antalya-inşaat-mimarlık-müteahhitfirması

Antalya İnşaat Şirketi

Antalya ve yakın çevresinde inşaat şirketi arıyorsanız Dekordelisi ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Mimari projelerinizi hazırlıyor ve 3D tasarımlarımızı isteklerinize göre çiziyoruz. Birinci sınıf işçilik, malzeme ve imalatlarımızla inşaatınızı anahtar teslim olarak hızlı ve garantili bir şekilde yapıyoruz. Dürüst, profesyonel ve ekonomik hizmetlerimiz sizi mutlu edecek. Nasıl çalıştığımıza ve neler yaptığımıza göz atın.

İÇİNDEKİLER

1- HİZMETLERİMİZ
2- TANITIM VİDEOMUZ
3- ANTALYA DÖŞEMEALTI ULTRALÜKS VİLLA PROJEMİZ
4- KAMPANYALAR
5- FİYATLARIMIZ
6- ÖRNEK PROJELERİMİZ
7- NELER YAPIYORUZ?
8- NASIL ÇALIŞIYORUZ?

HİZMETLERİMİZ

Antalya İnşaat ŞirketiDekordelisi İnşaat Mimarlık Limited Şirketi olarak Antalya şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Farkımız, kalitemiz, hızımız ve ekonomik fiyatlarımız sizi ve bütçenizi fazlasıyla memnun edecek. Karşılıklı sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde hayalini kurduğunuz yaşam alanlarınızın anahtarını sizlere en kısa sürede teslim etmek için büyük efor sarf edeceğiz. Tüm alt yapımız, ekip ve ekipmanlarımız, 30 yıllık tecrübemiz ve dürüst iş ahlakımızla her zaman yanınızdayız.

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (BOSCH)

Tanıtım Videomuz

Antalya Döşemealtı Ultralüks Villa Projemize Başlıyoruz

Hayırlı Antalya’da yeni bir firmayız. Her yaptığımız işin, vereceğimiz sözün, bıraktığımız intibanın güzel olması gerektiğinin farkındayız. Markalaşma yolunda disiplinli, dürüst ve profesyonel olmamız gerektiğini biliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti, bizim değişmez ilkemiz olacaktır.

Bu örnek projemize ait sözleşmemizi, proje dosyalarımız ve 3D görsellerimiz, yapım aşamalarımız ve çok daha fazlasını aşağıda ayrı ayrı incelemenize sunduk.

Sözleşmemiz ↗

Antalya projemize ait olan sözleşmemizi inceleyin. A’dan z’ye tüm yapılacakları detayları ile inceleyin.

3D Görseller ↗

Bittiğinde nasıl olacağına göz atın. İç ve dış 3D görsellerimiz, farkımızın göstergesidir.

Yapım Aşamaları ↗

Adım adım yapım aşamalarımızı buradan takip edebilirsiniz. Dürüst şeffaf. Bizi takip edin.

Antalya Döşemealtı villa inşaat projemizin tüm yapım aşamalarını ve güncel bilgilerini bu sayfamızda sık sık sizlerle paylaşacağız.

Anahtar Teslim İnşaat Paket Seçeneklerimiz

Kampanyalarımızdan mutlaka faydalanın. Hayallerinizi hayata geçirmek için fiyatlarımızı bütçe dostunuz olarak ayarladık. Ekonomik, popüler ve ultralüks inşaat paketleri olarak hazırlayarak, sizler için hesaplamayı ve bütçe ayarlamanızı kolaylaştırmayı hedefledik.

Ekonomik-inşaat
Popüler-inşaat
Ultralüks-inşaat

Bizden hızlı ve kolay fiyat teklifi alabilirsiniz; TEKLİF AL

Birkaç Farklı Projemize Göz Atın

85m2 Villa Projemiz ↗

Ankara Gölbaşı’da teslim etmiş olduğumuz 85 m2 betonarme konut projemize göz atın.

Komple Ev Tadilatı ↗

A’dan z’ye eski bir dairenin tadilatını yaptık. İncelediğinizde farkımızı farkedeceksiniz.

Eski Ev Yenileme ↗

Temelden çatıya yenilediğimiz evi birlikte gezelim. Kalitemizi, hızımızı keşfedin.

Farkımızı fark edin. Antalya’da yeni başlamış olduğumuz ultralüks villa projemizi inceleyin. Projelerimize, iş süresine, maliyetimize ve iş disiplinimize göz atın.

Youtube Sayfamızı Ziyaret Edin
Videolarımıza göz atın

Referanslarımızı İnceleyin
%100 kalite, %100 garanti

Neler Yapıyoruz ?

Anahtar Teslim İnşaat

Antalya’da anahtar teslim ev villa inşaat şirketiyiz. Temelden çatıya tüm inşaatlarınızı gününde ve ekonomik fiyatlarımızla yapıyoruz. Modern, sağlam ve şık yaşam alanlarına kavuşmak bizimle artık çok kolay.

