paket iş süresi: 40 iş günü
Standart paket iş fiyatı : 520.500 TL

Ücretsiz Keşif Talep Formu

Aşağıdaki formumuzu doldurarak ücretsiz keşif, tasarım, maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. 7/24 iletişim numaralarımızdan daha fazla bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Zaman(gerekli)

Komple anahtar teslim ev tadilat fiyatlarımızın tamamını incelemek için bu sayfamızı mutlaka ziyaret edin. >> Ev Tadilat Fiyatları

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)