Mimari Proje Hizmetleri

Tüm mimari proje dosyalarınızı hazırlıyoruz. Tüm proje resmi onay süreçlerini sizler adına yürütüyor, takip ve kontrollerini sağlıyoruz. Ruhsat alımı sonrası, tüm aboneliklerinizi alıyoruz. İç mimarlarımız sizlere 3D görselleri hazırlıyor. Animasyonlar eşliğinde evlerinizi sanal ortamda gezdiriyoruz.

Ev Tadilatı

Antalya’da bulunan eski evlerinizi tamamen yeniliyoruz. Komple yenilik zamanı. Tadilatı yapılmayan ev kalmasın diye paket kampanyalarımızı hazırladık. Keşfedin.

Mutfak Banyo Yenileme

Mutfak ve banyolarınızı yenileyerek, şık ve modern yaşam alanları haline getiriyoruz. Tüm mobilyalarınızı, mutfak dolaplarınızı, fayans ve seramiklerinizi, elektrik ve su tesisatlarınızı, duşakabin ve daha fazlasını evlerinize tekelden getiriyoruz.

İç ve Dış Tadilat Tamirat

A’dan z’ye tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza modern çözümler üretiyoruz. Teras kapatmaları, dış cephe yalıtım ve kaplamaları, bahçe ve peyzaj düzenlemeleri, mobilya imalat montajları ve çok daha fazlası…

Nasıl Çalışıyoruz ?

Antalya-inşaat-mimarlık-hizmetleri-döşemealtı

7/25 İletişim: Herşey bir telefonunuzla başlıyor. İsteklerinizi dikkatle dinliyoruz. Profesyoneller tarafından gereken tüm bilgileri veriyoruz. Yaklaşık maliyetinizi sizlere ileterek yanılmanızı veya yanıltılmanızı engelliyoruz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon konularındaki tüm ihtiyaçlarınıza modern ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti: Keşif hizmetimizden faydalanmak için isterseniz iletişim numaramızı arayarak, isterseniz aşağıdaki linki tıklayarak keşif formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek yer keşfi yapıyor ve sizleri modern tasarımlar ve tavsiyelerimizle bilgilendiriyoruz. Ölçüleri, modelleri ve yapılacak tüm imalat ve uygulamaları belirliyoruz. Sizlere en gerçek ve güncel maliyetler hakkında bilgiler veriyoruz.

Hızlı ve Kolay Fiyat Teklifi Alın: İletişim numaralarımızı arayarak, bizden keşif hizmeti talebinde bulunan siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hızlı, ekonomik ve kurumsal fiyat teklifimizi hazırlıyoruz. İncelemeniz için tarafınıza sunuyoruz. Size sunacağımız fiyat teklifi, kesinlikle en gerçek ve güncel maliyetler olacaktır. Her iki tarafı da koruyan ve gözeten bütçe dostu fiyatlandırma ile yanınızda olmaya gayret göstereceğiz.

Sözleşme Metninin Hazırlanması: Fiyat teklifimiz size makul gelecek. Kabul ettiğinizde resmi sözleşmemizi hazırlayarak incelemenize sunuyoruz. Her yapılacak işi, her atılacak adımı, her kullanılacak malzemeyi ve markaları sözleşmemizde detayları ile yazıyoruz. Siz sözleşmemizi okurken, yapılacak tüm imalatları ve uygulamaları takip edecek ve gözünüzde başlangıçtan bitişe kadar canlandırabileceksiniz. Tüm resmi kurumlarca kabul gören, kanun maddelerinin gerektiği gibi belirtildiği apaçık ve kurumsal bir sözleşme hazırlıyoruz.

3D Modellemeler ve Animasyonların Hazırlanması: Sözleşmenin imzalanması müteakip, hemen 3D modellemeleri hazırlamaya başlıyoruz. Tüm modelleri, renkleri ve tasarımları iç mimarımız eşliğinde siz seçiyor ve beğeniyorsunuz. Trend modeller ve tasarımlar konusunda en kaliteli yaşam alanına kavuşmanız için bir size tavsiyeler ve fikirler veriyoruz. Banyolarınız, mutfaklarınız, salon ve odalarınız, koridorlarınız ve balkonlarınız ayrı ayrı 3D modellenerek imalatlara başlamadan önce sizlerin onayına sunuyoruz. Siz ‘tamam, onaylıyorum’ dediğiniz zaman imalatlara ve uygulamalara başlıyoruz. Sizin onaylamadığınız hiç bir imalata ve işçiliğe başlamıyoruz.

İşe Başlama ve Yapım Aşamaları: Sözleşmemizde yazılı tüm maddeleri harfiyen yerine getirmek için bizim tüm alt yapımız hazır. İş sağlığı ve güvenliği konuları bizim için en önemli kural. İşimize hızlı bir şekilde başlıyoruz. Tüm yaptığımız işler hakkında sizleri anlık olarak haberdar ediyoruz. Gerek videolar, gerekse resimlerle her yapılan imalattan ve uygulamadan haberiniz olmasına özen gösteriyoruz. Bu şekilde çok daha mutlu olacağınızı biliyoruz. İş süreçlerinden haberdar olmanız, nelerin nasıl yapıldığını biliyor olmanız, her atılan adımın ve yapılan işin kalitesini takip edebiliyor olmanız bizim iş disiplinimizin göstergesi olacaktır.

İşin Teslimi: Sözleşmemizde belirlenen tarihte mutlaka işimize başlayıp, teslim tarihinde bitireceğimizin garantisini veriyoruz. İş almak için biz iş almıyoruz. Yapabileceklerimizi sözleşmemize ekliyoruz.

2023 Fiyatlarımız

Antalya ve yakın çevresi için hazırlamış olduğumuz inşaat, tadilat ve mimari proje fiyatlarımızı inceleyin. Paket seçeneklerimizde bütçeniz ve ihtiyacınız için bir çok fırsat var.

Antalya’da Anahtar Teslim Ev Villa İnşaat Şirketi

Arsanıza, hayalini kurduğunuz evinizi villanızı anahtar teslim olarak yapıyoruz. Antalya’da güvenilir, hızlı ve fiyatları konusunda sizi mutlu edecek profesyonel bir inşaat şirketiyiz. Tüm projelerinizi hazırlıyoruz. Tüm resmi takiplerinizi ve kontrollerinizi sizin adınıza yapıyoruz. Resmi onaylarınızı alıyoruz. İnşaat ruhsatınızı alıyor ve tüm abonelik işlerinizi eksiksiz olarak tamamlıyoruz. Antalya’da inşaat şirketi olarak tüm görev ve sorumluluklarımızı hızlı ve ekonomik şekilde yerine getiriyoruz. Ankara merkezli bir inşaat mimarlık firması olarak Antalya’da da şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz.

İnşaat yapım işimize ruhsatımızı almamızı müteakip, inşaatımıza hemen başlıyoruz. Tüm proje dosyalarımıza ek olarak, hayalini kurduğunuz yaşam alanınıza ait iç ve dış 3D modellerini yaparak beğeninize sunuyoruz. Evinizde sanal ortamda önce dolaşmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm modelleri, renkleri ve tasarımları siz seçiyor ve beğeniyorsunuz. Sizin onaylamadığınız veya seçmediğiniz hiçbir imalatı veya malzemeyi kullanmıyoruz. Her şeyi siz seçiyorsunuz, biz yapıyoruz. 120 m2 ile 200 m2 arasındaki tüm betonarme ev veya villalarınızın anahtarını sizlere 150 iş gününde teslim ediyoruz. Eksiksiz ve standartların çok üstünde. Modern ve trend tasarımlar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Tavsiyeler ve farklı alternatifler üretmeniz konusunda, işini seven uzman mimarlarımız ve iç mimarlarımız sizlere daima destek olacaklar. %100 müşteri memnuniyeti elde etmek için biz çok çalışıyoruz.

Eski evlerinizi ve villalarınızı a dan z ye yeniliyoruz. Mutfak, banyo, mobilya, zeminler, duvarlar, tavanlar, pencereler ve kapılar ve daha fazlası… Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızın tümünü eksiksiz bir şekilde yapıyoruz. İç ve dış tadilat tamirat adına tüm imalat ve uygulamalarda daima yanınızdayız. İç mimar desteğimizle modern ev dekorasyon ve tasarımlarımızı incelemenize sunuyor ve farklı fikirler üretmenize yardımcı oluyoruz. Tüm imalat ve uygulamaları profesyonel ekiplerimizle özenle yapıyoruz.


İLGİLİ ARAMA BAŞLIKLARI:

Antalya inşaat firması.
Antalya döşemealtı müteahhitler.
Antalyada ev yapan firmalar.
Antalyada mimarlık ofisleri.
Antalya döşemealtı villa yapanlar.
Antalyada ev yaptırmak istiyorum.
Arsama villa yaptırmak Antalya.
Döşemealtındaki inşaat şirketleri.
İnşaat yapanlar Antalya Döşemealtı.

Related Posts

Antalyada-inşaat-yapan-şirketler-iletişim

Antalya’da İnşaat Yapan Şirketler

Yapı sektörünün önemli çalışma alanlarından biri de yaşam alanlarında gerekli olan konutlardır. Konutlar toplu yaşamaDevamını oku

Antalyada-villa-yaptırmak-istiyorum

Antalya’da Villa Yaptırmak İstiyorum

Antalya ili tarihi ve turistik kentlerimiz arasında ilk sırada yer alır. Bu şehrin kendine özgüDevamını oku

Kaş-Kalkan-180-M2-Lüks-Dubleks-Villa-inşaatımız

Kaş Kalkan 180 M2 Lüks Dubleks Villa

Kaş Kalkan’da yeni lüks villa projemiz hayırlı olsun. Anahtar teslim villa inşaat projelerimize bir yenisiniDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0